کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای EB-۱
(2017-06-30 ساعت 23:42)chemistnobel نوشته:  کسی تا بحال تجربه عقب انداختن وقت مصاحبه را داشته ؟

دوست عزیز عقب انداختن واسه چی اونا که شوخی ندارن بخوان ویزا ندن وقت مصاحبه هم نمیدن تو این 90 روز بعد میخوای بندازی عقب
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-30 ساعت 23:45)mbusa نوشته:  
(2017-06-30 ساعت 23:42)chemistnobel نوشته:  کسی تا بحال تجربه عقب انداختن وقت مصاحبه را داشته ؟

دوست عزیز عقب انداختن واسه چی اونا که شوخی ندارن بخوان ندن وقت مصاحبه هم نمیدن تو این 90 روز نمیدن بعد میخوای بندازی عقب

من برای دو هفته دیگه وقت مصاحبه دارم ، (از یکماه پیش این وقت را دادند . )ولی ترجیح می دم که فعلا" توی این وضعیت مصاحبه نرم .
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-30 ساعت 23:49)chemistnobel نوشته:  

دوست عزیز عقب انداختن واسه چی اونا که شوخی ندارن بخوان ندن وقت مصاحبه هم نمیدن تو این 90 روز نمیدن بعد میخوای بندازی عقب

من برای دو هفته دیگه وقت مصاحبه دارم ، (از یکماه پیش این وقت را دادند . )ولی ترجیح می دم که فعلا" توی این وضعیت مصاحبه نرم .

میشه بپرسم دقیقا چند روز بعد از اپرو شدن تایم مصاحبت رسید؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-30 ساعت 23:54)mbusa نوشته:  
(2017-06-30 ساعت 23:45)mbusa نوشته:  دوست عزیز عقب انداختن واسه چی اونا که شوخی ندارن بخوان ندن وقت مصاحبه هم نمیدن تو این 90 روز نمیدن بعد میخوای بندازی عقب

حدودا" دوماه بعد از اپرو شدن ، درخواست مدارک از NVC اومد و سه ماه و نیم بعد از فرستادن مدارک برای NVCتاریخ مصاحبه برای حدود یکماه بعدش از آنکارا صادر شد
پاسخ
تشکر کنندگان: algh90
دوستان من سیزدهم ژووئن رفتم مصاحبه و الان ap برای کیس اصلی هستم به نظرتون روال بررسی ها متوقف میشه یا ن؟ه
پاسخ
دوستان سلام
منم ۳۱ می مصاحبه بودم و طبق معمول شامل ap شدم
کسی خبری داره از لینک معتبری که در مورد دستور جدید در مورد EB-1 A باشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-30 ساعت 23:10)mbusa نوشته:  
(2017-06-30 ساعت 22:11)algh90 نوشته:  
(2017-06-30 ساعت 21:38)mbusa نوشته:  خدا رو شکر تبریک میگم میشه بگی بعد از اپرو شدن چند روز طول میکشه تا تاریخ مصاحبه در سفارت؟

تو امضام دقیق نوشتم... جواب rfe شما اومد؟؟؟
دوباره اقدام کردم بصورت ویژه ولی دقیقا متوجه نشدم چرا اینقدر بعد اپرو شدن کارت طول کشید؟ شنیده بودم بعد اپرو یه فرم اینترنتی باید پار کنی و بعد دو ماه وقت مصاحبه میدن میشه خودت بیشتر توضیح بدی

ممنون

بعد اپروو توی 3 هفته یه نامه اومد که کیس نامبر من در آن زده بودند و باید مبلغ 345 دلار پرداخت میکردم، فرم 260 پر میکردم و بعد مدارک شناسایی را پست میکردم.. برای تمام این کارها 1 ماه زمان برد و من در اخرهای فروردین کارهایم تمام شد.. 9 هفته هم ظول کشید تا نامه تکمیل مدارکمو که پست کرده بودم دریافت کنمو سر 10 هفته (از زمان ارسال مدارک) نامه وقت مصاحبه که 2 ماه بعده... برا باقی دوستان هم تقریبا همین مدت طول کشیده..
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-30 ساعت 23:58)chemistnobel نوشته:  
(2017-06-30 ساعت 23:54)mbusa نوشته:  
(2017-06-30 ساعت 23:49)chemistnobel نوشته:  من برای دو هفته دیگه وقت مصاحبه دارم ، (از یکماه پیش این وقت را دادند . )ولی ترجیح می دم که فعلا" توی این وضعیت مصاحبه نرم .

حدودا" دوماه بعد از اپرو شدن ، درخواست مدارک از  NVC اومد و سه ماه و نیم بعد از فرستادن مدارک برای   NVCتاریخ مصاحبه برای حدود  یکماه بعدش از آنکارا صادر شد

منم شرایطم مثل شماست.. قبل از 90 روزه مصاحبم با این تفاوت که بعد از اجرای فرمان تاریخ مصاحبه من اومده... با اینحال فکر میکنید ممکنه ریجکت بشیم  یا اینکه ap بخوریم؟؟؟ ap که به همه میدن و برای بررسی آن خود به خود مهلت 90 روز میگذره... ولی ممکنه خدانکرده ریجکت کنن این نوع ویزا رو به دلیل دستور ترامپ؟؟؟ شما چی فکر میکنید؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-07-01 ساعت 08:22)algh90 نوشته:  
(2017-06-30 ساعت 23:58)chemistnobel نوشته:  
(2017-06-30 ساعت 23:54)mbusa نوشته:  میشه بپرسم دقیقا چند روز بعد از اپرو شدن تایم مصاحبت رسید؟

حدودا" دوماه بعد از اپرو شدن ، درخواست مدارک از  NVC اومد و سه ماه و نیم بعد از فرستادن مدارک برای   NVCتاریخ مصاحبه برای حدود  یکماه بعدش از آنکارا صادر شد

منم شرایطم مثل شماست.. قبل از 90 روزه مصاحبم با این تفاوت که بعد از اجرای فرمان تاریخ مصاحبه من اومده... با اینحال فکر میکنید ممکنه ریجکت بشیم  یا اینکه ap بخوریم؟؟؟ ap که به همه میدن و برای بررسی آن خود به خود مهلت 90 روز میگذره... ولی ممکنه خدانکرده ریجکت کنن این نوع ویزا رو به دلیل دستور ترامپ؟؟؟  شما چی فکر میکنید؟؟

من هم دنبال جواب همین سوالم و نمی دونم چی پیش می آد . تا چند روز آینده اگر خبر جدیدی نیومد ترجیح می دم که نوبت مصاحبه ام را کنسل کنم چون احتمال ریجکتی هست . به هر حال افیسر اول باید ویزا را قبول کنه و بعد بفرسته AP . اگه از اول نتونه ویزا دادن را قبول کنه ، راه دیگه ای براش نمی مونه . یا باید ریجکت کنه و یا در بهترین حالت بگه که برو تا بعدا" دوباره برای مصاحبه دعوتت می کنیم که این هم باز کلی هزینه داره !!!
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-07-01 ساعت 08:41)chemistnobel نوشته:  
(2017-07-01 ساعت 08:22)algh90 نوشته:  
(2017-06-30 ساعت 23:58)chemistnobel نوشته:  حدودا" دوماه بعد از اپرو شدن ، درخواست مدارک از  NVC اومد و سه ماه و نیم بعد از فرستادن مدارک برای   NVCتاریخ مصاحبه برای حدود  یکماه بعدش از آنکارا صادر شد

منم شرایطم مثل شماست.. قبل از 90 روزه مصاحبم با این تفاوت که بعد از اجرای فرمان تاریخ مصاحبه من اومده... با اینحال فکر میکنید ممکنه ریجکت بشیم  یا اینکه ap بخوریم؟؟؟ ap که به همه میدن و برای بررسی آن خود به خود مهلت 90 روز میگذره... ولی ممکنه خدانکرده ریجکت کنن این نوع ویزا رو به دلیل دستور ترامپ؟؟؟  شما چی فکر میکنید؟؟

من هم دنبال جواب همین سوالم و نمی دونم چی پیش می آد . تا چند روز آینده اگر خبر جدیدی نیومد ترجیح می دم که نوبت مصاحبه ام را کنسل کنم چون احتمال ریجکتی هست . به هر حال افیسر اول باید ویزا را قبول کنه و بعد بفرسته AP . اگه از اول نتونه ویزا دادن را قبول کنه ، راه دیگه ای براش نمی مونه . یا باید ریجکت کنه و یا در بهترین حالت بگه که برو تا بعدا" دوباره برای مصاحبه دعوتت می کنیم که این هم باز کلی هزینه داره !!!

14. (SBU) The E.O. permits consular officers to grant waivers and
authorize the issuance of a visa on a case-by
-case basis when the applicant
demonstrates to the officer’s satisfaction that the following three criteria
are all met:

a.) Denying entry during the 90-day suspension would cause undue hardship;

b.) His or her entry would not pose a threat to national security; and

c.) His or her entry would be in the national interest.

این متنش جالبه گفته که افسر ویزا میتونه تصمیم بگیره با 3 شرط گفته شده ویزا را بدهد.. بند C نوشته که ورود شخص در راستای منافع ملی باشد
که این با صحبت برخی از وکلا جور در میاد... یا اینکه بند A را در مورد ویزای ما اعمال کنن هم ممکنه اتفاق بیفتد
پاسخ
تشکر کنندگان:
یسوال .. شماها مگه وکیل نداشتید؟؟ اگه داشتید وکیلتون چی میگه؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-07-01 ساعت 09:45)algh90 نوشته:  یسوال .. شماها مگه وکیل نداشتید؟؟ اگه داشتید وکیلتون چی میگه؟؟؟

وکیل ما گفته که احتمالا" شما ها هم در دسته این "محدودیت سفر" قرار دارید و باید دنبال ارائه مدارکی برای Waive کردن باشید . اونها هم زیاد تجربه خاصی ندارند و منتظرند ببینند برای بقیه چی پیش می آد.
پاسخ
(2017-07-01 ساعت 00:28)peymanenj نوشته:  دوستان من سیزدهم ژووئن رفتم مصاحبه و الان ap برای کیس اصلی هستم به نظرتون روال بررسی ها متوقف میشه یا ن؟ه

یعنی برای افراد دیگر داخل کیس ویزا یکضرب دادند؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

دوست عزیز اگر بعد از دو هفته مصاحبه رفتین حتما نتیجه اش رو اینجا برا ما هم اعلان کنید تا ما هم آمادگی داشته باشیم . ممنون میشم
نوع ویزا: EB1
تشکیل پرونده:24/10/2015
دریافت  Receipt Number: 20/11/2015
درخواست مدارک بیشتر از سوی اداره مهاجرت: 7/10/2016
ارسال مدارک بیشتر در خصوص درخواست آنها :16/12/2016
دریافت نامه اپروو و ارسال مدارک از سوی اداره مهاجرت به اداره NVC -2017/2/2
ایمیل دعوت به مصاحبه july/14/2017
خود مصاحبه August/23/2017 نتیجه مصاحبه AP
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-07-01 ساعت 10:50)algh90 نوشته:  
(2017-07-01 ساعت 00:28)peymanenj نوشته:  دوستان من سیزدهم ژووئن رفتم مصاحبه و الان ap برای کیس اصلی هستم به نظرتون روال بررسی ها متوقف میشه یا ن؟ه

یعنی برای افراد دیگر داخل کیس ویزا یکضرب دادند؟؟

فقط برای نفر من ap لحاظ کردن و نفر دوم ready هست
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان