کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای EB-۱
خب دوستان قانون فامیل درجه 1 را تغییراتی دادند و دایی و عمه و خاله و عموزاده و خاله زاده و غیره هم به لیست قانون ترامپ اضافه شد...
نکته ایی که وجود دارد اینه که من که متقاضی اصلی هستم خویشاوند ندارم ولی همسرم که همراه من هست دوتا دایی و دایی زاده سیتیزن دارن که 40 ساله اونجان... حال این ارتباط فامیلیه مارو حساب میکنن یا خیر؟؟ منظورم اینه که حتما باید فامیل درجه 1 را متقاضی اصلی داشته باشد یا فرقی نداره؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: farshid155
سلام دوستان من ۱۳ ژوئن آنکارا مصاحبه داشتم و ای پی خوردم و امروز به تاربخ ۱۴ جولای آپدیت خوردم
پاسخ
تشکر کنندگان: algh90
(2017-07-14 ساعت 13:58)peymanenj نوشته:  سلام دوستان من ۱۳ ژوئن آنکارا مصاحبه داشتم و ای پی خوردم و امروز به تاربخ ۱۴ جولای آپدیت خوردم

مبارک باشه... به خوشی دریافت کنید ویزا تونو
لطفا بفرمایید که برای گرفتن ویزا از چه روشی اقدام میکنید؟؟پیکاپ میکنید یا شخصا تشریف میبرید؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-07-14 ساعت 23:17)algh90 نوشته:  
(2017-07-14 ساعت 13:58)peymanenj نوشته:  سلام دوستان من ۱۳ ژوئن آنکارا مصاحبه داشتم و ای پی خوردم و امروز به تاربخ ۱۴ جولای آپدیت خوردم

مبارک باشه... به خوشی دریافت کنید ویزا تونو
لطفا بفرمایید که برای گرفتن ویزا از چه روشی اقدام میکنید؟؟پیکاپ میکنید یا شخصا تشریف میبرید؟؟

دوست عزیزم ممنون از شما، جهت اطلاع فقط یک آپدیت خوردم وگرنه هنوز ویزا صادر نشده،
پاسخ
سلام میشه دوستان بگن که آیا نامه ای برای اپرو شدنشون هم دریافت کردن یا فقط از توی سایت بهشون اعلام شده من نامه اپرو نگرفتم ولی نامه تکمیل مدارک... گرفتم و کارم در جریانه
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان . بلخره منم وقت مصاحبه ام اومد و یک ماه دیگه میرم برا مصاحبه . برام دعا کنید تا شامل قانون EO نشم و بتونم ویزا بگیرم .
نوع ویزا: EB1
تشکیل پرونده:24/10/2015
دریافت  Receipt Number: 20/11/2015
درخواست مدارک بیشتر از سوی اداره مهاجرت: 7/10/2016
ارسال مدارک بیشتر در خصوص درخواست آنها :16/12/2016
دریافت نامه اپروو و ارسال مدارک از سوی اداره مهاجرت به اداره NVC -2017/2/2
ایمیل دعوت به مصاحبه july/14/2017
خود مصاحبه August/23/2017 نتیجه مصاحبه AP
پاسخ
تشکر کنندگان: hesgan ، algh90 ، nora
(2017-07-16 ساعت 23:57)Nasertexas نوشته:  سلام دوستان . بلخره منم وقت مصاحبه ام اومد و یک ماه دیگه میرم برا مصاحبه . برام دعا کنید تا شامل قانون EO نشم  و بتونم ویزا بگیرم .

سلام ناصر جان. خیلی مبارکه. انشالله به خیر و سلامتی. خیلی نگران EO نباش. ایشالله که ویزای یکضرب می گیری، حالا احیاناً اگر هم نگرفتی نهایت چند ماه اینور اونور بالاخره ویزات صادر میشه. دنبال جمع و جور کردن مدارکی که خواستن باش و برنامه ریزی سفر و مدیکال.

اونور همو می بینیم ایشالله!!! Cool
پرونده: EB1
حرفه: فیلمساز
اپروو شدن پرونده: خرداد 95
ارسال مدارک هویتی به ان وی سی: مرداد 95
تاریخ مصاحبه: آذر 95
نتیجۀ مصاحبه: AP
سفرنامه
کلیرنس: ---
پاسخ
تشکر کنندگان: algh90 ، Nasertexas
(2017-07-16 ساعت 23:57)Nasertexas نوشته:  سلام دوستان . بلخره منم وقت مصاحبه ام اومد و یک ماه دیگه میرم برا مصاحبه . برام دعا کنید تا شامل قانون EO نشم  و بتونم ویزا بگیرم .

ناصر جان، برات دعا میکنم که به راحتی ویزا بگیری، بی خبرمون نذار
پاسخ
تشکر کنندگان: Nasertexas
(2017-07-09 ساعت 11:48)chemistnobel نوشته:  تلفن های تماس با سفارت ترکیه خیلی مسخره هست و هیچ کدوم جواب درست و حسابی راجع به این موضوع نمی دهند و دائم وصل می کنند به قسمتی که اتوماتیک یک جواب قبلی آماده شده راجع به ویزاهای مهاجرتی می دهند.. یه ایمیل زدم که بعد چند روز جواب اومد که بعد از تارخ مصاحبه اولیه  می تونید درخواست تغییر زمان قبلی را بدید.

سلام دوست عزیز
رفتید برای مصاحبه یا خیر؟؟
اگر نرفتید سایت باز شد برای تغییر تاریخ مصاحبه؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-07-21 ساعت 10:56)algh90 نوشته:  
(2017-07-09 ساعت 11:48)chemistnobel نوشته:  تلفن های تماس با سفارت ترکیه خیلی مسخره هست و هیچ کدوم جواب درست و حسابی راجع به این موضوع نمی دهند و دائم وصل می کنند به قسمتی که اتوماتیک یک جواب قبلی آماده شده راجع به ویزاهای مهاجرتی می دهند.. یه ایمیل زدم که بعد چند روز جواب اومد که بعد از تارخ مصاحبه اولیه  می تونید درخواست تغییر زمان قبلی را بدید.

سلام دوست عزیز

سلام
خیر ، برای مصاحبه نرفتیم . روز بعد از تاریخ مصاحبه ، در صفحه سایت ما دگمه تغییر زمان مصاحبه اضافه شد و یک ایمیل هم اومد که شش هفته قبل از زمان موردنظرتون ، می تونید درخواست وقت مجدد کنید .
ظاهرا" دوستانی که از این کتگوری برای مصاحبه رفته بودند ، نتایج خوبی نگرفتند و نقص مدارک خورده اند
پاسخ
(2017-07-21 ساعت 11:42)chemistnobel نوشته:  
(2017-07-21 ساعت 10:56)algh90 نوشته:  

سلام دوست عزیز

سلام
خیر ، برای مصاحبه نرفتیم . روز بعد از تاریخ مصاحبه ، در صفحه سایت ما دگمه تغییر زمان مصاحبه اضافه شد و یک ایمیل هم اومد که شش هفته قبل از زمان موردنظرتون ، می تونید درخواست وقت مجدد کنید .
ظاهرا" دوستانی که از این کتگوری برای مصاحبه رفته بودند ، نتایج خوبی نگرفتند و نقص مدارک خورده اند

سلام، منظورتون از "نقص مدرک" دقیقا چه مدارکی هست؟ من هنوز نمی دونم کسانی که شامل کتگوری EB1 میشن، آیا شامل قانون ممنوعیت سفر هستن یا براشون استثنا قائل میشن؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-07-21 ساعت 17:03)alo نوشته:  
(2017-07-21 ساعت 11:42)chemistnobel نوشته:  
(2017-07-21 ساعت 10:56)algh90 نوشته:  سلام دوست عزیز

سلام

سلام، منظورتون از "نقص مدرک" دقیقا چه مدارکی هست؟ من هنوز نمی دونم کسانی که شامل کتگوری EB1 میشن، آیا شامل قانون ممنوعیت سفر هستن یا براشون استثنا قائل میشن؟
ظاهرا" ازشونjob offer و یا realation family خواستند که چون نداشتند ، برای پرونده شون نقص مدارک زدند!
پاسخ
(2017-07-21 ساعت 17:32)chemistnobel نوشته:  
(2017-07-21 ساعت 17:03)alo نوشته:  
(2017-07-21 ساعت 11:42)chemistnobel نوشته:  سلام

ظاهرا" ازشونjob offer و یا realation family خواستند که چون نداشتند ، برای پرونده شون نقص مدارک زدند!

من مدارک دایی همسرمو میخوام ببرم... بنظرتون اوکی هست؟؟؟
به دوستانتون ap خورده یا کلا ریجکت شدند؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
من مدارک دایی همسرمو میخوام ببرم... بنظرتون اوکی هست؟؟؟
به دوستانتون ap خورده یا کلا ریجکت شدند؟؟؟
[/quote]

در مورد دایی همسر ، اطلاعی ندارم . دوستانی که ازشون نقل قول کردم ، دو نفر از کاربرای سایت اپلای ابرود بودند که هفته پیش مصاحبه رفته اند. ظاهرا" به هر دو نفر گفتند که باید مدارک بیشتری ارسال کنید و پرونده تون ناقص می مونه و بعدش وضعیت اون نفری که ابوظبی مصاحبه داشته را به صورت AP نشون می ده ولی اون نفری که آنکارا بوده هنوز وضعیتش Ready هست و تغییری نکرده!
پاسخ
(2017-07-22 ساعت 07:31)chemistnobel نوشته:  در مورد دایی همسر ، اطلاعی ندارم . دوستانی که ازشون نقل قول کردم ، دو نفر از کاربرای سایت اپلای ابرود بودند که هفته پیش مصاحبه رفته اند. ظاهرا" به هر دو نفر گفتند که باید مدارک بیشتری ارسال کنید و پرونده تون ناقص می مونه و بعدش وضعیت اون نفری که ابوظبی مصاحبه داشته را به صورت AP  نشون می ده ولی اون نفری که آنکارا بوده هنوز وضعیتش Ready هست و تغییری نکرده!

تفاوت این دوستان در اپلای ابرود با پرونده ما نوع کتگوریشون هم هست... اونا eb2 هستند در دسته Niw... احتمال داره بخاطر نوع ویزاشون جاب افر خواسته باشن ازشون... حالا خوبیش این بوده که ریجکت نشدند و بعد از تمام شدن این 90 روز میتونن سریع اقدام کنن... کاش یکی از اینا ویزاش Eb1 بود تا با پروسه مصاحبه در این زمان آشنا میشدیم... ولی مشکل اینجاست که دولت هنوز انقضای یک دستورش تمام نشده دستور بعدی را اعلام میکند... و ممکنه قانون منع سفر پیچیده تر شود، من ترجیح میدهم که در زمان تعیین شده به سفارت بروم همراه با مدارک دایی همسرم تا ببینیم چه پیش میاید.
پاسخ
تشکر کنندگان: alo

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان