کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای EB-۱
با سلام

بنده متقاضی ویزای اکسپرس EB1 هستم به همراه ۳ عضو خانواده، که در تاریخ ۲۳ ژانویه ۲۰۱۷ پرونده من مورد پذیرش قرار گرفت ( ۱۲ روزه). تاریخ ۱۸ ژوئن در آنکارا مصاحبه شدیم. از تاریخ مصاحبه تاکنون (یعنی ۱۶) آگوست کماکان وضعیت من در سایت CEAC در وضعیت (Ready (for interview و در سفارت Interview scheduled باقی مانده.
سه سوال دارم
اول اینکه چرا به Ap تبدیل نشده ام
دوم اینکه در سایت سفارت در مقابل کلمه Website update تقریبا هفته ای دو آپدیت خورده ام اما در سایت Ceac در تاریخهای ۱۹،۲۰،۲۴ ژولای و ۱ اگوست اپدیت شده ام با عنوان case updated. بفرمایید که اصلا اپدیت سفارت مهمه؟ یا ربطی به بنده دارد یا یک اپدیت کلی در مسائل عمومی است؟
سوم اینکه پیش بینی میکنید چقدر طول بکشه کلیرنس
ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان . خوشبختانه مدارک براردم که چند هفته پیش با روش پریمیوم فرستاده بودیم در عرض 14 روز یک ضرب اپروو شد و فعلا منتظر نامه VNC هستیم .
نوع ویزا: EB1
تشکیل پرونده:24/10/2015
دریافت  Receipt Number: 20/11/2015
درخواست مدارک بیشتر از سوی اداره مهاجرت: 7/10/2016
ارسال مدارک بیشتر در خصوص درخواست آنها :16/12/2016
دریافت نامه اپروو و ارسال مدارک از سوی اداره مهاجرت به اداره NVC -2017/2/2
ایمیل دعوت به مصاحبه july/14/2017
خود مصاحبه August/23/2017 نتیجه مصاحبه AP
پاسخ
تشکر کنندگان: algh90 ، hesgan
با سلام
من کیسم علمی است و از نوع EB1 )self-petitioner) و به منRequest for Initial Evidence خورده بود و بعد از گذشت دو ماه از دریافت مدارک درخواستی توسط USCIS هیچ خبری نشد تا اینکه تماس تلفنی گرفتم و جوابی که به من دادن این بود که اگر تا 15 تا 30 روز دیگه خبری نشد دوباره تماس بگیرم. توی سایت بعد از تماس من یک آپدیت با این عنوان درج شد " has not yet assigned to" بعد از چند روز به " assigned to an officer for response" تغییر پیدا کرد اما بعد از گذشت یک هفته، دیروز یک یک ایمیل با این مضمون آمد که We have had to perform additional review and this has caused a delay in processing time. Your case is currently with an adjudicating officer. You should receive a decision or notice of further action within 60 days
خواستم بدونم کسی تجربه مشابه داشته و آیا این تاخیر منفی هست؟ خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-08-18 ساعت 22:00)moni نوشته:  با سلام
من کیسم علمی است و از نوع EB1 )self-petitioner) و به منRequest for Initial Evidence خورده بود و بعد از گذشت دو ماه از دریافت مدارک درخواستی  توسط USCIS  هیچ خبری نشد تا اینکه تماس تلفنی گرفتم و جوابی که به من دادن این بود که اگر تا 15 تا 30 روز دیگه خبری نشد دوباره تماس بگیرم. توی سایت بعد از تماس من یک آپدیت با این عنوان درج شد " has not yet  assigned to"   بعد از چند روز به " assigned to an officer for response"  تغییر پیدا کرد اما بعد از گذشت یک هفته، دیروز یک یک ایمیل با این مضمون آمد که We have had to perform additional review and this has caused a delay in processing time. Your case is currently with an adjudicating officer. You should receive a decision or notice of further action within 60 days
خواستم بدونم کسی تجربه مشابه داشته و آیا این تاخیر منفی هست؟ خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید

بنظر میرسه که گفته صبر کنید تا تصمیم ما یا یه نامه ای را دریافت کنید... اینجور مواقع زودتر از 60 روز نامه شون میرسه... ممکنه تا 2 هفته دیگه نامه شونو دریافت کنید.. امیدوارم نامه اپروال را بگیرید...

برای من سر 40 روز زدن که rfeبهت خورده.. بعد که نیومد من سر 5 ماه بهشون نامه زدم که پرونده من چی شد... خودشون ایمیل زدن که منتظر باش تا نامه اپروال دریافت کنیو سر 1 هفته نامه رسید
پاسخ
تشکر کنندگان: moni ، hesgan
با سلام

بنده متقاضی ویزای اکسپرس EB1 هستم به همراه ۳ عضو خانواده، که در تاریخ ۲۳ ژانویه ۲۰۱۷ پرونده من مورد پذیرش قرار گرفت ( ۱۲ روزه). تاریخ ۱۸ ژوئن در آنکارا مصاحبه شدیم. از تاریخ مصاحبه تاکنون (یعنی ۱۶) آگوست کماکان وضعیت من در سایت CEAC در وضعیت (Ready (for interview و در سفارت Interview scheduled باقی مانده.
سه سوال دارم
دوم اینکه در سایت سفارت در مقابل کلمه Website update تقریبا هفته ای دو آپدیت خورده ام اما در سایت Ceac در تاریخهای ۱۹،۲۰،۲۴ ژولای و ۱ اگوست اپدیت شده ام با عنوان case updated. بفرمایید که اصلا اپدیت سفارت مهمه؟ یا ربطی به بنده دارد یا یک اپدیت کلی در مسائل عمومی است؟
ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام دوستان
من مصاحبه رفتم و ap خوردم..... 2 هفته قبل از مصاحبه برام ایمیل اومد که cv و فرم 5535 پر کن و ایمیل کن... که من انجام دادم و ایمیلو که دریافت کردن و رسیدشو دادن آپدیت خورد سایت ceac. بعد 1 روز قبل از مصاحبه ام بدون هیچگونه تماسی از طرف من سایت دوباره آپدیت شد...
دیروز که رفتم مصاحبه هم آپدیت شد.... امروز صبح ساعت 6 به وقت آنکارا باز آپدیت شد ولی همچنان برای من زده ready و داخل کادر هم نوشته که کیس شما آماده است برای اینترویو!!!!
کسی میدونه معنیش چیه؟؟؟
در ضمن تو مصاحبه اصلا حرف زیادی ردو بدل نشد.. فقط یه توضیح سرسری خواست که من راجع به اینکه چند وقت بوده که ورزش کردم پرسیدو بنظر میومد خیلی توجهی نداره به صحبتهای من... چون بعد چند دقیقه سوالی پرسید که من تو صحبت اولم جوابشو گفته بودم...
مدام داشت تایپ میکرد... فقط از همسرم پرسید شغلت چیه؟ که همسرم تا اومد بگه شروع کرد به تایپ کردنو همسرمم هنوز نگفته سرشو به علامت کافیه تکون داد...
در ابتدا نشون داد که مثلا داره پرونده رو ورق میزنه تا بخونه... ولی هنوز چیزی نخونده یهو برگشت توضیح داد که منم رشته شما رو دوست داشتم وقتی بچه بودم و فیلمهای زیادی ازش میدیدم!!! .. مثلا میخواست نشون بده که من چیزی از شما نمیدونمو الان دارم با شما صحبت میکنم دارم آشنا میشم... ولی قشنگ میشد احساس کرد که اتفاقا خیلی دقیق از ریز به ریز جریانات داخل پروندمو خبر داره... یه دوتا سوال هم نکرد که جواب بدم دلم خنک بشه تا اونجا رفتیم در سکوت کامل افیسر فقط تایپ کردو گفت پرونده شما نیاز به بررسی بیشتر داره.... خیلی هم ایستادیم جلوی کانترو فقط تایپ کردنشو مشاهده کردیم... من پرسیدم که از کی سایتو چک کنم... گفت نمیدونم.. این سوالو برا این پرسیدم که همیشه دوستان میگفتن که افیسر گفته مثلا از 1 تا 2 ماه دیگه شروع کنم به چک کردن..یا گفته تا 3 ماه دیگه احتمالا نتیجه مشخص میشه... ولی به من گفت نمیدونم...

دوستان اگه شما هم تجربه اینچنینی دارین لطفا بگین

مدارک خویشاوندی... فقط ترجمه ها رو نگاه کردو اصل شناسنامه رو اصلا نگاه نکرد... مدارک مربوط به دایی همسرم میبود که از دایی همسرم فقط اسکن پاس و گواهینامه و قبوض پرداختیشونو ارایه دادیم... ترجمه شناسنامه پدر بزرگ و مادر
پاسخ
تشکر کنندگان: hesgan ، chemistnobel
(2017-08-25 ساعت 22:53)algh90 نوشته:  با سلام دوستان
من مصاحبه رفتم و ap خوردم..... 2 هفته قبل از مصاحبه برام ایمیل اومد که cv و فرم 5535 پر کن و ایمیل کن... که من انجام دادم و ایمیلو که دریافت کردن و رسیدشو دادن آپدیت خورد سایت ceac.  بعد 1 روز قبل از مصاحبه ام بدون هیچگونه تماسی از طرف من سایت دوباره آپدیت شد...
دیروز که رفتم مصاحبه هم آپدیت شد.... امروز صبح ساعت 6 به وقت آنکارا باز آپدیت شد ولی همچنان برای من زده ready و داخل کادر هم نوشته که کیس شما آماده است برای اینترویو!!!!
کسی میدونه معنیش چیه؟؟؟
در ضمن تو مصاحبه اصلا حرف زیادی ردو بدل  نشد.. فقط یه توضیح سرسری خواست که من راجع به اینکه چند وقت بوده که ورزش کردم پرسیدو بنظر میومد خیلی توجهی نداره به صحبتهای من... چون بعد چند دقیقه سوالی پرسید که من تو صحبت اولم جوابشو گفته بودم...
مدام داشت تایپ میکرد... فقط از همسرم پرسید شغلت چیه؟ که همسرم تا اومد بگه شروع کرد به تایپ کردنو همسرمم هنوز نگفته سرشو به علامت کافیه تکون داد...
در ابتدا نشون داد که مثلا داره پرونده رو ورق میزنه تا بخونه... ولی هنوز چیزی نخونده یهو برگشت توضیح داد که منم رشته شما رو دوست داشتم وقتی بچه بودم و فیلمهای زیادی ازش میدیدم!!! .. مثلا میخواست نشون بده که من چیزی از شما نمیدونمو الان دارم با شما صحبت میکنم دارم آشنا میشم... ولی قشنگ میشد احساس کرد که اتفاقا خیلی دقیق از ریز به ریز جریانات داخل پروندمو خبر داره... یه دوتا سوال هم نکرد که جواب بدم دلم خنک بشه تا اونجا رفتیم در سکوت کامل افیسر فقط تایپ کردو گفت پرونده شما نیاز به بررسی بیشتر داره.... خیلی هم ایستادیم جلوی کانترو فقط تایپ کردنشو مشاهده کردیم... من پرسیدم که از کی سایتو چک کنم...  گفت نمیدونم.. این سوالو برا این پرسیدم که همیشه دوستان میگفتن که افیسر گفته مثلا از 1 تا 2 ماه دیگه شروع کنم به چک کردن..یا گفته تا 3 ماه دیگه احتمالا نتیجه مشخص میشه... ولی به من گفت نمیدونم...

مدارک خویشاوندی... فقط ترجمه ها رو نگاه کردو  اصل شناسنامه رو اصلا نگاه نکرد... مدارک مربوط به دایی همسرم میبود که از دایی همسرم فقط اسکن پاس و گواهینامه و قبوض پرداختیشونو ارایه دادیم... ترجمه شناسنامه پدر بزرگ و مادر

با سلام

بنده هم متقاضی ویزای اکسپرس EB1 هستم به همراه ۳ عضو خانواده، که در تاریخ ۲۳ ژانویه ۲۰۱۷ پرونده من مورد پذیرش قرار گرفت ( ۱۲ روزه). تاریخ ۱۸ ژوئن در آنکارا مصاحبه شدیم. از تاریخ مصاحبه تاکنون (یعنی ۱۶) آگوست کماکان وضعیت من در سایت CEAC در وضعیت (Ready (for interview و در سفارت Interview scheduled باقی مانده.
من هم سه سوال دارم
پاسخ
تشکر کنندگان:
من مصاحبه رفتم و ap خوردم..... 2 هفته قبل از مصاحبه برام ایمیل اومد که cv و فرم 5535 پر کن و ایمیل کن... که من انجام دادم و ایمیلو که دریافت کردن و رسیدشو دادن آپدیت خورد سایت ceac.  بعد 1 روز قبل از مصاحبه ام بدون هیچگونه تماسی از طرف من سایت دوباره آپدیت شد...
کسی میدونه معنیش چیه؟؟؟
در ضمن تو مصاحبه اصلا حرف زیادی ردو بدل  نشد.. فقط یه توضیح سرسری خواست که من راجع به اینکه چند وقت بوده که ورزش کردم پرسیدو بنظر میومد خیلی توجهی نداره به صحبتهای من... چون بعد چند دقیقه سوالی پرسید که من تو صحبت اولم جوابشو گفته بودم...
در ابتدا نشون داد که مثلا داره پرونده رو ورق میزنه تا بخونه... ولی هنوز چیزی نخونده یهو برگشت توضیح داد که منم رشته شما رو دوست داشتم وقتی بچه بودم و فیلمهای زیادی ازش میدیدم!!! .. مثلا میخواست نشون بده که من چیزی از شما نمیدونمو الان دارم با شما صحبت میکنم دارم آشنا میشم... ولی قشنگ میشد احساس کرد که اتفاقا خیلی دقیق از ریز به ریز جریانات داخل پروندمو خبر داره... یه دوتا سوال هم نکرد که جواب بدم دلم خنک بشه تا اونجا رفتیم در سکوت کامل افیسر فقط تایپ کردو گفت پرونده شما نیاز به بررسی بیشتر داره.... خیلی هم ایستادیم جلوی کانترو فقط تایپ کردنشو مشاهده کردیم... من پرسیدم که از کی سایتو چک کنم...  گفت نمیدونم.. این سوالو برا این پرسیدم که همیشه دوستان میگفتن که افیسر گفته مثلا از 1 تا 2 ماه دیگه شروع کنم به چک کردن..یا گفته تا 3 ماه دیگه احتمالا نتیجه مشخص میشه... ولی به من گفت نمیدونم...

مدارک خویشاوندی... فقط ترجمه ها رو نگاه کردو  اصل شناسنامه رو اصلا نگاه نکرد... مدارک مربوط به دایی همسرم میبود که از دایی همسرم فقط اسکن پاس و گواهینامه و قبوض پرداختیشونو ارایه دادیم... ترجمه شناسنامه پدر بزرگ و مادر

سلام و ممنون بابت نوشتن تجربۀ روز مصاحبه

آفیسری که توی ابوظبی با من مصاحبه کرد هم از اول تا آخر داشت یه سره تایپ می کرد! Big Grin فقطم سه تا سوال ازم پرسید و از همسرم هم یه سوال، اما برخورد و رفتارش خیلی خوب بود. توی سفارت ابوظبی بین هر نفری که از اتاق بیرون میومد تا نفر بعدی رو صدا کنن پنج تا ده دقیقه فاصله بود که من فکر کردم این زمانیه که آفیسر پروندۀ نفر بعدی رو یه مرور کلی می کنه، چون وقتی رفتیم تو اتاق کاملاً آماده بود. من این رو هم شنیدم که حتی سوال ها رو از واشنگتون برای آفیسرها می فرستن و اونها از روی مانیتور می خونن. دربارۀ زمان هم برای ما اینطور بود که وقتی برگۀ سفید AP رو (که از قبل روی میز آماده بود) بهم داد گفت که از سه چهار ماه دیگه سایت رو چک کنم. ولی اینجور که من فهمیدم این زمان تخمینی آفیسرها یه چیز کاملاً تخیلیه که در 99% مواقع با واقعیت تفاوت زیادی داره.

دربارۀ آپدیت ها هم خیلی حساس نباشین. من تا بعد از مصاحبه اصلا آدرس سایت سیس رو نداشتم و هیچی رو چک نکردم و آپدیت های قبلش رو نمی دونم. اما اینکه سایت سیس یا سفارت آپدیت بشه یا نه اینطور که معلومه چندان ملاک نیست. برای بعضی ها هر هفته یه آپدیت می خوره ولی بیشت از یکساله که منتظرن و برای بعضی هام کلاً آپدیت نمیشه تا دو ماه بعد یهو ایمیل کلیر شدن میاد. هر چند وقت یه بار چک بکنین سایت ها رو اما خیلی دنبال منطق نگردین برای آپدیت شدن یا نشدن ها، چون هیچ الگوی خاصی نداره!

ایشالله که همه چی به خیر و خوشی تموم میشه و توی پاییز ویزای همۀ بچه های EB1 که توی AP هستن صادر میشه.
پرونده: EB1
حرفه: فیلمساز
اپروو شدن پرونده: خرداد 95
ارسال مدارک هویتی به ان وی سی: مرداد 95
تاریخ مصاحبه: آذر 95
نتیجۀ مصاحبه: AP
سفرنامه
کلیرنس: ---
پاسخ
تشکر کنندگان: algh90
(2017-08-25 ساعت 23:51)hesgan نوشته:  
کسی میدونه معنیش چیه؟؟؟

سلام و ممنون بابت نوشتن تجربۀ روز مصاحبه

آفیسری که توی ابوظبی با من مصاحبه کرد هم از اول تا آخر داشت یه سره تایپ می کرد!  Big Grin فقطم سه تا سوال ازم پرسید و از همسرم هم یه سوال، اما برخورد و رفتارش خیلی خوب بود. توی سفارت ابوظبی بین هر نفری که از اتاق بیرون میومد تا نفر بعدی رو صدا کنن پنج تا ده دقیقه فاصله بود که من فکر کردم این زمانیه که آفیسر پروندۀ نفر بعدی رو یه مرور کلی می کنه، چون وقتی رفتیم تو اتاق کاملاً آماده بود. من این رو هم شنیدم که حتی سوال ها رو از واشنگتون برای آفیسرها می فرستن و اونها از روی مانیتور می خونن. دربارۀ زمان هم برای ما اینطور بود که وقتی برگۀ سفید AP رو (که از قبل روی میز آماده بود) بهم داد گفت که از سه چهار ماه دیگه سایت رو چک کنم. ولی اینجور که من فهمیدم این زمان تخمینی آفیسرها یه چیز کاملاً تخیلیه که در 99% مواقع با واقعیت تفاوت زیادی داره.

دربارۀ آپدیت ها هم خیلی حساس نباشین. من تا بعد از مصاحبه اصلا آدرس سایت سیس رو نداشتم و هیچی رو چک نکردم و آپدیت های قبلش رو نمی دونم. اما اینکه سایت سیس یا سفارت آپدیت بشه یا نه اینطور که معلومه چندان ملاک نیست. برای بعضی ها هر هفته یه آپدیت می خوره ولی بیشت از یکساله که منتظرن و برای بعضی هام کلاً آپدیت نمیشه تا دو ماه بعد یهو ایمیل کلیر شدن میاد. هر چند وقت یه بار چک بکنین سایت ها رو اما خیلی دنبال منطق نگردین برای آپدیت شدن یا نشدن ها، چون هیچ الگوی خاصی نداره!

ایشالله که همه چی به خیر و خوشی تموم میشه و توی پاییز ویزای همۀ بچه های EB1 که توی AP هستن صادر میشه.

از کشفیات جدیدم Big Grin Big Grin
تو سایت سفارت انکارا... در بخشی که میشه استاتوسو چک کرد... برا من زده under review و نوشته پرونده شما هنوز زیر دست افیسر هست برای ریویو.. بعد آن منتظر باشید تا تصمیم افیسر اعلام شود به شما... ولی آقا ناصر گفتن که برای ایشون شده درحال پروسه اداری را نوشته و حتی ایمیل از سفارت دریافت کردن.. که برای من هیچ ایمیلی نیومده... جالبه که مصاحبه ناصر چهارشنبه و من پنجشنبه در انکارا بوده..ولی با دو شکل متفاوت داره بررسی میشه و آپدیت میخوره!!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: hesgan
با سلام دوستان
من پروندم علمی است و از نوع eb1
بهم Request for initial evidence خورده بود که جوابشون رو دادم و اول June جواب من رو دریافت کردند. اما بعد از گذشت دوماه خبری نشد و من تماس تلفنی گرفتم و مشخص شد که پرونده ام هنوز assign به هیچ آفیسری نشده که بعد از یک هفته assign شد و بعد از اون ایمیل برام آمد که additional review احتیاج داره پروندت و ممکنه تا 60 روز طول بکشه. حالا الان مدت یک ماه هست که من جایزه پسادکتری بنیاد ملی نخبگان رو قبول شدم. سئوالم این هست که آیا می تونم گواهی نخبگانم رو در این مرحله از پرونده ام برای اداره مهاجرت بفرستم؟ و آیا تاثیرگذار می تونه باشه؟ ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-08-28 ساعت 10:33)moni نوشته:  با سلام دوستان
من پروندم علمی است و از نوع  eb1
   بهم  Request for initial evidence  خورده بود که جوابشون رو دادم و اول  June  جواب من رو دریافت کردند. اما بعد از گذشت دوماه خبری نشد و من تماس تلفنی گرفتم و مشخص شد که پرونده ام هنوز assign  به هیچ آفیسری نشده که بعد از یک هفته assign  شد و بعد از اون ایمیل برام آمد که additional review  احتیاج داره پروندت و ممکنه تا 60 روز طول بکشه. حالا الان مدت یک ماه هست که من جایزه پسادکتری بنیاد ملی نخبگان  رو قبول شدم. سئوالم این هست که آیا می تونم گواهی نخبگانم رو در این مرحله از پرونده ام برای اداره مهاجرت بفرستم؟ و آیا تاثیرگذار می تونه باشه؟ ممنون

سلام دوست گرامی .
طبق گفته های خود سایت اداره مهاجرت هیچ مدارکی بعد از ارسال RFE مورد قبولشون نیست . یعنی برسی نمیکنن . اون مدارک رو میتونید نگه دارید و روز مصاحبه شفاهی به افسر مصاحبه کننده بگید و مدارک کتبیون رو نشونش بدین .
نوع ویزا: EB1
تشکیل پرونده:24/10/2015
دریافت  Receipt Number: 20/11/2015
درخواست مدارک بیشتر از سوی اداره مهاجرت: 7/10/2016
ارسال مدارک بیشتر در خصوص درخواست آنها :16/12/2016
دریافت نامه اپروو و ارسال مدارک از سوی اداره مهاجرت به اداره NVC -2017/2/2
ایمیل دعوت به مصاحبه july/14/2017
خود مصاحبه August/23/2017 نتیجه مصاحبه AP
پاسخ
تشکر کنندگان: moni ، gbtm
یه سوال از دوستانی که خودشون (بدون وکیل) برای پروندۀ EB1 اقدام کردن:

پرداخت هزینۀ فایل شدن پرونده، یعنی همون 700 دلار رو، از ایران چطور پرداخت کردین؟

من وکیل داشتم و اون با چک دفتر حقوقیش اینکارو برام انجام داد. اما الان یکی از دوستانم می خواد از ایران اقدام کنه بدون وکیل و من دارم کمکش می کنم، فقط نمی دونم چطور باید هزینه رو پرداخت کرد. از طریق صرافی ها امکانش هست یا حتماً باید یک نفر از داخل آمریکا چک بنویسه؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-08-30 ساعت 11:37)hesgan نوشته:  یه سوال از دوستانی که خودشون (بدون وکیل) برای پروندۀ EB1 اقدام کردن:

پرداخت هزینۀ فایل شدن پرونده، یعنی همون 700 دلار رو، از ایران چطور پرداخت کردین؟

من وکیل داشتم و اون با چک دفتر حقوقیش اینکارو برام انجام داد. اما الان یکی از دوستانم می خواد از ایران اقدام کنه بدون وکیل و من دارم کمکش می کنم، فقط نمی دونم چطور باید هزینه رو پرداخت کرد. از طریق صرافی ها امکانش هست یا حتماً باید یک نفر از داخل آمریکا چک بنویسه؟

پرداختهارو از داخل امریکا برامون انجام دادن.. چون باید چک روی پرونده گذاشته بشه و پرونده رو ارسال کرد... مدارک و پست کنید به یه آشنایی..اون چک و مینویسه و دوباره خودش پست میکنه
پاسخ
تشکر کنندگان: hesgan
(2017-08-30 ساعت 17:14)algh90 نوشته:  
(2017-08-30 ساعت 11:37)hesgan نوشته:  یه سوال از دوستانی که خودشون (بدون وکیل) برای پروندۀ EB1 اقدام کردن:

پرداختهارو از داخل آمریکا برامون انجام دادن.. چون باید چک روی پرونده گذاشته بشه و  پرونده رو ارسال کرد... مدارک و پست کنید به یه آشنایی..اون چک و مینویسه و دوباره خودش پست میکنه

پس روش کار همینه که از داخل آمریکا انجام بشه. ممنون از پاسختون Smile
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان با این فرمان جدید مهاجرتی ترامپ که از 18 اکتبر اجرایی می شه، چی بسر پرونده های ایرانی میاد؟
من 20 اکتبر مصاحبه دارم، فکر میکنم به تعویق انداختن مصاحبه کار عاقلانه ای باشه، چون ممکنه باز یه قاضی حکم رییس جمهور رو کنسل کنه.
شما چی فکر می کنید؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان