کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اطلاعات مربوط به دریافت نامه دوم (نامه مصاحبه)
امروز صبح نامه دوم رو دریافت کردم به عبارتی بعد از 33 روز بعد از کارنت شدن
کیس: 315xx
نامه قبولی: 2010 3 june
کنسولگری: ابوظبی
کارنت شدن: July
نامه دوم: 13 june
مصاحبه: 26 July
کلیرنس: 6 sep
هزینه ها برای 2نفر: 60000 پستTNT - ترجمه حدود 120000 - عکس دو سری 20000
بلیط و ویزا 1,060,000- هتل 900,000 برای 9 شب -مدیکال 700 درهم- سفارت 1638 دلار
تشکر کنندگان: najibi
با عرض سلام
کسی میدونه کی نامه دوم بدست فرد بعد از کارنت شدن میرسه؟؟
تشکر کنندگان:
(2011-06-13 ساعت 14:47)kooshiar نوشته:  با عرض سلام
ببینید دوست عزیز ما توی ماه آوریل فهمیدیم که کارنت شدیم بنده هنوز بولتین بگی نگی داشت بالا میامد Big Grinکه درنگ نکرده و یک ایمیل زدم بهkcc .اونا هم جواب دادند که بابا صبر کن ی ساعت بگذره بعد. یک هفته بعد دوباره ایمیل زدم و اونا هم چند روز بعد تاریخ رو فرستادند یعنی دقیقا ۹ روزبعد ازکارنت شدن.ولی من ۳ یا ۲ روز قبلش یعنی روز هفتم طی یک تماس تلفنی تاریخ رو گرفته بودم. نامه دوم رو هم طبق ایمیل خودشون 2 روز بعد کارنت شدن فرستاده بودن که هیچ وقت نرسید.
تشکر کنندگان: A.K ، REZA1390 ، tamanna

kooshiar جان ببین من 10 May شماره کیسم اعلام شد برای ماه جولای یعنی ماه پیش اعلام شد همین امروز که 13 June هست نامه دوم به دستم رسید یعنی بیش از یک ماه دیگه خودتون با این اوضاع و احوال پست حساب کن چطور میشه برای من 33 روز طول کشید
تشکر کنندگان: REZA1390 ، najibi ، tamanna
من الان دبي هستم . فردا ميرم مصاحبه .نامه دوم هم نداشتم امروز از خونه تماس گرفتند. كه نامه دومم امروز رسيده خونه.
تشکر کنندگان: Linspire ، najibi ، WIKIMAN ، tamanna ، Hornet ، Ali Sepehr
(2011-06-13 ساعت 15:51)najibi نوشته:  
ببینید دوست عزیز ما توی ماه آوریل فهمیدیم که کارنت شدیم بنده هنوز بولتین بگی نگی داشت بالا میامد Big Grinکه درنگ نکرده و یک ایمیل زدم بهkcc .اونا هم جواب دادند که بابا صبر کن ی ساعت بگذره بعد. یک هفته بعد دوباره ایمیل زدم و اونا هم چند روز بعد تاریخ رو فرستادند یعنی دقیقا ۹ روزبعد ازکارنت شدن.ولی من ۳ یا ۲ روز قبلش یعنی روز هفتم طی یک تماس تلفنی تاریخ رو گرفته بودم. نامه دوم رو هم طبق ایمیل خودشون 2 روز بعد کارنت شدن فرستاده بودن که هیچ وقت نرسید.
با تشکر از راهنمایی شما
دوست عزیز پس من هم یک هفته بزارم بگذره وبعدش email بدم و یا قبلش تلفنی با kcc صحبت کنم؟؟/
آخه من 2 روز بعد از کارنت شدن email به kcc دادم و تقاضای نامه دوم رو کردم و اونها هم گفتن میفرستیم.!حالا کی مفرستن؟چطوری میفرستن؟با email میفرستن یا نامه ، چیزی نگفتن.!!!
لطفا مرا راهنمایی کنید.

(2011-06-13 ساعت 17:12)A.K نوشته:  

kooshiar جان ببین من 10 May شماره کیسم اعلام شد برای ماه جولای یعنی ماه پیش اعلام شد همین امروز که 13 June هست نامه دوم به دستم رسید یعنی بیش از یک ماه دیگه خودتون با این اوضاع و احوال پست حساب کن چطور میشه برای من 33 روز طول کشید
با عرض سلام خدمت دوست عزیز
میتونم بپرسم شما چطور و به چه صورتی نامه دوم و تاریخ مصاحبه رو دریافت کردین؟و اینکه تا کی من فرصت دارم از تاریخ مصاحبه مطلع شم.!؟
با تشکر

تشکر کنندگان:
(2011-06-14 ساعت 07:49)kooshiar نوشته:  با تشکر از راهنمایی شما
دوست عزیز پس من هم یک هفته بزارم بگذره وبعدش email بدم و یا قبلش تلفنی با kcc صحبت کنم؟؟/
آخه من 2 روز بعد از کارنت شدن email به kcc دادم و تقاضای نامه دوم رو کردم و اونها هم گفتن میفرستیم.!حالا کی مفرستن؟چطوری میفرستن؟با email میفرستن یا نامه ، چیزی نگفتن.!!!
لطفا مرا راهنمایی کنید.

(2011-06-14 ساعت 07:49)kooshiar نوشته:  با عرض سلام خدمت دوست عزیز
میتونم بپرسم شما چطور و به چه صورتی نامه دوم و تاریخ مصاحبه رو دریافت کردین؟و اینکه تا کی من فرصت دارم از تاریخ مصاحبه مطلع شم.!؟
با تشکر

معمولا بعد از کارنت شدن اعلام میکنن که بعد از 5 الی 7 روز کاری میتونن زمان دقیق مصاحبه شما رو اعلام کنن حالا در این زمان اگر شما تماس بگیری که همون موقع و اگر هم ایمیل بزنی معمولا بعد از 2 روز جواب میدن ممکنه هم به 5 روز هم بکشه
من خودم تماس گرفتم همون موقع گفتن و ایمیل هم زدم که بعد از 4 روز بهم جواب دادم و وقت مصاحبم رو گفتن برای نامه دوم هم هم بیشتر از یک ماه طول میکشه چون اونها پست معمولی میکنن
سلام دوستان. من براماه جولای کارنت شدم. زنگ زدم kcc. اما تاریخ مصاحبمو نگفتن!!! گفتن 10 روز دیگه تماس بگیرید. معمولا چندروز بعد از کارنت شدن تاریخ مصاحبه معلوم میشه؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2011-06-14 ساعت 15:50)nil2011 نوشته:  سلام دوستان. من براماه جولای کارنت شدم. زنگ زدم kcc. اما تاریخ مصاحبمو نگفتن!!! گفتن 10 روز دیگه تماس بگیرید. معمولا چندروز بعد از کارنت شدن تاریخ مصاحبه معلوم میشه؟؟؟؟

دوست عزیز معمولاً بعد از 10 روز کاری میدن
مال ما رو بعد از 2 هفته تلفنی گفتن
موفق باشید
(2011-06-13 ساعت 22:06)AmericanHamid نوشته:  من الان دبي هستم . فردا ميرم مصاحبه .نامه دوم هم نداشتم امروز از خونه تماس گرفتند. كه نامه دومم امروز رسيده خونه.

با آرزوی موفقیت
حتماً بهمون خبر بدین
شماره کیس: 2011AS25xxx
اطلاعات كامل كيس

انتشار انرژي منفي در اين مكان ممنوع است، حتي براي شما دوست عزيز
سلام به تمامي دوستان با معرفت
مي خواستم ببينم اين مصاحبه ها رو KCC تعيين مي كنه يا سفارت؟آخه چه جوري 10 روز بعد از كارنت شدن ميگه تارخ رو ولي سفارت هنوز نمي دونه 15 روز قبل از مصاحبه؟يعني KCC براي سفارت ها برنامه ريزي مي كنه؟
کیس نامبر: 2011AS38xxx
كنسولگري : آنكارا
تاریخ دریافت نامه قبولی : March 2011 اي ميل
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: َAugust 2010
تاریخ دریافت نامه دوم : June 2011
تاریخ مصاحبه : August-10, 2011
تاریخ دریافت ویزا : 12 آگوست
تاریخ ورود به آمریکا: ۷ اکتبر ۲۰۱۱
ایالت : Kentacky- (Louisville
تشکر کنندگان:
سلام دوستان بالاخره امروز نامه دوم ما هم رسید Big Grin
دوستان نامه من 20 می ارسال شده و هنوز بدستم نرسیده بنظرتون یکم دیر نشده؟
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان:
(2011-06-15 ساعت 00:07)free_free نوشته:  دوستان نامه من 20 می ارسال شده و هنوز بدستم نرسیده بنظرتون یکم دیر نشده؟

فری فری جان نگرون نباش، نامه من رو هم 20 می ارسال کردند و هنوز دریافت نکردم، فکر کنم همین روزا برسه.
احتمالا" هفته دیگه میرم پست مرکزی و به یاد اون دوران که کیس نامبر نداشتم و دنبال نامه می گشتم میرم یه سر میزنم، هرچند در نهایت با ایمیل هم ارسال می کنند ولی مزه نامه یه چیز دیگستWink
تشکر کنندگان: najibi ، free_free
(2011-06-15 ساعت 00:07)free_free نوشته:  دوستان نامه من 20 می ارسال شده و هنوز بدستم نرسیده بنظرتون یکم دیر نشده؟
دوست عزیز همون طور که قبلا هم گفتم نامه دوم من هم نرسید. به نظر من یه هفته دیگه هم صبر کنید اگه نیامد به kcc ایمیل بزنید و بگید یه کپی از نامه دوم رو واستون بفرسته. این کار روkcc در عرض۲-۳ روز به صورت یه فایلpdf میفرسته. پس اصلا جای نگرانی وجود نداره. Smile
البته حتما اشاره کنید که چون نامه تون نرسیده کپیش رو لازم دارین. من متن نامه خودم رو واستون میزارم.
Dear Sir/Madam,
As you have informed me by email the notification latter was sent to me on the nth of May/June but I haven't received it yet.Since this letter is essential to be produced at the medical examination and interview procedures, may I ask you to kindly send a copy of this letter to me by email.
Respectfully,
First name,last name
تشکر کنندگان: rayan.s ، فردين ، Donkey chance ، free_free ، tamanna
با سلام
من از برندگان 2011 هستم. من تو ایمیلی که از kcc بهم رسید گفته بودن 19 may نامم رو فرستادن و تا 7-10 روز کاری به دستم می رسه اما تا حالا نرسیده. چی کار کنم؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان