کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اطلاعات مربوط به دریافت نامه دوم (نامه مصاحبه)
(2011-06-22 ساعت 08:24)nil2011 نوشته:  
(2011-06-21 ساعت 13:48)Hornet نوشته:  
(2011-06-21 ساعت 10:05)nil2011 نوشته:  سلام دوستان. KCC نامه ی دومم رو برام ایمیل کرد. من این ایمیل رو برای ابوظبی بفرستم؟؟؟ ابوظبی میدونه من کی اونجا مصاحبه دارم یا خودم باید اطلاع بدم؟؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام دوست عزيز
ابوظبي تاريخ مصاحبه شما رو داره، ولي برخي از دوستان تاريخ مصاحيه رو از سفارت كامفرم ميگيرن
موفق باشيد

خیلی ممنونم. کی بفرستم؟؟ 2 هفته قبل مصاحبه خوبه؟؟؟

دوست عزيز شماره رديف شما در جدول free_free چنده ؟
آدرس جدول :
http://mohajersara.com/showthread.php?tid=3283

اگه اطلاعات شمار در اين جدول نيست، آنها رو به free_free پيام خصوصي كن
شماره کیس: 2011AS25xxx
اطلاعات كامل كيس

انتشار انرژي منفي در اين مكان ممنوع است، حتي براي شما دوست عزيز
تشکر کنندگان: najibi
(2011-06-22 ساعت 08:37)Hornet نوشته:  
(2011-06-21 ساعت 10:05)nil2011 نوشته:  سلام دوستان. KCC نامه ی دومم رو برام ایمیل کرد. من این ایمیل رو برای ابوظبی بفرستم؟؟؟ ابوظبی میدونه من کی اونجا مصاحبه دارم یا خودم باید اطلاع بدم؟؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام دوست عزيز
ابوظبي تاريخ مصاحبه شما رو داره، ولي برخي از دوستان تاريخ مصاحيه رو از سفارت كامفرم ميگيرن
موفق باشيد

آدرس جدول :

باشه. شماره من تو جدول نیست. میفرستم
تشکر کنندگان:
(2011-06-22 ساعت 08:41)nil2011 نوشته:  

سلام دوست عزيز
موفق باشيد

آدرس جدول :

ممنون از همكاريتون دوست عزيز
شما اون ايميل تاريخ مصاحبه رو براي سفارت ابوظبي Forward كن و متن ايميلش هم به شرح زيره:
Case Number: 2011AS000xxxxxxx
First Name: Hornet
Last Name: Hornet
Date of birth: xxxxxxx
Preference Category: DV DIVERSITY
Foreign State Chargeability: Iran

Dear Sir/Madam

I have received an email from KCC showing that my date of interview will be on xxxx xx, 2011.
It will be really appreciated if you could confirm this date for my interview at your embassy.

Thanks and regards
Sincerely
اسمتون رو بنويسيد

آدرس سفارت آمريكا در ابوظبي :
abudhabiiv@state.gov
شماره کیس: 2011AS25xxx
اطلاعات كامل كيس

انتشار انرژي منفي در اين مكان ممنوع است، حتي براي شما دوست عزيز
تشکر کنندگان: alisarshar ، najibi ، AmericanHamid
سلام من 5 جولاي وقت مصاحبه دارم و نامه دوم را هم دريافت نكرده ام - و تا الان 10 بار به كي سي سي ايميل زده ام ولي هيج جوابي نمي دهند قبلا هر ايميلي مي فرستادم در جوابم ايميل تاييد درباره رسيدن ايميل وفرستادن به گروه مربوطه براي دادن پاسخ در يافت مي كردم ولي اين چند روز هيچ جوابي دريافت نكرده ام در صورتي كه خودشان به من توصيه كرده بودن از 20 جون به بعد براي دريافت نامه دوم در صورت نرسيدن با آنها مكاتبه كنم و اگر آنها به عمد جواب نمي دهند چرا حتي ايميل تاييد در يافت ايميل را برايم نمي فرستند آيا سيستم من دچار مشكل شده و كس ديگري هم اين مشكل را دارد؟ چرا كسي پاسخ نمي دهد؟
تشکر کنندگان:
سلام ميشه آدرسي كه توي نامه نوشته و بايد مدارك و پست كنيم به اون آدرس تو آنكارا رو بزاريد اينجا ؟ ممنون...................................................................................................

تشکر کنندگان:
(2011-06-22 ساعت 22:08)zohre61 نوشته:  سلام ميشه آدرسي كه توي نامه نوشته و بايد مدارك و پست كنيم به اون آدرس تو آنكارا رو بزاريد اينجا ؟ ممنون...................................................................................................

U.S. EMBASSY ANKARA, TURKEY
CONSULAR SECTION
Immigrant Visa Unit
Atatürk Blvd. 110
06100 Kavaklıdere
Ankara, TURKEY
دوست عزيز ما به اين ادرس ارسال كرديم ومشگلي هم روز مصاحبه نداشتيم

تشکر کنندگان: najibi ، zohre61
(2011-06-22 ساعت 21:18)larapersian نوشته:  سلام من 5 جولاي وقت مصاحبه دارم و نامه دوم را هم دريافت نكرده ام - و تا الان 10 بار به كي سي سي ايميل زده ام ولي هيج جوابي نمي دهند قبلا هر ايميلي مي فرستادم در جوابم ايميل تاييد درباره رسيدن ايميل وفرستادن به گروه مربوطه براي دادن پاسخ در يافت مي كردم ولي اين چند روز هيچ جوابي دريافت نكرده ام در صورتي كه خودشان به من توصيه كرده بودن از 20 جون به بعد براي دريافت نامه دوم در صورت نرسيدن با آنها مكاتبه كنم و اگر آنها به عمد جواب نمي دهند چرا حتي ايميل تاييد در يافت ايميل را برايم نمي فرستند آيا سيستم من دچار مشكل شده و كس ديگري هم اين مشكل را دارد؟ چرا كسي پاسخ نمي دهد؟

به نظر من شما باید به سفارت ایمیل بفرستید. همین حالت (نرسیدن نامه دوم) برای یکی از آشنایان من پیش آمده بود که سفارت جواب داده بود که مدتی صبر کند اگر نامه دوم نرسید ، در تاریخ ذکر شده برای مصاحبه برود و البته با مدارک کامل. این رو هم بگم که سفارت ، ابوظبی بود که نیازی به پست کردن مدارک وجود نداشت.
Visa Category : F2B
Case Number : ANK2009
(2011-06-19 ساعت 10:26)zohre61 نوشته:  
(2011-06-15 ساعت 12:39)tanya نوشته:  سلام دوستان
نامه من 19 می ارسال شده و دیروز به دستم رسید به نظرم تا چند روز دیگه نامه های شما هم میرسه. نگران نباشید

سلام ميشه آدرسي كه توي نامه نوشته و بايد مدارك و پست كنيم به اون آدرس تو آنكارا رو بزاريد اينجا ؟ ممنون

سلام مصاحبه من ابوظبی هستش و من از آنکارا اطلاعی ندارم
شماره کیس: 2011AS000317xx
دریافت نامه قبولی:25 می 2010
کنسولگری: ابوظبی
کارنت شدن کیس: جون 2011
مصاحبه: 31 جولای
دریافت ویزا: 2 آگوست
تشکر کنندگان:
(2011-06-22 ساعت 21:18)larapersian نوشته:  سلام من 5 جولاي وقت مصاحبه دارم و نامه دوم را هم دريافت نكرده ام - و تا الان 10 بار به كي سي سي ايميل زده ام ولي هيج جوابي نمي دهند قبلا هر ايميلي مي فرستادم در جوابم ايميل تاييد درباره رسيدن ايميل وفرستادن به گروه مربوطه براي دادن پاسخ در يافت مي كردم ولي اين چند روز هيچ جوابي دريافت نكرده ام در صورتي كه خودشان به من توصيه كرده بودن از 20 جون به بعد براي دريافت نامه دوم در صورت نرسيدن با آنها مكاتبه كنم و اگر آنها به عمد جواب نمي دهند چرا حتي ايميل تاييد در يافت ايميل را برايم نمي فرستند آيا سيستم من دچار مشكل شده و كس ديگري هم اين مشكل را دارد؟ چرا كسي پاسخ نمي دهد؟

اگه امکانش رو دارید بهشون زنگ بزنید و آدرس ایمیل رو بدید که سریعتر بفرستند. یکی از دوستان تو همین تاپیک مطرح کردند که ازشون تلفنی ایمیل آدرس رو گرفتند و نامه رو ایمیل کردند. نهایتا شما نامه اول رو اگه دارید ببرید و اصلا نگران نباشید.
تشکر کنندگان:
نامه دومم هنوز نرسیده دستم!!! نکنه گم شده نامم؟؟؟؟ برم از اداره پست بپرسم که نامه ای برام رسیده یا نه؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2011-06-23 ساعت 03:23)darya2011 نوشته:  نامه دومم هنوز نرسیده دستم!!! نکنه گم شده نامم؟؟؟؟ برم از اداره پست بپرسم که نامه ای برام رسیده یا نه؟؟؟

نیازی نیست خودتون رو توی زحمت بندازید، با KCC تماس بگیرید یا ایمیل بزنید، رونوشت نامه رو براتون ایمیل می کنند.

راستی شما که خدای نکرده از اون دسته افراد نیستید که اطلاعاتشون رو برای free_free ارسال نکردند؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!
(2011-06-22 ساعت 10:21)Hornet نوشته:  
(2011-06-22 ساعت 08:41)nil2011 نوشته:  
(2011-06-21 ساعت 13:48)Hornet نوشته:  سلام دوست عزيز
موفق باشيد

آدرس جدول :

ممنون از همكاريتون دوست عزيز
شما اون ايميل تاريخ مصاحبه رو براي سفارت ابوظبي Forward كن و متن ايميلش هم به شرح زيره:
Case Number: 2011AS000xxxxxxx
First Name: Hornet
Last Name: Hornet
Date of birth: xxxxxxx

Dear Sir/Madam

I have received an email from KCC showing that my date of interview will be on xxxx xx, 2011.
It will be really appreciated if you could confirm this date for my interview at your embassy.

Thanks and regards
Sincerely
اسمتون رو بنويسيد

آدرس سفارت آمريكا در ابوظبي :
abudhabiiv@state.gov

خیلی ممنونم. تا مصاحبه من 1ماه و نیمی وقت مونده. ازالان ایمیل میزنم
با سلام خدمت دوستان
با گذشت حدود 14 روز از کارنت شدن و بعد چند بار ایمیل به kcc متاسفانه هیچ گونه جوابی برای دریافت تاریخ مصاحبه و رو نوشت به صورت ایمیل برام نیومده.!کیس من حدود 38000 هست.به نظر شما من چیکار کنم؟دیر نشده؟
تشکر کنندگان:
با سلام
هنوز نامه دومم نرسیده. میشه راهنماییم کنید چه متن نامه ای برای kcc بفرستم تا کپی نامه رو برام ایمیل کنن؟!!!
تشکر کنندگان:
(2011-06-23 ساعت 18:39)darya2011 نوشته:  با سلام
هنوز نامه دومم نرسیده. میشه راهنماییم کنید چه متن نامه ای برای kcc بفرستم تا کپی نامه رو برام ایمیل کنن؟!!!
Case Number: 2011AS000xxxxx
First Name:
Last Name:
Date of birth: month-day-year

Dear Sir/Madam

As per May/June 2011 visa bulletin released , my case has been current for the month of X.My Interview has been scheduled at the American Consulate/Embassy of Abu Dhabi on Month/day/year.
I will appreciate it if you send me a copy of the second letter via E-mail.

Your kind cooperation would be highly appreciated.

Sincerely
Last name,first Name
تشکر کنندگان: Hornet ، darya2011

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان