کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اطلاعات مربوط به دریافت نامه دوم (نامه مصاحبه)
(2011-06-15 ساعت 03:21)سمیرا نوری نوشته:  با سلام
من از برندگان 2011 هستم. من تو ایمیلی که از kcc بهم رسید گفته بودن 19 may نامم رو فرستادن و تا 7-10 روز کاری به دستم می رسه اما تا حالا نرسیده. چی کار کنم؟
دوست محترم حدودا 28 روز طول میکشه تا بدست شما برسه .موفق باشید

تشکر کنندگان: najibi ، darya2011
(2011-06-15 ساعت 03:21)سمیرا نوری نوشته:  با سلام
من از برندگان 2011 هستم. من تو ایمیلی که از kcc بهم رسید گفته بودن 19 may نامم رو فرستادن و تا 7-10 روز کاری به دستم می رسه اما تا حالا نرسیده. چی کار کنم؟

شما می تونید یک ایمیل به KCC بزنید و درخواست کنید که کپی نامه دومتون رو با ایمیل براتون بفرستند.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: najibi ، coming soon
سلام دوستان
نامه من 19 می ارسال شده و دیروز به دستم رسید به نظرم تا چند روز دیگه نامه های شما هم میرسه. نگران نباشید
شماره کیس: 2011AS000317xx
دریافت نامه قبولی:25 می 2010
کنسولگری: ابوظبی
کارنت شدن کیس: جون 2011
مصاحبه: 31 جولای
دریافت ویزا: 2 آگوست
تشکر کنندگان: najibi ، coming soon ، zerogalaxy
سلام به تمامي دوستان با معرفت
مي خواستم ببينم اين مصاحبه ها رو KCC تعيين مي كنه يا سفارت؟آخه چه جوري 10 روز بعد از كارنت شدن ميگه تارخ رو ولي سفارت هنوز نمي دونه 15 روز قبل از مصاحبه؟يعني KCC براي سفارت ها برنامه ريزي مي كنه؟

--------------------------------------------------------------------------------
کیس نامبر: 2011AS38xxx
كنسولگري : آنكارا
تاریخ دریافت نامه قبولی : March 2011 اي ميل
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: َAugust 2010
تاریخ دریافت نامه دوم : June 2011
تاریخ مصاحبه : August-10, 2011
تاریخ دریافت ویزا : 12 آگوست
تاریخ ورود به آمریکا: ۷ اکتبر ۲۰۱۱
ایالت : Kentacky- (Louisville
تشکر کنندگان:
(2011-06-15 ساعت 20:27)Vahidn نوشته:  سلام به تمامي دوستان با معرفت
مي خواستم ببينم اين مصاحبه ها رو KCC تعيين مي كنه يا سفارت؟آخه چه جوري 10 روز بعد از كارنت شدن ميگه تارخ رو ولي سفارت هنوز نمي دونه 15 روز قبل از مصاحبه؟يعني KCC براي سفارت ها برنامه ريزي مي كنه؟

--------------------------------------------------------------------------------
تاریخ های مصاحبه توسط kcc تنظیم میشه و بعد مدارک برای سفارتخانه های مربوطه پست میشه منتهی ممکن چند روزی زمان ببره تا این مدارک به سفارتخانه برسه به خاطر همین بعضی ها که یک قدری زود با سفارتخانه ها تماس میگیرن و اونها هم هنوز یا مدارک رو دریافت نکردن ویا هنوزوارد سیستم نکردن .

اندکی صبر سحر نزدیک است...

CASE NUMBER :2011AS00023XXX
تاریخ مصاحبه : 5 جون 2011
تاریخ کلیر شدن : 16 آگست 2011 (بعد از 73 روز )
سفارت : ابوظبی
دریافت ویزا : 25 آگوست
تاریخ احتمالی عزیمت : 21 اکتبر

تشکر کنندگان: najibi ، tamanna ، Vahidn ، Hornet ، gadfly
نامه ی من را هم 20 May ارسال کرده بودند و دیروز یعنی 15 Jun به دستم رسید . با تشکر از KCC عزیز و پست خدوم مملکت عزیزمان ایران!
شماره کیس: 2011AS00033xxx
وضعیت کیس من

تشکر کنندگان: najibi ، Hornet ، tamanna
نامه دوم من که در تاریخ 20 می ارسال شده است هنوز به دستم نرسیده است.
شماره کیس:2011AS00030XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی: خرداد 89
کنسولگری: آنکارا
ارسال فرمهای سری اول:13 July
کارنت شدن کیس:May 2011
دریافت نامه دوم:20 June
مصاحبه:July 12
دریافت کلیرنس:7 سپتامبر
دریافت ویزا:13 سپتامبر
تشکر کنندگان:
(2011-06-17 ساعت 23:25)zerogalaxy نوشته:  نامه دوم من که در تاریخ 20 می ارسال شده است هنوز به دستم نرسیده است.

اگه تو این هفته نرسید از طریق ایمیل اونودریافت کنید
تشکر کنندگان: zerogalaxy
(2011-06-18 ساعت 03:34)najibi نوشته:  
(2011-06-17 ساعت 23:25)zerogalaxy نوشته:  نامه دوم من که در تاریخ 20 می ارسال شده است هنوز به دستم نرسیده است.

اگه تو این هفته نرسید از طریق ایمیل اونودریافت کنید

سلام. اگه از طریق ایمیل هم کپی نامه رو ندادند با همون ایمیلی که فقط تاریخ مصاحبه ذکر شده میشه رفت سفارت یا مطب اونگان؟
ممنون
شماره کیس:AS00030XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:جولای 2011
تاریخ مصاحبه: 7 جولای 2011
تاریخ دریافت کلیرنس: 8 آگوست 2011
تاریخ دریافت ویزا: 9 سپتامبر 2011
الهی رضا برضاک و رضا بقضائک و تسلیما لامرک لا معبود سواک فاغث یا غیاث المستغیثین
تشکر کنندگان:
(2011-06-15 ساعت 12:39)tanya نوشته:  سلام دوستان
نامه من 19 می ارسال شده و دیروز به دستم رسید به نظرم تا چند روز دیگه نامه های شما هم میرسه. نگران نباشید

سلام ميشه آدرسي كه توي نامه نوشته و بايد مدارك و پست كنيم به اون آدرس تو آنكارا رو بزاريد اينجا ؟ ممنون
تشکر کنندگان:
بالاخره پس از یک ماه نامه دوم من هم رسید.
شماره کیس:2011AS00030XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی: خرداد 89
کنسولگری: آنکارا
ارسال فرمهای سری اول:13 July
کارنت شدن کیس:May 2011
دریافت نامه دوم:20 June
مصاحبه:July 12
دریافت کلیرنس:7 سپتامبر
دریافت ویزا:13 سپتامبر
تشکر کنندگان: Hornet ، satusa ، zohreh36 ، soniarazmi
سلام دوستان. KCC نامه ی دومم رو برام ایمیل کرد. من این ایمیل رو برای ابوظبی بفرستم؟؟؟ ابوظبی میدونه من کی اونجا مصاحبه دارم یا خودم باید اطلاع بدم؟؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
تشکر کنندگان: Hornet
(2011-06-21 ساعت 10:05)nil2011 نوشته:  سلام دوستان. KCC نامه ی دومم رو برام ایمیل کرد. من این ایمیل رو برای ابوظبی بفرستم؟؟؟ ابوظبی میدونه من کی اونجا مصاحبه دارم یا خودم باید اطلاع بدم؟؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام دوست عزيز
ابوظبي تاريخ مصاحبه شما رو داره، ولي برخي از دوستان تاريخ مصاحيه رو از سفارت كامفرم ميگيرن
موفق باشيد
شماره کیس: 2011AS25xxx
اطلاعات كامل كيس

انتشار انرژي منفي در اين مكان ممنوع است، حتي براي شما دوست عزيز
تشکر کنندگان: alisarshar ، nil2011
سلام ميشه آدرسي كه توي نامه نوشته و بايد مدارك و پست كنيم به اون آدرس تو آنكارا رو بزاريد اينجا ؟ ممنون...................................................................................................
تشکر کنندگان:
(2011-06-21 ساعت 13:48)Hornet نوشته:  
(2011-06-21 ساعت 10:05)nil2011 نوشته:  سلام دوستان. KCC نامه ی دومم رو برام ایمیل کرد. من این ایمیل رو برای ابوظبی بفرستم؟؟؟ ابوظبی میدونه من کی اونجا مصاحبه دارم یا خودم باید اطلاع بدم؟؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام دوست عزيز
ابوظبي تاريخ مصاحبه شما رو داره، ولي برخي از دوستان تاريخ مصاحيه رو از سفارت كامفرم ميگيرن
موفق باشيد

خیلی ممنونم. کی بفرستم؟؟ 2 هفته قبل مصاحبه خوبه؟؟؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان