کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اطلاعات مربوط به دریافت نامه دوم (نامه مصاحبه)
lمن هنوز نامه دومم نیومده به kcc هم ایمیل زدم و گفته که تا 16 july صبر کنم ولی من باید مدارکمو برای سفارت ارسال کنم حالا باید چی کار کنم؟
Category: F2A
PD: Nov 2011
تشکر کنندگان: tamanna
(2011-07-12 ساعت 18:22)hvossoughi نوشته:  lمن هنوز نامه دومم نیومده به kcc هم ایمیل زدم و گفته که تا 16 july صبر کنم ولی من باید مدارکمو برای سفارت ارسال کنم حالا باید چی کار کنم؟

دوباره ایمیل بزن دوست عزیز
شماره کیس: 2011AS25xxx
اطلاعات كامل كيس

انتشار انرژي منفي در اين مكان ممنوع است، حتي براي شما دوست عزيز
تشکر کنندگان: najibi ، tamanna
(2011-07-12 ساعت 11:26)ardavan2535 نوشته:  
(2011-07-12 ساعت 11:20)manoch نوشته:  
(2011-07-12 ساعت 11:13)ardavan2535 نوشته:  [quote='manoch' pid='117677' dateline='1310452740']
سلام به همه دوستان
من هم نامه دوم رو دریافت کردم تهران 10 jul به دستم رسید فقط نگفتن چه مدارکی رو باید با خودم ببرم یکی هست بگه بلاخره چه مدارکی رو باید برد نامه عدم سوء پیشینه میخواد یا نه من میل زدم اینطور جواب دادن معلوم نیست این عدم سوء پیشینه برای ایران هم هست یا نه کسی اگه اطلاعی داره کمک کنه ما هم از نگرانی در بیایم ممنون این هم متن کامل نامه kcc

--------------------------------------------------------------------------------------

دوست عزیز، اینو دوستان بارها نوشتن که سوء پیشینه ایران نیازی نیست

ممنون میدونم ولی توی میلی که به من زدن گفتن میخواد حالا نرم اونجا بگن ما گفتیم بیارید Sad

نه خیالتون راحت باشه،
شما مدارکتون رو آماده کردید؟!
1- اصل پاسپورت و کپی از تمام صفحات
2- اصل و ترجمه شناسنامه و کپی آنها
3- مدارک ازدواج و ترجمه و دو نسخه کپی از آنها
4- اصل مدرک تحصیلی و دیپلم و پیش دانشگاهی و کپی از آنها
5- سابقه کار
6- کارت پایان خدمت و ترجمه آن
7- نامه دوم
8- 6 قطعه عکس 5*5
9- کارت واکسیناسیون بین المللی
بله همه آماده شده فقط این سوء پیشینه که تازه تو میل kcc گفته آماده نیست احتمالا تا 1 ماه دیگه هم آماده نشه موندم چیکار کنم راستی همین مدارک رو ببرم کافیه چیزی اضافه نشده ؟

شماره کیس: 2011AS00033xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:15may
محل دریافت : تهران
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 06jun 2010
تاریخ کارنت شدن کیس: 10jun 2011
تاریخ دریافت نامه دوم:10 jul
تاریخ مصاحبه: 9 August
هزینه ها:1500000 برای یک نفر
تاریخ کلیرنس:27 agust
دریافت ویزا:08 sep
عزیمت:22 nov
(2011-07-12 ساعت 23:51)manoch نوشته:  
(2011-07-12 ساعت 11:26)ardavan2535 نوشته:  
(2011-07-12 ساعت 11:20)manoch نوشته:  
(2011-07-12 ساعت 11:13)ardavan2535 نوشته:  [quote='manoch' pid='117677' dateline='1310452740']
سلام به همه دوستان
من هم نامه دوم رو دریافت کردم تهران 10 jul به دستم رسید فقط نگفتن چه مدارکی رو باید با خودم ببرم یکی هست بگه بلاخره چه مدارکی رو باید برد نامه عدم سوء پیشینه میخواد یا نه من میل زدم اینطور جواب دادن معلوم نیست این عدم سوء پیشینه برای ایران هم هست یا نه کسی اگه اطلاعی داره کمک کنه ما هم از نگرانی در بیایم ممنون این هم متن کامل نامه kcc

--------------------------------------------------------------------------------------

دوست عزیز، اینو دوستان بارها نوشتن که سوء پیشینه ایران نیازی نیست

ممنون میدونم ولی توی میلی که به من زدن گفتن میخواد حالا نرم اونجا بگن ما گفتیم بیارید Sad

نه خیالتون راحت باشه،
شما مدارکتون رو آماده کردید؟!
1- اصل پاسپورت و کپی از تمام صفحات
2- اصل و ترجمه شناسنامه و کپی آنها
3- مدارک ازدواج و ترجمه و دو نسخه کپی از آنها
4- اصل مدرک تحصیلی و دیپلم و پیش دانشگاهی و کپی از آنها
5- سابقه کار
6- کارت پایان خدمت و ترجمه آن
7- نامه دوم
8- 6 قطعه عکس 5*5
9- کارت واکسیناسیون بین المللی
بله همه آماده شده فقط این سوء پیشینه که تازه تو میل kcc گفته آماده نیست احتمالا تا 1 ماه دیگه هم آماده نشه موندم چیکار کنم راستی همین مدارک رو ببرم کافیه چیزی اضافه نشده ؟

باور کنید کافیه، اونا اصلاً سوء پیشینه ایران را قبول ندارند.
سوء پیشینه از کشورهای دیگه ای که اگر بیش از 6 ماه زندگی کردید نیازه
تشکر کنندگان: Hornet ، najibi ، nil2011 ، alisarshar ، tamanna ، miha ، manoch
سلام ممکنه بگین چند وقت قبل از مصاحبه نامه دوم رو دریافت کردید؟ و میشه یه حدودی از شماره های کنونی که دارن مصاحبه می شن بگین؟
شماره من 37000 هستش. لازم دارم بدونم حدودا کی بهم می رسه؟ اول وسط یا آخر آگست؟
ممنوم
(2011-07-13 ساعت 07:39)ramona نوشته:  سلام ممکنه بگین چند وقت قبل از مصاحبه نامه دوم رو دریافت کردید؟ و میشه یه حدودی از شماره های کنونی که دارن مصاحبه می شن بگین؟
شماره من 37000 هستش. لازم دارم بدونم حدودا کی بهم می رسه؟ اول وسط یا آخر آگست؟
ممنوم

شما احتمالاً برای هفته دوم آگوست مصاحبه دارید. اگر تا یکشنبه نامه رو دریافت نکردید، ایمیل بزنید یا باهاشون تماس بگیرید. اصلاً نگران نباشید
تشکر کنندگان: najibi ، ramona ، tamanna ، miha
دوستان بالاخره امروز نامه دوم ما هم رسید . هورررررررررررررراBig Grin
RolleyesBig Grin
امیدوارم و از خدا می خواهم نامه همه به دستشون برسهRolleyes
از برندگان سال 2011
دریافت ویزا: august 2011
سفر اول nov2011
تشکر کنندگان: tamanna ، najibi ، miha
من هنوز نامم نیومده ولی تونستم از kcc با ایمیل بگیرم. نامه ای که برام ایمیل کردن 2 صفحه است و اواخر نامه نوشته که :
If documents are listed below as incomplete, please present the completed documents at the time
of interview.
Case Number: 2011AS********
Applicant Name: *****, ******
Beneficiaries: ********

ولی دیگه چیزی ننوشته و هیچ مدارکی رو لیست نکرده. این یعنی چی؟ چرا ننوشته که من باید چی رو براشون بفرستم؟
ممنون می شم یکی کمکم کنه.
Rolleyes
مبارک باشه
می تونم ازتون بپرسم که نامتون چند صفحه است؟

(2011-07-14 ساعت 11:48)respina31 نوشته:  دوستان بالاخره امروز نامه دوم ما هم رسید . هورررررررررررررراBig Grin
RolleyesBig Grin

Category: F2A
PD: Nov 2011
(2011-07-14 ساعت 12:28)hvossoughi نوشته:  من هنوز نامم نیومده ولی تونستم از kcc با ایمیل بگیرم. نامه ای که برام ایمیل کردن 2 صفحه است و اواخر نامه نوشته که :
If documents are listed below as incomplete, please present the completed documents at the time
of interview.

ولی دیگه چیزی ننوشته و هیچ مدارکی رو لیست نکرده. این یعنی چی؟ چرا ننوشته که من باید چی رو براشون بفرستم؟
Rolleyes
مبارک باشه

(2011-07-14 ساعت 11:48)respina31 نوشته:  دوستان بالاخره امروز نامه دوم ما هم رسید . هورررررررررررررراBig Grin
RolleyesBig Grin

ممنون از لطف شما. نامه من 2 صفحه است و مثل مال شماس و توش ننوشته چه مدارکی لازم است فقط نوشته به step4 at www.dvselectee.state.gov مراجعه کنید اون جا لیست مدارک مورد نیاز مصاحبه وجود داره.
سوالی بود در خدمت هستم.
از برندگان سال 2011
دریافت ویزا: august 2011
سفر اول nov2011
تشکر کنندگان: tamanna ، hvossoughi ، najibi ، miha
(2011-07-14 ساعت 13:22)respina31 نوشته:  
(2011-07-14 ساعت 12:28)hvossoughi نوشته:  من هنوز نامم نیومده ولی تونستم از kcc با ایمیل بگیرم. نامه ای که برام ایمیل کردن 2 صفحه است و اواخر نامه نوشته که :
of interview.

Rolleyes
مبارک باشه

RolleyesBig Grin

ممنون از لطف شما. نامه من 2 صفحه است و مثل مال شماس و توش ننوشته چه مدارکی لازم است فقط نوشته به step4 at www.dvselectee.state.gov مراجعه کنید اون جا لیست مدارک مورد نیاز مصاحبه وجود داره.
سوالی بود در خدمت هستم.

اگه به جمله دقت کنید متوجه میشید که اگر مدرکی رو نفرستادید(موقع ارسال فرمها)و نقص مدرک دارید اونجا نوشته میشه .مثلا فرمها رو ناقص فرستادید یا عکس یادتون رفته.

شماره کیس: ***38
تاریخ دریافت نامه قبولی:9خرداد
کنسولگری:آنكارا

تشکر کنندگان: najibi ، tamanna ، coming soon ، Hornet ، miha ، hvossoughi
هوووراااااااااااااااااااا!! نامه دوم ما هم رسید!!Big Grin
نامه 16جون از آنکارا پست شده بود، که 15 جولای رسید به دستم!!!
امیدوارم و از خدا می خواهم نامه همه به دستشون برسه !! ایشاا...!!! Smile
ساكن جنوب كليفرنيا از اكتبر ٢٠١١
تشکر کنندگان: tamanna ، najibi ، masoudeses ، Donkey chance ، Hornet
سلام دوستان
نامه من هم دقيقا يك ماه پس از ارسال از كي سي سي امروز به دستم رسيد.2 تا برگ كه در يكي تاريخ مصاحبه بود و در ديگري اسامي همراهان.
تشکر کنندگان: tamanna ، Ashkan78 ، najibi ، nil2011 ، AmericanHamid ، Hornet
باسلام خدمت دوستان،
من توتاپیک های دیگه دیدم که گفته شده بود نیازی به ارسال مدارک 2 هفته قبل ازروزمصاحبه به ابوظبی نیست،لطفاً یکی منو راهنمایی کنه من که گیج شدم!!!!!
بالاخره بایدبفرستم یانه،
لطفاً اگرلینکی هست بهم بگید.
ممنون
تشکر کنندگان:
(2011-07-17 ساعت 22:44)رضاحبیبی نوشته:  باسلام خدمت دوستان،
من توتاپیک های دیگه دیدم که گفته شده بود نیازی به ارسال مدارک 2 هفته قبل ازروزمصاحبه به ابوظبی نیست،لطفاً یکی منو راهنمایی کنه من که گیج شدم!!!!!
بالاخره بایدبفرستم یانه،
ممنون

سلام دوست عزیز. نه برای ابوظبی نیازی به ارسال مدارک نیست. روز مصاحبه مدارک رو تحویل افیسر بدین
شماره کیس:2011as00035xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:11may2010
کنسولگری :ابوظبی
تاریخ ارسال فرمهای اول: 5july2010
تاریخ کارنت شدن: july2011
تاریخ دریافت نامه دوم: 21june2011
تاریخ مصاحبه:4 آگوست 2011
تاریخ دریافت ویزا: یکضرب روز مصاحبهBig Grin
تاریخ ورود به آمریکا: 18 آگوست 2011
دریافت سوشیال:30 آگوست 2011
تشکر کنندگان: najibi ، AmericanHamid ، Hornet ، tamanna
(2011-07-18 ساعت 00:15)nil2011 نوشته:  
(2011-07-17 ساعت 22:44)رضاحبیبی نوشته:  باسلام خدمت دوستان،
بالاخره بایدبفرستم یانه،
ممنون

سلام دوست عزیز. نه برای ابوظبی نیازی به ارسال مدارک نیست. روز مصاحبه مدارک رو تحویل افیسر بدین

خیلی ممنون ازلطفتون،
فقط اگه منبعی می شناسیدکه بتونم بخونم خیلی خیلی لطف می کنیدبهم بگید.
تشکر کنندگان: Hornet

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان