کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اطلاعات مربوط به دریافت نامه دوم (نامه مصاحبه)
(2011-06-23 ساعت 17:27)kooshiar نوشته:  با سلام خدمت دوستان
با گذشت حدود 14 روز از کارنت شدن و بعد چند بار ایمیل به kcc متاسفانه هیچ گونه جوابی برای دریافت تاریخ مصاحبه و رو نوشت به صورت ایمیل برام نیومده.!کیس من حدود 38000 هست.به نظر شما من چیکار کنم؟دیر نشده؟

سلام. شما با kcc تماس بگیرید. تلفنی هم بهتون میگن
تشکر کنندگان: najibi ، tamanna
من مدارک نامه دوم را به سفارت آنکارا پست کردم چه متنی را ایمیل کنم تا مطمئن شوم که مدارک من رسیده است.
شماره کیس:2011AS00030XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی: خرداد 89
کنسولگری: آنکارا
ارسال فرمهای سری اول:13 July
کارنت شدن کیس:May 2011
دریافت نامه دوم:20 June
مصاحبه:July 12
دریافت کلیرنس:7 سپتامبر
دریافت ویزا:13 سپتامبر
تشکر کنندگان:
(2011-06-28 ساعت 11:42)zerogalaxy نوشته:  من مدارک نامه دوم را به سفارت آنکارا پست کردم چه متنی را ایمیل کنم تا مطمئن شوم که مدارک من رسیده است.

جوابتون توی تایپیک نمونه مکاتبه به kccهستShy
تشکر کنندگان: najibi ، zerogalaxy
دوستان نامه دوم من هم پس از کلی ماجرا و داستان اومد البته هنوز ندیدمش چون خونه رو عوض کردیم ..Smile

بعد از ظهر میخوام برم دیدنش.... السلام علیک یا سکند لتر.....WinkWink
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان: Hornet ، najibi ، nil2011 ، HOMAYON53 ، Donkey chance ، tamanna ، AmericanHamid ، farzad.s ، Sooshians
(2011-06-28 ساعت 12:29)tamanna نوشته:  
(2011-06-28 ساعت 11:42)zerogalaxy نوشته:  من مدارک نامه دوم را به سفارت آنکارا پست کردم چه متنی را ایمیل کنم تا مطمئن شوم که مدارک من رسیده است.

جوابتون توی تایپیک نمونه مکاتبه به kccهستShy

نمونه متن را پیدا کردم این هم لینکش http://mohajersara.com/showthread.php?ti...8#pid94538

شماره کیس:2011AS00030XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی: خرداد 89
ارسال فرمهای سری اول:13 July
کارنت شدن کیس:May 2011
دریافت نامه دوم:20 June
مصاحبه:July 12
دریافت کلیرنس:7 سپتامبر
دریافت ویزا:13 سپتامبر
تشکر کنندگان: najibi ، tamanna
دوستانی که نامه دوم را رویت کردن لطفا پاسخ بدن.در نامه دوم هم اسم برنده ذکر شده هم همراه برنده؟پیشاپیش ممنون از پاسختون.
شماره کیس: 2011AS00038XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی:8 جون 2010
کنسولگری:آ نکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:10 جون 2011
تاریخ دریافت نامه دوم:15 جولای 2011
تاریخ مصاحبه:3 آگوست 2011
تاریخ دریافت ویزا:همسرم(برنده اصلی) 4 آگوست.خودم 14 سپتامبر.
جمع تقریبی هزینه ها: 8.000.000 تومان برای 2 نفر
تشکر کنندگان:
(2011-06-30 ساعت 19:53)farzad.s نوشته:  دوستانی که نامه دوم را رویت کردن لطفا پاسخ بدن.در نامه دوم هم اسم برنده ذکر شده هم همراه برنده؟پیشاپیش ممنون از پاسختون.

در نامه دوم اسم همه کسانی که برای مصاحبه بایستی حاضر شوند ذکر می شود.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: najibi ، farzad.s ، tamanna ، nil2011
(2011-06-30 ساعت 19:53)farzad.s نوشته:  دوستانی که نامه دوم را رویت کردن لطفا پاسخ بدن.در نامه دوم هم اسم برنده ذکر شده هم همراه برنده؟پیشاپیش ممنون از پاسختون.

دوست عزیز، بله
داخل نامه دوم هم اسم برنده اصلی است و هم همراهان. چراکه اگر پست دوستان عزیز مهاجرسرایی رو دنبال کنید متوجه می شید که دم در سفارت اسامی که در نامه هست اجازه ورود به سفارت رو دارند.
تشکر کنندگان: najibi ، Ali Sepehr ، farzad.s ، tamanna
(2011-06-30 ساعت 19:59)ardavan2535 نوشته:  

دوست عزیز، بله
داخل نامه دوم هم اسم برنده اصلی است و هم همراهان. چراکه اگر پست دوستان عزیز مهاجرسرایی رو دنبال کنید متوجه می شید که دم در سفارت اسامی که در نامه هست اجازه ورود به سفارت رو دارند.

البته برای بعضی از دوستان مشاهده شده که دم سفارت با نامه دوم کاری ندارند و لیستی که خودشان در اختیار دارند ملاک است.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: najibi ، farzad.s ، alirezagh ، coming soon ، tamanna
(2011-06-23 ساعت 19:28)najibi نوشته:  
(2011-06-23 ساعت 18:39)darya2011 نوشته:  با سلام
هنوز نامه دومم نرسیده. میشه راهنماییم کنید چه متن نامه ای برای kcc بفرستم تا کپی نامه رو برام ایمیل کنن؟!!!
Case Number: 2011AS000xxxxx
First Name:
Last Name:
Date of birth: month-day-year
Preference Category: DV DIVERSITY
Foreign State Chargeability: Iran

Dear Sir/Madam

As per May/June 2011 visa bulletin released , my case has been current for the month of X.My Interview has been scheduled at the American Consulate/Embassy of Abu Dhabi on Month/day/year.
I will appreciate it if you send me a copy of the second letter via E-mail.

Your kind cooperation would be highly appreciated.

Sincerely
Last name,first Name

سلام
من رفتم از اداره پست پی گیری کردم و تونستم نامم رو پیدا کنم. موفق شدم!!! از کمک های شما هم یه دنیا ممنون
تشکر کنندگان: tamanna ، alirezagh ، najibi ، AmericanHamid ، Hornet
سلام دوستان
من نامه دوم رو دریافت نکردم و تقریبا 1 ماه دیگه ام مصاحبمه. ایمیلم زدم به kcc که کپیش رو برام بفرستن. ولی اتفاقی نیفتاد چه کنم؟ میتونم از عزیزانی که نامه دوم رو گرفتن خواهش کنم برام بنویسن که برای ترکیه چی باید ببرم؟
مصاحبه: 10 Aug
کلیرنس برنده اصلی (همسر): 26 Aug
تاریخ دریافت ویزای برنده اصلی: 8sep
کلیرنس خودم: ...
تشکر کنندگان: tamanna
(2011-07-04 ساعت 00:26)شهاب دریانی نوشته:  سلام دوستان
من نامه دوم رو دریافت نکردم و تقریبا 1 ماه دیگه ام مصاحبمه. ایمیلم زدم به kcc که کپیش رو برام بفرستن. ولی اتفاقی نیفتاد چه کنم؟ میتونم از عزیزانی که نامه دوم رو گرفتن خواهش کنم برام بنویسن که برای ترکیه چی باید ببرم؟

دوست گرامی شما کی ایمیل زدید؟ اگه بیشتر از یک هفته است یه ایمیل دیگه بزنید. واسه گرفتن جواب سوال دوم به لینک زیر مراجعه کنید.
http://mohajersara.com/showthread.php?tid=3863
تشکر کنندگان:
دوست عزیز ممنون از لینک که خیلی به دردم خورد. در جوابی که دیروز از kcc اومد دوباره تاریخ مصاحبه رو یاداور شده و میگه دیگه با kcc تماس نگیر باید به سفارت آنکارا ایمیل بزنی.
حالا 2 تا سوال:
1. با توجه به اینکه به لطف شما که من حالا دیگه میدونم چی باید ببرم سفارت. آیا واقعا لازم هست که من پیگیر نامه دومم باشم.
2. اگر جواب مثبته اگه ممکنه ایمیل سفارت آنکارا رو برام بفرستین
با تشکر
مصاحبه: 10 Aug
کلیرنس برنده اصلی (همسر): 26 Aug
تاریخ دریافت ویزای برنده اصلی: 8sep
کلیرنس خودم: ...
تشکر کنندگان:
(2011-07-04 ساعت 15:27)شهاب دریانی نوشته:  دوست عزیز ممنون از لینک که خیلی به دردم خورد. در جوابی که دیروز از kcc اومد دوباره تاریخ مصاحبه رو یاداور شده و میگه دیگه با kcc تماس نگیر باید به سفارت آنکارا ایمیل بزنی.
حالا 2 تا سوال:
1. با توجه به اینکه به لطف شما که من حالا دیگه میدونم چی باید ببرم سفارت. آیا واقعا لازم هست که من پیگیر نامه دومم باشم.
با تشکر

دوست گرامی اگر پیگیر نامه دوم باشد بسیار بهتر است به خصوص اگر همراه داشته باشد چون که نام همراهان شما در نامه دوم آمده است. به هر حال با پرینت ایمیل حاوی تاریخ مصاحبه هم میتوانید کارهایتان را انجام دهید. متن این نامه رو هم میتونید در تاپیک مکاتبه با سفارت وkcc پیدا کنید.
دوستان اگه کسی ایمیل سفارت آنکارا رو داره لطفا کمک کنید.
تشکر کنندگان:
(2011-07-04 ساعت 19:57)najibi نوشته:  
(2011-07-04 ساعت 15:27)شهاب دریانی نوشته:  دوست عزیز ممنون از لینک که خیلی به دردم خورد. در جوابی که دیروز از kcc اومد دوباره تاریخ مصاحبه رو یاداور شده و میگه دیگه با kcc تماس نگیر باید به سفارت آنکارا ایمیل بزنی.
حالا 2 تا سوال:
با تشکر

دوست گرامی اگر پیگیر نامه دوم باشد بسیار بهتر است به خصوص اگر همراه داشته باشد چون که نام همراهان شما در نامه دوم آمده است. به هر حال با پرینت ایمیل حاوی تاریخ مصاحبه هم میتوانید کارهایتان را انجام دهید. متن این نامه رو هم میتونید در تاپیک مکاتبه با سفارت وkcc پیدا کنید.
دوستان اگه کسی ایمیل سفارت آنکارا رو داره لطفا کمک کنید.
خدمت شما:
CA-Ankara@state.gov
تشکر کنندگان: Hornet ، najibi ، tamanna ، آرتين ، sib 24

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان