کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ادامه پروسه كيس نامزدي پس از ورود به آمريكا
(2016-07-08 ساعت 23:01)behnamshokri نوشته:  
(2016-07-06 ساعت 08:41)ehsan6114 نوشته:  سلام دوستان
به من تاریخ یه ماهه دیگه رو دادن واسه مصاحبه گرین کارت، توی فرمی که فرستادن قید کردن که مدیکال و فرم اسپانسر رو میخوان ولی اگه قبلا ارایه دادین نیاز نیست، الان سوالم اینه که منظور از قبلا در این جمله چیست Smile من موقع مصاحبه ویزا یعنی یه سال پیش این فرمها رو دادم الان نمیدونم بازم باید جدید تهیه کنم یا نه... کسی تجربه ای داره لطفا جواب بده ممنون میشم وقت زیادی هم نیست .  اگه لینک تاپیکی توی مهاجر سرا هست که بچه ها تجربه هاشونو گفتن هم بدین ممنون میشم.

مطمین نیستم، ولی فک کنم منظورشون موقعی هست که فرم I-485 رو برای درخواست گرین کارت فرستادین. از اون زمان چقدر طول کشید تا نامه مصاحبه گرین کارت براتون بیاد؟

سلام. بله من فکر می کنم همون موقعی هست که شما رفتید سفارت برای گرفتن ویزا پس دیگه نیازی نیست اگه قبلا فرستادید ولی از اونجایی که کار اینا حساب کتاب نداره بهتره اگه کپی دارید با خودتون ببرید. اینجوری دیگه خیالتون راحته.
پاسخ
تشکر کنندگان: ehsan6114 ، behnamshokri
(2016-07-11 ساعت 21:17)hasti1985 نوشته:  
(2016-07-08 ساعت 23:01)behnamshokri نوشته:  
(2016-07-06 ساعت 08:41)ehsan6114 نوشته:  سلام دوستان
به من تاریخ یه ماهه دیگه رو دادن واسه مصاحبه گرین کارت، توی فرمی که فرستادن قید کردن که مدیکال و فرم اسپانسر رو میخوان ولی اگه قبلا ارایه دادین نیاز نیست، الان سوالم اینه که منظور از قبلا در این جمله چیست Smile من موقع مصاحبه ویزا یعنی یه سال پیش این فرمها رو دادم الان نمیدونم بازم باید جدید تهیه کنم یا نه... کسی تجربه ای داره لطفا جواب بده ممنون میشم وقت زیادی هم نیست .  اگه لینک تاپیکی توی مهاجر سرا هست که بچه ها تجربه هاشونو گفتن هم بدین ممنون میشم.

مطمین نیستم، ولی فک کنم منظورشون موقعی هست که فرم I-485 رو برای درخواست گرین کارت فرستادین. از اون زمان چقدر طول کشید تا نامه مصاحبه گرین کارت براتون بیاد؟

سلام. بله من فکر می کنم همون موقعی هست که شما رفتید سفارت برای گرفتن ویزا پس دیگه نیازی نیست اگه قبلا فرستادید ولی از اونجایی که کار اینا حساب کتاب نداره بهتره اگه کپی دارید با خودتون ببرید. اینجوری دیگه خیالتون راحته.

مرسی از پاسخ، دیروز با USCIS تماس گرفتم گفتن که اگه قبلا تحویل دادی احتیاج نیست.
پاسخ
تشکر کنندگان: behnamshokri
احسان جان سلام، بهت تبريك ميگم، باز خدا رو شكر مصاحبه برات گذاشتن، مطمئن باش بعد از روز مصاحبه خيلى زود گرين كاردت مياد.
من چند روز پيش رفتم Uscis و پرسيدم بابا جان چرا بعد گذاشتن ١.٥ سال چرا نميدين اين گرين كارد جالبتون رو، گفت: خيلى از مصاحبه ها رو كنسل كردن و پرونده ها رو به state هاى مختلف فرستادن كه سريعتر بشه ولى كاملاً برعكس شد. ضمن اينكه پروسه اقايون هم سختگيرانه تَر شده!!
و ما هم كماكااان در انتظار رويت كارد ميبريم.
بنابرين كِيفشوو ببر برادر ??
نوع ويزا:K1
سرويس سنتر: California
ارسال مدارك به USCIS: 13 Nov. 2013
دريافت رسيد مدارك: 22 Nov. 2013
مصاحبه: 20 MAY 2014-ابوظبی
ورود به آمریکا: DEC2014
ازدواج: March 2015
انگشت نگاری: April 2015
نامه کنسلی احتمالی مصاحبه: Jun 2015
وضعیت اکنون: دریافت گرین کارت بعد از 1.6 ماه!
پاسخ
(2016-05-23 ساعت 03:45)Alireza83 نوشته:  
(2016-05-02 ساعت 05:38)Alireza83 نوشته:  
(2016-04-30 ساعت 21:28)ad_jojo نوشته:  پس ديگه مبلغى نبايد بفرستيم، درسته؟

سلام. خیر. مبلغی نباید پرداخت کنید.

سلام . یک نکته مهم. اگر مجبور شدید کارت اجازه کارتون رو تمدید کنید حتمآ فرم I-131  را هم پر کنید تا کارت جدید اجازه ورود به آمریکا را هم داشته باشه. من پر نکردم و دیروز که کارت جدیدم اومد روش نوشته برای ورود مجدد به آمریکا معتبر نیست.  Sad  حالا باید جدا گانه این فرم I-131  را پر کنم.

عليرضا جان، خوبى؟ چه خبر؟ بسلامتى گرين كاردت اومد يا نه هنوز؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-15 ساعت 23:08)ad_jojo نوشته:  احسان جان سلام، بهت تبريك ميگم، باز خدا رو شكر مصاحبه برات گذاشتن، مطمئن باش بعد از روز مصاحبه خيلى زود گرين كاردت مياد.
من چند روز پيش رفتم Uscis و پرسيدم بابا جان چرا بعد گذاشتن ١.٥ سال چرا نميدين اين گرين كارد جالبتون رو، گفت: خيلى از مصاحبه ها رو كنسل كردن و پرونده ها رو به state هاى مختلف فرستادن كه سريعتر بشه ولى كاملاً برعكس شد. ضمن اينكه پروسه اقايون هم سختگيرانه تَر شده!!

پس قابل توجه آقای نیما! مثل اینکه حرف من بی ربط نبود در مورد اینکه یه ارتباطی ظاهرا بین جنسیت و پروسه گرین کارت هست.
K1 --- ارسال مدارک June 2014 --- اپروود Sep 2014 --- مصاحبه Jan 2015 --- کلیر Apr 2015 (بعد از 112 روز) --- ورود به امریکا Jun 2015 Shy --- سفرنامه اول من به آنكارا --- سفرنامه دوم من به آنكارا
پاسخ
تشکر کنندگان:
متاسفانه گرین کارت علیرضا هم نیامده هنوز
K1 --- ارسال مدارک June 2014 --- اپروود Sep 2014 --- مصاحبه Jan 2015 --- کلیر Apr 2015 (بعد از 112 روز) --- ورود به امریکا Jun 2015 Shy --- سفرنامه اول من به آنكارا --- سفرنامه دوم من به آنكارا
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-17 ساعت 11:45)negar6043 نوشته:  
(2016-07-15 ساعت 23:08)ad_jojo نوشته:  احسان جان سلام، بهت تبريك ميگم، باز خدا رو شكر مصاحبه برات گذاشتن، مطمئن باش بعد از روز مصاحبه خيلى زود گرين كاردت مياد.

پس قابل توجه آقای نیما! مثل اینکه حرف من بی ربط نبود در مورد اینکه یه ارتباطی ظاهرا بین جنسیت و پروسه گرین کارت هست.

Negar Jan, با نظر شما موافقم، چون زمانيكه براى من (١٣ماه پيش) نامه امد كه احتمالاًًً مصاحبه ندارى، براى يكى از دوستان من كه خانم هستند در OC وقت مصاحبه امد و ٢٠ روز بعد از مصاحبه هم گرين كاردشون امد و الان هم يك سال ديگه انكاندشنال ميشن!
كلا براى اقايون خيلى كنترلينگ تر هست ظاهرا اين پروسه، خصوصا با اين اتفاقات اخير ?
پاسخ
تشکر کنندگان: negar6043 ، behnamshokri
امیدوارم انتظار همه به سر بیاد. البته بعدش هم برداشتن کاندیشن، بعد هم سیتیزنی، تا اون‌ موقع هم یه چیزی جور میشه واسه بعد از سیتیزنی Tongue
پاسخ
دوستان براي من ايميل زدن يك ماه پيش كه در فلان تاريخ مصاحبه داري و نامه اش رو ميفرستيم ولي هنوز نامه اي برام نيومده و چند روز ديگه تاريخ مصاحبه منه ، چكار كنم بنظرتون؟ ايميل هم بهشون زدم كه من نامه نگرفتم، اگر تامه واسم نياد تا روز مصاحبه چكار كنم بنظرتون؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-19 ساعت 21:07)aramesh_mn نوشته:  دوستان براي من ايميل زدن يك ماه پيش كه در فلان تاريخ مصاحبه داري و نامه اش رو ميفرستيم ولي هنوز نامه اي برام نيومده و چند روز ديگه تاريخ مصاحبه منه ، چكار كنم بنظرتون؟ ايميل هم بهشون زدم كه من نامه نگرفتم، اگر تامه واسم نياد تا روز مصاحبه چكار كنم بنظرتون؟

میتونین زنگ بزنین یا وقت بگیرین برید اونجا. البته معمولا وقتها تا دو هفته پره. تلفن منطقی تره. اما در هر صورت شما با اون ایمیل روز مصاحبه اونجا حاضر باشید محض احتیاط. من تلفن کردم چند بار پاسخگو هستند.
پاسخ
تشکر کنندگان: aramesh_mn ، behnamshokri
دوست عزيز دستتون درد نكنه ، تلفن زدم و واسم فكسش كردن نامه رو ، حالا يه سوال، من كپي شناسنامه كه ترجمه شده باشه رو داخل پاكتي كه واسشون با فرم ها گذاشتم و فرستادم ، الان جزو ليستشون بود بنظرتون چون گذاشتم و تو پروندم هست واجبه؟ چون ديگه ندارم ازش
پاسخ
تشکر کنندگان: negar6043
دوستان كلا بوده كسي رو تو مصاحبه رد كنن؟ يعني ممكنه ازدواج كسي رو زير سوال ببرن؟
پاسخ
تشکر کنندگان: negar6043 ، shadoow
دوستان ديروز مصاحبه داشتم خيلي راحت تر از اونچيزي بود كه فكر ميكردم
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، negar6043 ، ad_jojo ، behnamshokri
پس به زودی باید منتظر گرین کارتت باشی.
میشه یکم از سوالاتی که پرسیدن و مدارکی که خواستن توضیح بدی. و اینکه مدارک رو حدودا کی ارسال کرده بودی واسه اولین بار؟
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، ad_jojo ، aramesh_mn
در مورد سوالات راجب به نحوه اشنايي و ديدارمون قبل از درخواست ويزاي نامزدي و تاريخي كه تصميم گرفتيم و درخواست داديم سوال ميكرد و عكس مراسم عروسي رو خواست كه همراهمون نبود(?) بجاش عكساي مسافرت و اولين ديدارمون رو برداشت و راجب به اينكه ديشب شام چي خوردين پرسيد، كلا با الان كار نداشت و راجب به اينكه چي شد كه از هم خوشمون اومد و ايا واسه اقامت ازدواج كردي؟ پرينت بانك رو خواست كه همراهم نبود. تاريخ تولدهر كدوم رو از اون يكي و تاريخ نامزدي و ازدواج رو ازمون پرسيد
مدارك رو براي اولين بار1دسامبر ٢٠١٥ فرستادم و١١ ژانويه ٢٠١٦ انگشت نگاري كردم و ١٧جون ٢٠١٦ كمبو كارتم اومد و٢٠جولاي ٢٠١٦ مصاحبه داشتم و امروز ٢٥جولاي زده بود تو سايت كه كارت صادر شده و فرستادن.
پاسخ
تشکر کنندگان: negar6043 ، ad_jojo ، behnamshokri

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان