کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ادامه پروسه كيس نامزدي پس از ورود به آمريكا
دوستان من بالاخره پس از حدود ۱۰ ماه انتظار وارد خاک امریکا شدم.

من و نامزدم عقد امریکأیمون رو انجام دادیم. نمیدونم کسی‌ میدون این مدرک marriage sertificate کی‌ میاد ؟

چون بعد از دریافت اون ما باید برای گرین کارت موقت من اقدام کنیم

من در ایالات کالیفرنیا - لوس آنجلس زندگی می‌کنم.
پاسخ
تشکر کنندگان: sara77 ، ana ، sib 24 ، parak51 ، mercedeh2011 ، sahar.90 ، msar ، Mmohajer ، Partov ، Shahab_shirazi
سلام زیبا جان.امیدوارم که اونجا به نهایت ارزوهات رسیده باشی.
واسه گرین کارت سوال دارم .با ویزای نامزدی چند وقته گرین کارت میاد؟
مرسی.
زندگی ساخته ی افکار شماست و فردا همان خواهد شد که امروز اندیشیده ای.

موریس مترلینگ
پاسخ
تشکر کنندگان: mercedeh2011 ، mary1977 ، msar
(2010-05-20 ساعت 04:39)Ziba نوشته:  دوستان من بالاخره پس از حدود ۱۰ ماه انتظار وارد خاک امریکا شدم.

من و نامزدم عقد امریکأیمون رو انجام دادیم. نمیدونم کسی‌ میدون این مدرک marriage sertificate کی‌ میاد ؟

چون بعد از دریافت اون ما باید برای گرین کارت موقت من اقدام کنیم

من در ایالات کالیفرنیا - لوس آنجلس زندگی می‌کنم.

سلام زيبا جان
تبريك ميگم بهت. من تازه بعد از 6 ماه جوابم اومده و بايد براي ويزام برم... مي‌خواستم ببينم شما بليط دوسره گرفتين و آيا از دفاتر ايران گرفتيد يا همسرتون از اونور براتون اينكارو كرد؟ منم اگه خدا بخواد ميام كاليفرنيا.... در مورد سؤالتون هم متاسفانه شخصا چيزي نمي‌دونم ولي تو گوگل خدارو شكر همه چيزو مي‌توني پيدا كني...
موفق باشيWink
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24 ، mercedeh2011 ، msar
سلام

من بلیت یک سر به آمریکا گرفتم و هیچ فرقی‌ هم نداره از اینجا گرفته شه یا از ایران

فقط اگه از اینجا بگیرید احتمالا ارزونتر براتون میافته.
پاسخ
تشکر کنندگان: mercedeh2011 ، msar
بچه‌ها کسی میدونه بعد از ورود به امریکا با ویزای نامزدی چقدر طول میکشه تا گرین کارت رو دریافت کنیم و مراحلش چیه؟
مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
دوستان عزیز کسی اطلاعاتی نداره در این زمینه؟
پاسخ
بعد از عروسی باید یک سری مدارک رو پر کنید و به همراه marriage license به اداره مهاجرت ارسال کنید. بعد از چند وقت یکی دوتا نامه میاد براتون. بعد هم دوباره یک نامه میاد که بهتون وقت میدن برید انگشت نگاری. بعد از انگشت نگاری نامه welcome میاد براتون و بعد تا ۳ هفته بدش گیرین کارت به دستتون میرسه.
وقتی گیرین کارت رو گرفتن میرید برای سوشال اقدام میکنید. سوشال من یک هفته ای اومد.

از وقتی که مدارک و بفرستید اداره مهاجرت تا زمانی که گرین کارت به دستتون میرسه حدوده شش ماه طول میکشه. در ضمن مبلغ 1010 دلار هم باید برای گرین کارت پرداخت کنید. یه سایت هم گذاشتم براتون مرحله کار رو توضیح داده.
کد:
http://immigrationroad.com/visa/k1-fiance-fiancee-visa.php
پاسخ
تشکر کنندگان: Soofia ، Ziba ، viking ، kamelia ، ghmo ، ariyai ، mercedeh2011 ، Asal707 ، mehri11 ، msar
دمت گرم ShoMpeT جان
مرسی دوست عزیز ایشالا که جبران کنیم
پاسخ
سلام
من در حدود 3 هفته هست که با ویزای نامزدی وارد امریکا شدم.
الان ازدواج کردیم و میخوام برای adjustment of status اقدام کنم، ولی این پروسه به نظر پیچیده میاد. از بین بچه های این فروم کسی هست که قبلا این مسیر رو رفته باشه و بتونه منو راهنمایی کنه؟

مهمترین سوال من در حال حاضر اینه:
جزو مدارکی که ما فرستادیم فرمهای ساپورت مالی و از جمله i864 هم بود. این فرم مثل خیلی فرمهای دیگه به ما برگردونده نشد. حالا که میخوام برای AOS اقدام کنم، بازم این فرم چزو فرمهایی اومده که باید ارسال بشه.
یعنی من باید دوباره از CoSponsor خودم بخوام این فرم رو پر کنه؟
پاسخ
(2010-07-18 ساعت 02:26)iraj1119 نوشته:  سلام
من در حدود 3 هفته هست که با ویزای نامزدی وارد امریکا شدم.
الان ازدواج کردیم و میخوام برای adjustment of status اقدام کنم، ولی این پروسه به نظر پیچیده میاد. از بین بچه های این فروم کسی هست که قبلا این مسیر رو رفته باشه و بتونه منو راهنمایی کنه؟

مهمترین سوال من در حال حاضر اینه:
جزو مدارکی که ما فرستادیم فرمهای ساپورت مالی و از جمله i864 هم بود. این فرم مثل خیلی فرمهای دیگه به ما برگردونده نشد. حالا که میخوام برای AOS اقدام کنم، بازم این فرم چزو فرمهایی اومده که باید ارسال بشه.
یعنی من باید دوباره از CoSponsor خودم بخوام این فرم رو پر کنه؟

سلام
اینجا رو ببینید:

http://www.visajourney.com/content/k1k3aos
پاسخ
تشکر کنندگان: Asal707 ، msar ، سوونیا
از دوستانی که این پروسه رو گذروندن لطفا بگن که به چه ترتیبی هست؟
با وکیل یا بدون وکیل؟
هزینه ها و مدت زمان دریافت گرین کارت چقدر بوده؟
ممنون

موریس مترلینگ
پاسخ
(2010-07-20 ساعت 11:05)Soofia نوشته:  از دوستانی که این پروسه رو گذروندن لطفا بگن که به چه ترتیبی هست؟
با وکیل یا بدون وکیل؟
هزینه ها و مدت زمان دریافت گرین کارت چقدر بوده؟
ممنون

کد:
http://mohajersara.com/showthread.php?tid=2661&pid=59944#pid59944
پاسخ
(2010-06-30 ساعت 19:24)ShoMpeT نوشته:  بعد از عروسی باید یک سری مدارک رو پر کنید و به همراه marriage license به اداره مهاجرت ارسال کنید. بعد از چند وقت یکی دوتا نامه میاد براتون. بعد هم دوباره یک نامه میاد که بهتون وقت میدن برید انگشت نگاری. بعد از انگشت نگاری نامه welcome میاد براتون و بعد تا ۳ هفته بدش گیرین کارت به دستتون میرسه.
وقتی گیرین کارت رو گرفتن میرید برای سوشال اقدام میکنید. سوشال من یک هفته ای اومد.

از وقتی که مدارک و بفرستید اداره مهاجرت تا زمانی که گرین کارت به دستتون میرسه حدوده شش ماه طول میکشه. در ضمن مبلغ 1010 دلار هم باید برای گرین کارت پرداخت کنید. یه سایت هم گذاشتم براتون مرحله کار رو توضیح داده.
کد:
http://immigrationroad.com/visa/k1-fiance-fiancee-visa.php

راستی این گرین کارت همونیه که مشروط هست؟
میشه بفرمایید که بعد از اینکه گرین کارت اومد چند وقت بعدش سیتیزن میشیم؟

موریس مترلینگ
پاسخ
تشکر کنندگان: ShoMpeT ، msar
آره مشروط بیده.
هنوز درباره سیتیزن شدن تحقیق نکردم! زوده Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: Soofia ، msar ، سوونیا
سلام دوستان
ممنون ميشم اگه دوستان پاسخ بدن كه وقتي با ويزاي نامزدي وارد آمريكا شديم بعد از چه مدت ميتونيم به ايران بيايم؟ به عبارتي كي پاس سفيد ميگيريم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: mercedeh2011 ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان