کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ادامه پروسه كيس نامزدي پس از ورود به آمريكا
دوستان من مدارکم رو اکتبر یا نوامبر فرستادم. کسر مدرک داشتیم و اواسط دسامبر آخرین آپدیت وبسایت نشون میداد که اونا مدرک منو دریافت کردن و از اون روز تا حالا من اون پیغام evidence received رو میدیدم و فکر میکردم مرحله بعد اینه که تاریخ مصاحبه رو اعلام میکنن. هیچ تغییری نبود تا چند روز پیش آپدیت شدم به ready to be scheduled و من تازه فهمیدم یه مرحله ای این وسط وجود داره که معمولا وقتی مدارک کامل میشه میری تو این مرحله و بعد از کلی ماه انتظار دوباره آپدیت میشی و زمان مصاحبه بهت اعلام میشه. من توی یه وبسایت دیگه که مخصوص وضعیت منتظران i485 با بیس ازدواج ساکنین این شهره دیدم همون روزی که من آپدیت شدم واسه یک نفر دیگه که تاریخ هاش کاملا با من همخونی داره، تاریخ مصاحبه مشخص شده و این یعنی نوبت ما رسیده. ولی با این تفاوت که اون این همه مدت رو تو مرحله ready to be scheduled بوده. و من الان نگرانیم از اینه که من رو یادشون رفته بوده و حالا تازه رفتم تو زمان انتظار و از الان باید دوباره چند ماه صبر کنم. شما چی فکر میکنین؟ چون یک هفته گذشته و خبری نیست و من حتی یک روز از اون شخص جلوتر بودم!
K1 --- ارسال مدارک June 2014 --- اپروود Sep 2014 --- مصاحبه Jan 2015 --- کلیر Apr 2015 (بعد از 112 روز) --- ورود به امریکا Jun 2015 Shy --- سفرنامه اول من به آنكارا --- سفرنامه دوم من به آنكارا
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow
کسی اینجا نیست؟
K1 --- ارسال مدارک June 2014 --- اپروود Sep 2014 --- مصاحبه Jan 2015 --- کلیر Apr 2015 (بعد از 112 روز) --- ورود به امریکا Jun 2015 Shy --- سفرنامه اول من به آنكارا --- سفرنامه دوم من به آنكارا
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همگی، امروز کومبو کارت من رسید دستم، حالا دیگه وقت کاره تا کارت اصلی برسه. ممنون از همه عزیزانی که تجربیاتشون رو اینجا به اشتراک می ذارن.
ارسال مدارک 10-01-2015
دریافت رسیت نامبر 13-01-2015
اپروو 10-07-2015
دریافت کیس نامبر و ایمیل از سفارت آنکارا 12-08-2015
مصاحبه 19-10-2015، نتیجه مصاحبه AP
کلیرنس 11-01-2016
آپدیت در سایت سفارت 0
آپدیت در سایت CEAC سیس، 21-10-2015، 04-01-2016، 05-01-2016، 07-01-2016 (تبدیل / به or در متن)، 11-01-2016
بازگشت به سفارت برای دریافت ویزا 08-02-2016، دریافت ویزا 20-02-2016، ورود به آمریکا از واشنگتن 20-02-2016
ارسال فرم های گرین کارت و اجازه کار و اجازه ورود 17-05-2016، انگشت نگاری 07-07-2016
تایید درخواست اجازه کار و ورود 15-08-2016، دریافت کومبو کارت 22-08-2016
دریافت گرین کارت 2 ساله بدون مصاحبه 19-10-2017
پاسخ
تشکر کنندگان: negar6043 ، قرباني ، shadoow ، aramesh_mn ، shimiz
(2016-08-20 ساعت 19:10)negar6043 نوشته:  دوستان من مدارکم رو اکتبر یا نوامبر فرستادم. کسر مدرک داشتیم و اواسط دسامبر آخرین آپدیت وبسایت نشون میداد که اونا مدرک منو دریافت کردن و از اون روز تا حالا من اون پیغام evidence received رو میدیدم و فکر میکردم مرحله بعد اینه که تاریخ مصاحبه رو اعلام میکنن. هیچ تغییری نبود تا چند روز پیش آپدیت شدم به ready to be scheduled و من تازه فهمیدم یه مرحله ای این وسط وجود داره که معمولا وقتی مدارک کامل میشه میری تو این مرحله و بعد از کلی ماه انتظار دوباره آپدیت میشی و زمان مصاحبه بهت اعلام میشه. من توی یه وبسایت دیگه که مخصوص وضعیت منتظران i485 با بیس ازدواج ساکنین این شهره دیدم همون روزی که من آپدیت شدم واسه یک نفر دیگه که تاریخ هاش کاملا با من همخونی داره، تاریخ مصاحبه مشخص شده و این یعنی نوبت ما رسیده. ولی با این تفاوت که اون این همه مدت رو تو مرحله ready to be scheduled بوده. و من الان نگرانیم از اینه که من رو یادشون رفته بوده و حالا تازه رفتم تو زمان انتظار و از الان باید دوباره چند ماه صبر کنم. شما چی فکر میکنین؟ چون یک هفته گذشته و خبری نیست و من حتی یک روز از اون شخص جلوتر بودم!

سلام. نگران نباش احتمالا به خاطر کسری مدارک که داشتی یک خورده تغییر ایجاد شده و یادت نره اونا همه چیزشون رو قانون هست و کسی و یادشون نمی ره. یک هفته که چیزی نیست واسه من با توجه به اینکه سایت آپدیت شده بود و باید به نوبت من می رسید هیچ خبری نبود توی سایت و تقریبا 4 هفته طول کشید تا سایت اپدیت شد و به من رسید واسه مرحله بعد. صبر کن همه چیز خوب پیش میره انشالا.
پاسخ
تشکر کنندگان: negar6043 ، aramesh_mn
(2016-08-24 ساعت 01:35)hasti1985 نوشته:  
(2016-08-20 ساعت 19:10)negar6043 نوشته:  

سلام. نگران نباش احتمالا به خاطر کسری مدارک که داشتی یک خورده تغییر ایجاد شده و یادت نره اونا همه چیزشون رو قانون هست و کسی و یادشون نمی ره. یک هفته که چیزی نیست واسه من با توجه به اینکه سایت آپدیت شده بود و باید به نوبت من می رسید هیچ خبری نبود توی سایت  و تقریبا 4 هفته طول کشید تا سایت اپدیت شد و به من رسید واسه مرحله بعد. صبر کن همه چیز خوب پیش میره انشالا.

خیلی ممنون منم امیدوارم
دیروز یه نامه به دستم رسید که فهمیدم وکیلم پیگیری کرده و اونا در جواب نوشتن که همه چیز داره نرمال پیش میره و به دلیل تعدد، تاخیر عادیه. فکر میکنم آپدیت شاید به دلیل اون پیگیری بوده.
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، hasti1985 ، aramesh_mn
(2016-07-26 ساعت 10:46)negar6043 نوشته:  پس به زودی باید منتظر گرین کارتت باشی.
میشه یکم از سوالاتی که پرسیدن و مدارکی که خواستن توضیح بدی. و اینکه مدارک رو حدودا کی ارسال کرده بودی واسه اولین بار؟

(2016-08-24 ساعت 04:09)negar6043 نوشته:  
(2016-08-24 ساعت 01:35)hasti1985 نوشته:  سلام. نگران نباش احتمالا به خاطر کسری مدارک که داشتی یک خورده تغییر ایجاد شده و یادت نره اونا همه چیزشون رو قانون هست و کسی و یادشون نمی ره. یک هفته که چیزی نیست واسه من با توجه به اینکه سایت آپدیت شده بود و باید به نوبت من می رسید هیچ خبری نبود توی سایت  و تقریبا 4 هفته طول کشید تا سایت اپدیت شد و به من رسید واسه مرحله بعد. صبر کن همه چیز خوب پیش میره انشالا.

خیلی ممنون منم امیدوارم
دیروز یه نامه به دستم رسید که فهمیدم وکیلم پیگیری کرده و اونا در جواب نوشتن که همه چیز داره نرمال پیش میره و به دلیل تعدد، تاخیر عادیه. فکر میکنم آپدیت شاید به دلیل اون پیگیری بوده.

نگران نباشين، هرچند كند هست اين رسيدگيها ولى صبر بايد پيشه كرد بجاى استرس.
من همين امروز صبح اداره Uscis بودم، اونجا هم كلى وقت صرف كرد افيسر slow motion و محترمشون و در نهايت گفت: در مرحله pre decision هست و ما زمان دقيق نميتونيم بديم! و كلمه پايانى و معروف sorry.
اين هست كه چاره اى نيست ديگه نگار جان.
من تصميم گرفتم هر ٢٠ روز برم افيسشون تا بيشتر poke بشه كارم، اين تجربه يكى از دوستانى بوده كه ٦ سال پيش همين داستان رو داشتن!
نوع ويزا:K1
سرويس سنتر: California
ارسال مدارك به USCIS: 13 Nov. 2013
دريافت رسيد مدارك: 22 Nov. 2013
مصاحبه: 20 MAY 2014-ابوظبی
ورود به آمریکا: DEC2014
ازدواج: March 2015
انگشت نگاری: April 2015
نامه کنسلی احتمالی مصاحبه: Jun 2015
وضعیت اکنون: دریافت گرین کارت بعد از 1.6 ماه!
پاسخ
تشکر کنندگان: negar6043 ، قرباني ، shadoow
(2016-08-14 ساعت 10:06)kurosh866 نوشته:  
(2016-06-28 ساعت 02:22)ad_jojo نوشته:  
(2016-05-23 ساعت 02:04)ehsan6114 نوشته:  چرا این گرین کارت نمیاد لامصب ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!! الان تقریبا یه سال شده Sad  Sad  Sad

متاسفانه به طرز احمقانه اى فقط منتظريم، حتى بيشتر از يك سال!
تازه كلى هم بايد منتظر شد تا تبديل به انكانديشن بشه و دوباره پروسه بعدى..
بچه ها، لطفا از زمان انتظار و تحقيقاتتون بنويسين اينجا و روحيه بدين لطفا.
كسى ميدونه ادرس لينكى كه زمان رسيدگى به شماره كيس ها هست چيه و ادرسش را؟
ممنوون، اميدوارم خيلى خوب شرايط زندگى در اينجا به مراد دلتون باشه و سلامت باشين.

سلام
من یه نرم افزار از اپ استور دانلود کردم با نام
USCIS CASE TRACKER & SEARCHER
برای گوشی های اپل . نمیدونم برای اندروید هم هست یا نه
شما این رو دانلود و نصب کن رو گوشیت اگه اپله
هم میتونی موقعیت آپدیت پروندتو ببینی و هم میتونی خودت شماره های قبل و بعد از کیس خودت رو ببینی که در چه وضعی هستن.
مثلا شماره کیس خودت رو میزنی و بعدش دویست تا شماره بعد از کیس خودت رو انتخاب میکنی و خودش اتوماتیک جستجو میکنه، این هم برای تسکین دل دردمندت برادر
امیدوارم زودتر کارتت بیاد و خوشحال بشی، من هم کالیفرنیا هستم اما تازه میشم شش ماه از زمان ارسال مدارک.
موفق باشی

ممنون از لطفت کورش جان، امیدوارم زودتر به سر انجام برسه کارها..
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، kurosh866
سلام دوستان. من با ژانویه امسال با ویزای نامزدی وارد شدم و فوریه کل مدارک را واسه گرین کارت و اجازه کار و سفر با هم فرستادم اوایل اپریل انگشت نگاری شدم و بعد از اون تا حالا چهار بار به صورت تکراری و درخواست مشابه نقص مدرک خوردم. خیلی ناراحتم الان هفت ماه شده و حتی کمبو کارت و هیچی هم ندارم. اداره uscis اینجا هم رفتم و هیچ کمکی نشد واقعا دیگه نمیدونم باید چیکار کنم!!؟ حداقل مگه نباید کمبو کارت بهم میدادند؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
نقص مدركاتون در چه مواردي بود؟ و بر طرف كرديد؟ بهد از رفع باز هم همون نقص رفع شده رو بعنوان نقص مطرح ميكنه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-05 ساعت 02:15)aramesh_mn نوشته:  نقص مدركاتون در چه مواردي بود؟ و بر طرف كرديد؟ بهد از رفع باز هم همون نقص رفع شده رو بعنوان نقص مطرح ميكنه؟

بله ,در مورد تکس ریترن بود که فرستادیم, بله سه بار نامه مشابه داشتیم,
پاسخ
تشکر کنندگان:
من هم نامه‌ مصاحبه رو گرفتم بالاخره. برای بیش از یک ماه دیگه. حتما در جریان میذارمتون. کسی اگر توصیه ای داره خوشحال میشم.
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، ad_jojo ، aramesh_mn ، kurosh866 ، behnamshokri
(2016-09-02 ساعت 02:55)Isabel نوشته:  سلام دوستان. من با ژانویه امسال با ویزای نامزدی وارد شدم و فوریه کل مدارک را واسه گرین کارت و اجازه کار و سفر با هم فرستادم اوایل اپریل انگشت نگاری شدم و بعد از اون تا حالا چهار بار به صورت تکراری و درخواست مشابه نقص مدرک خوردم. خیلی ناراحتم الان هفت ماه شده و حتی کمبو کارت و هیچی هم ندارم. اداره uscis اینجا هم رفتم و هیچ کمکی نشد واقعا دیگه نمیدونم باید چیکار کنم!!؟ حداقل مگه نباید کمبو کارت بهم میدادند؟؟

(2016-09-05 ساعت 02:42)Isabel نوشته:  
(2016-09-05 ساعت 02:15)aramesh_mn نوشته:  نقص مدركاتون در چه مواردي بود؟ و بر طرف كرديد؟ بهد از رفع باز هم همون نقص رفع شده رو بعنوان نقص مطرح ميكنه؟

بله ,در مورد تکس ریترن بود که فرستادیم, بله سه بار نامه مشابه داشتیم,
تماس بگيريد با تلفني كه در سايت ايمگريشن هست و يا ايميل بزنيد از قيمت مربوط به سوالات در همون سايت و همين موضوع رو مطرح كنيد، در مورد كمبوكارت مال من تقريبا ٤ ماه طول كشيد و تقريبا با تاريخ مصاحبه ام يه ١٠ روزي زودتر اومد
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-05 ساعت 11:57)negar6043 نوشته:  من هم نامه‌ مصاحبه رو گرفتم بالاخره. برای بیش از یک ماه دیگه. حتما در جریان میذارمتون. کسی اگر توصیه ای داره خوشحال میشم.

نگار جان يه پيام خصوصي واست فرستادم نگاه كن
پاسخ
تشکر کنندگان: negar6043
(2016-09-06 ساعت 01:41)aramesh_mn نوشته:  
(2016-09-05 ساعت 11:57)negar6043 نوشته:  من هم نامه‌ مصاحبه رو گرفتم بالاخره. برای بیش از یک ماه دیگه. حتما در جریان میذارمتون. کسی اگر توصیه ای داره خوشحال میشم.

نگار جان يه پيام خصوصي واست فرستادم نگاه كن

به به.. خدا رو شکر نگار جان، پس بزودی پروسه شما هم به نتیجه میرسه. Smile
بسلامتی انجام میشه و خبر خوبش رو میبینیم اینجا..
پاسخ
تشکر کنندگان: negar6043
خیلی ممنون آرامش جان از پیامتون
ad_juju خیلی ممنون از شما. امیدوارم هممون خبرای خوبی بذاریم به زودی
حتما همه رو در جریان میذارم
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان