کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشخصات عکس دیجیتالی برای شرکت در لاتاری و سوالات مرتبط با آن
(2010-10-12 ساعت 17:47)American Dream نوشته:  
(2010-10-12 ساعت 17:38)OMID_R نوشته:  دوستان لطفا برای جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی، از گذاشتن عکسهای شخصی در تاپیکها جدا خودداری فرمائید.
با تشکر و آرزوی موفقیت

به جاي اين صحبت ها و جو گير شدن ها يه نفر راهنمايي درست بكنه كه اين عكس مورد قبوله يا نه... چه سو استفاده اي؟ مگه چك سفيد دارم امضاء‌ميكنم؟ عكسه ديگه... حداقل عكس چند صد ميليون نفر تو اينترنت هست هيچ مشكلي هم پيش نمياد

لينك عكس

کاربر محترم ، خواهشمندم در انتخاب کلمات بیشتر دقت کنید تا مجبور به برخورد با شما نشوم.

امید عزیز درست می فرماید و اگر هم در اینترنت میلیاردها عکس هم باشد دلیلی ندارد که در مهاجرسرا این مساله باشد.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: OMID_R ، rayan.s
دقت كنيد ناديده گرفتن قوانين موجب محروميت در سطوح مختلف استفاده از انجمن مي شود.
لطفا قوانين انجمن را رعايت كنيد.

دسترسي كاربر American Dream به انجمن به دليل ناديده گرفتن قوانين سايت به مدت يك روز محدود شد.
تشکر کنندگان: rayan.s ، OMID_R ، Ali Sepehr ، frozen mind
بچه ها اینم نرم افزار برای تغییر تاریخ عکس توی همین فروم بود راهنماییشم نوشته شده

http://mohajersara.com/showthread.php?tid=636

تشکر کنندگان: frozen mind
سلام دوستان
در مشخصات عكس من تاريخهاي CREATED و MODIFIED و ACCESSED قديمي هست و لي عكسم جديده با نر افزار EXHFER امتحان كردم فقط DATE PICTURE TAKEN آن تغيير كرد و اون 3 مورد بالا كه گفتم تغيير نكرد چطوريه دوستاني كه واردند لطف كنن يه توضيحي براي من بدهند
تشکر کنندگان:
(2010-10-13 ساعت 23:47)javad1998 نوشته:  سلام دوستان
در مشخصات عكس من تاريخهاي CREATED و MODIFIED و ACCESSED قديمي هست و لي عكسم جديده با نر افزار EXHFER امتحان كردم فقط DATE PICTURE TAKEN آن تغيير كرد و اون 3 مورد بالا كه گفتم تغيير نكرد چطوريه دوستاني كه واردند لطف كنن يه توضيحي براي من بدهند

اگر عکس و ببرید تو فتوشاپ روی یک صفحه جدید و save as کنید درست میشه در ضمن بجز Modified بقیش مهم نیست
شماره کیس : 2015AS00000
تاریخ روئت قبولی در سایت: 1may
کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تشکر کنندگان:
بهتر نیست چند تا sample عکس دوستان با رعایت پوشاندن چهره اینجا قرار بگیره تا دوستان بدونند چطوری باید عکس بگیرند ؟؟؟

ممنون
تشکر کنندگان:
(2010-10-14 ساعت 15:18)soheilm نوشته:  بهتر نیست چند تا sample عکس دوستان با رعایت پوشاندن چهره اینجا قرار بگیره تا دوستان بدونند چطوری باید عکس بگیرند ؟؟؟

ممنون
خب توی سایت لاتاری همه توضیحات رو داده با نمونه عکس
http://www.dvlottery.state.gov/photo.aspx

تشکر کنندگان: Ashkan78
سلام به دوستای خوب مهاجرسرا.من یه مطلبی رو می‌خواستم بگم اما چون هنوز تاپیکی مثل پارسال برای موضوعات متفرقه ایجاد نشده مجبورم اینجا بگم.می‌خواستم از دوستان خواهش کنم که برای ثبت نام لاتاری نرند همهٔ افراد فامیل ودوستاشون رو ثبت‌نام کنن.چون نمونشو توی همین برنده های امسال میدیدیم که طرف قبول شده اما آنچنان مایل نیست که بره و مردده که بره یا نه!!!پس چرا این حق‌رو به کسایی ندیم که واقعا دوست دارن یا نیازمند همچین موقعیتی توی زندگیشونن؟!امیدوارم که دوستان به نظر این عضو کوچیک مهاجرسرا گوش کنن.ممنون.از مدیران هم عذر میخوام
whether you think you can or you cant either way you are right
henry ford
تشکر کنندگان: mar308 ، rayan.s ، Ashkan78 ، didar ، mahdi1 ، 0037 ، POSTiGA ، Nightsky007 ، frozen mind ، sarah_xzx
با سلام خدمت دوستان باید بگم این عکسهایی که من به اتفاق خانواده ام گرفتم بصورت کم رنگ شماره عکس هم دیده میشه در ضمن یه مقدار رو صورت هم کار شده فکر نمیکنید برام مشکلی ایجاد کنه؟ هرچند تو خوده سایت عکسها رو چک فتو کردم ایراد نگرفته! ممنون میشم دوستان باتجربه وگل مهاجر سرا کمک کنند
تشکر کنندگان: yousef156
(2010-10-16 ساعت 21:46)didar نوشته:  با سلام خدمت دوستان باید بگم این عکسهایی که من به اتفاق خانواده ام گرفتم بصورت کم رنگ شماره عکس هم دیده میشه در ضمن یه مقدار رو صورت هم کار شده فکر نمیکنید برام مشکلی ایجاد کنه؟ هرچند تو خوده سایت عکسها رو چک فتو کردم ایراد نگرفته! ممنون میشم دوستان باتجربه وگل مهاجر سرا کمک کنند

didar عزیز در قوانین عکس لاتاری تاکید شده هیچ گونه روتوش انجام نشود و در چک سایت محتوای عکس چک نمیشه و شماره عکس رو اگر خیلی نگرانید میتونید تو فتوشاپ حذف کنید.
شماره کیس : 2015AS00000
تاریخ روئت قبولی در سایت: 1may
کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تشکر کنندگان: didar
سلام بزرگواران؛
من از همسرم يه عكس گرفتم با مشخصات مورد نظر. فقط يه كم كنار صورتش سايه افتاده رو ديوار. اشكال داره، نه؟ تو فوتو شاپ پاكش كردم اما يه كم معلومه دستكاري شده. نظرتون چيه؟
پيشاپيش از راهنماييتون ممنونم.
تشکر کنندگان:
(2010-10-17 ساعت 13:19)Malihe نوشته:  سلام بزرگواران؛
من از همسرم يه عكس گرفتم با مشخصات مورد نظر. فقط يه كم كنار صورتش سايه افتاده رو ديوار. اشكال داره، نه؟ تو فوتو شاپ پاكش كردم اما يه كم معلومه دستكاري شده. نظرتون چيه؟
یک عکس جدید بگیر. برای اینکه خیالت راحت باشه در عکاسی عکس بگیر همون شب هم تحویل میده روی سی دی. 5000 تومن هم هزینه اش است وگرنه اصلا نباید نشانی از دستکاری در عکس معلوم باشه

تشکر کنندگان: Ashkan78 ، laili
(2010-10-17 ساعت 13:19)Malihe نوشته:  سلام بزرگواران؛

فكر مي كنم مشكل سايه انداختن از فلش زدن دوربينتونه دوست عزيزم، فلش رو غير فعال كن و روشنايي اتاق رو كامل ايجاد كن، فاصله سوژه عكس هم با ديوار يا پرده پشت سرش جوري باشه كه سايه ايجاد نكنه. موفق باشي!
تشکر کنندگان:
دوستان من عکاسی عکس گرفتم
ولی عکاس هر کاری میکنه نمیتونه 600*600 pixel عکس رو در بیاره مقادیر عکس بالا و پایین میشه
میشه راهنمایی کنید بگم چجوری تنظیم کنه
تشکر کنندگان:
بگيد يه عكس مربعي با وضوح بيشتر از 600 در 600 پيكسل آماده كنه و بعد اون رو به 600 در 600 تغيير اندازه بده. اگه بلد نباشه دوستانه بهتون بگم بي خيال اون عكاسي بشيد و بريد يه عكاسي ديگه!!!

(2010-10-18 ساعت 13:27)tps_star نوشته:  دوستان من عکاسی عکس گرفتم
ولی عکاس هر کاری میکنه نمیتونه 600*600 pixel عکس رو در بیاره مقادیر عکس بالا و پایین میشه
میشه راهنمایی کنید بگم چجوری تنظیم کنه

قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: ary ، frozen mind

کاربران در حال بازدید این موضوع: