کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشخصات عکس دیجیتالی برای شرکت در لاتاری و سوالات مرتبط با آن
یک سوال الان که وارد قسمت مشخصات عکس میشیم میزنه نرم افزار فتوشاپ این ایراد نداره
تشکر کنندگان:
epicurean عزيز وقتي تاييديه با كادر سبز رنگ اومر يعنب ok اگه عكس مشكل داشته باشه اخطار با كادر قرمز مياد و بايد ببينين مشكل چيه كه احتمالا سايز عكس هست كه من براي تبديل عكس اسكن به 600*600 توضيح دادم

درود
كاشكي دلم رسوا بشه دريا بشه اين دو چشم پر آبم
روزي كه بختم باز بشه بي يار بشه اون كه اومد بخوابم
شهزاده روياي من شايد توي آن كس در خواب من آيد توي تو
از خواب شيرين نا گه پريدم او را نديدم ديگر كنارم به خدا
جانم رسيده از غصه بر لب هر روز و هر شب در انتظارم به خدا
تشکر کنندگان:
(2010-10-25 ساعت 11:04)daryadelan نوشته:  epicurean عزيز وقتي تاييديه با كادر سبز رنگ اومر يعنب ok اگه عكس مشكل داشته باشه اخطار با كادر قرمز مياد و بايد ببينين مشكل چيه كه احتمالا سايز عكس هست كه من براي تبديل عكس اسكن به 600*600 توضيح دادم

درود
ممنون کدوم کادر ؟

تشکر کنندگان:
منظورم قسمت Photo Validator در سايت ثبت نام هست كه براي امتحان درستي عكس هستش خوب وقتي عكس شما مناسب نباشه اين كادر مياد Your picture must be 600x600 pixels به رنگ قرمز البته ممكنه اخطارهاي ديگه هم بياد كه بايد مشكل رفع كنين و وقتي عكس شما كامل و درست باشه اين جواب مياد Your photo is valid به رنگ سبز يا آبي كه نشون دهنده تاييد عكس هست و شما ميتونين از اين عكس براي ثبت نام استفاده كنيد

درود
تشکر کنندگان: epicurean
دوستان
photo validator سايت فقط ابعاد عكس (600 در 600) و حجم فايل رو چك ميكنه. بنابراين دقت كنيد عكس ارسالي از لحاظ وضوح تصوير، عدم سايه، قرار گرقتن سر و بدن در قسمت مناسب، فاصله مناسب، پس زمينه روشن، ابعاد سر نسبت به بدن و ... مطابق دستورالعمل باشه در غير اينصورت عكس ريجكت ميشه و از قرعه كشي حذف مي شويد.
تشکر کنندگان: kianoush ، ary ، daryadelan ، rayan.s
بچه ها برای عکس یک کودک 2 ساله چه روشی رو پیشنهاد میکنید. من حتی اگر فاصله سر تا چانه و چشم تا پایین عکس رو هم درست دربیارم بدلیل کوچک بودن سر, اندازه 60 درصده کل عکس رو در بر نمیگیره و اگر سر رو بزرگ بگیرم فاصله چشم تا پایین جور در نمیاد
تشکر کنندگان:
نگران عكس بچه ها نباشين اونم 2 ساله اونا خودشون اين مشكل عكس گرفتن از بچه هارو ميدونن اگه ميتونين بشونينش و يه عكس ازش بگيرين و به اندازه خواسته شده بفرستين نگران نباشين قبوله انشالا
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز اگر موها بلند باشه و گوش دیده نشه مشکلی پیش میاد ؟
و برای خانم ها با حجاب باشه ایرادی داره ؟
تشکر کنندگان:
(2010-10-25 ساعت 21:21)POSTiGA نوشته:  دوستان عزیز اگر موها بلند باشه و گوش دیده نشه مشکلی پیش میاد ؟
و برای خانم ها با حجاب باشه ایرادی داره ؟

در عکسهای ثبت نام مسئله ایی نیست ولی برای برندگان معلوم بودن گوش لازمه.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: behzadb57
- ممنونم دوست عزیز
-در واقع عکس هایی که بعد از برنده شدن باید ارسال بشه دیگه ؟
- در مورد سئوال دوم چطور?
تشکر کنندگان:
(2010-10-25 ساعت 22:09)POSTiGA نوشته:  - ممنونم دوست عزیز
-در واقع عکس هایی که بعد از برنده شدن باید ارسال بشه دیگه ؟
- در مورد سئوال دوم چطور ؟

این عکس خوبه ؟
[عکس: zy0s0qd7vv0p10vpzvzh.jpg]

می خوای بری آمریکا مستبدترین کشور جهان پس خیالت راحت عکس با حجاب مسئله نداره . و طبق قوانین سایت شما مجاز به ارسال تصویرتان نیستید.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز به نظر من اگر photo validator جواب مثبت داد و عکس شما رو قبول کرد دیگه نگران نباشید البته این رو بگم بهترین مرجع خودتون هستید . اونها اینقدر نیرو و وقت برای چک کردن تک تک عکسها و مشخصات مورد نظر رو ندارن فقط قوانین رو کمی سختگیرانه وضع میکنند که شرکت کننده ها هر عکسی رو نفرستند . اگر مشخصات دیجیتالی عکس درست باشه photo validator حتما ok میده میمونه یکسری مشخصات عمومی عکس که اون رو خودتون باید چک کنید و به نظر من خیلی مهم نیست و کسی هم اونها رو حداقل قبل از قرعه کشی چک نمیکنه ( بدلیل تعداد میلیونی شرکت کننده ها این امکان مقدور نیست) بنا براین خیلی حساس نباشید و نیازی هم به دستکاری عکس با نرم افزارهای خاصی نیست . روتوش و کارهایی از این چنین یه طورایی جلوه طبیعی عکس رو از یبن میبره . من با یک دوربین دیجیتال عکس از خودم و خانمم و دختر یک سالم گرفتم و به نظرم هم خیلی خوب از آب در اومد جلوی یک دیوار با رنگ کرم روشن ایستادیم و عکس گرفتیم بعد با نرم افزار ACD see ردیفش کردم .به امید موفقیت
تشکر کنندگان:
[/quote]

می خوای بری آمریکا مستبدترین کشور جهان پس خیالت راحت عکس با حجاب مسئله نداره . و طبق قوانین سایت شما مجاز به ارسال تصویرتان نیستید.
[/quote]
ممنونم دوست عزیز..
میخواستم بعد از تایید لینک عکس رو بردارم ..
شما هم لطف کنید پست رو ویرایش کنید و لینک عکس رو پاک کنید
با سپاس
تشکر کنندگان:
در قسمت لاتاری 2010 مهاجر سرا نوشته بدون گوشواره باشه و همچنین گوشها هم پیدا باشه ولی در فایل photo guide خودشون مال امسال اصلا اسمی از این موارد نبرده ضمن اینکه عکسهایی رو هم که به عنوان نمونه مناسب گذاشته بعضیهاش بدون گوشواره است بعضیهاش هم اصلا گوش معلوم نیست.
حالا به نظرتون عکس با گوشواره مشکل داره؟
تشکر کنندگان:
(2010-10-27 ساعت 17:47)shamim نوشته:  در قسمت لاتاری 2010 مهاجر سرا نوشته بدون گوشواره باشه و همچنین گوشها هم پیدا باشه ولی در فایل photo guide خودشون مال امسال اصلا اسمی از این موارد نبرده ضمن اینکه عکسهایی رو هم که به عنوان نمونه مناسب گذاشته بعضیهاش بدون گوشواره است بعضیهاش هم اصلا گوش معلوم نیست.
حالا به نظرتون عکس با گوشواره مشکل داره؟

حالا چی میشه گوشواره رو در بیارین؟
Big Grin

و اینکه از نظر من اشکالی نداره چون توی 3نمونه از عکسای اشتباه خانوما گوشواره دارن و نوشته مشکلش بکگراند و تاریکی و ایناست و حرفی راجع به گوشواره شون نزده

http://www.dvlottery.state.gov/photo.aspx

شماره كيس: 2016AS68XX__كنسولگرى: Ankara__تعداد افراد كيس: 1__ارسال فرم هاى سرى اول: June 07

رحمت خداوند ممکن است تأخیر داشته باشد اما حتمی است. (آنتونی رابینز)
تشکر کنندگان: rayan.s ، shamim

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان