کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشخصات عکس دیجیتالی برای شرکت در لاتاری و سوالات مرتبط با آن
(2010-10-18 ساعت 14:43)Ashkan78 نوشته:  بگيد يه عكس مربعي با وضوح بيشتر از 600 در 600 پيكسل آماده كنه و بعد اون رو به 600 در 600 تغيير اندازه بده. اگه بلد نباشه دوستانه بهتون بگم بي خيال اون عكاسي بشيد و بريد يه عكاسي ديگه!!!

(2010-10-18 ساعت 13:27)tps_star نوشته:  دوستان من عکاسی عکس گرفتم
ولی عکاس هر کاری میکنه نمیتونه 600*600 pixel عکس رو در بیاره مقادیر عکس بالا و پایین میشه
میشه راهنمایی کنید بگم چجوری تنظیم کنه
اقا ممنون درست شد

تشکر کنندگان: Ashkan78
نمیدونم من وسواس دارم یا عکاسی ها بلد نیستن عکس بندازن !!!!!!
سه تا عکاسی رفتم تا الان با این همه هزینه اون چیزی که می خواستم در نیومد .
لطفا راهنمایی کینی بابا Sad
آنان که گذشته را بیاد نمی آورند محکوم به تکرار آنند
تشکر کنندگان:
بريد عكسباران تو مجتمع اسكان

مطمئن نيستم چيزي كه مي خوايد در بياد اما مطمئنم عكسي كه مي ده براي لاتاري قابل قبوله.

(2010-10-20 ساعت 13:06)masi نوشته:  نمیدونم من وسواس دارم یا عکاسی ها بلد نیستن عکس بندازن !!!!!!

قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: masi ، laili
دوستان من یک هفته قبل یک عکس گرفتم که تنها چیزی که توش شک دارم
اینه که توی عکس بالا تنه ام یه کم حالت نیم رخ داره اما صورتم تمام رخ هست
به نظرتون مشکلی پیش میاد اگر فکر می کنید لازمه می تونم عکس رو بزارم
ممنون میشم راهنمایی کنید
تشکر کنندگان:
دوستيييااااا من عکسمو گرفته بودم از قبل اما من نوبت عمل بيني دارم توي بهمن مييخوام ببينم مشکلي پيش نمياد ؟ تو سفارت کاري ندارن ؟
تشکر کنندگان:
(2010-10-20 ساعت 23:01)arshin نوشته:  دوستيييااااا من عکسمو گرفته بودم از قبل اما من نوبت عمل بيني دارم توي بهمن مييخوام ببينم مشکلي پيش نمياد ؟ تو سفارت کاري ندارن ؟

شما بعد از قبولی و به همراه ارسال مدارک نامه ایی تنظیم میکنید و به این مورد اشاره میکنید . لطفا" برابر قوانین سایت عمل نمایید و پس از طرح سوال منتظر جواب بشید و نوشته هایی که خواستار پاسخگویی هستند را ارسال ننمایید. مرسی

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: laili
(2010-10-20 ساعت 13:06)masi نوشته:  نمیدونم من وسواس دارم یا عکاسی ها بلد نیستن عکس بندازن !!!!!!

دوست عزيز
براي كار خير كه عكس نمي‌ندازي يا اونا به خوشتيپ ها كه ويزا نمي‌دن Smile
من توي خونه عكس انداختم با دوربين ديجيتال و توي كامپيوتر ( اونم با نرم‌افزار Paint ) سايزشو درست كردم كه به خاطر ضعف نرم‌افزار يه نوار سياه پايين عكس خودم و همسرم افتد ولي هيچ اتفاقي نيوفتاد پس زياد نگران عكس نباشيد مواردي رو كه توي سايت اومده رعايت كنين بقيه ش حل موفق باشيد

2010AS9500
Visa: Sep 2010
First Travel: Dec2010-Mar2011
SSN: After 7 days
Green Card: After 27 days
Second Travel: Nov2011-Dec2011

گاهـــــــــــــــــــــی وقتـــــــــــــــــها . . .

از کنار غصه ها باید رد شد و گفت :

میـــــــــــــــــــــــگ میـــــــــــــــــــــــــگ . . .
تشکر کنندگان: rayan.s ، laili
من رفتم عکاسی ی عکس گرفتم ولی عکاس نتونست اندازه ومشخصات عکس رو درست کنه بخاطر همین با موبایلم ی عکس از خودم گرفتم بعد همه ی مشخصات عکسم رو درست کردم و برای شرکت تولاتاری فرستادم خود سایت هم ایرادی نگرفت حالا از دوستان میخوام بپرسم که مشکلی پیش نمیاد یا باید بی خیال لاتاری امسال بشم یا برم دوباره ثبت نام کنم ؟
تشکر کنندگان:
(2010-10-22 ساعت 22:51)hosein m نوشته:  من رفتم عکاسی ی عکس گرفتم ولی عکاس نتونست اندازه ومشخصات عکس رو درست کنه بخاطر همین با موبایلم ی عکس از خودم گرفتم بعد همه ی مشخصات عکسم رو درست کردم و برای شرکت تولاتاری فرستادم خود سایت هم ایرادی نگرفت حالا از دوستان میخوام بپرسم که مشکلی پیش نمیاد یا باید بی خیال لاتاری امسال بشم یا برم دوباره ثبت نام کنم ؟

دوباره که نمی تونید ثبت نام کنید دوست من.
در رابطه با عکس هم قاعدتا تا کسی عکس ارسالیتون رو نبینه نمی تونه نظر بده !

تشکر کنندگان: hosein m
به نظر خودم که خیلی خوب شد فقط اینکه با موبایل گرفتم. وضوح و اندازه و رنگ و بالاخره همه چیزش خوب بود .حالا هر چی قسمت باشه
تشکر کنندگان:
سلام به عکاس چی بگیم که خودش همه چی رو okکنه بگم واسه چی عکس رو میخوام
تشکر کنندگان:
من طبق تمام مشخصاتی که عنوان شده عکس رو در اتلیه تهیه کردم ولی وقتی نگاه می کنم به نظرم زیاد مناسب نیست و فکر می کنم یخورده عکسم پهن شده و بیشتر فضا رو سرم اشغال کرده نمی دونم من اشتباه می کنم یا نه ؟ به نظر شما وقتی photo validator عکس رو تائید کنه یعنی این عکس کامل مورد قبوله ؟
تشکر کنندگان:
دوستان با یه دوربین دیجیتال و کمی فتوشاپ برای حذف پشتش می تونین یه عکس خوب داشته باشین و این دقیقا همون کاریه که من کردم و تا اینجا جواب داده
اول یه دیوار صاف پیدا کنین
2- اگر نورش کمه با کمک چراغ های سیار نورش رو بیشتر کنین - نور باید از دو طرف دوربین به شما بتابه در حالی که دوربین جلوتونه
چند تا عکس بگیرید و حتما تو کامپیوتر مرور کنین-بین کامپیوتر و دوربین تفاوت زیاده
نکته :گوش هاتون باید تو عکس مشخص باشه
فتوشاپ
تو فتوشاپ یه صفحه 600 *600 دزست کنین
عکس رو بکشین داخل این صفحه(درگ کنین)
و اگر لازم شد با زدن ctrl+t و بعد از اون نگه داشت دکمهshift عکس رو با نگه داری لیه های مشخص شده در فتوشاب (این لبه ها بعدا ز ctrl + t پدیدار میشن)به یک اندازه بزرگ و کوچک کنین
در این حالت عکس در 2 محور به یک اندازه بزرگ و کوچک میشه
با ابزار های مارک در فتوشاپ عصای جادویی (اولین ایکن در نوار ابزار سمت چپ ) روی قسمتی که میخواین حذف کنین کلیک کنید اگر کمی خوش شانس باشید با اولین کلیک قسمت بزرگی از مشکل حل میشه
وقتی اندازه دلخواهع رو پیدا کردن اون رو با jpg ذخیره کنین
حالا یه عکس خوب برای لاتاری دارین
امیدوارم مفید باشه
تشکر کنندگان:
Wink 
سلام
میخواستم بدونم شکل عکس هم مهم
یعنی ممکن به خاطر اینکه عکسم شکل تروریستاس ردم کنن یا نه وقتی برنده بشی به قیافت نگاه میکنن در حین مصاحبه
برم یه عکس دیگه بگیرم؟
بی شک جهان را به عشق کسی افریده اند
چون من که افریده ام از عشق جهانی برای تو
تشکر کنندگان:
(2010-10-24 ساعت 13:51)nasr نوشته:  سلام
میخواستم بدونم شکل عکس هم مهم
یعنی ممکن به خاطر اینکه عکسم شکل تروریستاس ردم کنن یا نه وقتی برنده بشی به قیافت نگاه میکنن در حین مصاحبه
برم یه عکس دیگه بگیرم؟

nasr عزيز من متمعنم كه اينو به شوخي گفتين اما اگه چهره كسي كه ثبت نام ميكنه مشابهه بن لادن هم باشه فكر نميكنم اونقدرا مهم باشه براشون من فكر ميكنم نبايد زياد حساسيت نشون بدين همونطور كه خودتون فرمودين در زمان مصاحبه اين موارد مهمتره و اون زمانه كه آفيسر از روانشناسي و چهره شناسي استفاده ميكنه انشالا قبول كه شدين براي مراحل بعد يه عكس فرنگي بگير
(2010-10-24 ساعت 01:19)parya_557 نوشته:  من طبق تمام مشخصاتی که عنوان شده عکس رو در اتلیه تهیه کردم ولی وقتی نگاه می کنم به نظرم زیاد مناسب نیست و فکر می کنم یخورده عکسم پهن شده و بیشتر فضا رو سرم اشغال کرده نمی دونم من اشتباه می کنم یا نه ؟ به نظر شما وقتی photo validator عکس رو تائید کنه یعنی این عکس کامل مورد قبوله ؟

parya_557 عزيز من به شما اطمينان ميدم وقتي photo validator عكس قبول ميكنه ديگه مشگلي نيست البته از نظر اندازه 600*600 بيشتر و اگه مقدار رنگ و وضوح عكس درست هستش پس مشكلي نيست ببينيد وقتي سيستم سايتشون اطلاعات شما و عكس تاييد و Confirmation Number بهتون بده ديگه مشكلي نيست و ميتونين براي مراحل بعد كه انشالا قبول شدين عكس بهتري بفرستين
كاشكي دلم رسوا بشه دريا بشه اين دو چشم پر آبم
روزي كه بختم باز بشه بي يار بشه اون كه اومد بخوابم
شهزاده روياي من شايد توي آن كس در خواب من آيد توي تو
از خواب شيرين نا گه پريدم او را نديدم ديگر كنارم به خدا
جانم رسيده از غصه بر لب هر روز و هر شب در انتظارم به خدا
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان