کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشخصات عکس دیجیتالی برای شرکت در لاتاری و سوالات مرتبط با آن
(2010-09-22 ساعت 13:18)احسان3000 نوشته:  با سلام
بیشتر عکاس ها شعور عکس به غیر از 4*3 رو ندارند.

همینطوره که میگید.. عکاس من اولش وانمود کرد همه چیز رو بلده ولی خیلی اذیتم کرد و چند بار برای تغییر اندازه عکس و رایت روی سی دی رفتم و اومدم. واقعا براش متاسفم .. وهمانطور که بدرستی گفتید شعور بیشتر از 3*4 رو ندارند
تشکر کنندگان:
(2010-10-24 ساعت 17:14)daryadelan نوشته:  [quote='nasr' pid='82599' dateline='1287912089']
سلام
میخواستم بدونم شکل عکس هم مهم
یعنی ممکن به خاطر اینکه عکسم شکل تروریستاس ردم کنن یا نه وقتی برنده بشی به قیافت نگاه میکنن در حین مصاحبه
برم یه عکس دیگه بگیرم؟

اگه چهره كسي كه ثبت نام ميكنه مشابهه بن لادن هم باشه فكر نميكنم اونقدرا مهم باشه براشون من فكر ميكنم نبايد زياد حساسيت نشون بدين...

Big Grin
تشکر کنندگان:
بچه رفتم عکس پرسنلی دادم اسکنن کنند همونی که رو پاسپرتم هم هست تو خرداد پاسپورد گرفتم عکاس گفت باید شانه هات کلن معلوم باشه تا پایین من عکسم بدون صورت ضمیمه کردم ببینید حرفش درسته ؟؟؟؟؟خیلی نگرانمSadSadSadSad

[عکس: i454836_1.jpg]

F2A
Periority Date : 07 NOV. ۲۰۱۳
Approve :27 NOV ۲۰۱۳
دریافت کیس نامبر : Jan ۲۰۱۴
دریافت اینویس نامبر : Feb ۲۰۱۵
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr ۲۰۱۵
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr ۲۰۱۵
ارسال مدارک نهایی : Feb 2015
تکمیل مدارک:2015 Aug 27
مصاحبه : Sep ۲۰۱۵
دریافت یک ضرب ویزا
تشکر کنندگان:
کسی نیست کمک کنه؟؟؟؟؟؟
F2A
دریافت یک ضرب ویزا
تشکر کنندگان:
(2010-10-28 ساعت 19:13)jahanshahloo نوشته:  کسی نیست کمک کنه؟؟؟؟؟؟

به نظرم نسبت به دورین کمی زاویه داریدSad
[font=Trebuchet MS]شماره کیس:****ANK2009
تاریخ مصاحبه:17 آبان
تاریخ کلیرنس:21 دی
تاریخ عزیمت:24 آوریل
عزیمت به:Saint Louis,Missouri

[/font]
تشکر کنندگان: Nightsky007
(2010-10-28 ساعت 20:03)bbboys1981 نوشته:  
(2010-10-28 ساعت 19:13)jahanshahloo نوشته:  کسی نیست کمک کنه؟؟؟؟؟؟

به نظرم نسبت به دورین کمی زاویه داریدSad

یعنی قابل قبول نیست؟؟؟؟؟؟شونه هام چی اونا مشکل دارند؟؟؟؟؟؟
F2A
دریافت یک ضرب ویزا
تشکر کنندگان:
دوستان راهنمایی کنید موندم چیکار کنم با این عکس میتونم ثبت نام کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟کمک کنید لطفا
F2A
دریافت یک ضرب ویزا
تشکر کنندگان:
سلام خاهشن یکی کمکم کنه من همه فرمو درست پر کردم ولی سایت عکسمو قبول نمیکنه و پیغام میده عکسو عوض کنم در صورتی که همین عکسو تو قسمت چک قبول میکنه اندازه عکسم 600*600 یعنی مشکل از کجاست دارم دیوونه میشم
تشکر کنندگان:
(2010-10-29 ساعت 03:35)saeed1600 نوشته:  سلام خاهشن یکی کمکم کنه من همه فرمو درست پر کردم ولی سایت عکسمو قبول نمیکنه و پیغام میده عکسو عوض کنم در صورتی که همین عکسو تو قسمت چک قبول میکنه اندازه عکسم 600*600 یعنی مشکل از کجاست دارم دیوونه میشم

سلام دوست عزيز

حجم عكستو زير 240kb بيار چون سايت فقط حجم عكس و اندازه اونو چك ميكنه .

موفق باشي
To Wounds From One[font=Arial][/font]
کسی نیست جواب منو بده؟؟؟؟؟؟؟help me plz
F2A
دریافت یک ضرب ویزا
تشکر کنندگان:
(2010-10-29 ساعت 12:06)jahanshahloo نوشته:  کسی نیست جواب منو بده؟؟؟؟؟؟؟help me plz

اگه همین عکسی که اینجا گذاشتید می خواهید برای ثبت نام استفاده کنید، درست نیست چون این عکس مستطیله در صورتی که عکس برای ثبت نام باید مربع باشه. پس یک کادر مربع از درون همین عکس بیرون بکشید. روش انجام این کار را در بند 8 پست سوم تاپیک آموزش تهیه عکس برای شرکت در قرعه کشی گرین کارت ببینید.

ضمن اینکه می دونید چرا بعد از این همه پست پشت سرهمی که در این تاپیک و تاپیک های دیگه زدید، کسی جواب شما رو نداد؟!

چون دوستان چندین بار جواب سؤال های مشابه این رو قبلاً داده اند و شما بدون مطالعه و بررسی پست های قبلی سؤال تکراری مطرح می کنید. به این مورد هم توجه کنید که کسی تو این سایت تو اداره مهاجرت آمریکا کار نمی کنه. پس هر جوابی که داده میشه به استناد توضیحات خود سایت لاتاری است که برای شما هم قابل دسترسه. آیا تا حالا یک بار اون رو خوندید؟

وقتی بعد از اینکه اشکان چند بار با عکس "لطفاً میخ نشوید!" توضیح داد و اثبات کرد که این Photo Validator سایت فقط رزلوشن و حجم رو چک میکنه، بازم سؤال میشه که اگه سایت عکس رو تأیید کرد حله؟! کفر آدم در میاد به خدا!!!
(2010-10-29 ساعت 12:06)jahanshahloo نوشته:  کسی نیست جواب منو بده؟؟؟؟؟؟؟help me plz

دوست عزیز به نظرم شما یک عکس دیگه بگیر.این عکس به نظر مشکل داره.روزه شک دار نگیر و عوضش کن
[font=Trebuchet MS]شماره کیس:****ANK2009
تاریخ مصاحبه:17 آبان
تاریخ کلیرنس:21 دی
تاریخ عزیمت:24 آوریل
عزیمت به:Saint Louis,Missouri

[/font]
همین کارو کردم...یعنی حجمشو زیر 240 اوردم اما بازم error میده error = at least one data validation error occurred on this page.please scroll down to see the page specific error messages..Sad
تشکر کنندگان:
سه شنبه این هفته که برای مصاحبه در سفارت بودم، نمونه عکس های صحیح رو زده بودند پشت شیشه.
نکته ای که در همه آنها وجود داشت این بود که حتا خانم های با حجاب نیز گوششان در عکس معلوم بود. یعنی روسری را دقیقا پشت گوش قرار داه بودند و عکس گرفته بودند.
خانم ها به این نکته دقت داشته باشند.
تشکر کنندگان:
(2010-10-29 ساعت 19:26)User نوشته:  سه شنبه این هفته که برای مصاحبه در سفارت بودم، نمونه عکس های صحیح رو زده بودند پشت شیشه.
نکته ای که در همه آنها وجود داشت این بود که حتا خانم های با حجاب نیز گوششان در عکس معلوم بود. یعنی روسری را دقیقا پشت گوش قرار داه بودند و عکس گرفته بودند.
خانم ها به این نکته دقت داشته باشند.
حتی برای ثبت نام ؟
چون عکسهای که برای مثال در http://www.dvlottery.state.gov/photo.aspx قرار داده شده گوششون پیدا نیست !
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان