کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشخصات عکس دیجیتالی برای شرکت در لاتاری و سوالات مرتبط با آن
یه سوال، من برای خودم که ثبت نام کردم یه عکس استفاده کردم
حالا که می خوام خانوادگی ثبت نام کنم آیا می تونم از عکس دیگه ای
استفاده کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون می شم جواب بدید
شماره کیس: ؟؟؟201
دریافت نامه قبولی: این جمعه که نیومد !! Big Grin
کنسولگری:
ارسال فرمهای اول:
کارنت شدن کیس:

تو دنیا نزدیک 550 میلیون سلاح گرم هست یعنی به ازای هر 12 نفر یک
سلاح وجود داره حالا سوال اینه که ما اون 11 تای دیگه رو چه جوری مسلح کنیم؟
تشکر کنندگان:
خواهش مي كنم سوالتون رو واضح مطرح كنيد كه كسي كه ميخواد پاسخ بده به دردسر نيافته. اگه حوصله تايپ كردن نداريد، ممكنه پاسخ دهنده هم حوصله تايپ اضافي براي روشن شدن نكات مبهم سوال شما نداشته باشه.

از گفته شما من حدس مي زنم كه شما:
1- زير 21 سال هستيد
2- داراي ديپلم دبيرستان دال بر 12 سال تحصيل هستيد
3- پدر يا مادر شما (و يا هر دو) واجد شرايط ثبت نام در Lottery هستند.

اين تنها حالتيه كه شما مي تونيد هم تكي ثبت نام كنيد هم خانوادگي.

اگر حدس من در مورد شرايط شما درست باشه، مي رسيم به بحث شيرين عكس.

شما در هر بار ثبت نام مجاز، از هر عكسي كه شرايط مورد نياز رو داشته باشه مي تونيد استفاده كنيد و لازم نيست عكس ها عين هم باشند.

اگر يكي از عكس هاي شما اشكال داشته باشه، تنها ثبت نامي كه درش از عكس اشكال دار استفاده شده به مشكل بر مي خوره و ساير ثبت نام (ها)ي شما كه با عكس هاي ديگر منطبق با شرايط مورد نياز انجام شده (به شرط مجاز بودن از نظر ساير قوانين) به مشكل بر نخواهند خورد.

باز هم تأكيد مي كنم نريد الكي چند بار ثبت نام كنيد. تنها موارد مجاز ثبت نام متعدد عبارتند از:

1- ثبت نام دوگانه دو همسر كه متقاضي اصلي متفاوت باشه (مثلا يك بار زن متقاضي اصلي باشه، دفعه ديگه شوهر)
2- ثبت نام دوگانه فرزندان زير 21 سال (يكبار به عنوان وابسته به متقاضي اصلي مادر و دفعه بعد به عنوان وابسته به متقاضي اصلي پدر)
3- ثبت نام مستقل فرزندان زير 21 سال داراي شرايط شركت در Lottery (يعني يكبار مستقل، يكبالر از طريق پدر، و يكبار از طريق مادر)

جاش اينجا نبود اما اينجا بايد گوشزد مي شد.

(2010-10-30 ساعت 22:33)Zero نوشته:  یه سوال، من برای خودم که ثبت نام کردم یه عکس استفاده کردم
استفاده کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون می شم جواب بدید

قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: Lamborghini ، Zero
دوستان من رفتم ایران فیلم و عکس برای لاتاری گرفتم.
الان که چک کردم توی قسمت Creation Software : Adobe Photoshop رو نوشته و عکس هم یه مقداری روتوش شده!
اشکالی نداره؟
من با Photo Validator سایت هم چک کردم Valid بود.

لطفاً راهنمایی کنید.
ممنون.
تشکر کنندگان:
(2010-10-31 ساعت 17:27)Lottery_GC نوشته:  دوستان من رفتم ایران فیلم و عکس برای لاتاری گرفتم.
الان که چک کردم توی قسمت Creation Software : Adobe Photoshop رو نوشته و عکس هم یه مقداری روتوش شده!
اشکالی نداره؟
من با Photo Validator سایت هم چک کردم Valid بود.

لطفاً راهنمایی کنید.
ممنون.

دوست عزيز Photo Validator فقط از نظر اندازه و حجم عكسو تاييد ميكنه نمونه عكسهاي تاييد شده در سايت هست خوب مقايسه كن اگه روتوش زياد باشه يا سر و صورت كشيده شده باشه اشكال داره دوتا گوشتونم بايد ديده بشه خوب يه كاري كن عكس حتما تو كامپوترت داري خوب روي عكس دو بار كليك كن يه صفحه باز ميشه كه عكست توشه بعد گزينه دوم از سمت راست كه مربوط به فوتوشاپ هست بزن بعد عكست ميره تو صفحه فوتوشاپ تو نوار بالا image انتخاب كن و گزينه چهرم از بالا بزن يه صفحه ديگه باز ميشه اونجا دوتا كادر داره هر دورو 600 بزن و ok كن خوب اين از اندازه بعد عكس سيو كن حالا روي عكس كليك راست كن summary بزن اگه ديدي خاليه اون گزينه پايين كه حالت فلش داره بزن ( advanced ) تمام مشخصات عكستو مياره و اونموقع عكست حاظره موفق باشين

درود
كاشكي دلم رسوا بشه دريا بشه اين دو چشم پر آبم
روزي كه بختم باز بشه بي يار بشه اون كه اومد بخوابم
شهزاده روياي من شايد توي آن كس در خواب من آيد توي تو
از خواب شيرين نا گه پريدم او را نديدم ديگر كنارم به خدا
جانم رسيده از غصه بر لب هر روز و هر شب در انتظارم به خدا
تشکر کنندگان:
(2010-10-30 ساعت 22:46)Ashkan78 نوشته:  خواهش مي كنم سوالتون رو واضح مطرح كنيد كه كسي كه ميخواد پاسخ بده به دردسر نيافته. اگه حوصله تايپ كردن نداريد، ممكنه پاسخ دهنده هم حوصله تايپ اضافي براي روشن شدن نكات مبهم سوال شما نداشته باشه.

از گفته شما من حدس مي زنم كه شما:
1- زير 21 سال هستيد
2- داراي ديپلم دبيرستان دال بر 12 سال تحصيل هستيد
3- پدر يا مادر شما (و يا هر دو) واجد شرايط ثبت نام در Lottery هستند.

اين تنها حالتيه كه شما مي تونيد هم تكي ثبت نام كنيد هم خانوادگي.

اگر حدس من در مورد شرايط شما درست باشه، مي رسيم به بحث شيرين عكس.

شما در هر بار ثبت نام مجاز، از هر عكسي كه شرايط مورد نياز رو داشته باشه مي تونيد استفاده كنيد و لازم نيست عكس ها عين هم باشند.

اگر يكي از عكس هاي شما اشكال داشته باشه، تنها ثبت نامي كه درش از عكس اشكال دار استفاده شده به مشكل بر مي خوره و ساير ثبت نام (ها)ي شما كه با عكس هاي ديگر منطبق با شرايط مورد نياز انجام شده (به شرط مجاز بودن از نظر ساير قوانين) به مشكل بر نخواهند خورد.

باز هم تأكيد مي كنم نريد الكي چند بار ثبت نام كنيد. تنها موارد مجاز ثبت نام متعدد عبارتند از:

1- ثبت نام دوگانه دو همسر كه متقاضي اصلي متفاوت باشه (مثلا يك بار زن متقاضي اصلي باشه، دفعه ديگه شوهر)
2- ثبت نام دوگانه فرزندان زير 21 سال (يكبار به عنوان وابسته به متقاضي اصلي مادر و دفعه بعد به عنوان وابسته به متقاضي اصلي پدر)
3- ثبت نام مستقل فرزندان زير 21 سال داراي شرايط شركت در Lottery (يعني يكبار مستقل، يكبالر از طريق پدر، و يكبار از طريق مادر)

جاش اينجا نبود اما اينجا بايد گوشزد مي شد.

(2010-10-30 ساعت 22:33)Zero نوشته:  یه سوال، من برای خودم که ثبت نام کردم یه عکس استفاده کردم
استفاده کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون می شم جواب بدید

بله درست حدس زدید، من 20 سال دارم، دانشجو و پدر و ماردم هم
هر دو دارای شرایط ثبت نام هستند، بنده قبلا برای خودم شرکت کردم
و عکسم هم مشکلی نداشت ولی همینطوری میخواستم عوضش کنم
ممنون از پاسختون، با این تفاسیر شانس من 3برابره !!Smile

شماره کیس: ؟؟؟201
دریافت نامه قبولی: این جمعه که نیومد !! Big Grin
کنسولگری:
ارسال فرمهای اول:
کارنت شدن کیس:

تو دنیا نزدیک 550 میلیون سلاح گرم هست یعنی به ازای هر 12 نفر یک
سلاح وجود داره حالا سوال اینه که ما اون 11 تای دیگه رو چه جوری مسلح کنیم؟
تشکر کنندگان:
یعنی واقعا اگه در قسمت Creation Software عکس نوشته باشه Adobe photoshop درخواست رد میشه؟ آخه همه عکاسها عکس رو با فتوشاپ ریسایز میکنن. اینکه طبیعیه..
تشکر کنندگان:
(2010-11-01 ساعت 23:49)sh2012 نوشته:  یعنی واقعا اگه در قسمت Creation Software عکس نوشته باشه Adobe photoshop درخواست رد میشه؟ آخه همه عکاسها عکس رو با فتوشاپ ریسایز میکنن. اینکه طبیعیه..

نه عزيز همه ي بچه هاي سايت از photoshop استفاده کردن ! اصلا توي تاپيک آموزش و بخوني ! برنامه photoshop e ! مهم عکس هست ! موفق باشي
تشکر کنندگان:
من کیفیت عکسم حدود 50 کیلو بایت هست.یعنی یک مقدار کیفیتش پایبنه.به نظرتون ایراد داره؟باید بیشتر باشه؟
whether you think you can or you cant either way you are right
henry ford
تشکر کنندگان:
اين گوشاي من پيدا نيست ، نميشه که با دست نگهشون دارم واسه عکس Smile)

الان چي ميشه آيا ؟ رد ميشم ؟
[عکس: d3a190c2c0444e6a90ed.jpg]
تشکر کنندگان:
(2010-11-02 ساعت 03:53)iSaeid نوشته:  اين گوشاي من پيدا نيست ، نميشه که با دست نگهشون دارم واسه عکس Smile)

الان چي ميشه آيا ؟ رد ميشم ؟
[عکس: d3a190c2c0444e6a90ed.jpg]
نه براي چي رد بشين ؟!
تو خود سايت لاتاري وقتي مي رين عكستون رو چك كنيد يه سري عكس گذاشته ...كه اونا رو بي نقص مي دونه . تو دو-سه تا از اون عكس ها اصلا گوششون معلوم نبود .
نگران نباشيدSmile

(2010-11-02 ساعت 02:38)mercedeh نوشته:  من کیفیت عکسم حدود 50 کیلو بایت هست.یعنی یک مقدار کیفیتش پایبنه.به نظرتون ایراد داره؟باید بیشتر باشه؟

من تو مشخصات عكس نديدم . اما بهترين كار اينه كه شما از نزديكترين سايز استفاده كنيد . يعني تا 240 كيلوبايت جا دارين .
چون با 50 يه جورايي رزوليشن پايين مياد و هيچ بعيد نيست كه عكستون به طور خيلي شديدي افت كيفيت كنه .
Smile
در دنيا دو جور آدم وجود داره:
آدمهای خوب و بد. آدمای خوب شبا خیلی خوب می‌خوابن، اما آدمای بد ... می‌دونن كه از ساعات شب استفاده‌های بهتری هم می‌شه كرد.
وودی آلن
تشکر کنندگان: mercedeh ، iSaeid
دوستان لطفا بگید تاریخ عکس چقدر مهمه؟خوب خیلیها از این موضوع خبر ندران یعنی‌ همه حذف میشن؟مثلا ممکن تاریکه کامپیوترمون دقیق نباشه یا اینکه تاریکه دوربین.اونوقت اونها به تاریخ عکس نگاه می‌کنن و اگر جدید نباشه ردّ می‌کنن؟آخه من عکس جدید گرفتم اما تاریخش جدید نبود و همونو فرستادم!Sad
whether you think you can or you cant either way you are right
henry ford
تشکر کنندگان:
با سلام
آیا برای مردها الزامی هست که با کروات عکس بگیرند؟
تشکر کنندگان:
(2010-11-02 ساعت 18:05)ehsan84 نوشته:  با سلام
آیا برای مردها الزامی هست که با کروات عکس بگیرند؟

سلام دوست عزيز

خير - الزامی نيست که با کروات عکس بگیرند .

موفق باشيد.
To Wounds From One[font=Arial][/font]
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
سريعتر ثبت نام داره تموم مي شه تقريبا 30 ساعت ديگه
واسه عكس سخت نگيريد شرايطي كه گفته رعايت شه حله مطمئن باشيد

2010AS9500
Visa: Sep 2010
First Travel: Dec2010-Mar2011
SSN: After 7 days
Green Card: After 27 days
Second Travel: Nov2011-Dec2011

گاهـــــــــــــــــــــی وقتـــــــــــــــــها . . .

از کنار غصه ها باید رد شد و گفت :

میـــــــــــــــــــــــگ میـــــــــــــــــــــــــگ . . .
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، Snowman ، cky
کسی فوتوشاپ داره عکس 3.4 منو سایزش رو برای لاتاری تغییر بده ؟
عکسی که سال قبل انداخته بودم رو گم کردم و پیدا نمی کنم فایلش رو یک عکس دارم باری کنکور هست و سایزش 3.4 هست کسی می تونه سایزش رو درست کنه؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان