کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتقال پول از ایران به آمریکا و برعکس
شیره نمیخواد بمالی ما که وارد امریکا شدیم یارو ازمون پرسید مهاجر هستی ؟ گفتیم اره گفت دفعه اولتونه وارد میشید گفتیم اره گفت اینبار رو اصلا چکتون نمیکنیم نه برای پول نه برای گمرکی چون مهاجر جدید هستید.ما هم که از خدا خواسته فقط چمدون ها رو سریع برداشتیم د برو Smile اما کسانی که جدید نیستن لطفا اینکار رو نکنید و سر مامور رو شیره نمالید .
اولش سخته اما خودت رو نباز باهاش بجنگ
پاسخ
تشکر کنندگان: Rock ، maxsupermax ، yami ، قصه گو ، Nima NB ، bob esfangi
دوستان، من در روسیه زندگی میکنم، در صورت مهاجرت به آمریکا، اگر اینجا در داخل بانک آمریکایی City bank یا سایر بانکهای آمریکایی که در تمامی ایالتها و شهرهای ایالت متحده شعبه دارند حساب بانکی باز کنم و داخل حسابم مبلغ بالایی بریزم مثلا نیم میلیون دلار بعد از سفر به آمریکا میتونم این مبلغ رو از شعبه بانکی که توش حساب دارم در آمریکا بردارم یا باز باید در آمریکا به بانک و OFAC جواب بدم و فرم بنویسم که پول رو از چه راهی به دست آوردم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-11-05 ساعت 14:24)mehrad نوشته:  دوستان، من در روسیه زندگی میکنم، در صورت مهاجرت به آمریکا، اگر اینجا در داخل بانک آمریکایی City bank یا سایر بانکهای آمریکایی که در تمامی ایالتها و شهرهای ایالت متحده شعبه دارند حساب بانکی باز کنم و داخل حسابم مبلغ بالایی بریزم مثلا نیم میلیون دلار بعد از سفر به آمریکا میتونم این مبلغ رو از شعبه بانکی که توش حساب دارم در آمریکا بردارم یا باز باید در آمریکا به بانک و OFAC جواب بدم و فرم بنویسم که پول رو از چه راهی به دست آوردم؟

بانکهای موجود در آمریکا به صرف اینکه بانکهای هم نام در خارج از آمریکا دارند مثلا Citi دلیل بر ارتباط مستقیم با هم ندارند و باید انتقال پول دقیقا مانند انتقال پول بین دو بانک متفاوت باشه.
الان هم که روسیه داره تحریم میشه و شما مثل ایرانیها باید با حساب کتاب عمل کنید. با این همه پول ممکنه نیاز به کمک یک وکیل هم داشته باشید که کارها و فرمها رو درست پر کنه اونم نه هر وکیلی بلکه وکیل متخصص امورات OFAC.
یکی در واشنگتن بود و من پرسیدم گفت برای هر کیس OFAC حداقل 5000 دولار میگیره.
پاسخ
تشکر کنندگان: mohsenmb ، Danoosh ، storagemeter ، copol
(2014-11-05 ساعت 14:24)mehrad نوشته:  دوستان، من در روسیه زندگی میکنم، در صورت مهاجرت به آمریکا، اگر اینجا در داخل بانک آمریکایی City bank یا سایر بانکهای آمریکایی که در تمامی ایالتها و شهرهای ایالت متحده شعبه دارند حساب بانکی باز کنم و داخل حسابم مبلغ بالایی بریزم مثلا نیم میلیون دلار بعد از سفر به آمریکا میتونم این مبلغ رو از شعبه بانکی که توش حساب دارم در آمریکا بردارم یا باز باید در آمریکا به بانک و OFAC جواب بدم و فرم بنویسم که پول رو از چه راهی به دست آوردم؟

بستگی به مبدا پول داره. اگر ایران هست باید از طریق کشور ثالث وایر بشه اگر روسیه هست میتونین مسقیم وایر کنید.در هر 2 صورت هم نیاز هست که فرمهای مربوط به مبلغ بیش از 10 هزارو در بانک سیتی پر کنین تا وایر انجام بشه.اگر بعدا و در صورت لزوم میتونین ثابت کنین که اموال شخصی شماست احتیاجی به اوفک نیست.
آنکس که نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به مقصد برساند
پاسخ
تشکر کنندگان: Danoosh ، storagemeter ، barfi1 ، AZAR 1335
دوستانی که میخوان مبالغ پایین (زیر 1000دلار) - بدون هزینه اضافی - به حساب بانکی در ایران انتقال بدن، به من پیام بدن.
F2A مصاحبه: 2013 Jun - آنکارا / 260 روز انتظار / سفرنامه اول - سفرنامه دوم
<< جدول منتظران - ورود منتظران
>> لینکهای مفید: CEAC - Administrative Process Status
>> اسم من رو با \@itex@ صدا کنین تا سریع پاسخ بدم Smile
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
من و همسرم قصد داریم ماهیانه ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ دلار از ایران انتقال بدیم. دوستانی که قصد دارند ریال به ایران انتقال بدهند بدون هیچ هزینه اضافی(هزینه صرافی و ...) برام پیام بگذارند.
کیس :IR1 -ارسال مدارک: 14 نوامبر 2012 -اپروو : 7 مارچ 2013- تکمیل مدارک بعد از یک سال و 5 ماه و انتقال سفارت از آنکارا به ایروان- دریافت ویزا: ۱۰ آپریل ۲۰۱۴-ورود به آمریکا: اول آگوست ۲۰۱۴-دریافت گرین کارت: ۶ سپتامبر ۲۰۱۴
پاسخ
تشکر کنندگان: itex
(2015-02-05 ساعت 02:24)kamalir36 نوشته:  سلام
من و همسرم قصد داریم ماهیانه ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ دلار از ایران انتقال بدیم. دوستانی که قصد دارند ریال به ایران انتقال بدهند بدون هیچ هزینه اضافی(هزینه صرافی و ...) برام پیام بگذارند.

سلام دوست عزیز
محبت بفرمایید نحوه انجام تراکنشهای مورد نظر رو در تالار گفتگو شفاف توضیح بدهید که افراد از روند کار و مبنا مطلع باشند.
سباس
امام راحل یه جمله جالبی داشت می فرماید" انشاله خدا همه ما را آدم کند" !
آمین رو بلند بگو ! Big Grin
Lol Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: copol
سلام دوست عزیز
محبت بفرمایید نحوه انجام تراکنشهای مورد نظر رو در تالار گفتگو شفاف توضیح بدهید که افراد از روند کار و مبنا مطلع باشند.
سباس
[/quote]

سلام
ما پول را به ریال در ایران براشون کارت به کارت می کنیم. و دوست عزیزی که قراره دلار به ما پرداخت کنند اینجا مبلغ را به دلار به حساب ما واریز می کنند.
اما قبل از آن اگر مایل بودند تماس داشته باشیم که هم بیشتر آشنا بشیم و هم اینکه اعتماد کسب کنیم. یعنی هر دو مصرف کننده واقعی هستیم بدون هیچگونه واسطه و حق دلالی.
امیدوارم کامل توضیح داده باشم.
کیس :IR1 -ارسال مدارک: 14 نوامبر 2012 -اپروو : 7 مارچ 2013- تکمیل مدارک بعد از یک سال و 5 ماه و انتقال سفارت از آنکارا به ایروان- دریافت ویزا: ۱۰ آپریل ۲۰۱۴-ورود به آمریکا: اول آگوست ۲۰۱۴-دریافت گرین کارت: ۶ سپتامبر ۲۰۱۴
پاسخ
تشکر کنندگان: Nima NB
(2015-02-06 ساعت 11:44)kamalir36 نوشته:  سلام
ما پول را به ریال در ایران براشون کارت به کارت می کنیم. و دوست عزیزی که قراره دلار به ما پرداخت کنند اینجا مبلغ را به دلار به حساب ما واریز می کنند.
اما قبل از آن اگر مایل بودند تماس داشته باشیم که هم بیشتر آشنا بشیم و هم اینکه اعتماد کسب کنیم. یعنی هر دو مصرف کننده واقعی هستیم بدون هیچگونه واسطه و حق دلالی.
امیدوارم کامل توضیح داده باشم.
سلام kamalir36 خوبی خوش میگذره؟

خوبه ما خدمات مکمل هم ارائه میدیم Big Grin من زیر هزار دلار می فرستم ایران، شما بالای 1000 دلار
F2A مصاحبه: 2013 Jun - آنکارا / 260 روز انتظار / سفرنامه اول - سفرنامه دوم
<< جدول منتظران - ورود منتظران
>> لینکهای مفید: CEAC - Administrative Process Status
>> اسم من رو با \@itex@ صدا کنین تا سریع پاسخ بدم Smile
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام kamalir36 خوبی خوش میگذره؟

خوبه ما خدمات مکمل هم ارائه میدیم Big Grin من زیر هزار دلار می فرستم ایران، شما بالای 1000 دلار
[/quote]

سلام امین جان،
خوبم خدا رو شکر. فعلا خوبه.من کلاس زبان می رم. اگه بتونیم ریالمونو از ایران به دلار تبدیل کنیم بهتر هم میشه. شما چطوری؟ خوش می گذره؟ خانمت خوبه؟
دوستان در اینجا از نظر فکری خیلی به هم کمک می کنند. من که خیلی بهره بردم و اگر کمکی از دستم بربیاد انجام میدم. ولی یک زمانی هم هست که نیاز به کمکهایی مثل این داریم که مطمئن هستم دوستانی که در آمریکا هستند و سابقه بیشتری دارند برای عزیزانشون دلار به ایران می فرستند. خوب می تونیم از این طریق به هم کمک کنیم و تفاوت حق الزحمه صرافها و حسالهای دیگه را خودمون برداریم.
آره این هم یکنوع خدماته دیگه. چون به طور مستقیم کار می کنیم و اینطوری دو طرف ضرر هم نمی کنند.
امین جان بیا اگر کسی را پیدا کردیم که بین هزار تا سه هزار می خواست انتقال بده به هم خبر بدی. اینطوری کار هردومون راه می افته.
پاسخ
تشکر کنندگان: itex
سلام به دوستان. برای ترانسفر پول از طریق صرافی های ایران به حساب چکینگ تو امریکا یک سوئیفت کد لازمه. سوئیفت کد حسابم رو از کجا میتونم بفهمم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
بانک!!!!!!
(2015-02-24 ساعت 04:01)ghazal72 نوشته:  سلام به دوستان. برای ترانسفر پول از طریق صرافی های ایران به حساب چکینگ تو آمریکا یک سوئیفت کد لازمه. سوئیفت کد حسابم رو از کجا میتونم بفهمم؟

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-02-25 ساعت 00:33)stealth نوشته:  بانک!!!!!!
(2015-02-24 ساعت 04:01)ghazal72 نوشته:  سلام به دوستان. برای ترانسفر پول از طریق صرافی های ایران به حساب چکینگ تو آمریکا یک سوئیفت کد لازمه. سوئیفت کد حسابم رو از کجا میتونم بفهمم؟
خب این که مسلمه که بانک میتونه کد رو بهم بده. فکر کردم شاید جور دیگه ای بشه. مثلا فکر کردم شاید سوئیفت کد یک چیزی باشه شبیه چهار رقم آخر شماره اکانت یا یه چیزی شبیه این. منو ببخشید به تازگی از روستامون اومدم امریکا اطلاعاتم کمه و سوالاتم برای دوستان عجیب و غریبه.
پاسخ
تشکر کنندگان:
تا کسی‌ را کاملا نشناختید تو آمریکا به حساب شخصیش دلار نریز د . چون اگر طرف به گروهی وابسته باشه که آمریکا دوستش نداره، پلیس با دست بند میاد در خونتون.
پاسخ
تشکر کنندگان: kamalir36 ، tapartoor600 ، tamana2016 ، copol
دوستان من یه سوالی داشتم لطفا راهنمایی کنید. من حدود 3 تا 4 هزار دلار میخوام از ایران برام بفرستند و اما سوالات :
1- بانکی که من حساب دارم جزء لیست بانکهایی نیست که صرافیها باهاشون کار میکنند. صرافی میگه ما با بانکهای bank of america, wels fargo and chase کار میکنیم. خوب حالا من باید چکار کنم و نکته این که نمیتونم فعلا تو این بانکها برم حساب باز کنم.
2- ایا برای این مقدار کم پول باز هم نیاز به اون مجوز لازم از اداره خزانه داری هست یا نه ؟
3- این به این پول مالیات یاکسوراتی تعلق میگیره و اگر بله چقدر؟ اگر بله میتونم ادعا کنم که کمک مالی خانواده به من بوده و از مالبات مربوطه معاف بشم ؟

تشکر از راهنماییتون .
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان