کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتقال پول از ایران به آمریکا و برعکس
سلام
ظاهراً اگه کمتر از 25 پیام ارسال کرده باشیم قادر به ارسال و یا پاسخ دادن به پیغام های خصوصی نیستیم.
برای من که اینجوری شده!
پاسخ
تشکر کنندگان: Daneshjo
(2015-07-10 ساعت 08:39)ehsan_mohajer1 نوشته:  سلام
ظاهراً اگه کمتر از 25 پیام ارسال کرده باشیم قادر به ارسال و یا پاسخ دادن به پیغام های خصوصی نیستیم.
برای من که اینجوری شده!

بله حتما باید 25 پست را داشته باشید تا بتوانید ارسال کنید ولی برای پاسخ دادن به پیام خصوصی محدودیت ارسال وجود ندارد و میتوانید پاسخ دهید
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
پاسخ
(2015-07-07 ساعت 08:09)ehsan_mohajer1 نوشته:  سلام دوستان
اگر کسی اینجا دلار می خواد و توی ایران ریال تحویل می ده پیغام خصوصی بده لطفاً
ممنون

Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان کسی از Ofact خبر دارد؟ راستش ما خونه مان را در ایران فروختیم و چیزی نزدیک به 100 هزار دلار برای خرید یک آپارتمان کوچک اینجا می خواهیم اما هر کسی به ما یک چیزی میگه و واقعا گیج شدیم و اگر این پول از صرافی در دوبی برای ما ارسال شود آیا باز هم احتیاج به اجازه و یا Ofact دارد.
سوال دیگر اینکه میشه این پول را تقسیم کرد بین 5 نفری که در آمریکا حساب بانکی دارند تا احتیاج به اجازه نداشته باشه. یعنی برای هر نفر 20 هزار دلار ریحته بشه تا اجازه ورود پول منتفی بشه و آیا موقع خرید خانه مشکلی برای ما پیش نمی آید و کسی نمی پرسد یکهو این همه پول را از کجا آوردی؟ چون ما قصد داریم که خانه را نقد بخریم. ممنون از راهنماییتان. شاد باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: Daneshjo ، Sam-90
......................................
پاسخ
(2015-08-21 ساعت 23:43)مهتاب.م نوشته:  سلام دوستان
كسي يه صرافي مطمىن در تهران سراغ داره واسه انتقال پول از ايران كه هم سريع انتقال رو انجام بده و هم منصف باشه؟
ممنون

سلام عزیزم من هم مشکل انتقال پول دارم از امریکا به ایران اگه ایرادی نداره با هم هماهنگ کنیم که مشکل هر دومون حل بشه و هزینه صرافی هم نخواهیم بدیم این ایمیل منه yeki.yedouneh@yahoo.com
پاسخ
تشکر کنندگان: مهتاب.م
سلام اگه کسی‌ می‌خواد از آمریکا پول ببره ایران لطفاًِ میل بده

من می‌خوام پولمو از ایران بیارم.

لطفا بالای ۵۰۰۰$

ایران ریال میدم اینجا دلار میگیرم

اینجوری ۲ طرف کارمزد صرافی نمیدیم
usa_suit_shirt@yahoo.com
گفتن علف باید به دهن بزی شیرین بیاد!!!! یه عمری خودمونو كشتیم شیرین ترین علف دنیا بشیم! غافل از اینكه اصلا طرف بز نبود . . . گاو بود به خوردن مقوا عادت کرده بود!!!
پاسخ
سلام دوستان. مبلغ 1000 دلار رو میخوایم انتقال بدیم ایران.اگه کسی هست انجام بده لطفا پیام بده ممنون.
پاسخ
تشکر کنندگان:
ممنون

با چه ريتى مبادله ميكنيد لطفا
Case num:2014as3$$/ ديدن قبولى ١مى/ارسال فرمها ٢٨مى/مصاحبه ٨ اكتبر٢٠١٣/كلير پس از ٢٢٥روز ناقابل ٢١مى ٢٠١٤/تاريخ ورود به امريكا ٢٦سپتامبر٢٠١٤/ساكن مريلند/ssn:بعداز٣روز/گرين كارت بعد از ٢٦روز
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوست عزیز.
ریتی در کار نبود و من مصرف کننده بودم و هستم و کارم انجام شد همون موقع. چون پیامی که شما دیدید مربوط به ماه های قبل هستش.
شاد باشید
(2015-10-09 ساعت 23:56)Vahid2014 نوشته:  
ممنون

با چه ريتى مبادله ميكنيد لطفا
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-08-20 ساعت 09:01)Ratareni نوشته:  سلام دوستان کسی از Ofact خبر دارد؟ راستش ما خونه مان را در ایران فروختیم و چیزی نزدیک به 100 هزار دلار برای خرید یک آپارتمان کوچک اینجا می خواهیم اما هر کسی به ما یک چیزی میگه و واقعا گیج شدیم و اگر این پول از صرافی در دوبی برای ما ارسال شود آیا باز هم احتیاج به اجازه و یا Ofact دارد.
سوال دیگر اینکه میشه این پول را تقسیم کرد بین ۵ نفری که در آمریکا حساب بانکی دارند تا احتیاج به اجازه نداشته باشه. یعنی برای هر نفر 20 هزار دلار ریحته بشه تا اجازه ورود پول منتفی بشه و آیا موقع خرید خانه مشکلی برای ما پیش نمی آید و کسی نمی پرسد یکهو این همه پول را از کجا آوردی؟ چون ما قصد داریم که خانه را نقد بخریم. ممنون از راهنماییتان. شاد باشید.

دوست عزيز اميدوارم تا الان مشكلتون حل شده باشه و جواب سوالتون و گرفته باشيد.
لطفاً با من هم درميون بزاريد اگه ممكنه، بخاطر اينكه براي من هم جاي سوال داره.
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
محدودیت برای انتقال اموال شخصی مدتی است برداشته شده و مجوز نیاز ندارند به شرطی که از کشور ثالث انتقال بانکی انجام شود.
http://www.treasury.gov/resource-center/..._iran.aspx
سوال 164

164. The Iranian Transactions Regulations authorize U.S. depository institutions and U.S. registered brokers or dealers in securities to process transfers of funds to or from Iran if the transfer is a non-commercial, personal remittance. Are U.S. depository institutions and U.S. registered brokers or dealers in securities still authorized to process such payments to or from a Government of Iran-owned bank that is not otherwise designated pursuant to another part of 31 C.F.R. Chapter V?

General License B under E.O. 13599 authorizes U.S. depository institutions and U.S. registered brokers or dealers in securities to process noncommercial, personal remittances to or from Iran provided that the payment is not made by, to, or through a financial institution designated by OFAC under the WMDPSR, or the GTSR, or a person whose property and interests in property are blocked pursuant to any other part of 31 C.F.R. chapter V, or any Executive order, except an Iranian financial institution whose property and interests in property are blocked solely pursuant to E.O. 13599. Exempt or authorized transactions to or from Iran may also be processed subject to the above conditions.

Such transactions must be processed through a third country, as U.S. banks are prohibited from operating correspondent accounts for Iranian banks. The transactions may involve the use of blocked Iranian financial institutions as long as the Iranian financial institution is blocked solely pursuant to E.O. 13599 (and not pursuant to any other Executive order or part of 31 C.F.R. chapter V) and there is a third-country, non-U.S. financial institution as an intermediary between the U.S. financial institution and the Iranian financial institution. [02-06-2012]
آنکس که نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به مقصد برساند
پاسخ
تشکر کنندگان: marco250 ، Danoosh ، feidom30 ، storagemeter ، maxsupermax ، j.modarres ، mrmr
دوستان من سیاتل هستم
کسی قصد ارسال پول به ایران و اگه داره ما هم دلار لازم داریم اینجا میتونیم معادلشو ایران بهشون بدیم و اینجا دلار بگیریم
ممنون میشم
ایمیل من
r.bazargan@gmail.com
❶کيس نامبر : 2015AS26## ❷تعداد افراد :1+1 نفر : ازدواج سه ماه بعد از قبولی❸کنسولگری :  Abudhabi
❹ارسال فرم : August 30 ❺کارنت: November ❻تاریخ مصاحبه : April 19 ❼دريافت ويزا : يك ضرب + AP(شرکت خصوصی؛ سربازی ارتش، آپدیتها:21و 22 آپریل- 2 و 23 جون- 1 جولای- 2 جولای کلیر تاریخ ورود: 1 اکتبر- سیاتل , سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: storagemeter
سلام
دوستان از آمریکا برای ارسال و دریافت پول به ایران باید مالیات بدیم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: behjan
با سلام
دوستادن کسی می دونه چطور میشه از آمریکا به ایران پول فرستاد؟ شنیدم از طرف صرافی میشه اما ایا کسی شماره ای داره از یک صرافی معتبر که بتونه اینجا بزاره و دوستان استفاده کنن؟
الان که می خوان تحریم ها رو بردارن ایا بانکی هست که بشه از اون طریق اقدام کرد یا فعلا باید صبر کرد؟ ممنون.
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان