کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
خلاصه وضعیت گروه F4
(2017-05-31 ساعت 00:48)meysam1361 نوشته:  
(2017-05-30 ساعت 19:31)bsbali نوشته:  
(2017-05-29 ساعت 00:40)meysam1361 نوشته:  با سلام خدمت همه دوستان
من از طریق خواهرم برای من پرونده باز شده در سال 2007
یه سوال از دوستان دارم کیس نامبر من با wac شروع میشه با کیس نامبر دوستان متفاوت آیا مرحله کاری بوده که من انجام ندادم؟
با تشکر

سلام

شماره هایی که با WAC شروع می شود رسید نامبر است و کیس نامبر نیست .

با تشکر از پاسختون
دیر نشده برای مشخص شدن سفارت و گرفتن کیس نامبر؟
من باید کاری انجام بدم با فقط منتظر باشم....

سلام
اگر از طريق خواهر براي شما اقدام شده است كيس شما F4 خواهد بود كه بر طبق جدول ويزا بولتين كه هر ماه منتشر مي شود هم اينك كيس ها تا اواسط سال ٢٠٠٤ كارنت شده اند پس حدودا ٢.٥ با كيس شما هنوز فاصله دارد در نتيجه نبايد نگران باشيد هنوز وقت هست براي ارسال كيس نامبر ...
Category : F2B
Receipt Number : WAC1190XXXXXX
Priority Date : 2011 January
Approve Date : 2013 September
Welcome Letter Date : 2016 August
Document Complete Letter : 2016 December
Case Number : ANK2013XXXXXX
Interview Date : 2018 February
Visa Issue : 2019 December         
تا زمانی که امید وجود دارد زندگی هم ادامه خواهد داشت
پاسخ
تشکر کنندگان: meysam1361
سلام بر تمامی دوستان عزیز. بنده سیتیزن هستم و می‌خواهم این هفته برای خانواده بردار متأهلم (تحت اف ۴) و پدر و مادرم (بدون صف) درخواست کارت سبز رو سابمیت کنم. چند سوال داشتم در مورد مدارک ارسالی‌ که واقعا ممنون میشم اگه بتونین کمک کنین. (بیشتر ممنون میشم اگه بتونین مستند جواب بدین و به جایی ریفر بدین)

۱- آیا برای فرم آی-۱۳۰ برای برادرم، نیاز دارم که ترجمه شناسنامه همسر و فرزندش هم ضمیمه کنم؟ یا فقط واسه خود برادرم کافیست در مرحله اول؟

۲-آیا باید سند ازدواج برادرم (و ترجمه) را هم ضمیمه کنم؟

۳-ترجمه کارت ملی‌ هم باید سابمیت کنم یا نه؟

۴-فک کنم کپی ترجمه کافیه و اصل ترجمه رو لازم نیست پست کنم، درسته؟

۵-ترجمه شناسنامه با مهر دارالترجمه کافیه؟ یا باید ترجمه رسمی‌ با مهر وزارت خارجه باشه؟

۶-سند ازدواج والدین رو باید با فرم پدرم سابمیت کنم، ولی‌ واسه مادرم این رو لازم ندارم ضمیمه کنم، درسته؟

۷-تو فرم ای-۳۰ توصیه می‌کنید کدوم مکان رو واسه مصاحبه انتخاب کنم؟ و چرا؟ (آنکارا، ابوظبی، ایروان)
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان مهاجرسرا :
بلاخره نامه اپروال من كه از سال ٢٠٠٤ سپتامبر توسط خواهرم كه سيتى زن هست ( پتشنر) برام اقدام شده بود آمد. در حال حاضر برادرم  هم كه در آمريكا سيتى زن  هست ساپورت مالى و باقى چيزها رو انجام خواهد داد. خواهر من كه براى من اقدام كرده و اونجا به دنيا اومده بود بعد از جدايى از همسرش به ايران اومد و  هرگز به امريكا برنگشت. همسر خواهرم   پاس امريكا اش و يه سرى مدارك رو ( مثل اصل گواهى تولد كه كپى اش موجود است)   بهش برنگردوند ، كه بعد ها خواهرم از طريق سفارت سوييس در ايران پاس جديدى گرفت اما به آنجا نرفت.فكر كرده بوديم كه زمان موردنياز خواهرم خواهد رفت و مشكلى براى كار من نخواهد بود.   حالا در  ليست ارسالى مدارك موردنظر   كه بايد آماده كنم  و پر كنيم ، كارت و گواهى بانكى  سه ماه اخير و از اين قبيل مدارك از پتشتنر يا همان درخواست كننده نياز است. راستش شوكه شدم و نگران. چه كار بايد كرد. ممنون ميشم منو راهنمايى كنيد.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-30 ساعت 16:14)الى نوشته:  سلام به همه دوستان مهاجرسرا :
بلاخره نامه اپروال من كه از سال ٢٠٠٤ سپتامبر توسط خواهرم كه سيتى زن هست ( پتشنر) برام اقدام شده بود آمد. در حال حاضر برادرم  هم كه در آمريكا سيتى زن  هست ساپورت مالى و باقى چيزها رو انجام خواهد داد. خواهر من كه براى من اقدام كرده و اونجا به دنيا اومده بود بعد از جدايى از همسرش به ايران اومد و  هرگز به امريكا برنگشت. همسر خواهرم   پاس امريكا اش و يه سرى مدارك رو ( مثل اصل گواهى تولد كه كپى اش موجود است)   بهش برنگردوند ، كه بعد ها خواهرم از طريق سفارت سوييس در ايران پاس جديدى گرفت اما به آنجا نرفت.فكر كرده بوديم كه زمان موردنياز خواهرم خواهد رفت و مشكلى براى كار من نخواهد بود.   حالا در  ليست ارسالى مدارك موردنظر   كه بايد آماده كنم  و پر كنيم ، كارت و گواهى بانكى  سه ماه اخير و از اين قبيل مدارك از پتشتنر يا همان درخواست كننده نياز است. راستش شوكه شدم و نگران. چه كار بايد كرد. ممنون ميشم منو راهنمايى كنيد.

متاسفانه راهی جز اینکه خواهرتون برن یه مدت بمونن آمریکا نداره.یه سری به این تاپیک بزنید.
نوع ویزا: F4
اولین اقدام: Nov. 2003
محل مصاحبه: آنکارا
تاریخ دریافت NVC Welcome letter: آگوست ۲۰۱۵
تاریخ تکمیل فرم DS-261 و پرداخت ۱۲۰ دلار: دوم سپتامبر ۲۰۱۵
تاریخ ارسال مدارک : ۷ اکتبر ۲۰۱۵
تاریخ تکمیل فرم DS-260 و پرداخت ۳۲۵ دلار: ۲۷ نوامبر ۲۰۱۵
نامه کامپلیت : ۲۹ مارچ ۲۰۱۶
تاریخ مصاحبه: هفته دوم نوامبر ۲۰۱۶
تاریخ کلیرینس : دو نفریکضرب پدرم ap...
ورود:۱۵ دسامبر ۲۰۱۶
ssn:دو هفته بعد از ورود
گرین کارد:یک ماه بعد از ورود
پاسخ
تشکر کنندگان: sina454 ، الى
(2017-05-07 ساعت 11:26)الى نوشته:  سلام، با تشكر فراوان از مديران و اعضاى محترم و دلسوز. تازه با مهاجرسرا و اطلاعات مفيدش آشنا شدم، از اونجايى كه تا به حال اطلاعاتى در هيچ زمينه اى نداشتم و كتگورى f4 در تاريخ 2004 september هستم. ممنون ميشم در رابطه با شرايطم منو آگاه كنيد.

(2017-06-30 ساعت 16:50)arminkh نوشته:  

متاسفانه راهی جز اینکه خواهرتون برن یه مدت بمونن آمریکا نداره.یه سری به این تاپیک بزنید.
ممنونم از راهنماييتون. پس هيچ چاره اى نيست. پس با اين حساب چند ماهى زمان كارهاى من نيز به تعويق ميفته. باز هم ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-30 ساعت 19:13)الى نوشته:  
(2017-05-07 ساعت 11:26)الى نوشته:  سلام، با تشكر فراوان از مديران و اعضاى محترم و دلسوز. تازه با مهاجرسرا و اطلاعات مفيدش آشنا شدم، از اونجايى كه تا به حال اطلاعاتى در هيچ زمينه اى نداشتم و كتگورى f4 در تاريخ 2004 september هستم. ممنون ميشم در رابطه با شرايطم منو آگاه كنيد.

(2017-06-30 ساعت 16:50)arminkh نوشته:  

ممنونم از راهنماييتون. پس هيچ چاره اى نيست. پس با اين حساب چند ماهى زمان كارهاى من نيز به تعويق ميفته. باز هم ممنون

متاسفانه من نتونستم تاپيك مورد نظر رو پيدا كنم. ممنون ميشم من رو راهنمايى بفرماييد??
پاسخ
تشکر کنندگان:
People
(2017-07-03 ساعت 11:34)الى نوشته:  
(2017-06-30 ساعت 19:13)الى نوشته:  

(2017-06-30 ساعت 16:50)arminkh نوشته:  متاسفانه راهی جز اینکه خواهرتون برن یه مدت بمونن آمریکا نداره.یه سری به این تاپیک بزنید.

متاسفانه من نتونستم تاپيك مورد نظر رو پيدا كنم. ممنون ميشم من رو راهنمايى بفرماييد??

Link
رو جايى كه نوشته لينك كليك كنيد.
پاسخ
تشکر کنندگان: الى
(2017-07-03 ساعت 17:30)arminkh نوشته:  People
(2017-07-03 ساعت 11:34)الى نوشته:  
(2017-06-30 ساعت 19:13)الى نوشته:  ممنونم از راهنماييتون. پس هيچ چاره اى نيست. پس با اين حساب چند ماهى زمان كارهاى من نيز به تعويق ميفته. باز هم ممنون

Link
رو جايى كه نوشته لينك كليك كنيد.

بله خيلى ممنون از لطف شما ، مطالعه ميكنم مطالب تاپيك رو الان.
پاسخ
تشکر کنندگان: arminkh
(2017-07-03 ساعت 20:54)amir1345 نوشته:  دوستان عزیز ،
سلام،
در صورت اطلاع از  پاسخ سوال ها ؟ در صورت امکان، راهنمایی تون رو از  بقیه دوستان دریغ نفرمایید                    
با   تشکر  

(2017-06-18 ساعت 19:56)Mr.Mash نوشته:  سلام بر تمامی دوستان عزیز. بنده سیتیزن هستم و می‌خواهم این هفته برای خانواده بردار متأهلم (تحت اف ۴) و پدر و مادرم (بدون صف) درخواست کارت سبز رو سابمیت کنم. چند سوال داشتم در مورد مدارک ارسالی‌ که واقعا ممنون میشم اگه بتونین کمک کنین. (بیشتر ممنون میشم اگه بتونین مستند جواب بدین و به جایی ریفر بدین)

۱- آیا برای فرم آی-۱۳۰ برای برادرم، نیاز دارم که ترجمه شناسنامه همسر و فرزندش هم ضمیمه کنم؟ یا فقط واسه خود برادرم کافیست در مرحله اول؟

۲-آیا باید سند ازدواج برادرم (و ترجمه) را هم ضمیمه کنم؟
n
۳-ترجمه کارت ملی‌ هم باید سابمیت کنم یا نه؟

۴-فک کنم کپی ترجمه کافیه و اصل ترجمه رو لازم نیست پست کنم، درسته؟

۵-ترجمه شناسنامه با مهر دارالترجمه کافیه؟ یا باید ترجمه رسمی‌ با مهر وزارت خارجه باشه؟

۶-سند ازدواج والدین رو باید با فرم پدرم سابمیت کنم، ولی‌ واسه مادرم این رو لازم ندارم ضمیمه کنم، درسته؟

۷-تو فرم ای-۳۰ توصیه می‌کنید کدوم مکان رو واسه مصاحبه انتخاب کنم؟ و چرا؟ (آنکارا، ابوظبی، ایروان)
پاسخ
تشکر کنندگان:
F1 22DEC10 سلام دوستان واقعا نمیدونم چی بگم وضعیت روند بولتین خیلی داغونه انگار جریان برنامه ترامپ روند بولتین رو متوقف کرده
F2A 08SEP15
F2B 01NOV10
F3 08JUL05
F4 08MAY04
پاسخ
تشکر کنندگان: sina454 ، meysam1361
(2017-07-12 ساعت 03:21)omid311 نوشته:  F1 22DEC10 سلام دوستان واقعا نمیدونم چی بگم وضعیت روند بولتین خیلی داغونه انگار جریان برنامه ترامپ روند بولتین رو متوقف کرده
F2A 08SEP15
F2B 01NOV10
F3 08JUL05
F4 08MAY04

نگران نباش امید جان این دوره موقتیه بزودی همه مسائل حل میشه حداقل این عدم پیشرفت فقط پاچه ما نگرفته چون جهانیه و شامل همه کتگوری هاست
پاسخ
تشکر کنندگان:
هیچ شخص یا قانونی نمیتونه سهم مارو از ما بگیره اگه خدا نخواد پس بدون نگرانی و به خواست خدا هر وقت نوبتمون بشه چمدون هامون رو میبندیم فعلا از لحظه حال رو دریاب؛ انشاالله همه دوستان در همه کتگوریها خیلی زود کارنت میشن
پاسخ
تشکر کنندگان: JAVID2015 ، omid311 ، bsbali ، meysam1361 ، alireza_guitar ، الى
دوستان!!!! ویزا بولتن برای F4 دو سال عقبگرد کرده توی ماه سپتامبر!!!؟!؟؟!؟!؟!؟ F4 = 1jan2002. !!!!!!

♥برادر+خواهر بزرگم←سیتیزن(19سال)
♥خواهر وسطی← برنده لاتری 2015←کیس نامبرش 4000←خودش یکضرب، شوهرشcleared
♥خواهر کوچک←اقدام از طریق پدرم( زیر21سال)
♥پدر مادرم←در شرف سیتیزن شدن
★★★      خودم:سال ۲۰۱۲ از طریق مهاجرت خانوادگی گروه F4اقدام کردم. (اااااگر شانس باشه ۸سال دیگه آمریکام!!!)
 توریستی(امریکا)2014 از انکارا ریجکت(منو همسرم)
توریستی(امریکا)۲۰۱۷ از دبی(خودم تنها) بازم ریجکت
 توریستی(امریکا) ارمنستان سال ۲۰۱۸ریجکت

توریستی فرانسه:۲۰۱۷ ریجکت
توریستی جمهوری چک ۲۰۱۸ ریجکت
انسان با Hope زندس

پاسخ
تشکر کنندگان: mosa10dei ، gbtm
در واقع دو سال و چهار ماه عقبگرد!
‎ANK2010XXXXXX‎
نوع ویزا: F4
اولین اقدام:  ‎APR 2004‎
محل مصاحبه: آنکارا
تاریخ دریافت ‎ ‎JAN 2016‎ ‎:NVC‎ ‎Welcome letter‎‎
تاریخ تکمیل فرم ‎    AUG 2016 : DS-260  ‎
نامه کامپلیت: ‎DEC 2016‎ ‎
تاریخ کارنت شدن: ‎MAR 2017‎
تاریخ مصاحبه: MAY 2017
فرم 5535: OCT 2018
ایمیل ویور: OCT 2018
شغل: غیردولتی
سربازی: نیروی انتظامی ، درجه سرباز
تحصیلات: فوق لیسانس
نتیجه: AP
تاریخ کلیرینس ‎: -‎ ‎...‎ ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-08-09 ساعت 22:49)mosa10dei نوشته:  در واقع دو سال و چهار ماه عقبگرد!

Family Fourth Preference (F4): Worldwide, China, El Salvador, Guatemala, India, and Honduras: The continued high level of demand for F4 preference numbers has required the retrogression of the final action date for the month of September. This action has been taken in an attempt to hold number use within the Worldwide F4 annual limit. When the final action dates for these countries are announced for October, the first month of fiscal year 2018, they will be returned to the final action dates which had been established for August.
اين توضيح را داده ، ولي منظورش چيه معلوم نيست
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان