کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
خلاصه وضعیت گروه F4
اگر نامه USCIS را هنوز دارید میتوانید در قسمتSTATUS CHECKسایتشان شماره مندرج در نامه را وارد کنید یا برایشان ایمیل بزنید و موضوع را استعلام کنید.
PD: 2006 MAY , C N:ABD2009 , Category: F3
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان کسی میدونه چرا جدول F4تغییر نمیکنه؟ من که دیگه خسته شدم از بس نگاه کردم.

6APR2006
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-11-25 ساعت 11:12)ناصرخدی نوشته:  دوستان کسی میدونه چرا جدول F4تغییر نمیکنه؟ من که دیگه خسته شدم از بس نگاه کردم.

6APR2006

این دفعه جلو رفت. حدودا دو هفته.
‎ANK2010XXXXXX‎
نوع ویزا: F4
اولین اقدام:  ‎APR 2004‎
محل مصاحبه: آنکارا
تاریخ دریافت ‎ ‎JAN 2016‎ ‎:NVC‎ ‎Welcome letter‎‎
تاریخ تکمیل فرم ‎    AUG 2016 : DS-260  ‎
نامه کامپلیت: ‎DEC 2016‎ ‎
تاریخ کارنت شدن: ‎MAR 2017‎
تاریخ مصاحبه: MAY 2017
فرم 5535: OCT 2018
ایمیل ویور: OCT 2018
شغل: غیردولتی
سربازی: نیروی انتظامی ، درجه سرباز
تحصیلات: فوق لیسانس
نتیجه: AP
تاریخ کلیرینس ‎: -‎ ‎...‎ ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان این بن مهاجرتی روی f4 هم تاثیر داره؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان امروز هم فرمان مهاجرتی ترامپ از طرف دیوان عالی تایید شد . آیا کیس های ما هم منتفی میشه یا ادامه داره؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان گروه F4
ممنون میشم کسانی که پرونده شان کارنت شده و وقت مصاحبه داشتند نتیجه رو برای دوستانی که در این گروه هستند اعلان کنید
به امید گشایش همه روند کیس ها
سپاس
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
من واسه 28 دی وقت سفارت دارم چندتا سئوال دارم
جواب آزمایش مدیکال چند روزه حاضر میشه
من خانومم گرین کارت داره ولی تو امریکا کار نمیکنه و در رفت و امد هست ازمن یه مدرک دال بر سکونت ایشون در امریکا خواستن چی باید ببرم
من بلیط و هتل رو چند روز قبل از وقت و چند روز بعد وقت سفارت باید بگیرم با توجه به آزمایش و.....
من بچم اونجا بدنیا اومده باز هم عکس و آلبوم ازدواج و این چیزا لازم برای ارائه
یک عمل جراحی داشتم و کیسه صفرام رو برداشتم تو مدیکال مشکل پیش نمیاد
باید از ایران وکارت واکسن تهیه کنم یا نیاز نیست
پاسخ
تشکر کنندگان:
فعلا 12 روز رفت جلو F4 .فکر کنم با این حال و روز 2 تا 3 دیگه زمان میبره.
08APR2006
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان سلام
دکتر کاملی دیروز در برنامه شبکه خودشون کاملا همه چیز رو شرح دادند وگفتن برای کسانی که نوبتشون شده و یا مصاحبه شدن فعلا تو این اوضاع پیگیر پرونده نشن چون احتمال ریجکت زیاده با این قانون جدید، اوضاع فعلا خرابه ولی دلیلی نمیشه در آینده نزدیک تغییر نکنه و خوب نشه پرونده کسانی که هم مال سالهای ۲۰۰۵ به بعد هست که هنوز خیلی وقت داریم تا نوبتمون برسه کلی تغییرات از جمله ریاست جمهوری جدید و قوانین ترامپ همه انشالله تعدیل میشه تازه پرونده هایی مثل ما که حدود ۱۳ تا ۱۴ سال تو صف انتظار بودیم و درخواست سیتیزن امریکا بوده نمیتونن کنسلش کنن چون بر خلاف قانون اساسی شون است راستی دکتر کاملی گفت کیس های F4 که نوبتشون شده و مصاحبه شدن و بدلیل قانون جدید ریجکت شدن با دفترشون تماس بگیرن چون دلیل بسیار خوبیه برای شکایت در دادگاه و میتونن بر اساس اون رای دادگاه رو به نفع ما تموم کنن پس دوستانی که این مورد براشون پیش اومده حتما پیگیری کنین تا گروه ما هم شامل ویزا انشالله بشه
سپاس
پاسخ
تشکر کنندگان: meysam1361
(2017-12-16 ساعت 15:30)sina454 نوشته:  دوستان سلام
دکتر کاملی دیروز در برنامه شبکه خودشون کاملا همه چیز رو شرح دادند وگفتن  برای کسانی که نوبتشون شده و یا مصاحبه شدن فعلا تو این اوضاع پیگیر پرونده نشن چون احتمال ریجکت زیاده با این قانون جدید، اوضاع فعلا خرابه ولی دلیلی نمیشه در آینده نزدیک تغییر نکنه و خوب نشه پرونده کسانی که هم مال سالهای ۲۰۰۵ به بعد هست که هنوز خیلی وقت داریم تا نوبتمون برسه کلی تغییرات از جمله ریاست جمهوری جدید و قوانین ترامپ همه انشالله تعدیل میشه تازه پرونده هایی مثل ما که حدود ۱۳ تا ۱۴ سال تو صف انتظار بودیم و درخواست سیتیزن آمریکا بوده نمیتونن کنسلش کنن چون بر خلاف قانون اساسی شون است راستی دکتر کاملی گفت کیس های F4 که نوبتشون شده و مصاحبه شدن و بدلیل قانون جدید ریجکت شدن با دفترشون تماس بگیرن  چون دلیل بسیار خوبیه برای شکایت در دادگاه  و میتونن بر اساس اون رای دادگاه رو به نفع ما تموم کنن پس دوستانی که این مورد براشون پیش اومده  حتما پیگیری کنین تا گروه ما هم شامل ویزا انشالله بشه
سپاس

سینا جان ایا قراره مهاجرت از طریق خانوادگی را بردارن؟ چون رییس جدید اداره مهاجرت این پیشنهاد را داده و خیلی خواستار این موضوع که لاتاری و خانوادگی کنسل بشن.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-12-16 ساعت 23:24)hadi84 نوشته:  
(2017-12-16 ساعت 15:30)sina454 نوشته:  دوستان سلام
دکتر کاملی دیروز در برنامه شبکه خودشون کاملا همه چیز رو شرح دادند وگفتن  برای کسانی که نوبتشون شده و یا مصاحبه شدن فعلا تو این اوضاع پیگیر پرونده نشن چون احتمال ریجکت زیاده با این قانون جدید، اوضاع فعلا خرابه ولی دلیلی نمیشه در آینده نزدیک تغییر نکنه و خوب نشه پرونده کسانی که هم مال سالهای ۲۰۰۵ به بعد هست که هنوز خیلی وقت داریم تا نوبتمون برسه کلی تغییرات از جمله ریاست جمهوری جدید و قوانین ترامپ همه انشالله تعدیل میشه تازه پرونده هایی مثل ما که حدود ۱۳ تا ۱۴ سال تو صف انتظار بودیم و درخواست سیتیزن آمریکا بوده نمیتونن کنسلش کنن چون بر خلاف قانون اساسی شون است راستی دکتر کاملی گفت کیس های F4 که نوبتشون شده و مصاحبه شدن و بدلیل قانون جدید ریجکت شدن با دفترشون تماس بگیرن  چون دلیل بسیار خوبیه برای شکایت در دادگاه  و میتونن بر اساس اون رای دادگاه رو به نفع ما تموم کنن پس دوستانی که این مورد براشون پیش اومده  حتما پیگیری کنین تا گروه ما هم شامل ویزا انشالله بشه
سپاس

سینا جان ایا قراره مهاجرت از طریق خانوادگی را بردارن؟ چون رییس جدید اداره مهاجرت این پیشنهاد را داده و خیلی خواستار این موضوع که لاتاری و خانوادگی کنسل بشن.

نگران نباش هنوز همه در مرحله پیشنهاده تازه اگه هم تدوستان سلام
دکتر کاملی دیروز در برنامه شبکه خودشون کاملا همه چیز رو شرح دادند وگفتن برای کسانی که نوبتشون شده و یا مصاحبه شدن فعلا تو این اوضاع پیگیر پرونده نشن چون احتمال ریجکت زیاده با این قانون جدید، اوضاع فعلا خرابه ولی دلیلی نمیشه در آینده نزدیک تغییر نکنه و خوب نشه پرونده کسانی که هم مال سالهای ۲۰۰۵ به بعد هست که هنوز خیلی وقت داریم تا نوبتمون برسه کلی تغییرات از جمله ریاست جمهوری جدید و قوانین ترامپ همه انشالله تعدیل میشه تازه پرونده هایی مثل ما که حدود ۱۳ تا ۱۴ سال تو صف انتظار بودیم و درخواست سیتیزن امریکا بوده نمیتونن کنسلش کنن چون بر خلاف قانون اساسی شون است راستی دکتر کاملی گفت کیس های F4 که نوبتشون شده و مصاحبه شدن و بدلیل قانون جدید ریجکت شدن با دفترشون تماس بگیرن چون دلیل بسیار خوبیه برای شکایت در دادگاه و میتونن بر اساس اون رای دادگاه رو به نفع ما تموم کنن پس دوستانی که این مورد براشون پیش اومده حتما پیگیری کنین تا گروه ما هم شامل ویزا انشالله بشه
سپاس
نگران نباش فعلا در مرحله پیشنهاده اگر هم بخواد تصویب بشه که بعید میدونم مراحل بسیار طولانی رو مثل هفت خان رستم در پیش داره و شامل کیس های قبلی هم نمیشه چون مخالف قانون اساسی و حق شهروندی شون هست فعلا اوضاع برای کشور ما و چند کشور دیگه تو کشمکش هست که اونم انشالله بزودی رفع میشه
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام خدمت همه دوستان من یه سوالی داشتم ممنون میشم من رو راهنمایی کنید:
من از طریق خواهرم در سال 2006 اقدام کردم شاید تا 2 سال دیگه کارنت بشم حالا من اگه ازدواج کنم و مدارکم ازدواج رو براشون بفرستم داستان کیس من چی میشه؟ باطل میشه؟ یا توی همین F4 باقی میمونم و با من بهش ویزا میدن؟ممنون میشم جواب من رو بدید
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان شماره ریجکت کدام هستش؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-12-17 ساعت 14:52)ناصرخدی نوشته:  سلام خدمت همه دوستان من یه سوالی داشتم ممنون میشم من رو راهنمایی کنید:
من از طریق خواهرم در سال 2006 اقدام کردم شاید تا 2 سال دیگه کارنت بشم حالا من اگه ازدواج کنم  و مدارکم ازدواج رو براشون بفرستم     داستان کیس من چی میشه؟ باطل میشه؟ یا توی همین F4 باقی میمونم و با من بهش ویزا میدن؟ممنون میشم جواب من رو بدید
دوست عزیز کیس های F4 در صورت ازدواج هیچ تغییری نمیکنه یعنی باطل نمیشه ؛ فقط همسر و فرزندان زیر ۲۱ سال به کیس شما اضافه میشن ؛ مدارک ازدواج هم هر وقت کارنت شدید بفرستید
سپاس
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-11-14 ساعت 15:24)ali1393 نوشته:  اگر نامه USCIS را هنوز دارید میتوانید در قسمتSTATUS CHECKسایتشان شماره مندرج در نامه را  وارد کنید یا برایشان ایمیل بزنید و موضوع را استعلام کنید.

(2017-12-17 ساعت 15:41)sina454 نوشته:  
(2017-12-17 ساعت 14:52)ناصرخدی نوشته:  سلام خدمت همه دوستان من یه سوالی داشتم ممنون میشم من رو راهنمایی کنید:
من از طریق خواهرم در سال 2006 اقدام کردم شاید تا 2 سال دیگه کارنت بشم حالا من اگه ازدواج کنم  و مدارکم ازدواج رو براشون بفرستم     داستان کیس من چی میشه؟ باطل میشه؟ یا توی همین F4 باقی میمونم و با من بهش ویزا میدن؟ممنون میشم جواب من رو بدید
دوست عزیز کیس های F4 در صورت ازدواج هیچ تغییری نمیکنه یعنی باطل نمیشه ؛ فقط همسر و فرزندان زیر ۲۱ سال به کیس شما اضافه میشن ؛ مدارک ازدواج هم هر وقت کارنت شدید بفرستید
سپاس
سینا جان تاثیر بر روی روند کیس یعنی طولانی تر بشه یا اینکه کتگوری تغییر کنه ؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان