کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
خلاصه وضعیت گروه F4
سلام وقت بخير
من براي مهاجرت خانوادگي current شدم فرم ds260 رو تكميل كردم ميخواستم بدونم مدارك چيا لازمه و بايد اونا رو آنلاين submit كنم يا بفرستم واسه nvc يا با خودم ببرم براي روز مصاحبه؟
حدودا چند روز بعد از ارسال فرم ٢٦٠ براي مصاحبه دعوت ميشم؟
و اينكه با توجه به بن درخواست waiver كي و كجا بايد ارسال شه؟
ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-09-19 ساعت 15:25)ccpj نوشته:  با عرض سلام خدمت دوستان عزیز

نسبت به اینکه تا کنون موضوع جدید در مورد این کتگوری یعنی F4  ایجاد نشده بود خواستم وضعیت این دسته عزیزان و مراحل پی گیری پرونده ویزای مهاجرت از طریق خواهر و برادر را دنبال کرده باشیم.

تاریخ ایجاد پرونده در NVC و تشکیل پرونده 8SEP2003
تاریخ دریافت اولین نامه : 1JUL2009
تایید دریافت آدرس از NVC در آگوست 2009
Case Number = ANK2009xxxxx

منتظر کارنت شدن پرونده و چک کردن ویزا بولتن هر ماه که متاسفانه همانطور شما میدونید تمام پرونده ها ۳ سال به عقب برگشت .
سلام وقتتون بخیر دوستان
کسی هست که عضو گروه f 4 باشه از طریق خواهر و برادر میشه لطفا منو تو اون گروه اد کنید ممنون میشم
پاسخ
تشکر کنندگان: ccpj
سلام دوستان هم قطار F4 مظلوم
ممنون میشم اگه کسی در این کتگوری بعد از تراول بن تونسته ویزا رو بگیره و یا حتی ریجکت شده اینجا اعلان کنه جهت راهنمایی همه دوستان گروه F4 که نوبت ارسال مدارکشون رسیده بتونن تصمیم درست بگیرن که مدارک رو فعلا نفرستن یا بفرستن امیدوارم این مسائل خیلی زود حل بشه و همه دوستان بعد از این همه سال که صبر کردن بتونن به آرزوشون برسن
یا حق
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza_guitar

تست DNA !!!!
USCIS has updated its policy on the acceptance of DNA evidence supporting sibling relationships. This policy memorandum permits officers to suggest and consider direct sibling-to-sibling DNA test results, and provides standards for evaluating DNA results for full siblings and half siblings. This guidance will enhance the agency’s ability to accurately evaluate eligibility for immigration benefits by allowing petitioners and officers to make effective use of recent technological advances in direct sibling DNA test results.

When USCIS determines that primary evidence is unavailable or unreliable, it may suggest and accept DNA test results as evidence of a full-sibling or half-sibling relationship in any petition or application for an immigration benefit in which a sibling relationship is required to establish eligibility or may otherwise be relevant to an eligibility determination. USCIS will only consider results of DNA testing conducted by an AABB-accredited lab.

USCIS policy on parentage testing remains unchanged.

This Policy Memo replaces a 2014 Policy Memo (PM-602-0106, DNA Evidence of Sibling Relationships), and previous guidance in Chapter 21.9© of the Adjudicator’s Field Manual (AFM).
♥برادر+خواهر بزرگم←سیتیزن(19سال)
♥خواهر وسطی← برنده لاتری 2015←کیس نامبرش 4000←خودش یکضرب، شوهرشcleared
♥خواهر کوچک←اقدام از طریق پدرم( زیر21سال)
♥پدر مادرم←در شرف سیتیزن شدن
★★★      خودم:سال ۲۰۱۲ از طریق مهاجرت خانوادگی گروه F4اقدام کردم. (اااااگر شانس باشه ۸سال دیگه آمریکام!!!)
 توریستی(امریکا)2014 از انکارا ریجکت(منو همسرم)
توریستی(امریکا)۲۰۱۷ از دبی(خودم تنها) بازم ریجکت
 توریستی(امریکا) ارمنستان سال ۲۰۱۸ریجکت

توریستی فرانسه:۲۰۱۷ ریجکت
توریستی جمهوری چک ۲۰۱۸ ریجکت
انسان با Hope زندس

پاسخ
تشکر کنندگان: sina454
دوستان این گروه اطلاعات خوبی میزارن دوست دارید عضو بشید

گروه ترامپ و ممنوعیت های جدید= ترامپ&ویزا🇺🇸

🏛 با توجه به اهمیت موضوع بن برای خانواده های ایرانیان و البته والدین دانشجویان ساکن در آمریکا گروه ترامپ&ویزا بجای گروه قبلی ایجاد گردید.

✅ گروه مربوط به دانشجویان ایرانی و خانواده های دارای ویزایی مهاجرتی می باشد (F,J,NIW,EB1,EB2,GREEN CARD HOLDER,....).

⬅️ لینک دعوت به گروه :

https://t.me/joinchat/BPJfaRDBeIW_eZplSOw_Ow

🆔 @VISA_APPLY_AMERICA

🌐 visa4edu.com

https://www.instagram.com/visa4edu
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-04-27 ساعت 06:41)sina454 نوشته:  سلام دوستان هم قطار F4 مظلوم
ممنون میشم اگه کسی در این کتگوری بعد از تراول بن تونسته ویزا رو بگیره و یا حتی ریجکت شده اینجا اعلان کنه  جهت راهنمایی همه دوستان گروه F4 که نوبت ارسال مدارکشون رسیده بتونن تصمیم  درست بگیرن که مدارک رو فعلا نفرستن یا بفرستن امیدوارم این مسائل خیلی زود حل بشه و همه دوستان بعد از این همه سال که صبر کردن بتونن به آرزوشون برسن
یا حق

اگر خواستید مدارک رو بفرستید حتماااا حتمااااا بایدددد باهاش ویور بفرستید. وگرنه ریجکت!!!!
اما اگر این دادگاه عالی تصمیم منطقی بگیره ممکنه که دیگه نیازی باشه

فعلا باید صبر کرد
★★★      خودم:سال ۲۰۱۲ از طریق مهاجرت خانوادگی گروه F4اقدام کردم. (اااااگر شانس باشه ۸سال دیگه آمریکام!!!)

انسان با Hope زندس

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-05-03 ساعت 04:54)alireza_guitar نوشته:  
تست DNA !!!!
USCIS has updated its policy on the acceptance of DNA evidence supporting sibling relationships. This policy memorandum permits officers to suggest and consider direct sibling-to-sibling DNA test results, and provides standards for evaluating DNA results for full siblings and half siblings. This guidance will enhance the agency’s ability to accurately evaluate eligibility for immigration benefits by allowing petitioners and officers to make effective use of recent technological advances in direct sibling DNA test results.

When USCIS determines that primary evidence is unavailable or unreliable, it may suggest and accept DNA test results as evidence of a full-sibling or half-sibling relationship in any petition or application for an immigration benefit in which a sibling relationship is required to establish eligibility or may otherwise be relevant to an eligibility determination. USCIS will only consider results of DNA testing conducted by an AABB-accredited lab.

This Policy Memo replaces a 2014 Policy Memo (PM-602-0106, DNA Evidence of Sibling Relationships), and previous guidance in Chapter 21.9© of the Adjudicator’s Field Manual (AFM).

یعنی این تست شامل ماها که پرونده هم داریم میشه یا کسانی که تازه ثبت نام میکنن?
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-05-03 ساعت 07:27)alireza_guitar نوشته:  
(2018-04-27 ساعت 06:41)sina454 نوشته:  سلام دوستان هم قطار F4 مظلوم
ممنون میشم اگه کسی در این کتگوری بعد از تراول بن تونسته ویزا رو بگیره و یا حتی ریجکت شده اینجا اعلان کنه  جهت راهنمایی همه دوستان گروه F4 که نوبت ارسال مدارکشون رسیده بتونن تصمیم  درست بگیرن که مدارک رو فعلا نفرستن یا بفرستن امیدوارم این مسائل خیلی زود حل بشه و همه دوستان بعد از این همه سال که صبر کردن بتونن به آرزوشون برسن
یا حق

اگر خواستید مدارک رو بفرستید حتماااا حتمااااا بایدددد باهاش ویور بفرستید. وگرنه ریجکت!!!!
اما اگر  این دادگاه عالی تصمیم منطقی بگیره ممکنه که دیگه نیازی باشه

فعلا باید صبر کرد
خیلی ممنون از پاسختون؛ پس به این اوضاع و احوال بهتره صبر کنیم تا خودشون تقاضای ارسال مدارک کنن و زودتر بر اساس جدول دوم نفرستیم انشالله دوباره ارامش برمیگرده و همه چیز به خیر میشه و دوستان در هر کتگوری ویزاشون رو میگیرن
یا حق
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza_guitar ، ccpj
(2018-05-03 ساعت 09:38)sina454 نوشته:  
(2018-05-03 ساعت 04:54)alireza_guitar نوشته:  
تست DNA !!!!

یعنی این تست شامل ماها که پرونده هم داریم میشه یا کسانی که تازه ثبت نام میکنن?
بله شامل میشه اما
اگر آفیسر تصمیم بگیره خودش بهتون میگه!

انسان با Hope زندس

پاسخ
تشکر کنندگان: sina454
سلام دوستان
من کیس نامبر رو توی سایت میزنم اما میزنه هیچ دیتا نیست با چیزی که وارد میکنم! مشکل چیه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان کسی‌ اطلاع داره که سفارت در ابوظبی اجازه میده سیتیزن با متقاضی داخل سفارت بشه؟ من سیتیزن هستم می‌تونم با خانوادم که براشون اقدام کردم
وارد بشم؟ می‌دونم آنکارا نمیذاره هیچکسی به غیر از متقاضی وارد بشه
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من لطفا اگه كسي اطلاعات داره منو راهنمايي كنه، من سيتيزن هستم ميخواهم از طريق ويزاي f4 براي برادرم اقدام كنم ميدونم پروسه خيلي طولاني هست از طرفي پدر ومادرم هم گرين كارت دارن ميتونن اقدام كنن، وكيل ميگه هردو اقدام كنيد چون خداي نكرده اگه بري پدر و مادرتون اتفاقي بيفته و فقط اونها اقدام كرده باشن كيس بسته ميشه! ايا واقعا اين موضوع صحت داره ؟و أصلا ميشه هردو اقدام كنيم مگه براي يه نفر چند تا فرم I 130 پر ميشه كرد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-09-07 ساعت 10:47)nahid.t نوشته:  سلام دوستان من لطفا اگه كسي اطلاعات داره منو راهنمايي كنه، من سيتيزن هستم ميخواهم از طريق ويزاي f4 براي برادرم اقدام كنم ميدونم پروسه خيلي طولاني هست از طرفي پدر ومادرم هم گرين كارت دارن ميتونن اقدام كنن، وكيل ميگه هردو اقدام كنيد چون خداي نكرده اگه بري پدر و مادرتون اتفاقي بيفته و فقط اونها اقدام كرده باشن كيس بسته ميشه! ايا واقعا اين موضوع صحت داره ؟و أصلا ميشه هردو اقدام كنيم مگه براي يه نفر چند تا فرم I 130 پر ميشه كرد؟

با سلام. بله وکیل درست می گن میشه هم از طریق شما باشه هم پدر و مادر. دو تا کیس نامبر مختلف می دن دیگه و درسته اگه اتفاقی بیافته پرونده بسته میشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: nahid.t
سلام دوستان. پدر و مادر من از طریق داییم اقدام کردن و براشون برای ماه دیگه وقت سفارت توی ابوظبی اومده. ممنون می‌شم اگه راهنمایی کنید چه مدارکی لازم دارن با خودشون ببرن و کلا کارهایی که باید انجام بدن چیه. قرار بود یک مشاور بگیرن ولی خیلی گرون حساب می‌کنن. چیزی هست که حتما مشاور بخواد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-04-09 ساعت 19:13)nasim14r نوشته:  
(2010-09-19 ساعت 15:25)ccpj نوشته:  با عرض سلام خدمت دوستان عزیز

نسبت به اینکه تا کنون موضوع جدید در مورد این کتگوری یعنی F4  ایجاد نشده بود خواستم وضعیت این دسته عزیزان و مراحل پی گیری پرونده ویزای مهاجرت از طریق خواهر و برادر را دنبال کرده باشیم.

تاریخ ایجاد پرونده در NVC و تشکیل پرونده 8SEP2003
تاریخ دریافت اولین نامه : 1JUL2009
تایید دریافت آدرس از NVC در آگوست 2009
Case Number = ANK2009xxxxx

منتظر کارنت شدن پرونده و چک کردن ویزا بولتن هر ماه که متاسفانه همانطور شما میدونید تمام پرونده ها ۳ سال به عقب برگشت .
سلام وقتتون بخیر دوستان
کسی هست که عضو گروه f 4 باشه از طریق خواهر و برادر میشه لطفا منو تو اون گروه اد کنید ممنون میشم

سلام
منظور اگر همین گروه است که مشکلی نیست. ولی اگر منظور او گروههای تلگرام و دیگر است من اطلاعی ندارم
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان