کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
خلاصه وضعیت گروه F4
(2018-07-27 ساعت 11:16)optic نوشته:  سلام دوستان
من کیس نامبر رو توی سایت میزنم اما میزنه هیچ دیتا نیست با چیزی که وارد میکنم! مشکل چیه؟

کدوم سایت ؟

سفارت ترکیه؟
سفارت ابوظبی؟
سفارت ایروان؟
میدونم دیتابیس سایت مشکل داره و باید ۲ یا ۳ بار کلیک کنید تا جواب بگیرید

https://ceac.state.gov/ceacstattracker/status.aspx
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-05-03 ساعت 09:43)sina454 نوشته:  
(2018-05-03 ساعت 07:27)alireza_guitar نوشته:  
(2018-04-27 ساعت 06:41)sina454 نوشته:  سلام دوستان هم قطار F4 مظلوم
ممنون میشم اگه کسی در این کتگوری بعد از تراول بن تونسته ویزا رو بگیره و یا حتی ریجکت شده اینجا اعلان کنه  جهت راهنمایی همه دوستان گروه F4 که نوبت ارسال مدارکشون رسیده بتونن تصمیم  درست بگیرن که مدارک رو فعلا نفرستن یا بفرستن امیدوارم این مسائل خیلی زود حل بشه و همه دوستان بعد از این همه سال که صبر کردن بتونن به آرزوشون برسن
یا حق

اگر خواستید مدارک رو بفرستید حتماااا حتمااااا بایدددد باهاش ویور بفرستید. وگرنه ریجکت!!!!
اما اگر  این دادگاه عالی تصمیم منطقی بگیره ممکنه که دیگه نیازی باشه

فعلا باید صبر کرد
خیلی ممنون از پاسختون؛ پس به این اوضاع  و احوال بهتره صبر کنیم تا خودشون تقاضای ارسال مدارک کنن و زودتر بر اساس جدول دوم نفرستیم انشالله دوباره ارامش برمیگرده و  همه چیز به خیر میشه و دوستان در هر کتگوری ویزاشون رو میگیرن
یا حق

درواقع هیچ اتفاق جدید نیافتاده. اقوام من بعداز دوسال انتظار برای کلیر شدن و ارسال ویزا ویویر هنوز منتظر رای دادگاه و کنسول هستند چه بسا به کل خانواده ویزا دادند ولی به شوهرچون خدمت سربازی رفته بود ویزا ندادند و بعداز دوسال هنوز خبری نیست حتی با پیگیری مداوم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-09-17 ساعت 02:58)ccpj نوشته:  
من کیس نامبر رو توی سایت میزنم اما میزنه هیچ دیتا نیست با چیزی که وارد میکنم! مشکل چیه؟

کدوم سایت ؟

سفارت ترکیه؟
سفارت ابوظبی؟
سفارت ایروان؟

بله توی همین لینک میزنه دیتا ای نیست!
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام.
می خواستم بدونم آیا نزدیک ایران مثل : دبی، ترکیه ارمنستان آذرباییجان شعب بانکهای آمریکایی وجود داره؟ یکی از دو ستان من پاسپورت آمریکایی داره و میخواد در نزدیکترین شعبه بانک آمریکایی حساب باز کنه ؟
با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-10-03 ساعت 14:05)ebrahimgh نوشته:  سلام.
می خواستم بدونم آیا نزدیک ایران مثل : دبی، ترکیه ارمنستان آذرباییجان شعب بانکهای آمریکایی وجود داره؟ یکی از دو ستان من پاسپورت آمریکایی داره و میخواد در نزدیکترین شعبه بانک آمریکایی حساب باز کنه ؟
با تشکر

سلام . بانک امریکایی تو اغلب این کشورها وجود داره و تابع قوانین همون کشورها هست . مثلا سیتی بانک شعبه دبی تحت قوانین کشور امارات فعالیت میکنه . دوست شما هم می تونه اگر شرایط لازم رو داشته باشه . حساب باز کنه.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-09-28 ساعت 00:59)optic نوشته:  
(2018-09-17 ساعت 02:58)ccpj نوشته:  

کدوم سایت ؟

سفارت ترکیه؟
سفارت ابوظبی؟
سفارت ایروان؟

بله توی همین لینک میزنه دیتا ای نیست!

اگر کیس شما مهاجرت هست باید IV رو انتخاب کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همه
ممنون میشم اگه کسی اطلاع داره بتونه کمک کنه، اگر فرد سیتیزن برای خواهر یا برادرش اقدام کنه که هنوز این شانس وجود داره مشروط به این که قوانین به همین صورت باشن (و بنی هم اون موقع نباشه)تا روز مصاحبه که میشه 14 سال بعد احتمالا اگر فرزند اون خواهر یا برادر زمان اقدام زیر 21 سال باشن و زمان مصاحبه بالای 21 سال چه اتفاقی می افته اون بچه دعوت به مصاحبه میشه یا نه؟ یک جایی خوندم اگر فرزند خواهر یا برادر زمان مصاحبه بالای 21 باشه سال های که پرونده در pending بوده در uscis رو از سنش کم میکنن اگه رفت زیر 21 اکی هست، آیا این درسته اگه وضعیت مشابه بوده ممنون میشم پاسخ بدید.
Case: F2a
priority date : 30 Sep 2016
Approved: 25 Oct 2017
Invoice number: 21 Dec2017
paying fees:29 Dec 2017
Complete:28 Feb 2018
Case changed to Ir1: 19 Oct 2018
Receiving interview letter:16 Nov 2018
interview date 13 DEC 2018
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان یه سوال داشتم،خواهر من امسال برام اقدام کرده از طریق خویشاوندی،میخواستم بپرسم میتونم لاتاری هم شرکت کنم،دوتا پرونده داشتن‌مشکلی ایجاد نمیکنه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-10-31 ساعت 21:31)parichehr1010 نوشته:  سلام دوستان یه سوال داشتم،خواهر من امسال برام اقدام کرده از طریق خویشاوندی،میخواستم بپرسم میتونم لاتاری هم شرکت کنم،دوتا پرونده داشتن‌مشکلی ایجاد نمیکنه؟

سلام دوست عزیز
تا اونجایی که من میدونم مشکلی نداره
کیس نامبر:زیر 400
تعداد نفرات :2نفر (خانم برنده )
تحصیلات: خانم فوق لیسانس وآقا فوق دیپلم
ارسال فرم :11جولای
تاریخ مصاحبه :2فوریه
نتیجه :کنسل مصاحبه 2فوریه
تاریخ مجدد:16فوریه
آپدیتها :16و21و22 فوریه و14مارچ ,17 آپریل(کیس اصلی ازطریق ایمیل )
نتیجه :ap
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان ،یک سوال داشتم خواهرم پیش وکیل رفتن برای اقدام ویزای خویشاوندی بهشون گفتن ۵هزار دلار هزینش میشه،ایا به نظرتون این مبلغ منطقیه؟من خودم نمیتونم بدون وکیل انجام بدم؟میشه راهنماییم کنید که چه مدارکی باید اماده کنم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-11-22 ساعت 00:43)parichehr1010 نوشته:  سلام دوستان ،یک سوال داشتم خواهرم پیش وکیل رفتن برای اقدام ویزای خویشاوندی بهشون گفتن ۵هزار دلار هزینش میشه،ایا به نظرتون این مبلغ منطقیه؟من خودم نمیتونم بدون وکیل انجام بدم؟میشه راهنماییم کنید که چه مدارکی باید اماده کنم؟
دوست عزیز بستگی به خودتون داره بعضی ها ترجیح میدهند که وکیل داشته باشند برخی هم نه خودشان انجام میدهند ولی شما میتونید این پروسه رو خودتون انجام بدهند توضیحات کامل و مراحل روی سایت اداره مهاجرت آمریکا موجود است
F2A
priority  date :20 May 2016  
approved :30 Sep 2016
case number:1 Nov 2016
Invoice ID number : 22 Sep 2017
confirmation number:24 Sep 2017
complete:25 Dec 2017
Interview:31May 2018
Result : waiting
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-11-22 ساعت 13:00)melon نوشته:  
(2018-11-22 ساعت 00:43)parichehr1010 نوشته:  سلام دوستان ،یک سوال داشتم خواهرم پیش وکیل رفتن برای اقدام ویزای خویشاوندی بهشون گفتن ۵هزار دلار هزینش میشه،ایا به نظرتون این مبلغ منطقیه؟من خودم نمیتونم بدون وکیل انجام بدم؟میشه راهنماییم کنید که چه مدارکی باید اماده کنم؟
دوست عزیز بستگی به خودتون داره بعضی ها ترجیح میدهند که وکیل داشته باشند برخی هم نه خودشان انجام میدهند ولی شما میتونید این پروسه رو خودتون انجام بدهند توضیحات کامل و مراحل روی سایت اداره مهاجرت آمریکا موجود است

ممنونم ازتون میشه توضیح بدید بعد از پر کردن فرم اولیه مبلغ ۵۳۵دلار و چه جوری باید پرداخت کنم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-11-22 ساعت 19:16)parichehr1010 نوشته:  
(2018-11-22 ساعت 13:00)melon نوشته:  

ممنونم ازتون میشه توضیح بدید بعد از پر کردن فرم اولیه مبلغ ۵۳۵دلار و چه جوری باید پرداخت کنم؟

مبلغ میتونید به صورت یک چک براشون ارسال کنید راجب پرداخت هم توضیح داده روی سایت
F2A
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان سلام
من برادرم 2 سال پیش از طریق لاتاری به آمریکا مهاجرت کرد
الان به عبارتی 2 سال کامل در آمریکا هست و آنجا کار هم پیدا کرده
دنبال این هستش که برای من از طریق ویزای فامیلی کار انجام بده 2 تا سوال دارم اولی اینکه : برای اینکه بتونه فرمهای مربوط به من و پر کنه باید منتظر بمونه تا سیتیزن شه ؟
دومی اینکه خیلی از سایتا میخوندم زده بود گرین کارت لاتاری همون سیتیزن هست ؟!؟
لینکی از خود سایت اصلی اگر در این مورد هست بی زحمت ارسال کنید ممنونم
Smileیه روزی میرسه که همه چیز اونیه که ما میخواستیم.Wink
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-12-03 ساعت 21:25)rahgouzar نوشته:  دوستان سلام
من برادرم 2 سال پیش از طریق لاتاری به آمریکا مهاجرت کرد
الان به عبارتی 2 سال کامل در آمریکا هست و آنجا کار هم پیدا کرده
دنبال این هستش که برای من از طریق ویزای فامیلی کار انجام بده 2 تا سوال دارم اولی اینکه : برای اینکه بتونه فرمهای مربوط به من و پر کنه باید منتظر بمونه تا سیتیزن شه ؟
دومی اینکه خیلی از سایتا میخوندم زده بود گرین کارت لاتاری همون سیتیزن هست ؟!؟
لینکی از خود سایت اصلی اگر در این مورد هست بی زحمت ارسال کنید ممنونم

سلام دوست عزیز
نه گرین کارت آمریکا , سیتیزنی محسوب نمیشه برادر شما باید ابتدا سیتیزن بشن و بعد برای شما اقدام کنند کسی که گرین کارت داره فقط میتونه برای همسر و یا فرزندش اقدام کن
پروسه اقدام برای خواهر و برادر حدودا 14 سال طوی میکشه
روی سایت اداره مهاجرت آمریکا که برید کاملا توضیح داد
https://www.uscis.gov/
F2A