کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
خلاصه وضعیت گروه F4
علی جان من فقط یک نامه سال 2009 دریافت کردم که شماره کیس ABD200980فقط دریافت کردم حالا این شماره کیس که 13 رقم هست وارد میکنم میگه
اشتباه هست؟ بعد از این نامه باید نامه دیگری دریافت کنم ؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
به کجا باید ایمیل کنم؟ ادرس ایمیل رو اگه دارید بدید ممنون میشم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-12-17 ساعت 16:49)ناصرخدی نوشته:  علی جان من فقط یک نامه سال 2009 دریافت کردم که شماره کیس ABD200980فقط دریافت کردم حالا این شماره کیس که 13 رقم هست وارد میکنم میگه

شماره دیگه ای که داری و با wac2005 مثلا شروع میشه این رو باید وارد کنی
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-12-17 ساعت 16:42)ناصرخدی نوشته:  
(2017-11-14 ساعت 15:24)ali1393 نوشته:  اگر نامه USCIS را هنوز دارید میتوانید در قسمتSTATUS CHECKسایتشان شماره مندرج در نامه را  وارد کنید یا برایشان ایمیل بزنید و موضوع را استعلام کنید.

(2017-12-17 ساعت 15:41)sina454 نوشته:  
(2017-12-17 ساعت 14:52)ناصرخدی نوشته:  سلام خدمت همه دوستان من یه سوالی داشتم ممنون میشم من رو راهنمایی کنید:
من از طریق خواهرم در سال 2006 اقدام کردم شاید تا 2 سال دیگه کارنت بشم حالا من اگه ازدواج کنم  و مدارکم ازدواج رو براشون بفرستم     داستان کیس من چی میشه؟ باطل میشه؟ یا توی همین F4 باقی میمونم و با من بهش ویزا میدن؟ممنون میشم جواب من رو بدید
دوست عزیز کیس های F4 در صورت ازدواج هیچ تغییری نمیکنه یعنی باطل نمیشه ؛ فقط همسر و فرزندان زیر ۲۱ سال به کیس شما اضافه میشن ؛ مدارک ازدواج هم هر وقت کارنت شدید بفرستید
سپاس
سینا جان تاثیر بر روی روند کیس یعنی طولانی تر بشه یا اینکه  کتگوری تغییر کنه ؟؟؟
فعلا مثل بقیه دنیا هستیم و فرقی با اونا نداریم تا کارنت بشیم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-12-17 ساعت 18:05)sina454 نوشته:  [quote='ناصرخدی' pid='766680' dateline='1513513170']
علی جان من فقط یک نامه سال 2009 دریافت کردم که شماره کیس ABD200980فقط دریافت کردم حالا این شماره کیس که 13 رقم هست وارد میکنم میگه

شماره دیگه ای که داری و  با wac2005 مثلا شروع میشه این رو باید وارد کنی
[/quote
علی جان این شماره رو وارد کنم تاریخ دقیق رو میگه یا تخمیم میزنه که کی کارنت میشی؟؟
بازم ممنون بابت راهنماییت
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-12-17 ساعت 18:05)sina454 نوشته:  
(2017-12-17 ساعت 16:49)ناصرخدی نوشته:  علی جان من فقط یک نامه سال 2009 دریافت کردم که شماره کیس ABD200980فقط دریافت کردم حالا این شماره کیس که 13 رقم هست وارد میکنم میگه

شماره دیگه ای که داری و  با wac2005 مثلا شروع میشه این رو باید وارد کنی
[/quote
علی جان این شماره رو وارد کنم تاریخ دقیق رو میگه یا تخمیم میزنه که کی کارنت میشی؟؟
بازم ممنون بابت راهنماییت
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام.چون شما نامه شماره کیس را دریافت کردید بنابر این پرونده شما درNVCتاییدشده و محل سفارت هم معلوم شده حالا باید منتظر نامه ولکام باشید.میتوانید بهNVC
ایمیل هم بزنید که مطمئن شوید پرونده شما در جریان است یا از سایت:https://secureforms.travel.state.gov/ask-nvc.php?wcmmode=disabledبپرسید
. با وارد کردن شماره کیس در سایت http://www.myprioritydate.com/ تخمین میزنه که کی کارنت میشی
PD: 2006 MAY , C N:ABD2009 , Category: F3
پاسخ
تشکر کنندگان:
https://travel.state.gov/content/travel/...ation.html
به این لینک برید راهنمایی تان میکنه.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-12-18 ساعت 19:59)ali1393 نوشته:  https://travel.state.gov/content/travel/...ation.html
به این لینک برید راهنمایی تان میکنه.

مرسی از راهنماییتون امیدوارم هر چه زودتر کارنت بشید. حالا بازم سوالی بود مزاحمتون میشم.
سپاس
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام علی جان یه سوال داشتم.
تو همون سایت رفتم تاریخ رو زدم این جوری جواب داد:

این ترجیح در مجموع 6759 روز در سال مالی قبلی یا 225.3 ماه از مجموع 9130 روز نقل مکان کرد.
این 74.03 درصد است. میانگین سالانه ماهانه ماهانه در سال های گذشته، 8.88 است

این ترجیح در مجموع 903 روز در سال مالی جاری یا 30.1 ماه از مجموع 122 روز نقل مکان کرد.
این 740.16 درصد است. میانگین سالانه ماهانه ماهانه در سال جاری 88.82 است

تعداد روزهای واقعی برای رسیدن به تاریخ اولویت شما: 712
تعداد ماه های واقعی برای رسیدن به تاریخ اولویت شما: 23.7
تعداد روزهای برآورد شده برای رسیدن به تاریخ اولویت شما: 474
تعداد ماه های برآورد شده برای رسیدن به تاریخ اولویت شما: 15.8

بعد این تعداد ماهایی هست که در 2018 جلو میره:
Fiscal Year: 2018 - actual progress: 30.1 month(s)
سال مالی: 2018 - پیشرفت واقعی: 30.1 ماه
این رو میشه توضیح بدی که 30.1ماه یعنی چی؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
ممنون میشم دوستان دیگه هم کمک کنن.
سپاس گذارم
پاسخ
تشکر کنندگان:
آقا ناصر فکر میکنم این عدد30ماه اشتباه نرم افزارمترجم شما باشه من کنترل کردم وعددصحیح3.1ماه است که پیشرفت واقعی بولتن را درسال محاسباتی جاری(مشابه سال آبی که از مهر شروع میشه)نشان میده .بهرحال از بقیه موارد گزارش شما به نطر میاد که باید اینجوری باشه:
تعداد روزهای برآورد شده برای رسیدن به تاریخ اولویت شما: 712
تعداد ماه های برآورد شده برای رسیدن به تاریخ اولویت شما: 23.7
تعداد روزهای تقویمی تا تاریخ اولویت شما: 474
تعداد ماه های تقویمی تا تاریخ اولویت شما: 15.8
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-12-23 ساعت 09:04)ali1393 نوشته:  آقا ناصر فکر میکنم این عدد30ماه اشتباه نرم افزارمترجم شما باشه من کنترل کردم وعددصحیح3.1ماه است که پیشرفت واقعی بولتن را درسال محاسباتی جاری(مشابه سال آبی که از مهر شروع میشه)نشان میده .بهرحال از بقیه موارد گزارش شما به نطر میاد که باید اینجوری باشه:
تعداد روزهای برآورد شده برای رسیدن به تاریخ اولویت شما: 712
تعداد ماه های برآورد شده برای رسیدن به تاریخ اولویت شما: 23.7
تعداد روزهای تقویمی تا تاریخ اولویت شما: 474
تعداد ماه های تقویمی تا تاریخ اولویت شما: 15.8
ممنون علی جان
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان :
بنده را ببخشید ، اما یاد ضرب المثل « طرف را در ده را نمیدادند سراغ کدخدا را میگرفت»
افتادم. کتگوری اف 4 کلا رو هواست اونوقت ما تاریخ ها رو چک میکنیم!!!
دیروز طاهر کاملی میگفت گرفتن معافیت از دستور منع ورود برای این کتگوری بسیار مشگل است.و توصیه میکرد فعلا اگر حتی نوبتتان هم شد پیگیری نکنید که شاید 7 ماه دیگه و به احتمال کم حکم جدیدی صادر بشه!!!
حتی مواردی بوده که مادر یک نفر سیتی زنی ویزا گرفته اما به پدر ندادند. وضع خرابتذر از اونیه که ما فکر میکردیم.!!!
F4 منتظر F14
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام ، سپاس از راهنمایی های دوستان،
دایی بنده در سال ۲۰۰۶ برای مادرم اقدام کردن ، درخواست در سال ۲۰۱۰ اپرو شده اما متاسفانه از سال ۲۰۱۰ تا به حال دایی گرامی ما رو در جریان این کار نمی زارن. کسی میدونه ما چجوری خودمون می تونیم پیگیری کنیم؟ اصلا مراحل بعدی چی هست؟ آیا ما باید منتظر نامه باشیم؟ نامه به ایران به منزل مادر فرستاده میشه؟ آیا از دایی هم در این مرحله مدارکی خواسته میشه؟ کلا به صورت مختصر اگه یه شرح از این پروسه اگه بدین خیلی خیلی ممنون میشم.

در ضمن priority date رو از کجا میشه دید؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان