کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
خلاصه وضعیت گروه F4
(2017-12-25 ساعت 04:08)poram نوشته:  با سلام ، سپاس از راهنمایی های دوستان،
دایی بنده در سال ۲۰۰۶ برای مادرم اقدام کردن ، درخواست در سال ۲۰۱۰ اپرو شده اما متاسفانه از سال ۲۰۱۰ تا به حال دایی گرامی ما رو در جریان این کار نمی زارن. کسی میدونه ما چجوری خودمون می تونیم پیگیری کنیم؟ اصلا مراحل بعدی چی هست؟ آیا ما باید منتظر نامه باشیم؟ نامه به ایران به منزل مادر فرستاده میشه؟ آیا از دایی هم در این مرحله مدارکی خواسته میشه؟ کلا به صورت مختصر اگه یه شرح از این پروسه اگه بدین خیلی خیلی ممنون میشم.

در ضمن priority date  رو از کجا میشه دید؟؟
دوست عزیز زمانی که دایی شما برای مادرتون اقدام کردن یک نامه برای دایی شما ارسال شده که داخل اون PRIORITY DATE نوشته شده شما ظاهرا فعلا باید منتظر بمونید چون توی جدول بولتن هنوز نوبت شما نشده شما در حال حاضر میتونید با NVC تماس بگیرید و کیس نامبر خودتون تلفنی از آنها بگیرید برای گرفتن کیس نامبر اونها احتیاج به نام نام خانوادگی و تاریخ تولد میلادی مادرتون دارند و به انها بگید که میخواهید با ایمیل با شما در ارتباط باشند به شما میگویند چه کار کنید . اگر اون نامه اولیه داشته باشید تاریخ اقدام شما در ان ذکر شده
موفق باشید
F2A
priority  date :20 May 2016  
approved :30 Sep 2016
case number:1 Nov 2016
Invoice ID number : 22 Sep 2017
confirmation number:24 Sep 2017
complete:25 Dec 2017
Interview:31May 2018
Result : waiting
پاسخ
تشکر کنندگان: poram
(2017-12-24 ساعت 14:27)behzad46 نوشته:  دوستان :
بنده را ببخشید ، اما یاد ضرب المثل « طرف را در ده را نمیدادند سراغ کدخدا را میگرفت»
افتادم. کتگوری اف 4 کلا رو هواست اونوقت ما تاریخ ها رو چک میکنیم!!!
دیروز طاهر کاملی میگفت گرفتن معافیت از دستور منع ورود برای این کتگوری بسیار مشگل است.و توصیه میکرد فعلا اگر حتی نوبتتان هم شد پیگیری نکنید که شاید 7 ماه دیگه و به احتمال کم حکم جدیدی صادر بشه!!!
حتی مواردی بوده که مادر یک نفر سیتی زنی ویزا گرفته اما به پدر ندادند. وضع خرابتذر از اونیه که ما فکر میکردیم.!!!
همین که میگید به مادر با وجود اینکه جز فرمان جدید نیست ویزا دادن علامت خوبیه و جای امیدواریه انشالله بزودی این قانو ن تعدیل میشه و همه کتگوریها F4 هم شامل معافی میشن
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-12-25 ساعت 10:21)melon نوشته:  
دایی بنده در سال ۲۰۰۶ برای مادرم اقدام کردن ، درخواست در سال ۲۰۱۰ اپرو شده اما متاسفانه از سال ۲۰۱۰ تا به حال دایی گرامی ما رو در جریان این کار نمی زارن. کسی میدونه ما چجوری خودمون می تونیم پیگیری کنیم؟ اصلا مراحل بعدی چی هست؟ آیا ما باید منتظر نامه باشیم؟ نامه به ایران به منزل مادر فرستاده میشه؟ آیا از دایی هم در این مرحله مدارکی خواسته میشه؟ کلا به صورت مختصر اگه یه شرح از این پروسه اگه بدین خیلی خیلی ممنون میشم.

دوست عزیز زمانی که دایی شما برای مادرتون اقدام کردن یک نامه برای دایی شما ارسال شده که داخل اون PRIORITY DATE نوشته شده شما ظاهرا فعلا باید منتظر بمونید چون توی جدول بولتن هنوز نوبت شما نشده شما در حال حاضر میتونید با NVC تماس بگیرید و کیس نامبر خودتون تلفنی از آنها بگیرید برای گرفتن کیس نامبر اونها احتیاج به نام نام خانوادگی و تاریخ تولد میلادی مادرتون دارند و به انها بگید که میخواهید با ایمیل با شما در ارتباط باشند به شما میگویند چه کار کنید . اگر اون نامه اولیه داشته باشید تاریخ اقدام شما در ان ذکر شده
موفق باشید

ما نامه اولیه که NOA هست و داریم اما قسمت priority date خالی هست!! کلا این priority date چی هست و چی و نشون میده؟ ببخشید اگه سوالم خیلی مبتدی هست من اطلاعات زیادی در این زمینه ندارم. متاسفانه بخاطر این فایلی که دایی برای مادرم باز کردن به مادر ویزای توریسیتی نمیدن و دایی هم جواب درستی نمیدن به ما ... اینه که من می خوام ببینم تکلیف این کیس چیه بالاخره
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-12-26 ساعت 02:05)poram نوشته:  
(2017-12-25 ساعت 10:21)melon نوشته:  

موفق باشید

ما نامه اولیه که NOA هست و داریم اما قسمت priority date  خالی هست!! کلا این priority date  چی هست و چی و نشون میده؟ ببخشید اگه سوالم خیلی مبتدی هست من اطلاعات زیادی در این زمینه ندارم. متاسفانه بخاطر این فایلی که دایی برای مادرم باز کردن به مادر ویزای توریسیتی نمیدن و دایی هم جواب درستی نمیدن به ما ... اینه که من می خوام ببینم تکلیف این کیس چیه بالاخره

داخل همون نامه یک تاریخ هست فکر کنم همون جایی که خالی یک جدول پایین یا سمت چب اونجا یک تاریخ نوشته همون میشه PRIORITY DATE شما
فعلا برای کیس مادر شما کسانی که سال 2004 اقدام کردن دارن میروند سفارت شما از روی بولتن چک کنید تقریبا 6 ماه مونده که نوبتتون بشه احتمالا با شما تماس میگیرند که مدارک اسپانسر و مدارکی لازم دارند بفرستید البته دایی جان در این جا باید همکاری کنند چون درخواست دهنده هستند ولی به نظر من شما با ان وی سی تماس بگیرید شمارش توی سایت هست و کیس نامبر بگیرید مادر شما فعلا باید منتظر باشند تا نوبتشون بشه اگر در این مدت دایی شما تغییر آدرس داشته بایستی اعلام کنید که مدارک به دستتون برسه وگرنه شوخی شوخی کیستون از بین میره
F2A
priority  date :20 May 2016  
approved :30 Sep 2016
case number:1 Nov 2016
Invoice ID number : 22 Sep 2017
confirmation number:24 Sep 2017
complete:25 Dec 2017
Interview:31May 2018
Result : waiting
پاسخ
تشکر کنندگان: poram
(2017-12-26 ساعت 09:50)melon نوشته:  
(2017-12-26 ساعت 02:05)poram نوشته:  
(2017-12-25 ساعت 10:21)melon نوشته:  دوست عزیز زمانی که دایی شما برای مادرتون اقدام کردن یک نامه برای دایی شما ارسال شده که داخل اون PRIORITY DATE نوشته شده شما ظاهرا فعلا باید منتظر بمونید چون توی جدول بولتن هنوز نوبت شما نشده شما در حال حاضر میتونید با NVC تماس بگیرید و کیس نامبر خودتون تلفنی از آنها بگیرید برای گرفتن کیس نامبر اونها احتیاج به نام نام خانوادگی و تاریخ تولد میلادی مادرتون دارند و به انها بگید که میخواهید با ایمیل با شما در ارتباط باشند به شما میگویند چه کار کنید . اگر اون نامه اولیه داشته باشید تاریخ اقدام شما در ان ذکر شده
موفق باشید

ما نامه اولیه که NOA هست و داریم اما قسمت priority date  خالی هست!! کلا این priority date  چی هست و چی و نشون میده؟ ببخشید اگه سوالم خیلی مبتدی هست من اطلاعات زیادی در این زمینه ندارم. متاسفانه بخاطر این فایلی که دایی برای مادرم باز کردن به مادر ویزای توریسیتی نمیدن و دایی هم جواب درستی نمیدن به ما ... اینه که من می خوام ببینم تکلیف این کیس چیه بالاخره

داخل همون  نامه یک تاریخ هست فکر کنم همون جایی که خالی یک جدول پایین یا سمت چب اونجا یک تاریخ نوشته همون میشه PRIORITY DATE شما
فعلا برای کیس مادر شما کسانی که سال 2004 اقدام کردن دارن میروند سفارت شما از روی بولتن چک کنید تقریبا 6 ماه مونده که نوبتتون بشه احتمالا با شما تماس میگیرند که مدارک اسپانسر و مدارکی لازم دارند بفرستید البته دایی جان در این جا باید همکاری کنند چون درخواست دهنده هستند ولی به نظر من شما با ان وی سی تماس بگیرید شمارش توی سایت هست و کیس نامبر بگیرید مادر شما فعلا باید منتظر باشند تا نوبتشون بشه اگر در این مدت دایی شما تغییر آدرس داشته بایستی اعلام کنید که مدارک به دستتون برسه وگرنه شوخی شوخی کیستون از بین میره
سلام
دوست عزیز سال 2006 اقدام کردن یعنی احتمال داره 6 ماه دیگه ولکام لتر بیاد براش؟؟
چون خود من هم 2006 اقدام کردم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز سلام یه سوال ذهن من را درگیر کرده کسی میدونه چقدر طول میکشه از اداره مهاجرت جواب بدن که قبول کردند پرونده را یا نه؟
احتمال اینکه قبول نکنند است؟ مدارک را کامل دادیم کپی شناسنامه ها و فرم i-130 و هزینه را
بخاطر این قانون جدید که قراره تصویب کنند میگم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان این پتیشن رو امضاء کنید برای رفع تراول بن انشالله
https://www.change.org/p/president-donal..._3.control
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان کیس F4 کسی میدونه مدارک مورد نیاز همراه با فرم I-130 چیا هست ، اگر اطلاع دارید لطفا به من بگه
ممنون میشم
نوع ويزا:CR1
ارسال مدارك:١٠/٣/٢٠١٦
اپرو:١٤/٧/٢٠١٦
دريافت كيس نامبر:١٦/٨/٢٠١٦
ارسال مدارك به NVC:١٨/٩/٢٠١٦
ايميل نقص مدارك از NVC:٢٠/١٠/٢٠١٦
ايميل مجدد نقص مدارك:٧/١/٢٠١٧
هر دو ايميل نقص بى دليل بود.
ايميل تكميل مدارك از NVC:١٢/٤/٢٠١٧
دريافت ايميل وقت سفارت:١٤/٤/٢٠١٧
محل و وقت سفارت:ايروان٢٥/٥/٢٠١٧
نتيجه:AP
آپديت:25,26,30,31may
29Dec/10,12,16,17,29,30jan/1,2,5feb
دريافت ايميل ويور:١٢jan
دريافت ايميل اينفورميشن(٥٥٣٥):٣٠jan
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-02-03 ساعت 18:43)Pegah123 نوشته:  دوستان کیس F4 کسی میدونه مدارک مورد نیاز همراه با فرم I-130 چیا هست ، اگر اطلاع دارید لطفا به من بگه
ممنون میشم

فرم i-130 با ترجمه شناسنامه شما و کسی که درخواست میده یا همون معرف شمابا هزینه فرم
پاسخ
تشکر کنندگان: Pegah123
سلام دوستان
ببخشید اگه سوالم تکراریه. اطلاع دارید زمان دریافت ویزاF2A چقدر هست. ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-02-04 ساعت 23:03)hadi84 نوشته:  
(2018-02-03 ساعت 18:43)Pegah123 نوشته:  دوستان کیس F4 کسی میدونه مدارک مورد نیاز همراه با فرم I-130 چیا هست ، اگر اطلاع دارید لطفا به من بگه
ممنون میشم

فرم i-130  با ترجمه شناسنامه شما و کسی که درخواست میده یا همون معرف شمابا هزینه فرم

ممنونم🙏🏻
نوع ويزا:CR1
ارسال مدارك:١٠/٣/٢٠١٦
اپرو:١٤/٧/٢٠١٦
دريافت كيس نامبر:١٦/٨/٢٠١٦
ارسال مدارك به NVC:١٨/٩/٢٠١٦
ايميل نقص مدارك از NVC:٢٠/١٠/٢٠١٦
ايميل مجدد نقص مدارك:٧/١/٢٠١٧
هر دو ايميل نقص بى دليل بود.
ايميل تكميل مدارك از NVC:١٢/٤/٢٠١٧
دريافت ايميل وقت سفارت:١٤/٤/٢٠١٧
محل و وقت سفارت:ايروان٢٥/٥/٢٠١٧
نتيجه:AP
آپديت:25,26,30,31may
29Dec/10,12,16,17,29,30jan/1,2,5feb
دريافت ايميل ويور:١٢jan
دريافت ايميل اينفورميشن(٥٥٣٥):٣٠jan
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-02-08 ساعت 17:52)Pegah123 نوشته:  
(2018-02-04 ساعت 23:03)hadi84 نوشته:  
ممنون میشم

فرم i-130  با ترجمه شناسنامه شما و کسی که درخواست میده یا همون معرف شمابا هزینه فرم

ممنونم🙏🏻

برای پرداخت هزینه فرم ، چک شخصی تون رو ضمیمه کردین ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
با توجه به وضعيت قوانين جديد مهاجرت اگه وقت سفارت براي كساني كه از طريق خواهر و يا برادرشون مي خواند ويزا بگيرند گذاشته شود به نظرتون براي مصاحبه بروند يا زمان تصاحبه رو عقب بياندازند تا قوانين حديد مهاجرتي تصويب شود
شماره كيس ??45 /محل مصاحبه انكارا تغيير به ايروان؟/كارنت فوریه/ مصاحبه 20اپريل /وضعيت مصاحبه كليرنس /اپديت 2و 4جون,24 و27جولاى نفر اصلی دريافت ويزا 31 جولاى
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان یک سوال داشتم من از خالم که برای مادرم اقدام کرده یه فرم گرفتم که تاریخاش به این ترتیبه
receipt date 10 jan 2008
priority : 11 oct 2007
notice: 16 aug 2011
الان کدوم تاریخ مهمه توی ویزا بولتین؟ بالای فرمم زده i130
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-03-28 ساعت 23:35)optic نوشته:  سلام دوستان یک سوال داشتم من از خالم که برای مادرم اقدام کرده یه فرم گرفتم که تاریخاش به این ترتیبه
receipt date 10 jan 2008
priority : 11 oct 2007
notice: 16 aug 2011
الان کدوم تاریخ مهمه توی ویزا بولتین؟ بالای فرمم زده i130

Priority date رو باید چک کنی
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان