کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مدارك لازم برای اثبات نامزد بودن
صفحه اسکایپ که جلوت بازه، دکمه PRTSC رو روی صفحه کلیدت فشار بده و بعد برو برنامه paint رو باز کن و paste رو بزن و بعد سیو کن. از اون میتونی پرینت بگیری
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: shabnam.84 ، سانازی
دوستان عزیز من در تاریخ 16 ژانویه 2013 مصاحبه شدم ولی بسیار راخته اصلا لزومی نداره استرس داشته باشید همه افیسرها بسیار با احترام و مهربونند کیس من ازدواج بود و بهته همه چیرو همون طور که هست بگید از من فقط عکسهام رو خواستند و همه رو نگاهکرد واحساساتی هم شد یعنی از بعضی عکسها بیشتر خوشش اومد و سوالها این بود کی اشنا شدید کی همسرتون وارد امریکا شد کجا کار می کنی و از 18سالگی چه کارهایی کردی ؟همین پایدار باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، elli2 ، Saeedv13 ، dinadino228 ، shabnam.84 ، سانازی ، Asal707 ، goliii
تبریک میگم. ویزا گرفتید؟
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت دوستان چند تا سوال برای من پیش اومد:
1-آیا میشه که بعد از ورود به آمریکا توسط ویزای نامزدی ازدواج کرد و پس از تکمیل پروسه و گرفتن گرین کارت طلاق گرفت؟
2-این پروسه یعنی از بعد ازدواج تا گرفتن گرین کارت چه قدر زمان میبره؟
3-زود ترین موقعی که فرد پس از ازدواج میتونه طلاق بگیره و دیپورت نشه کیه؟
خیلی ممنون.
نوع ویزا:k1(نامزدی)
تشکیل پرونده:2012, 13 Dec
تاریخ دریافت رسیپت نامبر: Dec 26, 2012
تاریخ مصاحبه:Apr 4, 2013
محل مصاحبه:ابوظبی
کلیرنس: Jan 15,2013
کل پروسه: تقریبا 400 روز
پاسخ
تشکر کنندگان:
شما تا 3 ماه فرصت دارید ازدواج کنید و بعد از ازدواج، 2-3 ماهی طول میکشه که گرین کارتتون بیاد
اما گرین کارتتون مشروطه و میان بررسی میکنن که اگه طلاق گرفته باشید باطلش میکنن و باید برگردید ایران
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، shabnam.84 ، سانازی ، dinadino228
دقیقا همین مطالبی که الهه جان گفت هستش و منم این رو اضافه کنم گرین کارتی که میگیرین 2 سال اعتبار داره و در صورت جدایی باید به
ایران برگردین و باطل میشه

غمم از وحشت پوسیدن نیست/
غمم از زیستن بی تو در این لحظه ی پر دلهره است...
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، girl ، سانازی ، dinadino228 ، goliii
حالا این قضیه چه تاثیر منفی داره برامون؟ اصلا جرا هیچ خبری ازشون نیست و حتی سراغی از ما نمیگیرن؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-05-20 ساعت 20:38)Yas Banoo نوشته:  
(2011-05-20 ساعت 01:31)ShoMpeT نوشته:  [quote='piboo' pid='109491' dateline='1305832685']
سلام دوستان
من 23 می مصاحبه دارم.از دوستانی که اطلاع دارند خواهش میکنم زود جواب دهند
من مراسم نامزدی نگرفتم اما عکس خانوادگی و عکسهایی که در مسافرت گرفتم رو دارم و همینطور پرینت مکالمه و ایمیل
وهمه اینها در یک پوشه خلاصه میشه ایا تعداد عکسها و مدارک باید خیلی زیاد باشن ؟من نگرانم که مبادا به کم بودن مدارکم گیر بدن؟
دوستان زود جواب دهیدددددددددددد.

من هم مراسم نامزدی نداشتم، فقط حدود 10 الی 15 تا عکس هایی رو که با هم داشتیم به اضافه ی پرینت ایمیل ها و بیلیت هواپیما و فرم اجاره خونه رو همراهم بردم. عکس ها رو که همه رو بهم پس دادن، ایمیل ها رو هم خیلی سریع نگاه کردن و کلن همه ی مدارک رو یه نگاه کردن و بهم پس دادن.
یعنی شما با 10 تا عکس تونستید ویزای نامزدی بگیرید؟چون عکسهای من هم کمه.سوال دیگه اینکه نامزدتون در آمریکا چه زمانی اقدام کرد و چه تاریخی به شما وقت مصاحبه دادن؟چه مدارکی بغیر از چیزهایی که بالا گفتید لازمه؟خیلی ممنون میشم جوابم رو بدید.متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-11-21 ساعت 06:13)negi نوشته:  
(2012-11-21 ساعت 00:58)mehrannn نوشته:  سلام به همه
ببخشید دوستان من توی سفر نامه ها خوندم که روز مصاحبه جلو در سفارت یک خانم هست که مدارکی که تو ایمیل زدن تحویل میگیره، من پرینت ایمیلهام و هیزتوری چت و .... خیلی زیاد شده، به نظر شما همه اینها رو جدا جدا بهش بدم یا همشون بذارم توی یک کیف یا پاکت بهش تحویل بدم؟
از تجربیاتتون بگید
مرسی
دوست عزیز اون خانم جلوی در سفارت نیست. پشت یکی از باجه های داخل سفارت هست. ایشون فقط مدارک اولیه رو از شما تحویل می گیره که شامل: فرمها، پاسپورت، عکس، شناسنامه، مدارک مالی و ....
مدارکی که نشون دهنده رابطه شما با نامزدتون هست رو (مثل عکسهای دونفره و چت و ایمیل) پیش خودتون نگه می دارید اگر آفیسر هنگام مصاحبه از شما خواست بهش می دید.

سلام نگی جان.چند تا سوال دارم...منظورت از فرمها همون فرم کا یک نامزدی هست؟یا چند تا فرم دیگه هم هست؟از عکس گفتی حالا این عکس باید پرسنلی باشه و بدون حجاب؟ چون من یکی برای لاتاری امسال انداخته بودم.چند تا باید باشه؟6 تا؟یا منظورت عکسهای دونفره اثبات آشناییمونه؟مدارک مالی من رو میخوان یا نامزدم رو؟اگه من مال و اموالی نداشته باشم چی Sad اگه اونجا منزل داشته باشه کافیه؟چون اجاره نامه نداه
پاسخ
تشکر کنندگان:
عسل جان شما تاپیک مربوط به ویزای نامزدی رو مطالعه کن حتما. بهت کمک میکنه.

عکس هم منظور اونایی هستش که شما دو نفره باهم دارین. و 2 قطعه عکس 5*5 اگه اشتباه نکنم روز مصاحبه

مدارک مالی هم از نامزدتون میخوان ازشما چیزی دراین مورد نمیخوان.

غمم از وحشت پوسیدن نیست/
غمم از زیستن بی تو در این لحظه ی پر دلهره است...
پاسخ
تشکر کنندگان: girl
(2012-12-04 ساعت 21:36)آناهيتا نوشته:  
(2012-12-04 ساعت 13:09)Acaro نوشته:  
(2012-12-04 ساعت 12:44)آناهيتا نوشته:  والا من هفته ي پيش رفتم كه با DHL مداركمو بفرستم ايران گفتن DHL ايران نميبره و كارمنده كاغظي كه زير شيشه ي ميزش بود نشونم داد و گفت كه از april 2012 اينطور شده ..... نميدونم مجبور شدم با usps بفرستم Sad

اگر L.A هستید و امکان مراجعه به Westwood یا به O.C Irvine را دارید من یک سرویس خوب و مطمین به شما معرفی می کنم

بله نزديك westwood هستم اكارو جان اما هفته ي گذشته فرستادم مداركو با usps ..... هنوز نرسيده Sad
من با DHL فرستادم 4 روزه رسید
2 جولای فرستادم 5 جولای رسید
150 هزار تومان هم تقدیمشون کردم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان . ما تازه اپرو شدیم کسی می دونه چطور از وایبر میج ها رو پرینت میشه گرفت؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow
(2013-12-29 ساعت 12:57)ahooo نوشته:  سلام دوستان . ما تازه اپرو شدیم کسی می دونه چطور از وایبر میج ها رو پرینت میشه گرفت؟؟؟؟
یه قسمتی داره که مسیج ها رو بهت ایمیل میزنه
نوع ویزا:IR1 -- اولین اقدام: آگست 2013 -- نقص مدارک: مارچ 2014 -- اپرووال: 10جولای2014 -- کیس نامبر: 10 آگست 2014 ابوظبی -- تکمیل مدارک:8جولای2015 مصاحبه: سپتامبر2015 -- کلیر:25جولای2016
پاسخ
تشکر کنندگان: ahooo
(2013-12-29 ساعت 12:57)ahooo نوشته:  سلام دوستان . ما تازه اپرو شدیم کسی می دونه چطور از وایبر میج ها رو پرینت میشه گرفت؟؟؟؟

اگه گوشی موبایلت آی فون باشه میتونی ازشون عکس بگیری بعد وارد کامپیوتر کنی وسپس پرینت بگیری... خیلی سادس منم همین کارو کردم Big Grin
Case: K1 - Abu Dhabi - Interview First April - Clearance : Aug/21/2014 Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، ahooo
(2013-12-29 ساعت 13:18)shadoow نوشته:  
یه قسمتی داره که مسیج ها رو بهت ایمیل میزنه

مسیج ها رو ایمیل میزنه ولی خالی. کسی راه دیگه ای سراغ داره.مرسی از کمکتون دوستان
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان