کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مدارك لازم برای اثبات نامزد بودن
(2011-05-20 ساعت 01:31)ShoMpeT نوشته:  ویرایش شد.
پشیمون شدم جواب دادم

ShoMpeT عزیز، ای دوست قدیمی و خوب ما، چرا پشیمون شدی؟! دوستان جدید به تجربه های گرانقدر دوستان قدیمی که قبلا مسیر ناهموار اخذ ویزا رو طی کردن، احتیاج دارن. لطفا از به اشتراک گذاشتن اطلاعات دریغ نفرما!
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: Parniyan ، alireza62 ، msar

[/quote]
ShoMpeT عزیز، ای دوست قدیمی و خوب ما، چرا پشیمون شدی؟! دوستان جدید به تجربه های گرانقدر دوستان قدیمی که قبلا مسیر ناهموار اخذ ویزا رو طی کردن، احتیاج دارن. لطفا از به اشتراک گذاشتن اطلاعات دریغ نفرما!
[/quote]

من هم با frozen mind عزیز موافقم
این سایت به دوستانی که همه این مراحل را با موفقیت پشت سر گذاشتن نیاز داره
الآن در قسمت تاپیک نامزدی ما شخص خاصی را نداریم که اطلاعات کاملی در این مورد داشته باشه اما کسانی مثل shompet که این مرحله را گذروندن میتونن کمک خیلی بزرگی به بچه های ویزای نامزدی کنن
درصورتی که در قسمت های دیگه دوستان باتجربه زیادی هستن که دوستان را راهنمایی میکنن
من خودم تمام تاپیک های گذشته را خوندم اما متاسفانه اکثر دوستان متقاضی ویزای نامزدی بعد از رفتنشون به امریکا این سایت را فراموش کردن یا اگرهم هراز چند گاهی به سایت سر میزنن ما را از تجربه های گرانبهاشون بی نصیب میذارن
در هر صورت موفق و شاد باشین
نوع ویزا: k1 (نامزدی)
اولین اقدام:2010/sep/25
مصاحبه: 13 ،جولای 20۱۱ - آنکارا
مدت زمان کلیرینس: ۱۲ روز
کلیر: ۲۵ جولای 2011
تاریخ گرفتن ویزا: ۱۹ آگست 2011
طول مدت پروسه :۱۰ ماه

و خدایی که در این نزدیکیست . . .
.
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza62 ، frozen mind ، Asal707 ، blackpenz ، msar
سلام دوستان.
برای اثبات رابطه من و نامزدم عکسای زیادی داریم.ایمیل هم زیاد داریم.میخواستم بدونم باید متن ایمیلارو پرینت کنم ببرم یا از صفحه inbox پرینت بگیرم؟در مورد چت کردن هم همینطور باید متنو ببرم یا صفحه ای که نشون میده ما با هم چت کردیمو؟برای تلفن من کلا از کارت استفاده میکنم زیاد مستقیم نزدم کارت تلفن هایی که استفاده کردمو ببرم یا حتما باید پرینت تلفن باشه؟اگه بازم مدرکی که مفیده راهنمایی کنید که تهیه کنم.
ممنون.
همیشه دلتنگ پدر ومادر.....
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، msar
(2011-06-09 ساعت 21:28)alireza62 نوشته:  سلام دوستان.
برای اثبات رابطه من و نامزدم عکسای زیادی داریم.ایمیل هم زیاد داریم.میخواستم بدونم باید متن ایمیلارو پرینت کنم ببرم یا از صفحه inbox پرینت بگیرم؟در مورد چت کردن هم همینطور باید متنو ببرم یا صفحه ای که نشون میده ما با هم چت کردیمو؟برای تلفن من کلا از کارت استفاده میکنم زیاد مستقیم نزدم کارت تلفن هایی که استفاده کردمو ببرم یا حتما باید پرینت تلفن باشه؟اگه بازم مدرکی که مفیده راهنمایی کنید که تهیه کنم.
ممنون.

سلام،
من خود ایمیلهام رو پرینت گرفتم. پرینت تلفن و چت ها رو نگرفتم
پاسخ
تشکر کنندگان: Parniyan ، alireza62 ، frozen mind ، msar
اگر دو نفر برای ویزای نامزدی بخوان اقدام کنند ولی از راه دور باشه و مقدور نباشه همدیگه رو ببینند عکس بندازند چی کار کنند؟
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
با سلام،
مدارکی که ما برای اثبات رابطمون واسه ویزای نامزدی فرستادیم شامل: عکس های که درآتلیه و جاهای دیدنی که با هم رفته بو دیم گرفته بودیم، یکی ۲ تا عکس خانوادگی، ( یک سری عکس هم طی سفرمون به دبی گرفته بودیم که با خودم به سفارت بردم)، نتیجه آزمایش خون، رسید حلقه های نامزدیمون، بلیط هواپیمایی که واسه دیدن همدیگه گرفته بودیم ( اونها تهران بودن و ما شیراز) و بلیطی که نامزدم واسه ایران اومدنش گرفته بود،و بلیط ورودی برای جاهای دیدنی که با هم رفته بودیم ، گرفته بودیم میشد.
پاسخ
سلام دوستان،

یه سوال داشتم چون با خوندن مطالب اینجا یکم نگران شدم. دوست پسر من می‌خواد برای ویزا‌ی نامزدی برای من اقدام کنه. ولی‌ مشکل اینجاست که ما با هم عکس نداریم، و مدت خیلی‌ طولانی‌ از اشناییمون نمی‌گذره.

چند ماه پیش که اومد ایران دوستیمون تازه شروع شد و به همین خاطر عکس ۲ نفر نداریم. البته ایشون تابستون برای چند ماه میاد ایران، ولی‌ الان جزو مدارکی که میفرستیم عکس نیست.حالا با این شرایط ویزا‌ی نامزدی ما قبول می‌شه؟

پاسخ
مصاحبه تون کی هستش؟
اگه الان ندارید مشکلی نیست، روز مصاحبه با خودتون ببرید. البته اگه مصاحبه بعد از اومدن دوستتون به ایران باشه
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
(2012-03-31 ساعت 02:39)elahenadafy2 نوشته:  مصاحبه تون کی هستش؟
اگه الان ندارید مشکلی نیست، روز مصاحبه با خودتون ببرید. البته اگه مصاحبه بعد از اومدن دوستتون به ایران باشه

الهه جون، هنوز اصلا اقدام نکردیم، تا هفتهٔ آینده مدارک اولیه رو میفرستیم، ولی‌ چون دیدم که نوشته بود مدارک اثبات نامزدی هم باید باشه، به همین دلیل نگران شدم. پس پرینت تلفن و چت همون رو بفرستیم کافیه؟ دوستم تا ۲ ماه دیگه میاد ایران. تا اون موقع که وقت سفارت نمیدان!!
پاسخ
نه عزیزم
4-5 ماه طول میکشه که پروندتون approve بشه. بعدش پرونده میره به NVC. اونموقع ازتون میخوان. البته گاهی هم قبل از approve واسه ویزای نامزدی عکس و این چیزا میخوان که خودشون بهتون اعلام میکنن. فکرکنم 2-3 ماه بعد از اقدام ازتون بخوان. تازه اگه بخوان.
تا اون موقع هم که دوستتون میادش. عکساتونو بگیرید
فقط سعی کن چند عکس توی جاهای مختلف بگیری و ترجیحا با مدل موهای مختلف Tongue. آخه اینجوری نمیفهمن که عکسارو همه توی یه نوبت گرفتید Big Grin
واسه مدارک اولیه هم فقط فرمها و ترجمه ها هستش نه مدارک نامزدی. ولی اگه بفرستید بد نیست. شاید کارتون جلو بیفتهSmile
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: sara mas ، Asal707 ، msar
(2012-03-31 ساعت 05:24)elahenadafy2 نوشته:  نه عزیزم
4-5 ماه طول میکشه که پروندتون approve بشه. بعدش پرونده میره به NVC. اونموقع ازتون میخوان. البته گاهی هم قبل از approve واسه ویزای نامزدی عکس و این چیزا میخوان که خودشون بهتون اعلام میکنن. فکرکنم 2-3 ماه بعد از اقدام ازتون بخوان. تازه اگه بخوان.
تا اون موقع هم که دوستتون میادش. عکساتونو بگیرید
فقط سعی کن چند عکس توی جاهای مختلف بگیری و ترجیحا با مدل موهای مختلف Tongue. آخه اینجوری نمیفهمن که عکسارو همه توی یه نوبت گرفتید Big Grin
واسه مدارک اولیه هم فقط فرمها و ترجمه ها هستش نه مدارک نامزدی. ولی اگه بفرستید بد نیست. شاید کارتون جلو بیفتهSmile

مرسی‌ الهه جون. لطف کردی...اینجوری خوبه باز Smile

من از طریقه مامانم که سیتیزن هستن پرونده دارم، که ساله گذشته approval آخرش اومد. ولی‌ چون تقریبا ۲ سال دیگه نوبت مصاحبم می‌شه می‌خوام از طریق نامزدی اقدام کنم که زود تر برم و زندگیمو شروع کنم. با وکیل که صحبت کردیم گفت مشکلی‌ پیش نمیاد. ولی‌ نمیدونم احتمال اینکه بهم ویزا بدن چقدره. فکر میکنی‌ بهم ویزا بدن؟ تاحالا کسی‌ با این شرایط رفته؟

ممنون Smile
پاسخ
عزیزم چرا ویزا ندن؟
فکر کنم باید پرونده مامانت رو ببندید. بعد نامه approval را همراه به سایر مدارک به NVC و USCIS بفرستید.
هیچ مشکلی نیستش.
نحوه بستن پرونده رو بلد نیستم. از وکیل بپرس. اینجا هم بچه ها احتمالا بدونن
پاسخ
(2012-03-31 ساعت 21:41)elahenadafy2 نوشته:  عزیزم چرا ویزا ندن؟
فکر کنم باید پرونده مامانت رو ببندید. بعد نامه approval را همراه به سایر مدارک به NVC و USCIS بفرستید.
هیچ مشکلی نیستش.
نحوه بستن پرونده رو بلد نیستم. از وکیل بپرس. اینجا هم بچه ها احتمالا بدونن

نمیدونم والا میگم شاید فکر کنن که من به هر طریقی فقط می‌خوام برم. وکیل گفت که پرونده‌ها با هم تداخل پیدا نمیکنن و مشکلی‌ پیش نمیاد. پرونده‌ی مامانم موقعی بسته می‌شه که ازدواج من تو آمریکا ثبت بشه و برای گرین کارت اقدام کنم. ولی‌ خوب همه چیز بستگی به نظر آفیسر داره که مصاحبه می‌کنه. برایه همین مطمئن نیستم Smile
پاسخ
من یه سئوال دارم لطفا هر کی می دونه منا راهنمایی کنه !!!!!!!!!!!!!
من نامزدم سیتیزن آمریکاسن 20 سال و اندی در آمریکا رندکی می کنه و تا حالا ایران نیومده ما از طریق اینترنت آشنا شدیم بعدش خانواده ها آشنا شدن اون به دلایل پزشکی نمی تونه مسافرت کنه برا همین من می خواستن برم آمریکا اونا ببینم که ویزا ندادن بعد وکیل گرفتیم برای ویزای نامزدی جزء شرایط خاص بدون دیدار و عکس حالا بعد از 9 ماه نامه اومد که ظرف 45 روز جواب اوکی یا دینای می دن ولی حالا دوباره نامه اومده چرا من برای دبدار ایشون اقدام نکردم ما هم مدارکی را که نشون بده من سفارت رفتم و رد شدم را برا وکیل فرستادیم حالا یه سئوال دارم آیا ممکنه منا رد کنن آیا کسی تا بحال به همچین موردی بر خورده
پاسخ
منم عکس ندارم نمی دونم بهم ویزا می دن یا نه
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان