کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مدارك لازم برای اثبات نامزد بودن
الهه جان اگه یادت باشه از ما عکس تاریخ دار خواستند که متاسفانه سال گذشته که نامزدم اومد ایران ما عکس نگرفتیم چون اون موقع فکر این چیزا نبودیم. ولی‌ تابستون که اومد عکس گرفتیم و فرستادیم. بهمون RFE خورد و گفتن عکس تاریخ دار بدین که نشون بده طی‌ ۲ سال گذشته همدیگرو دیدین (قبل از تابستون که پرونده به جریان افتاده). به همین دلیل وکیل ازمون خواست این نامه هارو بدیم که گیر ندن. امیدوارم زود تر حل بشه..
بقیهٔ‌ مدارک رو همرو فرستادیم و قبول کردن. تنها مشکل همین عکسه. با اینکه نامزدم بلیت ساله گذشتش رو هم فرستاده براشون ولی‌ گیر دادن به عکس

ممنون acaro عزیز. لطف کردی Smile
K1
اقدام: جولای۲۰۱۲
اپروال: دسامبر۲۰۱۲
مصاحبه: ابوظبی-فوریه۲۰۱۳
اقدام برای AOS: جون ۲۰۱۳
انگشت نگاری: جون ۲۰۱۳
دریافت نامه مصاحبه AOS: جولای ۲۰۱۳
مصاحبه AOS: آگوست ۲۰۱۳
دریافت گرین کارت: آگوست ۲۰۱۳

پاسخ
تشکر کنندگان: Acaro ، girl ، الهه سابق
سارا جان

این موردی که ذکر می کنم را حتما ٫ باز تاکید می کنم حتما به همراه نامه ها ارسال کنید. حواستون باشه اگر وکیل هم گفت لازم نیست شما اصرار کنید که حتما به همراه نامه ها بفرستد.

اگر نامه ها را خودتون یا نامزدتون به انگلیسی ترجمه می کنید اسم ٫ امضا ٫ تاریخ ٫ آدرس و تلفن رو با توجه به فایل Word ضمیمه شده این پست حتما ارسال کنید.

اگر هم به دفتر ترجمه دادید بگید که مترجم ٫ امضا ٫ تاریخ ٫ آدرس و تلفن + مهر را بر روی این متن قرار دهد.

.docx   certify .docx (اندازه 13.42 KB / تعداد دانلود: 225) -->
.docx   certify .docx (اندازه 13.42 KB / تعداد دانلود: 225)

[عکس: d45ebc1e1d76.jpg]
نوع ویزا : CR1 ✷ مصاحبه : هفته آخر نوامبر ۲۰۱۲ - ایروان ✷ دریافت ویزا : یکضرب ✷ مقصد : L.A ✷ تاریخ ورود : ۱۲/۱۲/۱۲
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، sara mas
(2012-11-06 ساعت 03:03)Acaro نوشته:  سارا جان

این موردی که ذکر می کنم را حتما ٫ باز تاکید می کنم حتما به همراه نامه ها ارسال کنید. حواستون باشه اگر وکیل هم گفت لازم نیست شما اصرار کنید که حتما به همراه نامه ها بفرستد.

اگر نامه ها را خودتون یا نامزدتون به انگلیسی ترجمه می کنید اسم ٫ امضا ٫ تاریخ ٫ آدرس و تلفن رو با توجه به فایل Word ضمیمه شده این پست حتما ارسال کنید.

اگر هم به دفتر ترجمه دادید بگید که مترجم ٫ امضا ٫ تاریخ ٫ آدرس و تلفن + مهر را بر روی این متن قرار دهد.

[عکس: d45ebc1e1d76.jpg]

حتما Acaro جان، من نامه رو میدم دفتر ترجمه رسمی‌ برام ترجمه کنه که رسمی‌ تر باشه. بهشون میگم که مهر و امضا حتما روی نامه باشه. مرسی‌ که گفتی‌
K1

پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق
امروز نامه رو بردم در‌الترجمه که ترجمه کنن. ولی‌ گفتن که ترجمه نمی‌کنیم. اگه هم بکنیم رو کاغذ سفید می‌نویسیم و هیچ مهررو امضأی هم نمی‌زنیم.

گفتم خوب اسمتونو به عنوان مترجم مینویسین؟ گفت که نه. هیچی‌ نمینویسیم چون نمی‌دونیم نامه صحّت داره یا نه!!

بقیه چی‌ کار کردن پس Sad
K1

پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، الهه سابق
ای بابا.. باید یه راهی داشته باشه خوب.. نمیشه خود اون کسانی که اینارو نوشتن امضا کنن و ادرس و شماره تلفناشونم بنویسید و نامزدتون بهشون زنگ بزنه و توضیح بده که قبول نکردن این کارو کنن؟
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، sara mas ، mercedeh2011
(2012-11-06 ساعت 21:08)girl نوشته:  ای بابا.. باید یه راهی داشته باشه خوب.. نمیشه خود اون کسانی که اینارو نوشتن امضا کنن و ادرس و شماره تلفناشونم بنویسید و نامزدتون بهشون زنگ بزنه و توضیح بده که قبول نکردن این کارو کنن؟

نمیدونم والا گرل جان. آخه به کی‌ زنگ بزنه که قبول بکنه!
K1

پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، mercedeh2011
به همون جایی که الان پروندتون اونجاست. الان مگه uscis نیست؟ زنگ بزنه بگه قوانین ایران این اجازرو نمیدن که ترجمه رسمی بشه و مهر نمیزنن چکار کنیم؟! به هر حال وقتی یه مدرکی بخوان باید این مدرک معقول باشه. نمیشه که هر گیری دلشون میخواد بدن و تو رو تو این استرس بذارن.. بذار راه حلشو خودشون بگن..
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، mercedeh2011 ، sara mas
سارا عزیز به دفاتر ترجمه خیابان انقلاب مراجعه کنید در اونجا چند دفتر هستند که برای شما اینکار را می کنند
نوع ویزا : CR1 ✷ مصاحبه : هفته آخر نوامبر ۲۰۱۲ - ایروان ✷ دریافت ویزا : یکضرب ✷ مقصد : L.A ✷ تاریخ ورود : ۱۲/۱۲/۱۲
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، mercedeh2011 ، sara mas
(2012-11-07 ساعت 02:43)Acaro نوشته:  سارا عزیز به دفاتر ترجمه خیابان انقلاب مراجعه کنید در اونجا چند دفتر هستند که برای شما اینکار را می کنند

باز هم ممنون بابت راهنماییت acaro جان. راستش من تازگی میرم سر کار، انقلاب رفتن برام خیلی‌ سخته. چون دفتر خاصی‌ رو هم نمیشناسم که نامه رو بفرستم براشون. باید برم بگردم با همشون صحبت کنم برای همین نامه رو اسکن کردم و برای نامزدم و مامانم فرستادم که اونا اونجا بدن ترجمه اگه بشه. حالا باید یه جایی رو اونجا پیدا کنیم که درست ترجمه انجام بده..اگه نشد باید برم انقلاب دیگه... فقط امیدوارم تا اون موقع خدایی نکرده گیر جدی ندن بهمون...
ولی‌ ۳ تا نامهٔ دیگه آماده هستش..دو تا از نامه‌ها اونجا notarize شده، یکیش به انگلیسی نوشته شده، فقط مونده این یکی‌ که ترجمه بشه. بقیه‌اش دیگه دست خدا رو میبوسه که زود تر این دوری رو خاتمه بده Smile
K1

پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، girl ، Acaro
سلام به همه
ببخشید دوستان من توی سفر نامه ها خوندم که روز مصاحبه جلو در سفارت یک خانم هست که مدارکی که تو ایمیل زدن تحویل میگیره، من پرینت ایمیلهام و هیزتوری چت و .... خیلی زیاد شده، به نظر شما همه اینها رو جدا جدا بهش بدم یا همشون بذارم توی یک کیف یا پاکت بهش تحویل بدم؟
از تجربیاتتون بگید
مرسی
آبی که برآسود زمینش بخورد زود
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-11-21 ساعت 00:58)mehrannn نوشته:  سلام به همه
ببخشید دوستان من توی سفر نامه ها خوندم که روز مصاحبه جلو در سفارت یک خانم هست که مدارکی که تو ایمیل زدن تحویل میگیره، من پرینت ایمیلهام و هیزتوری چت و .... خیلی زیاد شده، به نظر شما همه اینها رو جدا جدا بهش بدم یا همشون بذارم توی یک کیف یا پاکت بهش تحویل بدم؟
از تجربیاتتون بگید
مرسی
دوست عزیز اون خانم جلوی در سفارت نیست. پشت یکی از باجه های داخل سفارت هست. ایشون فقط مدارک اولیه رو از شما تحویل می گیره که شامل: فرمها، پاسپورت، عکس، شناسنامه، مدارک مالی و ....
مدارکی که نشون دهنده رابطه شما با نامزدتون هست رو (مثل عکسهای دونفره و چت و ایمیل) پیش خودتون نگه می دارید اگر آفیسر هنگام مصاحبه از شما خواست بهش می دید.
پاسخ
تشکر کنندگان: shabnam.84 ، mercedeh2011 ، الهه سابق ، Asal707
سلام به همه دوستان.
من تازه اول راه هستم با کلی سوال Smile
دیدم که بعضی از دوستان توصیه کردن نامه از پدرو مادر داشته باشیم که بگئ در جریان نامزدی هستن.
کسی میتونه بیشتر راهنمایی که یا یه نمونه از این نامه ها به انگلیسی بزاره؟
نوع ویزا: k1
دریافت مدارک توسط USCIS : دسامبر 24 ،2012
دریافت receipt number:ژانویه 3 ،2013
سرویس سنتر: California
اپروو :21 مه‌ 2013
پاسخ
تشکر کنندگان:
پست شماره 62 همین ارسالو بخون ندا جان
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-11-21 ساعت 12:21)NedaE نوشته:  سلام به همه دوستان.
من تازه اول راه هستم با کلی سوال Smile
دیدم که بعضی از دوستان توصیه کردن نامه از پدرو مادر داشته باشیم که بگئ در جریان نامزدی هستن.
کسی میتونه بیشتر راهنمایی که یا یه نمونه از این نامه ها به انگلیسی بزاره؟
جدا همچین چیزی می خوان؟ چه عجیب؟ من فقط در مورد دخترای هندی یا خیلی کم سن این رو شنیده بودم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-11-21 ساعت 06:13)negi نوشته:  
(2012-11-21 ساعت 00:58)mehrannn نوشته:  سلام به همه
از تجربیاتتون بگید
مرسی
دوست عزیز اون خانم جلوی در سفارت نیست. پشت یکی از باجه های داخل سفارت هست. ایشون فقط مدارک اولیه رو از شما تحویل می گیره که شامل: فرمها، پاسپورت، عکس، شناسنامه، مدارک مالی و ....
مدارکی که نشون دهنده رابطه شما با نامزدتون هست رو (مثل عکسهای دونفره و چت و ایمیل) پیش خودتون نگه می دارید اگر آفیسر هنگام مصاحبه از شما خواست بهش می دید.

ولی نگی جون همون خانمه از من و اون دوستای دیگه عکس و ایمیل و کلا هرمدرکی رو که دستمون بود گرفت و علنا اسم آورد که عکس و ... هرچی دارید الان تحویل بدین و ما در واقع فقط خودمون بودیم که رفتیم با آفیسر صحبت کردیم و به من عکسها و ایمیلها رو برگردوند و برگه آبی داد.
ناخودآگاه رو باید تربیتش کرد
هر آنچه دلش بخواد فکر می کنه و عملی می کنه
دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: shabnam.84 ، negi ، girl

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان