کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمايشات پزشكي
دوستان عزیز
من یک سوال داشتم
مصاحبه من 21 may (دوشنبه) هست و به new medichal center ایمیل زدم برام زده که 19 may (پنجشنبه) بیا بعد تو تقویم نگاه کردم می بینم 19 may میشه شنبه!!! بعد گفتم خوب اگر شنبه بیام جواب ازمایشام حاظر میشه؟ گفت یکشنبه عصر یا دوشنبه صبح حاضر میشه و جمعه هم تست انجام نمیشه ! حالا به نظر شما یکشنبه عصر حاضر میشه؟یعنی این ریسک رو بکنم شنبه برم یا همون پنجشنبه برم دبی؟
کتگوری : F2A
تاریخ درخواست : OCT 2009
شماره پرونده : ABD2010XXXXXX
تاریخ تکمیل : OCT 2010
دریافت نامه مصاحبه: April 10 th 2012
مصاحبه: May 21 2012
محل مصاحبه: ابوظبی
دریافت ویزا: May 23 2012
پاسخ
تشکر کنندگان: Parniyan
سلام دوستان، من برای 25 جون وقت مصاحبه دارم، از کی می تونم برم اینجا و واکسنها رو بزنم یا کارت بین المللی رو بگیرم؟ می خوام بدونم اون کارتی که می دند چقدر اعتبار داره؟

مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-04-22 ساعت 14:54)negi نوشته:  سلام دوستان، من برای 25 جون وقت مصاحبه دارم، از کی می تونم برم اینجا و واکسنها رو بزنم یا کارت بین المللی رو بگیرم؟ می خوام بدونم اون کارتی که می دند چقدر اعتبار داره؟

مرسی

سلام, هرچی زودتر کارتو بگیری بهتره, 10 سال اعتبار داره.
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-04-24 ساعت 13:18)girl نوشته:  
(2012-04-22 ساعت 14:54)negi نوشته:  سلام دوستان، من برای 25 جون وقت مصاحبه دارم، از کی می تونم برم اینجا و واکسنها رو بزنم یا کارت بین المللی رو بگیرم؟ می خوام بدونم اون کارتی که می دند چقدر اعتبار داره؟

مرسی

سلام, هرچی زودتر کارتو بگیری بهتره, 10 سال اعتبار داره.

خیلی ممنون از جوابتون، یعنی واکسنی نیست که بگن که نباید بیشتر از (مثلاً) یکماه از تزریقش تا روز آزمایشات بگذره؟ البته من اکثر واکسنهارو (تا اونجایی که می دونم) تزریق کردم.

بازم ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: Blaze
من چند روز پیش کارتمو از پاستور گرفتم گفت تا 10 سال اعتبار داره و فکر می کنم 1 ماه قبل از ازمایش نباید واکسن بزنید. واکسن ابله مرغان نزدن واسه من! گفت ترکیه یا میزنن یا ازمایش میگیرن!!!
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان: negi
(2012-04-16 ساعت 14:05)Toranj نوشته:  ...........
در مورد کارت واکسن رفتم انسیتو پاستور تجریش و انجام دادم فقط مونده واکسن mmr که در حال حاضر بیمارستان مهراد تزریق می کنه!
.........

تورنج جان ببخشید

می شه خواهش کنم دقیقا بگی چه واکسن هایی زدی و قیمت اونها چقدر شد ؟
mmr میزنی یا میخوای بری ابوظبی بزنی ؟

بغیر از هپاتیت، میشه باقی واکسن ها رو یک روزه زد؟
یا باید بافاصله زد ؟

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-04-29 ساعت 21:16)Blaze نوشته:  
(2012-04-16 ساعت 14:05)Toranj نوشته:  ...........
در مورد کارت واکسن رفتم انسیتو پاستور تجریش و انجام دادم فقط مونده واکسن mmr که در حال حاضر بیمارستان مهراد تزریق می کنه!
.........
تورنج جان ببخشید

می شه خواهش کنم دقیقا بگی چه واکسن هایی زدی و قیمت اونها چقدر شد ؟

بله حتما
1- سه نوبت هپاتیت را سال 87 زده بودم که در انسیتو پاستور تجریش همه را وارد کردند
2-آنفولانزا با مبلیغ 15000 تومان در انسیتو پاستور تجریش زدم
3-mmr که الان بیمارستان مهراد میزنن که امروز وقت دارم 25000 تومان و شماره بیمارستان مهراد 88747401 الی 9
4-بقیه واکسنها رو خانم دکتر سوال کرد و خودش همه را وارد کرد الکی هیچ واکسنی رو نمی زنن Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: Blaze
ترنج جان واکسن mmr زدی خیلی مواظب باش ممکنه اریون بگیری که تا 20 روز خودشو نشون نمیده من این اتفاق برام افتاد . تا 20 روز سعی کن مواظب اطرافیانت هم باشی چون شدیدا واگیرداره و معمولا تو اون 20 روزی که نمیدونی منتقل میشه. البته امیدوارم نگیری. گفتم بدونی بهتره.

پاسخ
تشکر کنندگان: mercedeh2011
(2012-05-01 ساعت 14:34)girl نوشته:  ترنج جان واکسن mmr زدی خیلی مواظب باش ممکنه اریون بگیری که تا 20 روز خودشو نشون نمیده من این اتفاق برام افتاد . تا 20 روز سعی کن مواظب اطرافیانت هم باشی چون شدیدا واگیرداره و معمولا تو اون 20 روزی که نمیدونی منتقل میشه. البته امیدوارم نگیری. گفتم بدونی بهتره.

جدی میگی؟؟!!!!Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:
بچه ها من این پست رو تو لاتاری 2012 هم گذاشتم:
ما هفته پیش اومده بودیم تهران یه سری کار اداری انجام بدیم
به تموم جاهایی که دوستان گفته بودن یا سر زدیم یا زنگ زدیم همشون گفتن یا نداریم یا واسه بزرگسال نمیزنیم
پاستور هم یه مطب دکتر معرفی کرد که خصوصی میزنه به اونجا هم زنگ زدم دیدم منشی اتوماتیک میگه آقای دکتر تا آخر تیر ماه در سواحل قناری به سر میبرند
(البته به کسی از جامعه پزشکان توهین نشه من اینقدر کفرم در اومده بود که با خودم میگفتم حالا ما واکسن میخواییم بزنیم این واسه ما بلند شده رفته سواحل قناری آه)
خلاصه سرتون رو درد نیارم با گرفتن کارت بین المللی از پاستور بدون مهر MMR دست از پا درازتر برگشتیم به دیار خودمون
فرداش دوباره کلی جستجو کردم تو فامیل و آشنا که کسی دکتری یا جایی میشناسه که MMR تزریق کنن
یکی از دوستان که بچه کوچیک داشت گفت مرکز بهداشت استان روزهای دوشنبه و پنجشنبه هر هفته واکسن MMR رو واسه بچه ها تزریق میکنه فقط باید قبلش اسم نویسی کرد که به مقدار لازم واکسن بیارن
مثل اینکه هر کدوم از آمپول ها رو که باز میکنن باید واسه 10 نفر استفاده بشه وگرنه چون فاسد شدنیه حروم میشه
ما هم پنجشنبه صبح اول وقت هر دوتامون مرخصی گرفتیم و کارت پاستور به دست رفتیم مرکز بهداشت استان و با مسئولش صحبت کردیم و اون خیلی راحت قبول کرد که واسمون تزریق کنه ، بعد از تزریق دوباره رفتیم پیش اون آقا خوبه که بهمون نامه بده ببریم پاستور واسه ثبت توی کارت بین المللی ، گفت نیازی نیست کارت هاتون رو بدین خودم واستون ثبت میکنم و خودش تاریخ میلادی همون روز رو زد و یه مهر انگلیسی هم زد پاش
تازه گفت نیازی نبود تا تهران برین و پاستور کارت بین المللی بگیرین اگه قبلش می آوردین اینجا خودم واستون مجانی صادر میکردم (هییییییی وای من)
تازه واسه واکسن MMR هم هیچ پولی نگرفتن
حیف اینهمه بنزین که تو ترافیک تهران سوخت شد
این بود انشای من
2012AS59XXX
سفارت: ابوظبی
وقت مصاحبه: July-08-2012
دریافت ویزا: July-08-2012 (یک ضرب)
ورود به آمریکا: Nov-01-2012
پاسخ
تشکر کنندگان: Parniyan ، f1f
اره. البته دکتر به من گفت بدنم مستعد بوده و همه مثل هم نیستن ولی مراقب باش.
(2012-05-01 ساعت 15:26)hoda2012 نوشته:  بچه ها من این پست رو تو لاتاری 2012 هم گذاشتم:
ما هفته پیش اومده بودیم تهران یه سری کار اداری انجام بدیم
به تموم جاهایی که دوستان گفته بودن یا سر زدیم یا زنگ زدیم همشون گفتن یا نداریم یا واسه بزرگسال نمیزنیم
پاستور هم یه مطب دکتر معرفی کرد که خصوصی میزنه به اونجا هم زنگ زدم دیدم منشی اتوماتیک میگه آقای دکتر تا آخر تیر ماه در سواحل قناری به سر میبرند
(البته به کسی از جامعه پزشکان توهین نشه من اینقدر کفرم در اومده بود که با خودم میگفتم حالا ما واکسن میخواییم بزنیم این واسه ما بلند شده رفته سواحل قناری آه)
خلاصه سرتون رو درد نیارم با گرفتن کارت بین المللی از پاستور بدون مهر MMR دست از پا درازتر برگشتیم به دیار خودمون
فرداش دوباره کلی جستجو کردم تو فامیل و آشنا که کسی دکتری یا جایی میشناسه که MMR تزریق کنن
یکی از دوستان که بچه کوچیک داشت گفت مرکز بهداشت استان روزهای دوشنبه و پنجشنبه هر هفته واکسن MMR رو واسه بچه ها تزریق میکنه فقط باید قبلش اسم نویسی کرد که به مقدار لازم واکسن بیارن
مثل اینکه هر کدوم از آمپول ها رو که باز میکنن باید واسه 10 نفر استفاده بشه وگرنه چون فاسد شدنیه حروم میشه
ما هم پنجشنبه صبح اول وقت هر دوتامون مرخصی گرفتیم و کارت پاستور به دست رفتیم مرکز بهداشت استان و با مسئولش صحبت کردیم و اون خیلی راحت قبول کرد که واسمون تزریق کنه ، بعد از تزریق دوباره رفتیم پیش اون آقا خوبه که بهمون نامه بده ببریم پاستور واسه ثبت توی کارت بین المللی ، گفت نیازی نیست کارت هاتون رو بدین خودم واستون ثبت میکنم و خودش تاریخ میلادی همون روز رو زد و یه مهر انگلیسی هم زد پاش
تازه گفت نیازی نبود تا تهران برین و پاستور کارت بین المللی بگیرین اگه قبلش می آوردین اینجا خودم واستون مجانی صادر میکردم (هییییییی وای من)
تازه واسه واکسن MMR هم هیچ پولی نگرفتن
حیف اینهمه بنزین که تو ترافیک تهران سوخت شد
این بود انشای من

سلام. مرکز بهداشت شهر ما هم به من گفت نیازی نیست بری پاستور. یه کارت زرد هم به من دادن ولی من اکتفا نکردم و رفتم پاستور . اونا گفتن این کارتو سفارت قبول نمیکنه و کارت جدید صادر کردن. هزینش هم شد 13000 تومن.

پاسخ
تشکر کنندگان: hoda2012
سلام دوستان کسی میدونه که mmr چند بار میزنن؟
نوع ویزا : CR1 ازدواجی
اولین اقدام :4 دسامبر 2010
رفتن کیس به nvc : می 2011
تاریخ مصاحبه: اکتبر 2011
کلرینس: 7 ماه
کلییر:جون 2012
دریافت ویزا: 13 جون 2012
تاریخ رفت به بلاد کفر: 22 جون 2012Big Grin

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام

با تشکر از تمام دوستان

ایا واکسن هپاتیت باید زده بشه ؟

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-05-09 ساعت 16:52)iiiviiilad نوشته:  سلام . با تشکر از تمام دوستان. ایا واکسن هپاتیت باید زده بشه ؟
بله، حتما
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: storagemeter
دو دوز نیاز داره و ترجیحا به فاصله زمانی یک ماه

(2012-05-08 ساعت 08:04)hamid.0711 نوشته:  سلام دوستان کسی میدونه که mmr چند بار میزنن؟

پاسخ
تشکر کنندگان: hamid.0711

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان