کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نکاتی که شما را در مورد یادگیری بهتر زبان انگلیسی کمک میکند
دوستان میخوام در مورد چگونگی ایجاد انگیزه در یادگیری زبان یا تقویت بیشتر آن صحبت کنم که امیدوارم برای دوستان مهاجر مفید واقع بشه

1- ابتدا خودتون رو در یک محیط کاملا انگلیسی زبان ببینید . خودتون رو ببینید که دارید بصورت صریح انگلیسی صحبت میکنید با یک لهجه ی قوی آمریکایی از فروشنده ی چیزی میخواید !

2- هر وقت به یک آهنگ انگلیسی گوش کردید با دقت گوش کنید چون اگر حتی یک خط از شعر رو بفهمید انگیزتون میره بالا برای کار کردن بیشتر

3- فیلم - سریال - تی وی شو مورد علاقتون رو نگاه کنید و فکر کنید روزی بیاد که شما همه ی این ها رو خواهید فهمید بدون توجه زیاد !

4 - هرجا که تونستید از انگلیسیتون استفاده کنید مثالا تو جمع فامیل سعی کنید از انگلیسیتون براشون بگید

5- به هدفتون فکر کنید و به این که چقدر انگلیسی لازمه برای رسیدن به هدفتون

6- برای خودتون انگلیسی حرف بزنید

7 - به بچه های خانوادتون چند کلمه ی انگلیسی یاد بدید

8 - کتاب های داستان هم میتونه انگیزتون رو تقویت کنه

اما این که دوستان تازه وارد سایت شده یا دوستانی که تازه به فکر مهاجرت افتادن بگم که هیچ هیج وقت زبان رو دست کم نگیرید شما برای این که بتونید دوام بیارید به زبان نیاز دارید . و دوستان قدیمی هم فکر نکنید با یه مقدار زبان خوندن شما زبانتون عالیه بلکه زبان یه دنیای برا خودش
یه تصمیم یه هدف یا شکست یا پیروزی .... در جاده ی موفقیت دور زدن ممنوع
پاسخ
سلام مرسي از همه ي عزيز ان لطفا كسي هست من را راهنماي كند؟ من مدت ٢ سال هست كه امريكا امدم همه چيز هاي كه ميگن يا مبينم رو متوجه ميشم ولي هنوز نميتونم صحبت كنم. و دومين سوالم اينه كه چطور ميتوانم ادامه تحصيل بدم خواهش ميكنم جوابه مرا بدين با تشكر .
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-11-20 ساعت 11:51)نارين نوشته:  سلام مرسي از همه ي عزيز ان لطفا كسي هست من را راهنماي كند؟ من مدت ٢ سال هست كه امريكا امدم همه چيز هاي كه ميگن يا مبينم رو متوجه ميشم ولي هنوز نميتونم صحبت كنم. و دومين سوالم اينه كه چطور ميتوانم ادامه تحصيل بدم خواهش ميكنم جوابه مرا بدين با تشكر .

باید 1 جورایی مجبور باشید به حرف زدن مثلا در محل کار دانشکده یا غیره و الا شدنی نیست.1 راه خوب اینه که گوشی تلفن رو بردارید و به همه جا باخود و بیخود زنگ بزنید و تقاضای راهنمایی راجع سرویسها یا این چیزا داشته باشید.حالا بانک بیمه شهربازی استخر همه جا خلاصه !
آنکس که نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به مقصد برساند
پاسخ
تشکر کنندگان: Seattle2015 ، payam62
نظرتون در مورد سی دی های روزتا استون چیه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: asal1907
نقل قول:
(2012-12-12 ساعت 17:42)radman52 نوشته:  نظرتون در مورد سی دی های روزتا استون چیه؟

دوست عزیز در یادگیری زبان حتی یادگرفتن یک کلمه ی که شما روی کارتون محصولی میبنید هم میتونه مفید واقعه بشه
یه تصمیم یه هدف یا شکست یا پیروزی .... در جاده ی موفقیت دور زدن ممنوع
پاسخ
تشکر کنندگان: asal1907 ، rouzbehdarvishi ، payam62 ، sepideh IR ، behfaza
دوستان من کتاب AMERICAN ENGLISH FILE 4 رو همراه با سی دی و کتاب تمرینش دارم کار میکنم و خیلی خیلی راضیم بهم خیلی کمک کرده
C/N: 2013AS6XXX* مصاحبه:اپريل (ویزای یک ضرب)* سفرنامه

پاسخ
سلام به همگی من تازه عضو شدم و خوشحالم که اینجا رو پیدا کردم، من نزدیک ۲ ساله که اومدم امریکا مشکل زبان دارم و واقعا احتیاج به کمک دارم حرف زدنم بد نیست ولی تو فهمیدن مشکل دارم چون از اصطلاحات اینا زیاد استفاده میکنند و تند حرف میزنن ،ممنون میشم اگه کمکم کنید.
مرسی از همه
پاسخ
تشکر کنندگان: payam62 ، sadeghi897 ، nasim ، sepideh IR ، behfaza ، apoornaki ، قصه گو
(2013-06-18 ساعت 01:32)laleh13 نوشته:  سلام به همگی من تازه عضو شدم و خوشحالم که اینجا رو پیدا کردم، من نزدیک ۲ ساله که اومدم آمریکا مشکل زبان دارم و واقعا احتیاج به کمک دارم حرف زدنم بد نیست ولی تو فهمیدن مشکل دارم چون از اصطلاحات اینا زیاد استفاده میکنند و تند حرف میزنن ،ممنون میشم اگه کمکم کنید.
مرسی از همه
سلام شما بهترین راه این هست که بشینی سریال های امریکایی ببینی
هر ژانری که دوس داری
ترجیحا طنز باشه که توش خیلی حرف می زنه نمونه هاش هم زیادهست
چند تا سریال که دیدی هر روز که خونه بودی تلویزیون روشن کنید و هر کانال انگلیسی بود گوش بدیدTongue
خنده فراموش نشه
دی
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
پاسخ
سلام دوستان خیلی خوشحالم که این سایتو پیدا کردم. من ایران زندگی میکنم قصد مهاجرت هم ندارم خیلی دلم میخواست واسه ادامه تحصیل اقدام کنم ولی خب زبانم خیلی افتضاحه Sad(((
میشه شما هایی که اونجا هستید یعنی کلا شما هایی که زبانتون خوبه چندتا پیشنهاد خوب بهم بدین؟؟؟ همش از خوندن دلسرد میشم احساس میکنم برای یادگیری خیلی پیر شدم (24 سالمه). از فیلم دیدن میتزسم چون هیچیشو نمیفهمم احساس میکنم از همه چی عقب افتادمSad(((((
پاسخ
تشکر کنندگان: سانازی ، hamid_fs3 ، قصه گو
سلام دوستان یه سوال دارم از دوستامون که خودشون زبان رو یاد گرفتن و الان راضی هستند از زندگی توی مثلا آمریکا از نظر زبان یه راهنمایی بکنن؟؟؟
من میخوام خودم زبان رو یاد بگیرم به نظر شما کدوم نرم افزار خوب و کامله ؟
Learn To Speak English 10
Tell Me More
Rosetta Stone American
یا این روش Learn Real English که توی لینک زیر میتونید برسیش کنید
http://www.kardoonline.com/%d8%a2%d9%85%...-conversa/
دوستان خوشحال میشم همه صاحب نظر ها با دلیل بگن بهترین مورد رو
ممنونم
براى تو هيچ شهرى بهتر از شهر ديگر نيست،بهترين شهرها شهرى است كه تو را بپذيرد و در آن آسوده باشى
. امام علی(ع)حکمت434

پاسخ
تشکر کنندگان: ffrfar ، behfaza ، sib 24 ، hamid_fs3 ، قصه گو ، shinna
Sad Sad سلام به همه ی دوستان
کاش این جا یکم شلوغ تر بود و بچه های با سابقه و پر تجربه ما رو راهنمایی میکردن ..........Sad
براى تو هيچ شهرى بهتر از شهر ديگر نيست،بهترين شهرها شهرى است كه تو را بپذيرد و در آن آسوده باشى
. امام علی(ع)حکمت434

پاسخ
تشکر کنندگان: قصه گو ، fazila ، amin arefi ، hamid_fs3
wushu جان تو پست های اول خیلی روی دیدن فیلم و خواندن کتاب تاکید کردید.
آیا فیلم رو بدون زیر نویس ببینیم یا با اون؟فارسی باشه اثرش چطوره؟
پاسخ
تشکر کنندگان: hamid_fs3
(2013-10-30 ساعت 01:29)farmad نوشته:  سلام دوستان یه سوال دارم از دوستامون که خودشون زبان رو یاد گرفتن و الان راضی هستند از زندگی توی مثلا آمریکا از نظر زبان یه راهنمایی بکنن؟؟؟
من میخوام خودم زبان رو یاد بگیرم به نظر شما کدوم نرم افزار خوب و کامله ؟
Learn To Speak English 10
Tell Me More
Rosetta Stone American
یا این روش Learn Real English که توی لینک زیر میتونید برسیش کنید
http://www.kardoonline.com/%d8%a2%d9%85%...-conversa/
دوستان خوشحال میشم همه صاحب نظر ها با دلیل بگن بهترین مورد رو
ممنونم

به نظر من یادگیری بدون استاد فایده نداره من ادم زیاد دیدم بچه هایی که توی دانشگاهی مثل امیر کبیر و خواجه نصیر درس میخونند و خواستند زبان یاد بگیرند کیفیت چیزی که یاد گرفتند خیلی ضعیف بود
شما وقتی استاد میگیرید وارد یک کلاس می شید بخش گفتاری تون خیلی پیشرفت میکنه هم از استاد قالب های قشنگ و اصولی یاد میگیری هم اینکه از هم کلاسی ها خودتون که کمی از شما سطح شون بهتر و هم بحث شنیداری شما تقویت میشه این که گفتم یک محبث تخصصی در آموزش زبان انگلیسی که اساتید دانشگاه های معتبر در کلاس هاشون عنوان میکنند
علاوه بر این اضافه کنم شما توی کلاس ها بحث خواندن و نوشتاری هم تقویت میشه در کنار دایره لغت و گرامر و از همه مهم تر pronunciation درست
استاد خیلی مهم استاد کمک میکنه شما استراتژی درست دنبال کنید که در چهار مهارت اصولی بیاید بالا

من چند تا استاد تست کردم اما یک چیزی متوجه شدم هر جای دنیا اگر کار با کیفیت بخواهید باید هزینه کنید این اموزشگاه های اکثرا اساتید در حد پایین دارند یا کسایی که رشته شون زبان نیست یک مدتی خارج از کشور بودند سعی کنید دنبال استاد بگیرید که اولا رشته تخصصیش زبان باشه دوما رزمه قوی داشته باشه دانشگاهی که درس خونده باشه خیلی مهم من وقتی اساتید دانشگاه تربیت مدرس و بچه هایی که توی این دانشگاه دارند فوق و دکتری میخونند یا دانشگاه تهران یا فرودسی مشهد متوجه شدم استاد خیلی مهم برای همین مردم سعی میکنند دانشگاه های خفن درس بخونند
پاسخ
تشکر کنندگان: دخترمهربون ، pari pariaaa ، hamid_fs3
دوستان من یه خواهشی دارم. کسی سایتی رو میدونه که وقتی بهش جمله انگلیسی بدم بتونه گرامرشو اصلاح کنه؟ برای ایمیل هایی که می زنم احتیاج دارم یکی تصحیحش کنه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-09-13 ساعت 00:06)sepeedeh.1989 نوشته:  سلام دوستان خیلی خوشحالم که این سایتو پیدا کردم. من ایران زندگی میکنم قصد مهاجرت هم ندارم خیلی دلم میخواست واسه ادامه تحصیل اقدام کنم ولی خب زبانم خیلی افتضاحه Sad(((
میشه شما هایی که اونجا هستید یعنی کلا شما هایی که زبانتون خوبه چندتا پیشنهاد خوب بهم بدین؟؟؟ همش از خوندن دلسرد میشم احساس میکنم برای یادگیری خیلی پیر شدم (24 سالمه). از فیلم دیدن میتزسم چون هیچیشو نمیفهمم احساس میکنم از همه چی عقب افتادمSad(((((

سلام/ من هنوز نرفتم ولی یه چیزی رو خوب میدونم که تا وقتی تافل با گرید بالا نداشته باشی نمی تونین به دانشگاه راه پیدا کنین.هفت سال از شما بزرگترم ولی احساس پیری نمیکنم Big Grin ضمناً مدت 8 ماهه که هفته ای 3جلسه کلاس خصوصی دارم با یه استادی که فارغ التحصیل و مقیم آمریکاست.پیشنهادم اینه که سمت آموزشگاهها نرید و امتحان تافل رو در خارج از کشور بدید.چیزاایی رو که گفتم کاملاً تجربه کردماااااااا Wink
مکان مصاحبه: آنکارا---> ایروان ایالت:کالیفرنیا-ارواین
انتخاب صندلی مناسب در هواپیما
سفرنامه ایروان ----- لاتاری از آغاز تا پایان
پاسخ
تشکر کنندگان: eybaba ، farmad ، قصه گو

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان