کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اسپانسر
سلام به همه دوستان.کیس من نامزدی ه و 15 می مصادف با 26 اردیبهشت 95 مصاحبه در ابوظبی داشتم.بهم ap خورد.با اینکه حدود ‎100.000‎ دلار مدارک موجودی بانکی نامزدمو داشتم ولی قبول نکرد و گفت باید اسپانسر معرفی کنی .سوال اول م اینه که وقتی برگه رو بهم داد گفت اول اسمتو توی سایت چک کن و وقتی اسمتو دیدی مدارک اسپانسر رو برامون بفرست.3 بار آپدیت شدم و لی نمیدونم منظور از "اسمتو توی سایت دیدی بعد مدارک رو بفرست" چی ه؟ بهشون ایمیل زدم که الان باید مدرکی بفرستم یا نه ولی جواب ندادن؟
سوال دومم اینه که هر تلاشی کردیم کسی قبول نکرد اسپانسر بشه.من قبلا تو این سایت خونده بودم که بعضی از وکیل ها اسپانسر رو در قبال مبلغ معرفی میکنن.به هر وکیلی زنگ میزنیم میگه ما تا حالا اسپانسر برای کسی پیدا نکردیم و خودتون باید جور کنین.بدجور تو بلاتکلیفی موندم.از طرفی یه وکیلی بهمون گفت :آفیسر براتون خیلی سخت گرفته و نباید درخواست اسپانسر میکرد چون موجودی بانکی داشتین.(آفیسر بهم گفت در مورد ویزای نامزدی و ازدواج فقط حداقل حقوق مهمه و نه موجودی بانکی.حالا شاید از بد شانسی من بود یا کنسولگری ابوظبی سخت میگیره نمیدونم).لطفا دوستان اگه به مونه مشابهی بر خوردین یا تجربه ا یدارین خواهشا کمک کنین و یه خانواده رو از نگرانی نجات بدین.ممنونم. ‎Cool
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-07 ساعت 10:56)sib 24 نوشته:  
(2016-07-07 ساعت 09:49)yarim نوشته:  سلام دوستان ..اسپانسر ما سالیانه درامدش 70هزار دلار هست به همرا همسر و دو تا بچه ...از قدیمیهای آمریکا هم هست ...ایا با این شرایطی که ایشون داره بازم تکس های 3 سال اخر رو باید بدن؟بهمراه اخرین فیش حقوقی؟چیز دیگه ای نمیخواد...ممنونم از کمکتونوپیشاپیش

فیش حقوقی برای محکم کاری هست. یادم نیست کجا خوندم فکر کنم سفرنامه دوستان بود که فیش حقوقی خواسته بودند. حتما تکس ۳سال گذشته بایدباشه.

سلام به همه دوستان.کیس من نامزدی ه و 15 می مصادف با 26 اردیبهشت 95 مصاحبه در ابوظبی داشتم.بهم ap خورد.با اینکه حدود ‎100.000‎ دلار مدارک موجودی بانکی نامزدمو داشتم ولی قبول نکرد و گفت باید اسپانسر معرفی کنی .سوال اول م اینه که وقتی برگه رو بهم داد گفت اول اسمتو توی سایت چک کن و وقتی اسمتو دیدی مدارک اسپانسر رو برامون بفرست.3 بار آپدیت شدم و لی نمیدونم منظور از "اسمتو توی سایت دیدی بعد مدارک رو بفرست" چی ه؟ بهشون ایمیل زدم که الان باید مدرکی بفرستم یا نه ولی جواب ندادن؟
سوال دومم اینه که هر تلاشی کردیم کسی قبول نکرد اسپانسر بشه.من قبلا تو این سایت خونده بودم که بعضی از وکیل ها اسپانسر رو در قبال مبلغ معرفی میکنن.به هر وکیلی زنگ میزنیم میگه ما تا حالا اسپانسر برای کسی پیدا نکردیم و خودتون باید جور کنین.بدجور تو بلاتکلیفی موندم.از طرفی یه وکیلی بهمون گفت :آفیسر براتون خیلی سخت گرفته و نباید درخواست اسپانسر میکرد چون موجودی بانکی داشتین.(آفیسر بهم گفت در مورد ویزای نامزدی و ازدواج فقط حداقل حقوق مهمه و نه موجودی بانکی.حالا شاید از بد شانسی من بود یا کنسولگری ابوظبی سخت میگیره نمیدونم).لطفا دوستان اگه به مونه مشابهی بر خوردین یا تجربه ا یدارین خواهشا کمک کنین و یه خانواده رو از نگرانی نجات بدین.ممنونم. ‎Cool
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-10 ساعت 09:01)s.div نوشته:  
(2016-07-07 ساعت 10:56)sib 24 نوشته:  
(2016-07-07 ساعت 09:49)yarim نوشته:  سلام دوستان ..اسپانسر ما سالیانه درامدش 70هزار دلار هست به همرا همسر و دو تا بچه ...از قدیمیهای آمریکا هم هست ...ایا با این شرایطی که ایشون داره بازم تکس های 3 سال اخر رو باید بدن؟بهمراه اخرین فیش حقوقی؟چیز دیگه ای نمیخواد...ممنونم از کمکتونوپیشاپیش

فیش حقوقی برای محکم کاری هست. یادم نیست کجا خوندم فکر کنم سفرنامه دوستان بود که فیش حقوقی خواسته بودند. حتما تکس ۳سال گذشته بایدباشه.

با سلام

همسر شما اونجا مشغول کار هستند در حال حاضر؟
در زمان مصاحبه چطور؟

ضمنا منظور از این که اسمت رو تو سایت دیدی این هست که مرحله کلیرنس تمام شده و ویزا اماده هست.
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015
کلیر شدن : جولای 2016 ( ده ماه انتظار)
دریافت ویزا: آگوست 2016
ورود به آمریکا : فوریه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: s.div
(2016-07-10 ساعت 10:55)armehraboon نوشته:  
(2016-07-10 ساعت 09:01)s.div نوشته:  
(2016-07-07 ساعت 10:56)sib 24 نوشته:  فیش حقوقی برای محکم کاری هست. یادم نیست کجا خوندم فکر کنم سفرنامه دوستان بود که فیش حقوقی خواسته بودند. حتما تکس ۳سال گذشته بایدباشه.

با سلام

همسر شما اونجا مشغول کار هستند در حال حاضر؟
در زمان مصاحبه چطور؟

ضمنا منظور از این که اسمت رو  تو سایت دیدی این هست که مرحله کلیرنس تمام شده و ویزا اماده هست.

سلام ممنونم که جواب دادین.بله مشغول به کار هست ولی چون همزمان اسپانسر برادرش هم هست، درآمدش برا ی3 نفر جواب نمیداد .یه سوال ، مگه توی سایت یکدفعه وضعیت ویزا رو نمیزنه؟ یعنی از حالت AP به READY تبدیل نمیشه؟ خب این یعنی من همزمان باید مدارک اسپانسر رو بفرستم واونها خودشون بعد از اتمام مراحل کلییرنسی،وضعیت اسپانسر رور چک کنن و یکدفعه توی سایت وضعیت ویزا رو بزنن.اشتباه میکنم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-09 ساعت 14:20)s.div نوشته:  سلام به همه دوستان.کیس من نامزدی ه و 15 می مصادف با 26 اردیبهشت 95 مصاحبه در ابوظبی داشتم.بهم ap خورد.با اینکه حدود ‎100.000‎ دلار مدارک موجودی بانکی نامزدمو داشتم ولی قبول نکرد و گفت باید اسپانسر معرفی کنی .سوال اول م اینه که وقتی برگه رو بهم داد گفت اول اسمتو توی سایت چک کن و وقتی اسمتو دیدی مدارک اسپانسر رو برامون بفرست.3 بار آپدیت شدم و لی نمیدونم منظور از "اسمتو توی سایت دیدی بعد مدارک رو بفرست" چی ه؟ بهشون ایمیل زدم که الان باید مدرکی بفرستم یا نه ولی جواب ندادن؟

وکیل حرف چرت زده که برای شما سختگیری کرده.

اول اینکه AP هیچ ربطی به داشتن و نداشتن اسپانسر نداره.
نکته دوم:
اسپانسر اول همسر شما هست که براتون درخواست ویزا داده. همسر شما اگر شاغل باشه و مالیات پرداخت کرده نیازی به اسپانسر دوم نیست.
امیدوارم مرحله AP زود تموم بشه.
من توصیه می کنم تو این فاصله همسرتون جایی مشغول بشه. حتی اگر شده الکی و براش پی چک بیاد. 4 تا پی چک ازش بگیرید.
آیا شما برگه های تکس سال گذشته همسرتون رو به سفارت دادین؟
در این خصوص اگر قدم به قدم بریم جلو بهتر می تونیم هم فکری کنیم.

فرمهای اسپانسر و فرم های مالیاتی 2015 و 2014
CR1 PD:27OCT2014
Approve : 7 Jan 2015
دریافت کیس نامبر : Jan 2015
دریافت اینویس نامبر : march  2015
فرم DS-261 , پرداخت 320$ 120 $: March 2015
ارسال مدارک نهایی : Jun 2015
اعلام نقص مدارک : Dec 2015 رفع dec 2015
تکمیل پرونده از NVC به سفارت 19 feb
تکمیل تا مصاحبه 120روز
مصاحبه : آنکارا یکضرب
آرامش-خوشحالی-کودتا-ترس-نگرانی-آرامش
خوشحال بودیم ویزا گرفتیم حالا خوشحالیم که زنده ایم.
ورود به آمریکا30 جولای
گیرین 10 اکتبر

==============
همیشه معجزه ای در حال اتفاق هست گوش بزنگ باش.
پاسخ
تشکر کنندگان: s.div ، mrb
(2016-07-10 ساعت 15:11)ep30lon نوشته:  
(2016-07-09 ساعت 14:20)s.div نوشته:  سلام به همه دوستان.کیس من نامزدی ه و 15 می مصادف با 26 اردیبهشت 95 مصاحبه در ابوظبی داشتم.بهم ap خورد.با اینکه حدود ‎100.000‎ دلار مدارک موجودی بانکی نامزدمو داشتم ولی قبول نکرد و گفت باید اسپانسر معرفی کنی .سوال اول م اینه که وقتی برگه رو بهم داد گفت اول اسمتو توی سایت چک کن و وقتی اسمتو دیدی مدارک اسپانسر رو برامون بفرست.3 بار آپدیت شدم و لی نمیدونم منظور از "اسمتو توی سایت دیدی بعد مدارک رو بفرست" چی ه؟ بهشون ایمیل زدم که الان باید مدرکی بفرستم یا نه ولی جواب ندادن؟

وکیل حرف چرت زده که برای شما سختگیری کرده.

اول اینکه AP هیچ ربطی به داشتن و نداشتن اسپانسر نداره.
نکته دوم:
اسپانسر اول همسر شما هست که براتون درخواست ویزا داده. همسر شما اگر شاغل باشه و مالیات پرداخت کرده نیازی به اسپانسر دوم نیست.
امیدوارم مرحله AP زود تموم بشه.
من توصیه می کنم تو این فاصله همسرتون جایی مشغول بشه. حتی اگر شده الکی و براش پی چک بیاد. 4 تا پی چک ازش بگیرید.
آیا شما برگه های تکس سال گذشته همسرتون رو به سفارت دادین؟
در این خصوص اگر قدم به قدم بریم جلو بهتر می تونیم هم فکری کنیم.

فرمهای اسپانسر و فرم های مالیاتی 2015 و 2014

منظور وکیل از سخت گیری، بابت داشتن موجودی بانکی بالا بود که چرا آفیسر با این موجودی بازم کو اسپانسر خواسته.گفت من هر موکلی داشتم با این مبلغ اوکی شده.
نامزدم الان کار دانشجویی میکنه چون یک ساله که دوباره درس رو شروع کرده و کارش رو ول کرده برای همین حقوقش کمتر شده و چون از قبل اسپانسر برادرش بوده و با اینکه برادرش سیتیزن شده، اونو از لیست اسپانسری خارج نکرده و بابت خونه ای که داره و از اون اجاره میگیره توی تکس خودش وارد نکرده بوده و قراربود توی تکس پدرش وارد کنه.مدارکی که من برای مصاحبه بردم مشخصات دانشجویی نامزدم بود بانضمام تکس 2015 و 2014 (که فقط 2015 رو گرفت) و فرم I134 و قرارداد خونه و چک اجاره خونه و مدارک ماشین و موجودی بانکی از چندتا بانک حدود 100.000 تا و موجودی بانکی خودم رو.آفیسر مدارک رو که دیدی گفت باید کو اسپانسر بگیری که تکس2015 داشته باشه و من گفتم موجودی بانکی ایشون بالاست و کفاف نمیده ؟و اون جدول POVERTY 2016 رو بهم نشون داد و گفت حداقل حقوق باید 20.000 تا باشه (چون 3نفر هستیم.خودش و داداشش و من)و موجودی بانکی برای ویزای نامزدی و ازدواج نیست.(کنسول ابوظبی)بعد از اینکه اسمتو دیدی توی سایت ،مدارک رو بفرست و 5-6 روز بعدش ویزات آمادست.من جایی توی FAQS سایت ابوظبی خوندم که همزمان تا کلیرنسی باید مدارک رو بفرستیم و اونها مدارک رو کلا بررسی میکنن و میگن که ویزا آمادست.ضمن اینکه هرچی گشتیم نزدیکترین افراد هم قبول نمیکنن اسپانسر بشن چون میترسن کسی از ایران داره میاد و اینکه ممکنه از نامزدش جدا بشه و تا 3 سال اونها متقبل همه هزینه ها باید بشن.حالا نمیدونم همه اینها از بد شانسی منه یا روند کلی اینطوره.چون همه میگن ویزای نامزدی خیلی راحته و برای همه سریع ویزاشون آماده میشه و مال تو چرا اینقدر طول کشیده.نمیدونم.ببخشید پر حرفی کردم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-11 ساعت 09:31)s.div نوشته:  منظور وکیل از سخت گیری، بابت داشتن موجودی بانکی بالا بود که چرا آفیسر با این موجودی بازم کو اسپانسر خواسته.گفت من هر موکلی داشتم با این مبلغ اوکی شده.
نامزدم الان کار دانشجویی میکنه چون یک ساله که دوباره درس رو شروع کرده و کارش رو ول کرده برای همین حقوقش کمتر شده و چون از قبل اسپانسر برادرش بوده و با اینکه برادرش سیتیزن شده، اونو از لیست اسپانسری خارج نکرده و بابت خونه ای که داره و از اون اجاره میگیره توی تکس خودش وارد نکرده بوده و قراربود توی تکس پدرش وارد کنه.مدارکی که من برای مصاحبه بردم مشخصات دانشجویی نامزدم بود بانضمام تکس 2015 و 2014 (که فقط 2015 رو گرفت) و فرم I134 و قرارداد خونه و چک اجاره خونه و مدارک ماشین و موجودی بانکی از چندتا بانک حدود 100.000 تا و موجودی بانکی خودم رو.آفیسر مدارک رو که دیدی گفت باید کو اسپانسر بگیری که تکس2015 داشته باشه و من گفتم موجودی بانکی ایشون بالاست و کفاف نمیده ؟و اون  جدول POVERTY 2016  رو بهم نشون داد و گفت حداقل حقوق باید 20.000 تا باشه (چون 3نفر هستیم.خودش و داداشش و من)و موجودی بانکی برای ویزای نامزدی و ازدواج نیست.(کنسول ابوظبی)بعد از اینکه اسمتو دیدی توی سایت ،مدارک رو بفرست و 5-6 روز بعدش ویزات آمادست.من جایی توی FAQS سایت ابوظبی خوندم که همزمان تا کلیرنسی باید مدارک رو بفرستیم و اونها مدارک رو کلا بررسی میکنن و میگن که ویزا آمادست.ضمن اینکه هرچی گشتیم نزدیکترین افراد هم قبول نمیکنن اسپانسر بشن چون میترسن کسی از ایران داره میاد و اینکه ممکنه از نامزدش جدا بشه و تا 3 سال اونها متقبل همه هزینه ها باید بشن.حالا نمیدونم همه اینها از بد شانسی منه یا روند کلی اینطوره.چون همه میگن ویزای نامزدی خیلی راحته و برای همه سریع ویزاشون آماده میشه و مال تو چرا اینقدر طول کشیده.نمیدونم.ببخشید پر حرفی کردم.

در خصوص ویزاهای لاتاری موجودی بانکی یا ... بقیه رو قبول می کردن ولی الان باز هم هرچند که در قانون نیست و آفیسر می توته اون رو به عنوان حمایت استفاده کنه ولی چون رفقای دوست داشتن قبلی رفتن و کلک زدن و ...
الان از تمام ویزاهای مهاجرتی حامی رو می خوان.
خوب پس معلوم شد که شما ویزای K1 هستید. چون فرم I134 رو پر کردید.
عرض کنم که مدارک مالیاتی 2015 همسرتون رو دادید.
الان باید جوین اسپانسر بگیرید اگر افیسر گفته این رو می خوام دیگه کاریش نمیشه کرد. چون حرف آخر رو اون میزنه. حتی اگه کمی خلاف روال قانونی باشه.
ویزاهای نامزدی رو برای کسانیکه موقعیت اجتماعی قابل قبولی دارند راحت میگیرند. نه برای همه.
شما تمام تلاشت رو برای پیداکردن اسپانسر بکن چون علاوه برای AP شما الان نقص پرونده هم داری.
مراحل AP :
شما زمانیکه مراحل بکگراند چک رو تموم کنی که معلوم هم نیست کی هست متاسفانه ، وضعیت شما در سایت تغییر می کنه و شما مدارک ناقصه رو به همراه پاسپورت و در صورت لزوم مدیکال جدید رو براشون می فرستی.
فرمهای مالیاتی و تعهد حمایت رو بررسی و ... نداره.
البته همون کاری که کنسول گفته رو بکن هرکسی روند کاریش فرق می کنه.
تکمیل تا مصاحبه 120روز
ورود به آمریکا30 جولای
گیرین 10 اکتبر

==============
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، Pargosha ، s.div
(2016-07-12 ساعت 14:50)ep30lon نوشته:  [quote='s.div' pid='717333' dateline='1468213304']
منظور وکیل از سخت گیری، بابت داشتن موجودی بانکی بالا بود که چرا آفیسر با این موجودی بازم کو اسپانسر خواسته.گفت من هر موکلی داشتم با این مبلغ اوکی شده.
نامزدم الان کار دانشجویی میکنه چون یک ساله که دوباره درس رو شروع کرده و کارش رو ول کرده برای همین حقوقش کمتر شده و چون از قبل اسپانسر برادرش بوده و با اینکه برادرش سیتیزن شده، اونو از لیست اسپانسری خارج نکرده و بابت خونه ای که داره و از اون اجاره میگیره توی تکس خودش وارد نکرده بوده و قراربود توی تکس پدرش وارد کنه.مدارکی که من برای مصاحبه بردم مشخصات دانشجویی نامزدم بود بانضمام تکس 2015 و 2014 (که فقط 2015 رو گرفت) و فرم I134 و قرارداد خونه و چک اجاره خونه و مدارک ماشین و موجودی بانکی از چندتا بانک حدود 100.000 تا و موجودی بانکی خودم رو.آفیسر مدارک رو که دیدی گفت باید کو اسپانسر بگیری که تکس2015 داشته باشه و من گفتم موجودی بانکی ایشون بالاست و کفاف نمیده ؟و اون  جدول POVERTY 2016  رو بهم نشون داد و گفت حداقل حقوق باید 20.000 تا باشه (چون 3نفر هستیم.خودش و داداشش و من)و موجودی بانکی برای ویزای نامزدی و ازدواج نیست.(کنسول ابوظبی)بعد از اینکه اسمتو دیدی توی سایت ،مدارک رو بفرست و 5-6 روز بعدش ویزات آمادست.من جایی توی FAQS سایت ابوظبی خوندم که همزمان تا کلیرنسی باید مدارک رو بفرستیم و اونها مدارک رو کلا بررسی میکنن و میگن که ویزا آمادست.ضمن اینکه هرچی گشتیم نزدیکترین افراد هم قبول نمیکنن اسپانسر بشن چون میترسن کسی از ایران داره میاد و اینکه ممکنه از نامزدش جدا بشه و تا 3 سال اونها متقبل همه هزینه ها باید بشن.حالا نمیدونم همه اینها از بد شانسی منه یا روند کلی اینطوره.چون همه میگن ویزای نامزدی خیلی راحته و برای همه سریع ویزاشون آماده میشه و مال تو چرا اینقدر طول کشیده.نمیدونم.ببخشید پر حرفی کردم.

در خصوص ویزاهای لاتاری موجودی بانکی یا ... بقیه رو قبول می کردن ولی الان باز هم هرچند که در قانون نیست و آفیسر می توته اون رو به عنوان حمایت استفاده کنه ولی چون رفقای دوست داشتن قبلی رفتن و کلک زدن و ...
الان از تمام ویزاهای مهاجرتی حامی رو می خوان.
خوب پس معلوم شد که شما ویزای K1 هستید. چون فرم I134 رو پر کردید.
عرض کنم که مدارک مالیاتی 2015 همسرتون رو دادید.
الان باید جوین اسپانسر بگیرید اگر افیسر گفته این رو می خوام دیگه کاریش نمیشه کرد. چون حرف آخر رو اون میزنه. حتی اگه کمی خلاف روال قانونی باشه.
ویزاهای نامزدی رو برای کسانیکه موقعیت اجتماعی قابل قبولی دارند راحت میگیرند. نه برای همه.
شما تمام تلاشت رو برای پیداکردن اسپانسر بکن چون علاوه برای AP شما الان نقص پرونده هم داری.
مراحل AP :
شما زمانیکه مراحل بکگراند چک رو تموم کنی که معلوم هم نیست کی هست متاسفانه ، وضعیت شما در سایت تغییر می کنه و شما مدارک ناقصه رو به همراه پاسپورت و در صورت لزوم مدیکال جدید رو براشون می فرستی.
فرمهای مالیاتی و تعهد حمایت رو بررسی و ... نداره.
البته همون کاری که کنسول گفته رو بکن هرکسی روند کاریش فرق می کنه.

بابت راهنمایی و همفکریت خیلی ممنونم دوست عزیز.امیدوارم بزودی همه به آرزوهاشون برسن.
پاسخ
تشکر کنندگان: Pargosha
بچه ها يكي از نقص هاي مدارك من اسپانسر هست
الان يكيو پيدا كرديم
فرم w2 نداره بجاش كارفرماش بهش فرم 1099 داده
موردي نداره ؟ كسي هست از 1099 استفاده كرده باشه؟
Cat.: F2A. Priority Date: May, 2014
Interview: YEREVAN. July, 2016 - AP
سربازي: معافيت كفالت. شغل: خصوصي 
دوخطي: 15 دسامبر 2017 
او آر:‌ 18 دسامبر 2017 
دريافت ايميل ويور: 19 دسامبر 2017 
درخواست اطلاعات مسافرت ها: 6 فوريه 2018 
تبديل از اوآر به اسلش: 8 فوريه 2018
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-16 ساعت 15:30)bhb32 نوشته:  بچه ها يكي از نقص هاي مدارك من اسپانسر هست
الان يكيو پيدا كرديم

سلام رفیق
فرم رو کارفرما نباید بده
هر کسی که تو آمریکا کار می کنه و درآمد هر سال فرم تکس ریتورن پر می کنه که هست فرم 1040 خود اون فرد شاغل باید این فرم رو داشته باشه.
نکته:
معمولا اصل این برگه رو همه نگه می دارند. ایشون اصل برگه رو ببری از روش نسخه برابر اصل کپی کنه برای شما بفرسته.
tax return irs 2015 sample

این فرم رو می خوان
تکمیل تا مصاحبه 120روز
ورود به آمریکا30 جولای
گیرین 10 اکتبر

==============
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، Pargosha
سلان از بندس
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-16 ساعت 18:18)ep30lon نوشته:  
(2016-07-16 ساعت 15:30)bhb32 نوشته:  بچه ها يكي از نقص هاي مدارك من اسپانسر هست
الان يكيو پيدا كرديم

سلام رفیق
فرم رو کارفرما نباید بده
هر کسی که تو آمریکا کار می کنه و درآمد هر سال فرم تکس ریتورن پر می کنه که هست فرم 1040 خود اون فرد شاغل باید این فرم رو داشته باشه.
نکته:
معمولا اصل این برگه رو همه نگه می دارند. ایشون اصل برگه رو ببری از روش نسخه برابر اصل کپی کنه برای شما بفرسته.
tax return irs 2015 sample

این فرم رو می خوان

سلام از بندس
دقیقا درست فرمودی فرم 1040 فرم مالیاتی هست که با توجه به شرایط طرف انواع مختلفی داره. 1040 ez  و ...
این رو که هر کی درآمد داره باید سالانه پر کنه. بحثی هم نیست.
فرم w2 می دونم مثل فیش حقوقیه. منتها توی این فیش، خود کارفرما مالیات حقوق رو کم می کنه و به اداره مالیات میده.
فرم 1099 هم تقریبا مثل فیش حقوقی هست منتها مالیات ازش کم نمی شه و خودت متعهدی مالیاتت رو حساب کنی بدی بره.

حالا تو برگه آبی از من هم فرم 1040 ضامن و هم فرم w2 دو خواستن.
این بنده خدا هم که ما پیدا کردیم w2  نداره بجاش 1099 داره. می خوام ببینم مشکلی نیست؟؟

سوای این موضوع IRS TAX TRANSCRIPT  چیه ؟ چون تو نامه ای که از NVC  قبلا گرفته بودیم گفته بود:
1.tax return
2. w2 or irs tax transcript
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow
دوستان عزيز
متاسفانه من نتونستم هيچ اسپانسري براي خودم در آمريكا پيدا كنم . چون همسرم كار نداره اونجا.
فقط تنها اميدم به يكي از بستگان هست با شرايط زير:
مي خوام بدونم ايشون مي تونه اسپانسر بشه . اگر شرايط اكي باشه 100 در صد اين كار رو انجام مي ده
1. ايشون در 2 سال و نيمه كه ساكن آمريكا هستن (گرين كارتي). يك واحد آپارتمان اجاره كرده با اجاره بها ماهيانه 2.200 دلار.
2. براي سال 2014 و 2015 با اين كه كار نمي كرده ماليات داده.
3. الان دو تا ماشين داره يكي با ارزش 10.000 دلار و يكي با ارزش 80.000 دلار كه تازه خريده.
با توجه به بند 4 صفحه 11 دستور العمل فرم i-864
A joint sponsor whose income and/or assets equal at least 125 percent of the Federal Poverty Guidelines
ايشون مي تونه از asset (ماشينش) براي اسپانسر شدن استفاده كنه؟؟؟
You may not include the net value of an automobile unless you show that you have more than one automobile, and
at least one automobile is not included as an asset.
دستور العمل فرم i-864 ، صفحه 9، خط يكي به آخر از پاراگراف اول

و اينكه من هر جا ديدم نوشته اگر از asset استفاده مي كنيد بايد 5 برابر خط فقر باشه. چرا اينجا مي گه 125 درصد.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام.یه اتفاق جالبی امروز برام پیش اومد.پیرو اینکه بعد از مصاحبه بهم گفتن که هم fbi چک خوردم و هم باید اسپانسر جور کنم و به هر کسی گفتیم قبول نمیکنه، به یه وکیلی تو آمریکا تل زدم و ازش پرسیدم که میتونه کمک کنه یا نه و بعد از اینکه کلی غر زد که چرا تا حالا وکیل نگرفتی وچرا همه مدارک رو خودت پر کردی و واسه همین اینقدر پروسه تون طول کشیده بهم گفت 3500 تا میگیرم و برای نامزدت اعتبارنامه درست میکنم.نمیدونم الان سفارت به جای اسپانسر ، اعتبارنامه مجدد نامزد منو قبول میکنه ؟ و اینکه گفت اگه 6 ماه از مصاحبه ت بگذره و کاری نکنی دوباره همه چیز از اول باید شروع کنی.واقعیت داره؟منم از ترس گوشی رو قطع کردم Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-27 ساعت 08:43)bhb32 نوشته:  دوستان عزيز
متاسفانه من نتونستم هيچ اسپانسري براي خودم در آمريكا پيدا كنم . چون همسرم كار نداره اونجا.
فقط تنها اميدم به يكي از بستگان هست با شرايط زير:
مي خوام بدونم ايشون مي تونه اسپانسر بشه . اگر شرايط اكي باشه 100 در صد اين كار رو انجام مي ده
1. ايشون در 2 سال و نيمه كه ساكن آمريكا هستن (گرين كارتي). يك واحد آپارتمان اجاره كرده با اجاره بها ماهيانه 2.200 دلار.
2. براي سال 2014 و 2015 با اين كه كار نمي كرده ماليات داده.
3. الان دو تا ماشين داره يكي با ارزش 10.000 دلار و يكي با ارزش 80.000 دلار كه تازه خريده.
با توجه به بند 4 صفحه 11 دستور العمل فرم  i-864
A joint sponsor whose income and/or assets equal at least 125 percent of the Federal Poverty Guidelines
ايشون مي تونه از asset  (ماشينش) براي اسپانسر شدن استفاده كنه؟؟؟
You may not include the net value of an automobile unless you show that you have more than one automobile, and
at least one automobile is not included as an asset.
دستور العمل فرم  i-864 ، صفحه 9، خط يكي به آخر از پاراگراف اول

و اينكه من هر جا ديدم نوشته اگر از asset  استفاده مي كنيد بايد 5 برابر خط فقر باشه. چرا اينجا مي گه 125 درصد.

سلام دوست عزیز
اولویت اول درآمد کواسپانسر می باشد و چنانچه درامد بر اساس خط فقر سال 2016 کافی نباشد می توان به اندازه 5 برابر مابه التفاوت میزان درآمد و خط فقر دارایی شامل پول نقد ، ملک و .... ارائه کرد
بازمانده لاتاری 2014  
PD 30 Sep و Approve  5 march و case and invoice number 26 June و DS261 11 July وPayment 120$ 22 July و Payment 325$ 27 July و DS260 8 August               و
documents sending to NVC 31 َAugust و receiving documents by NVC 2 september و complete letter 30 September و2016 interview April 24 و  آپدیت دوخطی 2017 may 5 و کلیر و ویزا June 14 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: p.nsz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان