کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اسپانسر
(2016-08-09 ساعت 10:39)s.div نوشته:  سلام.یه اتفاق جالبی امروز برام پیش اومد.پیرو اینکه بعد از مصاحبه بهم گفتن که هم fbi چک خوردم و هم باید اسپانسر جور کنم و به هر کسی گفتیم قبول نمیکنه، به یه وکیلی تو آمریکا تل زدم و ازش پرسیدم که میتونه کمک کنه یا نه و بعد از اینکه کلی غر زد که چرا تا حالا وکیل نگرفتی وچرا همه مدارک رو خودت پر کردی و واسه همین اینقدر پروسه تون طول کشیده بهم گفت 3500 تا میگیرم و برای نامزدت اعتبارنامه درست میکنم.نمیدونم الان سفارت به جای اسپانسر ، اعتبارنامه مجدد نامزد منو قبول میکنه ؟ و اینکه گفت اگه 6 ماه از مصاحبه ت بگذره و کاری نکنی دوباره همه چیز از اول باید شروع کنی.واقعیت داره؟منم از ترس گوشی رو قطع کردم  Sad

سلام دوست عزیز طبق گفته افسر شما فقط نیاز به اسپانسر دارید و موارد دیگر به شما کمکی نخواهد کرد مواظب بازار گرمی وکیل ها باشید ضمنا گفته آخر در خصوص 6 ماه نیز واقعیت ندارد با توجه به اینکه در شرایط کنونی دوره FBI Check طولانی می باشد شما بهتر است بر روی پیدا کردن اسپانسر تمرکز کنید
بازمانده لاتاری 2014  
PD 30 Sep و Approve  5 march و case and invoice number 26 June و DS261 11 July وPayment 120$ 22 July و Payment 325$ 27 July و DS260 8 August               و
documents sending to NVC 31 َAugust و receiving documents by NVC 2 september و complete letter 30 September و2016 interview April 24 و  آپدیت دوخطی 2017 may 5 و کلیر و ویزا June 14 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: s.div ، bhb32
سلام.یه اتفاق جالبی امروز برام پیش اومد.پیرو اینکه بعد از مصاحبه بهم گفتن که هم fbi چک خوردم و هم باید اسپانسر جور کنم و به هر کسی گفتیم قبول نمیکنه، به یه وکیلی تو آمریکا تل زدم و ازش پرسیدم که میتونه کمک کنه یا نه و بعد از اینکه کلی غر زد که چرا تا حالا وکیل نگرفتی وچرا همه مدارک رو خودت پر کردی و واسه همین اینقدر پروسه تون طول کشیده بهم گفت 3500 تا میگیرم و برای نامزدت اعتبارنامه درست میکنم.نمیدونم الان سفارت به جای اسپانسر ، اعتبارنامه مجدد نامزد منو قبول میکنه ؟ و اینکه گفت اگه 6 ماه از مصاحبه ت بگذره و کاری نکنی دوباره همه چیز از اول باید شروع کنی.واقعیت داره؟منم از ترس گوشی رو قطع کردم  Sad
[/quote]

سلام دوست عزیز طبق گفته افسر شما فقط نیاز به اسپانسر دارید و موارد دیگر به شما کمکی نخواهد کرد مواظب بازار گرمی وکیل ها باشید ضمنا گفته آخر در خصوص 6 ماه نیز واقعیت ندارد با توجه به اینکه در شرایط کنونی دوره FBI Check طولانی می باشد شما بهتر است بر روی پیدا کردن اسپانسر تمرکز کنید
[/quote]

سلام ممنونم که کمک فکری کردین.توی این وضعیت اسفناک روحی و دلهره ، وکیلها هم سو استفاده از موقعیت می کنن.
پاسخ
تشکر کنندگان: جواد حبيبي ، bhb32
(2016-08-09 ساعت 10:39)s.div نوشته:  سلام.یه اتفاق جالبی امروز برام پیش اومد.پیرو اینکه بعد از مصاحبه بهم گفتن که هم fbi چک خوردم و هم باید اسپانسر جور کنم و به هر کسی گفتیم قبول نمیکنه، به یه وکیلی تو آمریکا تل زدم و ازش پرسیدم که میتونه کمک کنه یا نه و بعد از اینکه کلی غر زد که چرا تا حالا وکیل نگرفتی وچرا همه مدارک رو خودت پر کردی و واسه همین اینقدر پروسه تون طول کشیده بهم گفت 3500 تا میگیرم و برای نامزدت اعتبارنامه درست میکنم.نمیدونم الان سفارت به جای اسپانسر ، اعتبارنامه مجدد نامزد منو قبول میکنه ؟ و اینکه گفت اگه 6 ماه از مصاحبه ت بگذره و کاری نکنی دوباره همه چیز از اول باید شروع کنی.واقعیت داره؟منم از ترس گوشی رو قطع کردم  Sad

من و شما الان مثل هميم
هر دو اي پي خورديم و نقص مدارك اسپانسري
كاش مي شد ضربدري اسپانسر هم مي شديم
من پول توي بانك ايران داشتم ١٤٧٠٠٠ دلار اما قبول نكرد
الان شما و خانمت و برادرش ٣ نفر هستيد وبايد مجموع دارايي ها ٥ برابر ٢٥٠٠٠ دلار باشه كه ميشه ١٢٥٠٠٠ دلار
اينو بپرس ببين شايد به خاطر اين كه ١٠٠٠٠٠ دلار داري قبول نكردن
منم كماكان نتونستم اسپانسر پيدا كنم
حتي پسر عموم هم پيچوند. عجب دوره اي شده
Cat.: F2A. Priority Date: May, 2014
Interview: YEREVAN. July, 2016 - AP
سربازي: معافيت كفالت. شغل: خصوصي 
دوخطي: 15 دسامبر 2017 
او آر:‌ 18 دسامبر 2017 
دريافت ايميل ويور: 19 دسامبر 2017 
درخواست اطلاعات مسافرت ها: 6 فوريه 2018 
تبديل از اوآر به اسلش: 8 فوريه 2018
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979
(2016-08-10 ساعت 20:26)bhb32 نوشته:  [quote='s.div' pid='720713' dateline='1470722942']
سلام.یه اتفاق جالبی امروز برام پیش اومد.پیرو اینکه بعد از مصاحبه بهم گفتن که هم fbi چک خوردم و هم باید اسپانسر جور کنم و به هر کسی گفتیم قبول نمیکنه، به یه وکیلی تو آمریکا تل زدم و ازش پرسیدم که میتونه کمک کنه یا نه و بعد از اینکه کلی غر زد که چرا تا حالا وکیل نگرفتی وچرا همه مدارک رو خودت پر کردی و واسه همین اینقدر پروسه تون طول کشیده بهم گفت 3500 تا میگیرم و برای نامزدت اعتبارنامه درست میکنم.نمیدونم الان سفارت به جای اسپانسر ، اعتبارنامه مجدد نامزد منو قبول میکنه ؟ و اینکه گفت اگه 6 ماه از مصاحبه ت بگذره و کاری نکنی دوباره همه چیز از اول باید شروع کنی.واقعیت داره؟منم از ترس گوشی رو قطع کردم  Sad

من و شما الان مثل هميم
الان شما و خانمت و برادرش ٣ نفر هستيد وبايد مجموع دارايي ها ٥ برابر ٢٥٠٠٠ دلار باشه كه ميشه ١٢٥٠٠٠ دلار
[/quote

سلام.خوبه که یه هم درد پیدا شد البته اصلا خوشحال نیستم که شرایط افتضاح من برای شما هم تکرار شده ولی از اینکه تنها نیستم خوشحالم.امیدوارم هرچه سریعتر مشکلتون حل بشه.پیشنهاد جالبیه.پول توی بانک ایران رو که اصلا قبول نمیکنن چون منم موجودی بانکی و سند ملک بردم که اصلا گفت بزار تو کیفت و درش نیار.تا جاییکه میدونم و جدول poverty2016 رو بهم نشون داد باید برا 3 نفر 20.000 دلار باشه و اگه موجودی بانکی قبول میکرد باید 5 برابر ما به التفاوت 20.000 با عددی که توی تکس رد کردیم رو به عنوان موجودی میبردیم که برای من کمتر از 100.000 تا میشد ولی بهم گفت توی ویزای نامزدی و ازدواج موجودی بانکی به درد نمیخوره و فقط درآمد مهمه.شاید چون سفارت ابوظبی بودم و ابوظبی سخت میگیره این حرفو زدن.پیرو صحبتی که کردین ،الان شما و خانمت و برادرش ٣ نفر هستيد، نامزدم آقا هست و آمریکاست و من خانم هستم که ایرانم .فک کنم عکس جریان شما هستیم.الان یه اسپانسر دیگه علاوه بر نامزدم میخوان و دیگه مدارک اضافه تر فک نکنم بتونم ببرم چون فک میکنن مستندسازی کردیم و چرا تا حالا مدارک رو ارائه ندادیم.نمیدونم چه کار کنم. خاله نامزدم اونجاست ولی چون با ازدواج ما زیاد موافق نیستن تا حالا قبول نکرده این کارو بکنه.امیدوارم شرایط پیچیده من برای هیچ کس تکرار نشه.سخت ترین شرایط برای اسپانسر ها اینه که طرف بیمار بشه و راهی بیمارستان بشه که هزینه ها سرسام آوره.حتی من گفتم من هر بیماری گرفتم منو سریع بفرستین ایران ولی بازم تو شک هستن. Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32
(2016-08-11 ساعت 09:22)s.div نوشته:  
(2016-08-10 ساعت 20:26)bhb32 نوشته:  

من و شما الان مثل هميم
[/quote

سلام.خوبه که یه هم درد پیدا شد البته اصلا خوشحال نیستم که شرایط افتضاح من برای شما هم تکرار شده ولی از اینکه تنها نیستم خوشحالم.امیدوارم هرچه سریعتر مشکلتون حل بشه.پیشنهاد جالبیه.پول توی بانک ایران رو که اصلا قبول نمیکنن چون منم موجودی بانکی و سند ملک بردم که اصلا گفت بزار تو کیفت و درش نیار.تا جاییکه میدونم و جدول poverty2016 رو بهم نشون داد باید برا 3 نفر 20.000 دلار باشه و اگه موجودی بانکی قبول میکرد باید 5 برابر ما به التفاوت 20.000 با عددی که توی تکس رد کردیم رو به عنوان موجودی میبردیم که برای من کمتر از  100.000 تا میشد ولی بهم گفت توی ویزای نامزدی و ازدواج موجودی بانکی به درد نمیخوره و فقط درآمد مهمه.شاید چون سفارت ابوظبی بودم و ابوظبی سخت میگیره این حرفو زدن.پیرو صحبتی که کردین ،الان شما و خانمت و برادرش ٣ نفر هستيد، نامزدم آقا هست و آمریکاست و من خانم هستم که ایرانم .فک کنم عکس جریان شما هستیم.الان یه اسپانسر دیگه علاوه بر نامزدم میخوان و دیگه مدارک اضافه تر فک نکنم بتونم ببرم چون فک میکنن مستندسازی کردیم و چرا تا حالا مدارک رو ارائه ندادیم.نمیدونم چه کار کنم. خاله نامزدم اونجاست ولی چون با ازدواج ما زیاد موافق نیستن تا حالا قبول نکرده این کارو بکنه.امیدوارم شرایط پیچیده من برای هیچ کس تکرار نشه.سخت ترین شرایط برای اسپانسر ها اینه که طرف بیمار بشه و راهی بیمارستان بشه که هزینه ها سرسام آوره.حتی من گفتم من هر بیماری گرفتم منو سریع بفرستین ایران ولی بازم تو شک هستن.  Cool
شرمنده من فكر كردم شما آقا هستيد
ان شاالله كه اونجا مريض نشيم واقعا
اما اگر خودمون هزينه ها رو بپردازيم مشكلي براي كسي پيش نمياد
توي فرم i 864 p سال ٢٠١٦ مينيمم براي ٣ نفر ٢٥٢٠٠ دلار نوشته شده
خدا كنه كار من و شما هم درست بشه
Cat.: F2A. Priority Date: May, 2014
Interview: YEREVAN. July, 2016 - AP
سربازي: معافيت كفالت. شغل: خصوصي 
دوخطي: 15 دسامبر 2017 
او آر:‌ 18 دسامبر 2017 
دريافت ايميل ويور: 19 دسامبر 2017 
درخواست اطلاعات مسافرت ها: 6 فوريه 2018 
تبديل از اوآر به اسلش: 8 فوريه 2018
پاسخ
تشکر کنندگان: s.div
خواهش میکنم.مهم اینه که باید بهمون اعتماد کنن ولی همش شک دارن.خدا کنه زودتر همه چی درست بشه. Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: جواد حبيبي ، shadoow
با سلام
دنبال یه نفر هستم تا اسپانسر بشه برا من و نامزدم برای ویزای نامزدی
اصلا نمی دونم امکانش هست یا نه ولی اگر اطلاعاتی در این مورد دارین یا می تونید راهکاری نشون بدید ممنون میشم
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow
سلام، من با ویزای نامزدی اقدام کردم، الان گفتن نامه رو فرستادیم سفارتی که انتخاب کردید، ی کیس نامبرم بهمون دادن، نامزدم امریکاست، ولی کار نداره مالیاتم نداده، باید ای ۸۶۴ و پر کنه ؟ و کسی که می خواد ما رو ساپورت کنه الان بی کار شده ولی مالیات هایی که واسه ۳ سال پیش داده رو داریم، ایا می تونه اون ما رو ساپورت کنه؟ یا باید دنباله یکی دیگه باشیم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-13 ساعت 12:24)nafasnejati نوشته:  سلام، من با ویزای نامزدی اقدام کردم، الان گفتن نامه رو فرستادیم سفارتی که انتخاب کردید، ی کیس نامبرم بهمون دادن، نامزدم آمریکاست، ولی کار نداره مالیاتم نداده، باید ای ۸۶۴ و پر کنه ؟ و کسی که می خواد ما رو ساپورت کنه الان بی کار شده ولی مالیات هایی که واسه ۳ سال پیش داده رو داریم، ایا می تونه اون ما رو ساپورت کنه؟ یا باید دنباله یکی دیگه باشیم؟

سلام به شما

بله نامزد شما باید فرم رو پر کنه و درامد و مالیات رو صقر بزنه...اگه فرم مالیاتی پر کرده که هیچی...

ولی اگه نه...دلیل مالیات ندادن رو که خوب برای شما این هست که کار هم نکرده رو روی یک برگه کاغذ بنویسه و
حتما امضا کنه...

اسپانسر شما اگه درامدش توی سه سال قبل خوب بوده خوب ایرادی نداره...

ولی اگه میتونید اسپانسر دیگه ای جایگزین کنید که به نظر سخته این کار رو انجام بدید...ولی ملاک درامد سه سال
گذشته ایشون هست...
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015
کلیر شدن : جولای 2016 ( ده ماه انتظار)
دریافت ویزا: آگوست 2016
ورود به آمریکا : فوریه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: Pargosha
(2016-09-28 ساعت 04:02)abedi110 نوشته:  سلام دوستان
لطفا در مورد این سئوال من اگر اطلاعات دارید جواب بدید .
پدر همسر من نظامی بوده و حقوق ایشان مالیات بهش نمیخورده پس مالیاتی پرداخت نکرده ، با توجه به این مورد آیا ایشان میتواند اسپانسر من بشوند ؟

سلام

حقوق ایشون کمتر از حد بوده که مالیات نخورده و یا معافیت مالیاتی داشتند؟
F2A
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-28 ساعت 21:29)abedi110 نوشته:  
(2016-09-28 ساعت 10:50)armehraboon نوشته:  
(2016-09-28 ساعت 04:02)abedi110 نوشته:  سلام دوستان
لطفا در مورد این سئوال من اگر اطلاعات دارید جواب بدید .
پدر همسر من نظامی بوده و حقوق ایشان مالیات بهش نمیخورده پس مالیاتی پرداخت نکرده ، با توجه به این مورد آیا ایشان میتواند اسپانسر من بشوند ؟

سلام

حقوق ایشون کمتر از حد بوده که مالیات نخورده و یا معافیت مالیاتی داشتند؟

سلام دوست من ، معافیت مالیاتی داشتند .
لطفا اگر دسترسی دارید بپرسید از وکلا .
پدر خانم من نظامی بازنشسته هست و حقوق ایشان مالیات نداشته است .
آیا ایشان میتواند اسپانسر من بشود ؟
همسر من دانشجو هست و شاغل نیست .
ممنون

سلام مجدد

خوب اگه معاقیت مالیاتی داشتند مشکلی نیست.
برای اسپانسر شدن دو تا موضوع مهم هست
درامد سالیانه اسپانسر
و اینککه به صورت قانونی مالیات دادند یا خیر( که اینجا شما مسلما دلیل عدم پرداخت مالیات رو دکر می کنید)
همسر شما هم یه عنوان اسپانسر اول توی یک نامه بنویسند که به دلیل اینکه درامدی ندارند و دانشجو
بودند مالیات ندادند(منظورم همسرتون هست)
F2A
پاسخ
تشکر کنندگان: Pargosha
سلام بچه ها چند تا سوال داشتم ازتون

1- اسپانسر شدن برای یک نفر چه مشکلاتی برای اسپانسر ایجاد میکنه یا به عبارتی ما چه کارهایی را نباید انجام دهیم؟

2- کسی که اسپانسر داره میتونه از بیمه اوباما استفاده کنه؟

مرسی از کمکتون
كتگوري : f2a
تاريخ اپرو مدارك : دسامبر ٢٠١٥
ايميل درخواست حاملي مالي: ؟؟؟؟
ا
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-23 ساعت 23:29)sepehr7763 نوشته:  سلام بچه ها چند تا سوال داشتم ازتون

1- اسپانسر شدن برای یک نفر چه مشکلاتی برای اسپانسر ایجاد میکنه یا به عبارتی ما چه کارهایی را نباید انجام دهیم؟

2- کسی که اسپانسر داره میتونه از بیمه اوباما استفاده کنه؟

مرسی از کمکتون

با سلام
1- مسئولیت شما از نظر مالی با اسپانسر هست..یعنی تضمین اینکه سربار دولت نخواهید بود... و البته اگه
خلافی هم انجام بشه باز اسپانسر مسئول هست.

2- مشکلی نباید داشته باشه
F2A
پاسخ
تشکر کنندگان: s.div
(2016-08-10 ساعت 15:35)جواد حبيبي نوشته:  
(2016-07-27 ساعت 08:43)bhb32 نوشته:  دوستان عزيز
متاسفانه من نتونستم هيچ اسپانسري براي خودم در آمريكا پيدا كنم . چون همسرم كار نداره اونجا.
فقط تنها اميدم به يكي از بستگان هست با شرايط زير:
مي خوام بدونم ايشون مي تونه اسپانسر بشه . اگر شرايط اكي باشه 100 در صد اين كار رو انجام مي ده
1. ايشون در 2 سال و نيمه كه ساكن آمريكا هستن (گرين كارتي). يك واحد آپارتمان اجاره كرده با اجاره بها ماهيانه 2.200 دلار.
2. براي سال 2014 و 2015 با اين كه كار نمي كرده ماليات داده.
3. الان دو تا ماشين داره يكي با ارزش 10.000 دلار و يكي با ارزش 80.000 دلار كه تازه خريده.
با توجه به بند 4 صفحه 11 دستور العمل فرم  i-864
A joint sponsor whose income and/or assets equal at least 125 percent of the Federal Poverty Guidelines
ايشون مي تونه از asset  (ماشينش) براي اسپانسر شدن استفاده كنه؟؟؟
You may not include the net value of an automobile unless you show that you have more than one automobile, and
at least one automobile is not included as an asset.
دستور العمل فرم  i-864 ، صفحه 9، خط يكي به آخر از پاراگراف اول

و اينكه من هر جا ديدم نوشته اگر از asset  استفاده مي كنيد بايد 5 برابر خط فقر باشه. چرا اينجا مي گه 125 درصد.

سلام دوست عزیز
اولویت اول درآمد کواسپانسر می باشد و چنانچه درامد بر اساس خط فقر سال 2016 کافی نباشد می توان به اندازه 5 برابر مابه التفاوت میزان درآمد و خط فقر دارایی شامل پول نقد ، ملک و .... ارائه کرد

با سلام و احترام
دوستان ممکنه حداقل شرایط اسپانسری رو که نیاز به کو اسپانسر نباشه بفرمایید ویا مرجعی برای پاسخ معرفی کنید.
سپاسگزار.
پاسخ
تشکر کنندگان: جواد حبيبي ، bhb32
(2016-10-27 ساعت 22:27)p.nsz نوشته:  
(2016-08-10 ساعت 15:35)جواد حبيبي نوشته:  
(2016-07-27 ساعت 08:43)bhb32 نوشته:  دوستان عزيز
متاسفانه من نتونستم هيچ اسپانسري براي خودم در آمريكا پيدا كنم . چون همسرم كار نداره اونجا.
فقط تنها اميدم به يكي از بستگان هست با شرايط زير:
مي خوام بدونم ايشون مي تونه اسپانسر بشه . اگر شرايط اكي باشه 100 در صد اين كار رو انجام مي ده
1. ايشون در 2 سال و نيمه كه ساكن آمريكا هستن (گرين كارتي). يك واحد آپارتمان اجاره كرده با اجاره بها ماهيانه 2.200 دلار.
2. براي سال 2014 و 2015 با اين كه كار نمي كرده ماليات داده.
3. الان دو تا ماشين داره يكي با ارزش 10.000 دلار و يكي با ارزش 80.000 دلار كه تازه خريده.
با توجه به بند 4 صفحه 11 دستور العمل فرم  i-864
A joint sponsor whose income and/or assets equal at least 125 percent of the Federal Poverty Guidelines
ايشون مي تونه از asset  (ماشينش) براي اسپانسر شدن استفاده كنه؟؟؟
You may not include the net value of an automobile unless you show that you have more than one automobile, and
at least one automobile is not included as an asset.
دستور العمل فرم  i-864 ، صفحه 9، خط يكي به آخر از پاراگراف اول

و اينكه من هر جا ديدم نوشته اگر از asset  استفاده مي كنيد بايد 5 برابر خط فقر باشه. چرا اينجا مي گه 125 درصد.

سلام دوست عزیز
اولویت اول درآمد کواسپانسر می باشد و چنانچه درامد بر اساس خط فقر سال 2016 کافی نباشد می توان به اندازه 5 برابر مابه التفاوت میزان درآمد و خط فقر دارایی شامل پول نقد ، ملک و .... ارائه کرد

با سلام و احترام
دوستان ممکنه حداقل شرایط اسپانسری رو که نیاز به کو اسپانسر نباشه بفرمایید ویا مرجعی برای پاسخ معرفی کنید.
سپاسگزار.

سلام دوست عزیز بستگی به تعداد نفرات خانواده دارد
بازمانده لاتاری 2014  
PD 30 Sep و Approve  5 march و case and invoice number 26 June و DS261 11 July وPayment 120$ 22 July و Payment 325$ 27 July و DS260 8 August               و
documents sending to NVC 31 َAugust و receiving documents by NVC 2 september و complete letter 30 September و2016 interview April 24 و  آپدیت دوخطی 2017 may 5 و کلیر و ویزا June 14 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: p.nsz ، bhb32

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان