اسپانسر
(2016-08-10 ساعت 15:35)جواد حبيبي نوشته:  
(2016-07-27 ساعت 08:43)bhb32 نوشته:  
دوستان عزيز
متاسفانه من نتونستم هيچ اسپانسري براي خودم در آمريكا پيدا كنم . چون همسرم كار نداره اونجا.
فقط تنها اميدم به يكي از بستگان هست با شرايط زير:
مي خوام بدونم ايشون مي تونه اسپانسر بشه . اگر شرايط اكي باشه 100 در صد اين كار رو انجام مي ده
1. ايشون در 2 سال و نيمه كه ساكن آمريكا هستن (گرين كارتي). يك واحد آپارتمان اجاره كرده با اجاره بها ماهيانه 2.200 دلار.
2. براي سال 2014 و 2015 با اين كه كار نمي كرده ماليات داده.
3. الان دو تا ماشين داره يكي با ارزش 10.000 دلار و يكي با ارزش 80.000 دلار كه تازه خريده.
با توجه به بند 4 صفحه 11 دستور العمل فرم  i-864
A joint sponsor whose income and/or assets equal at least 125 percent of the Federal Poverty Guidelines
ايشون مي تونه از asset  (ماشينش) براي اسپانسر شدن استفاده كنه؟؟؟
You may not include the net value of an automobile unless you show that you have more than one automobile, and
at least one automobile is not included as an asset.
دستور العمل فرم  i-864 ، صفحه 9، خط يكي به آخر از پاراگراف اول

و اينكه من هر جا ديدم نوشته اگر از asset  استفاده مي كنيد بايد 5 برابر خط فقر باشه. چرا اينجا مي گه 125 درصد.

سلام دوست عزیز
اولویت اول درآمد کواسپانسر می باشد و چنانچه درامد بر اساس خط فقر سال 2016 کافی نباشد می توان به اندازه 5 برابر مابه التفاوت میزان درآمد و خط فقر دارایی شامل پول نقد ، ملک و .... ارائه کرد

با سلام و احترام
دوستان ممکنه حداقل شرایط اسپانسری رو که نیاز به کو اسپانسر نباشه بفرمایید ویا مرجعی برای پاسخ معرفی کنید.
سپاسگزار.
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: جواد حبيبي ، bhb32
(2016-10-27 ساعت 22:27)p.nsz نوشته:  
(2016-08-10 ساعت 15:35)جواد حبيبي نوشته:  
(2016-07-27 ساعت 08:43)bhb32 نوشته:  
دوستان عزيز
متاسفانه من نتونستم هيچ اسپانسري براي خودم در آمريكا پيدا كنم . چون همسرم كار نداره اونجا.
فقط تنها اميدم به يكي از بستگان هست با شرايط زير:
مي خوام بدونم ايشون مي تونه اسپانسر بشه . اگر شرايط اكي باشه 100 در صد اين كار رو انجام مي ده
1. ايشون در 2 سال و نيمه كه ساكن آمريكا هستن (گرين كارتي). يك واحد آپارتمان اجاره كرده با اجاره بها ماهيانه 2.200 دلار.
2. براي سال 2014 و 2015 با اين كه كار نمي كرده ماليات داده.
3. الان دو تا ماشين داره يكي با ارزش 10.000 دلار و يكي با ارزش 80.000 دلار كه تازه خريده.
با توجه به بند 4 صفحه 11 دستور العمل فرم  i-864
A joint sponsor whose income and/or assets equal at least 125 percent of the Federal Poverty Guidelines
ايشون مي تونه از asset  (ماشينش) براي اسپانسر شدن استفاده كنه؟؟؟
You may not include the net value of an automobile unless you show that you have more than one automobile, and
at least one automobile is not included as an asset.
دستور العمل فرم  i-864 ، صفحه 9، خط يكي به آخر از پاراگراف اول

و اينكه من هر جا ديدم نوشته اگر از asset  استفاده مي كنيد بايد 5 برابر خط فقر باشه. چرا اينجا مي گه 125 درصد.

سلام دوست عزیز
اولویت اول درآمد کواسپانسر می باشد و چنانچه درامد بر اساس خط فقر سال 2016 کافی نباشد می توان به اندازه 5 برابر مابه التفاوت میزان درآمد و خط فقر دارایی شامل پول نقد ، ملک و .... ارائه کرد

با سلام و احترام
دوستان ممکنه حداقل شرایط اسپانسری رو که نیاز به کو اسپانسر نباشه بفرمایید ویا مرجعی برای پاسخ معرفی کنید.
سپاسگزار.

سلام دوست عزیز بستگی به تعداد نفرات خانواده دارد
بازمانده لاتاری 2014  
PD 30 Sep و Approve  5 march و case and invoice number 26 June و DS261 11 July وPayment 120$ 22 July و Payment 325$ 27 July و DS260 8 August               و
documents sending to NVC 31 َAugust و receiving documents by NVC 2 september و complete letter 30 September و2016 interview April 24 و  آپدیت دوخطی 2017 may 5 و کلیر و ویزا June 14 2017
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: p.nsz ، bhb32
سلام دوستان
من الان در مرحله ای هستم که نیاز به مشورت شما دوستان هستم .
همسر من که شهروند آمریکا هستند دانشجو هستند و شاغل نیستند و درامدی نداشته و تکسی هم پرداخت نکرده اند .
ببینید کاری که ما داریم انجام میدهیم درست است یا خیر :
۱. خب ایشان درخواست دهنده کیس ما بوده اند و ایشان باید فرم اسپانسر I864 را پر کنند و در آن ذکر کنند که دانشجو هستند و ... و طی نامه ای به پیوست اطلاع بدهند شاغل نیستند ، درآمد ندارند و تکسی پرداخت نکرده اند .
۲. پدر ایشان که نظامی بازنشسته هستند و درآمد ایشان معاف از مالیات می باشد باید فرم I864A را به عنوان کواسپانسر تکمیل نمایند و طی نامه ای اعلام کنند جزئیات عدم پرداخت مالیات را با مدارک شرح دهند .

۳. علاوه بر آن asset هم که مقداری پول در حساب بانکی و قیمت خودرو و ... هست تهیه می نمایند .

دوستانی که اطلاع دارید و تجربه لطفا خیلی زود بگید آیا این روش و عملکرد درست است ؟

پیشاپیش سپاسگذارم
نوع ویزا : ازدواج با شهروند آمریکا  : CR1

SMS تحویل مدارک به USCIS  تاریخ    2016/6/10
Approve مدارک ۲ ماه بعد تاریخ         2016/8/9
ارسال مدارک از USCIS به NVC تاریخ        2016/8/26
دریافت کیس نامبر تاریخ            2016/9/19
و سفارت ابوظبی مشخص شد .
ارسال مدارک به NVC  تاریخ      2016/11/16
تایید مدارک 2017/1/28 ، مواردی ناقص بود که خواسته روز مصاحبه تحویل گردد .
دریافت نامه مصاحبه  2017/6/6
وقت مصاحبه    2017/7/24 و نتیجه مصاحبه AP و نقص مدارک مالی
تکمیل مدارک    2017/7/25 حضوری درب سفارت
درخواست تکمیل فرم امنیتی  DS5535 از طرف سفارت از طریق ایمیل   2017/7/26

آپدیت ها 24 جولای،   26 جولای ، 1 آگوست ، ۲ آگوست , ۱۳ آگوست .
* ارسال نامه سناتور به سفارت جهت تسریع ای پی ۲۳ آگوست
آپدیت بعدی ۲۴ آگوست ، ۲۷ آگوست
* جواب نامه سفارت به سناتور  ۲۷ آگوست . نتیجه ( صبر )
آپدیت بعدی ۱۹ سپتامبر ، ...؟

👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
عضو کانال تلگرام مهاجران با کیس مهاجرتی نامزدی و ازدواجی
https://t.me/joinchat/B2RPp0OVB-nxx3Fn2esJlQ
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: bhb32
سلام
ما كسيو نداريم كه اسپانسرمون بشه و همسرم هم كار نميكنه و درآمدي نداره و طبعا ماليات هم نداده،ميخوام بدونم امكانش هست ما پول به حساب همسرم بريزيم يا ماشين و ملك تو آمريكا بخريم كه نياز به كو اسپانسر نباشه؟ و اينكه ميشه در ازاي پرداخت پول كسيو به عنوان اسپانسر پيدا كرد؟كسى از دوستان اين كارو كرده يا اطلاعى داره؟ممنون از لطفتون
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
(2016-11-12 ساعت 11:27)mechanism7474 نوشته:  
سلام
ما كسيو نداريم كه اسپانسرمون بشه و همسرم هم كار نميكنه و درآمدي نداره و طبعا ماليات هم نداده،ميخوام بدونم امكانش هست ما پول به حساب همسرم بريزيم يا ماشين و ملك تو آمريكا بخريم كه نياز به كو اسپانسر نباشه؟ و اينكه ميشه در ازاي پرداخت پول كسيو به عنوان اسپانسر پيدا كرد؟كسى از دوستان اين كارو كرده يا اطلاعى داره؟ممنون از لطفتون

سلام.منم کو اسپانسر میخوام ولی کسی راضی نمیشه این مسئولیت رو قبول کنه.سند خونه و ماشین و حساب بانکی نامزدم رو هم بردم ولی گفتن فقط درآمد مهمه.به کلی وکیل هم تل زدیم که نفر مطمئنی رو میشناسن که در قبال پول این کارو انجام بدن ولی گفتن این کارو نمیکنن.به هر کسی هم رو انداختیم ولی قبول نمیکنن.لطفا اگه راه حلی پیدا کردین بهم پیام خصوصی بدین. ممنون میشم.موفق باشی
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: mechanism7474 ، bhb32
(2016-11-13 ساعت 09:54)s.div نوشته:  
سلام

سلام.منم کو اسپانسر میخوام ولی کسی راضی نمیشه این مسئولیت رو قبول کنه.سند خونه و ماشین و حساب بانکی نامزدم رو هم بردم ولی گفتن فقط درآمد مهمه.به کلی وکیل هم تل زدیم که نفر مطمئنی رو میشناسن که در قبال پول این کارو انجام بدن ولی گفتن این کارو نمیکنن.به هر کسی هم رو انداختیم ولی قبول نمیکنن.لطفا اگه راه حلی پیدا کردین بهم پیام خصوصی بدین. ممنون میشم.موفق باشی

من تو صفحات قبلى خوندم يه سرى از دوستان ٦٠-٧٠ هزارتا تو حساب داشتن و nvc همونو به جاي اسپانسر قبول كرده والا من نميفهمم فاز اين آمريكاييا چيه از يه سرى قبول كردن از يه سرى ديگه نه،خب من اگه خودم پول داشته باشم كه بهتره تا اينكه يكى ديگه اسپانسرم بشه
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: s.div ، bhb32
(2016-11-13 ساعت 10:22)mechanism7474 نوشته:  
سلام

من تو صفحات قبلى خوندم يه سرى از دوستان ٦٠-٧٠ هزارتا تو حساب داشتن و nvc همونو به جاي اسپانسر قبول كرده والا من نميفهمم فاز اين آمريكاييا چيه از يه سرى قبول كردن از يه سرى ديگه نه،خب من اگه خودم پول داشته باشم كه بهتره تا اينكه يكى ديگه اسپانسرم بشه

دقیقاااا.شانسی ه.افسر منم گیر بود که گفت فقط حقوق ملاکه.بستگی به سفارت هم داره.ابوظبی کلا گیره.قبلنا حس اعتماد و نوع دوستی بین مردم بیشتر بود و قبول میکردن این مسوولیت رو قبول کنن الان همه گوشه گیر تر و خودخواه تر شدن و از اینکه گره تو کار کسی بندازن خوشحال میشن.حالا ایشالا درست میشه.خدا بزرگه دوست عزیز
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: armehraboon ، bhb32
(2016-11-15 ساعت 09:21)s.div نوشته:  

دقیقاااا.شانسی ه.افسر منم گیر بود که گفت فقط حقوق ملاکه.بستگی به سفارت هم داره.ابوظبی کلا گیره.قبلنا حس اعتماد و نوع دوستی بین مردم بیشتر بود و قبول میکردن این مسوولیت رو قبول کنن الان همه گوشه گیر تر و خودخواه تر شدن و از اینکه گره تو کار کسی بندازن خوشحال میشن.حالا ایشالا درست میشه.خدا بزرگه دوست عزیز

ممنون از لطفت دوست عزيزم، ميشه لطف كنى بگى شما آخرش چكار كردين براى اسپانسر؟
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: s.div ، bhb32
(2016-11-16 ساعت 00:44)mechanism7474 نوشته:  
(2016-11-15 ساعت 09:21)s.div نوشته:  

ممنون از لطفت دوست عزيزم، ميشه لطف كنى بگى شما آخرش چكار كردين براى اسپانسر؟

خواهش میکنم.هنوز کسی پیدا نشده و چون تو پروسهAP هستیم هنوز به لطف خداوند امیدواریم .
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
بچه ها يه سوال فني
خانم بنده به محض ورود به آمريكا خودش رو تحت پوشش بيمه اي Medicare درآورد. اونطور كه من شنيدم اين يك بيمه رايگانه.
باتوجه به اينكه ما (همسران افرادي كه مقيم هستن) بايد فرم اسپانسري تو مداركمون داشته باشيم كه يه جورايي سربار دولت نشيم، آيا مي تونيم از اين بيمه اي كه گفتم استفاده كنيم يا كلا همه چيز بر ما حرامه؟؟؟
كتگوري:F2A
Priority Date: 06-May-2014
تاريخ مصاحبه: ١٢ جولاي ٢٠١٦ در سفارت ارمنستان
معاف از خدمت سربازي و شاغل در شركت خصوصي
نتيجه مصاحبه:AP
آپ ديت ها:
(2016): 14و15و19و21و23 جولاي، 13و14و17 اكتبر.
(2017): 23 ژانويه، 18 اپريل، 1و5 و13سپتامبر

پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت دوستان عزیز

همسر من سیتیرنه و ما پنج ساله که ازدواج کردیم اپریل 2014 اقدام به گرفتن ویزای ازدواجی کردیم و با کلی مشقت دو هفته قبل نامه اپرو ما اومد و الان منتظر نامه nvc هستیم .دوستان من یک فرزند نه ساله از ازدواج قبلی دارم،میشه راهنماییم کنید که برای فرزندم باید هزینه ای جداگانه پرداخت کنیم یا نه .ویزای فرزندم چطوری میشه .من همش نگرانم که سفارت به فرزندم ویزا نده.خواهشمندم اطلاعات خودتون رو در اختیارم قرار بدید .با تشکر و آرزوی موفقیت همه دوستان در مهاجرت پر استرس به آمریکا
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
سلام دوستان .دو هفته دیگه وقت مصاحبه همسرمه و من گرین کارتیم. خانه و ماشین در آمریکا به اشتراک با برادرم دارم.ولی شغلو تکس ریترن ندارم.البته اسپانسر دوم هم داریم.ایا بخاطر نداشتن تکس ریترن مشکلی واسمون پیش میاد؟لطفا جواب بدین خیلی نگرانم
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
(2017-01-05 ساعت 21:47)یاس23 نوشته:  
سلام دوستان .دو هفته دیگه وقت مصاحبه همسرمه و من گرین کارتیم. خانه و ماشین در آمریکا به اشتراک با برادرم دارم.ولی شغلو تکس ریترن ندارم.البته اسپانسر دوم هم داریم.ایا بخاطر نداشتن تکس ریترن مشکلی واسمون پیش میاد؟لطفا جواب بدین خیلی نگرانم

سلام

اگه اسپانسر دوم دارید و دلیل مالیات ندادن بخاطر نداستن دارامد هست خیر مشکلی پیش نمیاد...
فقط این موضوع رو باید توی یک نامه بنویسید و امضا کنید.
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015
کلیر شدن : جولای 2016 ( ده ماه انتظار)
دریافت ویزا: آگوست 2016
ورود به آمریکا : فوریه 2017
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
سلام بچه ها ببخشيد ي سوال مدارك مالي فقط امضا بشه كافيه؟ من پيام هاي قبلي رو خوندم گفتن امضا با خودكار ابي بايد باشه گويا

مرسي از راهنماييتون
كتگوري : f2a
تاريخ اپرو مدارك : دسامبر ٢٠١٥
ايميل درخواست حاملي مالي: ؟؟؟؟
ا
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
سلام دوستان . دوستان من یه سوال داشتم لطفا اگه کسی میدونه راهنماییم کنه . کیس بنده نامزدی هستش و بعد از 4 ماه از شروع پروسه الان پرونده رو USCIS فرستاده به NVC و گفته بعد از 2 هفته NVC، پرونده رو میفرسته به سفارت . ایا مدارک ساپورت مالی رو NVC میگیره یا سفارت ؟ اگه سفارت بگیره قیل از مصاحبه میخواد براش بفرستیم یا باید با خودمون ببریم . اگه قرار باشه با خودمون ببریم پس کی میخوان بررسیش کنن؟ . ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی داره در اختیار من بزاره
Category: K1
Embassy: Ankara
Evidence Sent to uscis: 13 December 2016
Reciept Number:17 December 2016 (I-797E Form)
Request for extra information by USCIS: 23 March 2017
Approved by USCIS and sent to NVC: 17 April 2017
NVC approved letter AND send to the Ankara embassy : 15 May 2017
Case Number:15 May 2017
Consulate Recived Case: ……….
Interview date: …………
Resault: …………..
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: امیر007

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان