کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اسپانسر
(2017-05-05 ساعت 20:13)ALI SHAYESTE نوشته:  سلام دوست عزیز ممنون که جواب سوالم رو دادید . اخه من شنیده بودم  nvc برا کیس ازدواج فقط مدارک مالی رو میخواد برای نامزدی مدارک مالی رو  باید ببری سفارت. میشه یه توضیحی بدید که الان که مدارک من توnvc هستش. باید منتظر چی باشم و چه مدارکی رو اماده کنم . یعنی منظورم اینه پروسه بعد از nvc چی هستش . لطفاا یه کم با جزییات توضیح بدید ممنون میشم  
(2017-04-30 ساعت 10:21)soroushfard نوشته:  
(2017-04-25 ساعت 12:34)ALI SHAYESTE نوشته:  سلام دوستان . دوستان من یه سوال داشتم لطفا اگه کسی میدونه راهنماییم کنه . کیس بنده نامزدی هستش و بعد از 4 ماه از شروع پروسه الان پرونده رو USCIS فرستاده  به  NVC و گفته بعد از 2 هفته  NVC، پرونده رو میفرسته به سفارت . ایا مدارک ساپورت مالی رو NVC میگیره یا سفارت ؟ اگه سفارت بگیره قیل از مصاحبه میخواد براش بفرستیم یا باید با خودمون ببریم . اگه قرار باشه با خودمون ببریم پس کی میخوان بررسیش کنن؟ . ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی داره در اختیار من بزاره

Salam, shoma felan niazi nist kari anjam bedin dooste aziz, montazer bashid ta nvc case number ro behetun bede, nvc parvande shomaro mifreste sefarat, shoma ghabl az enke az sefarat vaght begirid bayad form ds160 ro por konid, baad har sefarati ke parvandatun bud, tu website marbute account misazin va aval post office entekhab mikonin va baad mablaghe taein shode ro pardakht mikonin ta betunin vaghte mosahebe begirin.
Dar morede madarek ham  
ghabl az mosahebe, sefarat behetun email mide ke madareke morede niaz chia
Hastan
Form 134 ke bayad emza beshe va original bashe
(copy ghabul nemikonan)

Tax return va w2

Tarjome shenasname

Madareke esbate rabete

Confirmation form ds160

Fekr mikonam barate aghayun karte payane khedmat ham mikhan

Photo 5*5

Tamame en madarek ro ruze mosahebe hamrahetun mibarin, hamunja check mikonan, va age chizi kam bashe naghse madrak mikhorin,         .

Say kardam kamel toxih bedam, omidvaram karatun bekhubi pish bere

Movafagh bashid
K1
‎ارسال مدارک: Jul. 2016
‎اپروو: Oct.
‎کیس نامبر: Nov.
‎مصاحبه: Feb. 2017 ، آنکارا
‎ورود به امریکا: March 2017.
‎ارسال مدارک گرین کارت موقت :April 2017.
‎انگشت نگاری:  May 2017
‎مصاحبه: July 2017
دریافت گرین کارت موقت: یک هفته بعد از مصاحبه
ارسال مدارک گرین کارت دائم:April 2019
گرین کارت دائم : May 2020
ارسال مدارک سیتیزن شدن: May 2020
مصاحبه سیتیزنی و مراسم قسم و دریافت سرتیفیکیت (همزمان باهم در یک زمان در اداره مهاجرت انجام شد بدلیل شرایط کرونا) : October 2020  Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان:
من نقص مدرک مالی خوردم. الان تونستم اسپانسر پیدا کنم. الان ایا میتونم قبل از این که کلیر بشم مدارک مالیاتی رو براشون بفرستم. یا حتما باید بعد از کلیر شدن بفرستم؟ بعد این که کجا بفرستم. کجا چک کنم که اینا قبول کردن؟
کیس CR1
بیشتر از 2 سال در پروسه AP!
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان یه سوال خدمتتون داشتن کو اسپانسر من امسال برگه مالیات را پر نکرده و شش ماه فرجه خواسته حالا از من هم دوباره ساپورت مالی امسال رو خواستن مصاحبه ام یک ماه دیگه است حالا نمی دونم واقعا چیکار کنم کیس منم ازدواج با س یتیزن هست آیا ساپورت مالی پارسال رو قبول میکنم ازم واقعا نمی دونم چیکار کنم در خدا جواب بدین یا میشه موجودی حساب بانگی اگر بالای حد فقر باشه رو برد
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من الان چهار ماهه كه با ويزاي نامزدي وارد امريكا شدم و مداركم رو بعد ازدواج براي اداره مهاجرت ارسال كردم.اين هفته وقت انگشت نگاري دارم.امروز يك نامه بدستم رسيد كه نوشته بود مدارك مالي هنسرم ومدارك كو اسپانسرمون رو براي شش ماه گذشته ميخوان چون ناقصه.مدارك همسرم رو اماده كرديم ولي كو اسپانسرمون داره بازي در مياره و امروز و فردا ميكنه و بنظر مياد نميخواد مدارك بدستمون برسونه.
توي اين نامه نوشته اگه مدارك ظرف ٨٥رو ارسال نشه.فرم ٤٨٥من ديناي ميشه..الان درامد همسرم مناسبه .
چه راهكاري پيشنهاد ميكنيد
ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-12 ساعت 11:27)mechanism7474 نوشته:  سلام
ما كسيو نداريم كه اسپانسرمون بشه و همسرم هم كار نميكنه و درآمدي نداره و طبعا ماليات هم نداده،ميخوام بدونم امكانش هست ما پول به حساب همسرم بريزيم يا ماشين و ملك تو آمريكا بخريم كه نياز به كو اسپانسر نباشه؟ و اينكه ميشه در ازاي پرداخت پول كسيو به عنوان اسپانسر پيدا كرد؟كسى از دوستان اين كارو كرده يا اطلاعى داره؟ممنون از لطفتون
سلام...ماهم دقیقا مشکل شما رو داریم و دنبال این هستیم بیینیم سفارت قبول میکنه ما پول در حساب بریزیم یا نه...ممنون میشم اگر به جوابی رسیدین به من هم اطلاع بدین
Case Number:2015AS000010XX
DV260 Forms:June 16th
Unlock:August 16th
Second Letter:January 23rd
Interveiw:March 3rd
Visa:March 6th (یک ضرب)Shy
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
4 سال پیش خاله من اسپانسر من و مادرم و پدرم و برادرم شد و از اونجاییکه قانونا تا 5 سال اسپانسر میمونه هنوز هم هست. حالا الان که من برای همسرم اقدام کردم با کتگوری f2a میخاد اسپانسر همسر من هم بشه چون ما امریکا زندگی و کار نمیکنیم.
میخاستم بدونم چقدر باید حداقل درامد داشته باشه؟
و اینکه توی اون جدولی که حداقل درامدهارو برای تعداد نفرات مختلف نوشته خودش و شوهرش هم باید حساب کنیم؟ یعنی ما میشیم 7 نفر؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-10-24 ساعت 16:01)Niloofar Amini نوشته:  سلام دوستان
4 سال پیش خاله من اسپانسر من و مادرم و پدرم و برادرم شد و از اونجاییکه قانونا تا 5 سال اسپانسر میمونه هنوز هم هست. حالا الان که من برای همسرم اقدام کردم با کتگوری f2a میخاد اسپانسر همسر من هم بشه چون ما آمریکا زندگی و کار نمیکنیم.
و اینکه توی اون جدولی که حداقل درامدهارو برای تعداد نفرات مختلف نوشته خودش و شوهرش هم باید حساب کنیم؟ یعنی ما میشیم 7 نفر؟
اولآ مدت زمان مسولیت اسپانسر 10 سالست مگر اینکه طرف یا طرفین  زودتر سیتیزن شده باشند.
بله ایشان و همسرش دونفر که با شما 4 نفر بعلاوه همسرتان مبشود 7 نفر.(بادرامد خالص حدود 47000 دلار)
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid742810
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid771485

لطفا از ورژن جدید فرم I-131 (تاریخ انقضا ۲۰۲۲) استفاده فرمایید.

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32
با سلام ببخشید دوستان من یه سوال در مورد فرمهای تکس و اساپنسر داشتم. من همه جا شنیدم که تکس پرداختی سه سال گدشته رو باید ببریم ولی وکیل ما میگه یک یک سال کافیه. میخواستم ببینم جایی از سایت وجود داره که نوشته باشه سه سال که من بفرستم برا وکیل تا قبول کنه
Category: K1
Embassy: Ankara
Evidence Sent to uscis: 13 December 2016
Reciept Number:17 December 2016 (I-797E Form)
Request for extra information by USCIS: 23 March 2017
Approved by USCIS and sent to NVC: 17 April 2017
NVC approved letter AND send to the Ankara embassy : 15 May 2017
Case Number:15 May 2017
Consulate Recived Case: ……….
Interview date: …………
Resault: …………..
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-10-24 ساعت 17:52)shahin61 نوشته:  
(2017-10-24 ساعت 16:01)Niloofar Amini نوشته:  سلام دوستان
4 سال پیش خاله من اسپانسر من و مادرم و پدرم و برادرم شد و از اونجاییکه قانونا تا 5 سال اسپانسر میمونه هنوز هم هست. حالا الان که من برای همسرم اقدام کردم با کتگوری f2a میخاد اسپانسر همسر من هم بشه چون ما آمریکا زندگی و کار نمیکنیم.
اولآ مدت زمان مسولیت اسپانسر 10 سالست مگر اینکه طرف یا طرفین  زودتر سیتیزن شده باشند.
بله ایشان و همسرش دونفر که با شما 4 نفر بعلاوه همسرتان مبشود 7 نفر.(بادرامد خالص حدود 47000 دلار)

ممنون از پاسختون الان خاله من باید فرم i864 رو پر کنه یا اینکه چون الان ما household هدیگه محسوب میشیم باید i864A رو پر کنه؟
و اینکه چون مالیات رو با شوهرش پرداخت میکنه میخایم درامد شوهرش رو هم حساب کنیم که یه موقع ایراد نگیرن. شوهرش چه فرمی رو باید پر کنه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32
خاله شما فرم 864 رو پر مي كنه و اگر درآمدش به تنهايي 7 نفر رو ساپورت نكنه بايد يكي از اعضاي خانواده هم فرم اسپانسري رو پر كنه
پس در مورد شما شوهر خاله گرامي فرم 864A رو پر مي كنه
Cat.: F2A. Priority Date: May, 2014
Interview: YEREVAN. July, 2016 - AP
سربازي: معافيت كفالت. شغل: خصوصي 
دوخطي: 15 دسامبر 2017 
او آر:‌ 18 دسامبر 2017 
دريافت ايميل ويور: 19 دسامبر 2017 
درخواست اطلاعات مسافرت ها: 6 فوريه 2018 
تبديل از اوآر به اسلش: 8 فوريه 2018
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61
با سلام دوستان اگه اطلاعاتی دارند بهم کمک کنند. کیس من نامزدی هستش و سی نوامبر مصاحبه دارم و بلیط برا 27 گرفتم. سوالم در مورد فرم های مالیاتی هستش . که یکیش فرم 1040 و دیگری فرم I-134 و بعدیW2 هستش . اسپانسر من بازنشسته و 73 سالشه وکیل گفته فقط 1040 و I-134 رو پر کنه ایا فرم W2 لازم برام بفرسته یا نه ؟ خواهش میکنم با توجه به وقت کم من یکی راهنماییم کنه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-11-04 ساعت 23:25)ALI SHAYESTE نوشته:  با سلام دوستان اگه اطلاعاتی دارند بهم کمک کنند. کیس من نامزدی هستش و سی نوامبر مصاحبه دارم و بلیط برا 27 گرفتم. سوالم در مورد فرم های مالیاتی هستش . که یکیش فرم 1040 و دیگری فرم I-134 و بعدیW2  هستش . اسپانسر من بازنشسته و 73 سالشه  وکیل گفته فقط 1040 و I-134  رو پر کنه ایا فرم W2 لازم برام بفرسته یا نه ؟ خواهش میکنم با توجه به وقت کم من یکی راهنماییم کنه

سلام، پیام خصوصیتونو بسته بودین نتونستم جواب سوالتون رو بدم.
من از شرایط بازنشستگی و اینکه آیا فرم w2 در این شرایط نیاز هست یانه خبر ندارم. در مورد کیس خودم این فرم رو بهمراه فرم مالیاتی سال آخر ازم خواستن .
K1
‎ارسال مدارک: Jul. 2016
‎اپروو: Oct.
‎کیس نامبر: Nov.
‎مصاحبه: Feb. 2017 ، آنکارا
‎ورود به امریکا: March 2017.
‎ارسال مدارک گرین کارت موقت :April 2017.
‎انگشت نگاری:  May 2017
‎مصاحبه: July 2017
دریافت گرین کارت موقت: یک هفته بعد از مصاحبه
ارسال مدارک گرین کارت دائم:April 2019
گرین کارت دائم : May 2020
ارسال مدارک سیتیزن شدن: May 2020
مصاحبه سیتیزنی و مراسم قسم و دریافت سرتیفیکیت (همزمان باهم در یک زمان در اداره مهاجرت انجام شد بدلیل شرایط کرونا) : October 2020  Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-11-05 ساعت 08:33)ziziii نوشته:  
(2017-11-04 ساعت 23:25)ALI SHAYESTE نوشته:  با سلام دوستان اگه اطلاعاتی دارند بهم کمک کنند. کیس من نامزدی هستش و سی نوامبر مصاحبه دارم و بلیط برا 27 گرفتم. سوالم در مورد فرم های مالیاتی هستش . که یکیش فرم 1040 و دیگری فرم I-134 و بعدیW2  هستش . اسپانسر من بازنشسته و 73 سالشه  وکیل گفته فقط 1040 و I-134  رو پر کنه ایا فرم W2 لازم برام بفرسته یا نه ؟ خواهش میکنم با توجه به وقت کم من یکی راهنماییم کنه

من از شرایط بازنشستگی و اینکه آیا فرم w2 در این شرایط نیاز هست یانه خبر ندارم. در مورد کیس خودم این فرم رو بهمراه فرم مالیاتی سال آخر ازم خواستن .

سلام ممنونم از پاسختون .به تلگرامتون پیام دادم سین نشد . W2 یه جور فیش حقوقیه برا کسی که بازنشسته هستش نمیدونم باید باشه یا نه ؟ شما نمیدونید از کی میتونم بپرسم. یه سوال، شما 1040 و I-134 ,W2 سه تاشم تحویل دادید؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-11-05 ساعت 08:41)ALI SHAYESTE نوشته:  
(2017-11-05 ساعت 08:33)ziziii نوشته:  

سلام ممنونم از پاسختون .به تلگرامتون پیام دادم سین نشد . W2 یه جور فیش حقوقیه برا کسی که بازنشسته هستش نمیدونم باید باشه یا نه ؟ شما نمیدونید از کی میتونم بپرسم. یه سوال، شما 1040 و I-134 ,W2 سه تاشم تحویل دادید؟
برای هر کیسی متفاوت هست..از ما فقط 1040 و w2 را خواستند...باید دید سفارت چه چیزهایی را ذکر کرده برای مصاحبه..
حالا اگر اسپانسر شما w2را هم دارد بگویید برایتان ایمیل کند و شما پریبت را ببرید...ضرری ندارد داشتنش..اگر هم برای بازنشسته ها نیازی ندارد که خود سفارت هم لابد اینرا میداند..
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid742810
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid771485

لطفا از ورژن جدید فرم I-131 (تاریخ انقضا ۲۰۲۲) استفاده فرمایید.

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-21 ساعت 02:13)Negarak1362 نوشته:  سلام دوستان
من الان چهار ماهه كه با ويزاي نامزدي وارد امريكا شدم و مداركم رو بعد ازدواج براي اداره مهاجرت ارسال كردم.اين هفته وقت انگشت نگاري دارم.امروز يك نامه بدستم رسيد كه نوشته بود مدارك  مالي هنسرم ومدارك كو اسپانسرمون رو براي شش ماه گذشته ميخوان چون ناقصه.مدارك همسرم رو اماده كرديم ولي كو اسپانسرمون داره بازي در مياره و امروز و فردا ميكنه و بنظر مياد نميخواد مدارك بدستمون برسونه.
توي اين نامه نوشته اگه مدارك ظرف ٨٥رو ارسال نشه.فرم ٤٨٥من ديناي ميشه..الان درامد همسرم مناسبه .
چه راهكاري پيشنهاد ميكنيد
ممنونم

سلام، اگه الآن شغل همسرتون یعنی درآمدی که دارن مناسب هست، نیازی نیست که کواسپانسر بگیرین، میتونین با یه نامه از محل کار همسرتون که نشون بده درآمد سالیانه همسرتون به مقدار لازم برای اسپانسری هست، مشکل رو حل کنین و توضیح بدین! امیدوارم موفق بشین!
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، armehraboon

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان