کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تفاوت های کانادا با امریکا
یکی از مهمترین فرق هایی که به چشم من آمد ، خوش برخورد بودن مردم کانادا نسبت به آمریکایی ها بود. بار اول خیلی تو ذوقم خورد وقتی از مونترال وارد DC شدم. برخورد ماموران چک گذرنامه کانادایی هم خیلی بهتر و نایس تر به نظرم آمد.
پاسخ
تشکر کنندگان: storagemeter ، mediakbr ، msar ، babak82 ، fairy ، maryam.azad
به نظر من زندگی در کانادا یا آمریکا هر دوشون میتونه خوب باشه. ولی بستگی به شرایط هر فرد و علت انتخابش داره. من هم در کانادا هم آمریکا آشناهایی رو دارم که بیشتر از ۸ ساله اونجان هر جفتشون هم راضین از کشورهای جدیدشون.
کیس نامبر: *** | تاریخ رویت قبولی: ... | تعداد افراد کیس: ۲نفر | ارسال فرمهای اولیه: ... | سفارت: ... | کارنت: ... | نامه دوم: ... | مصاحبه: ...
پاسخ
تشکر کنندگان: maryam.azad
بالاخره کجا بریم؟
اي خداي مهربون ------------------ خالق هفت آسمون
تو منو رها نكن --------------------Green رو حواله كن
پاسخ
تشکر کنندگان:
من کانادا رو ترجیح میدم

پاسخ
تشکر کنندگان:
من امریکا نبودم..ولی مردم کانادا واقعا مهربون و مودب هستند و خیلی دوست دارن بهت کمک کنن...البته شاید چون همه مهاجرن تقریبا و یه حس مشترک دارن...من که غربت حس نمی کنم اصلا
we fight for a better life
پاسخ
تشکر کنندگان: maryam.azad ، we are one
سلام دوست عزیز من با این سیستم خیلی آشنا نیستم و واقعا با تکنولوؤی میانه ام خوب نیست خیلی سوال دارم اما خب

من در ایران استاد زبان فارسی بودم چهارده سال پیش فوق لیسانس گرفتم از دانشگاه دولتی

الان ترکیه ام نه در امریکا دوستی دارم نه در کانادا

بین انتخاب سردرگمم

میشه بگین چطور میتونم از کمک فکری دوستان استفاده کنم
سپاس فراوان
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان