کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ در سایر کشورها
بله. اصل یعنی اصل مدرک (شناسنامه با جلد قرمز یا دانشنامه که از دانشگاه گرفتید).

مدارکی که از ما خواستند شامل اصل مدارک ، اصل ترجمه ، کپی از اصل و کپی از ترجمه بود.
تشکر کنندگان:
ممنونم دوست خوبم. من هم همين كار را ميكنم و مداركم را از ايران به اينجا مياورم Smile
تشکر کنندگان:
لطفا اگر کسی در لندن مصا حبه داشته تجربه خود را برای ما بنو یسد.

متشکرم

با ارزوی موفقیت برای همگی.
تشکر کنندگان:
سلام دوستان

من دیروز مصاحبه داشتم توی دوبلین. ساعت 1 مصاحبه داشتیم. ساعت 1.20 مدارک رو به ترتیب زیر خواستن:

1.پاسپورت
2.شناسنامه
3.عقدنامه
4.آخرین مدرک تحصیلی
5.سوپیشینه (فقط از ایرلند رو خواست)
6.مدارک ساپورت
7.مدارک پزشکی
8.عکس جدید ازمون نخواست
9.پول

بعدش نشستیم تا اینکه ساعت 2 دوباره صدامون کردن برای انگشت نگاری. ساعت 2.30 فرم ها رو امضا کردیم و قسم خوردیم. بعدش ازم پرسید که چیکار میکنم و کی میخوایم بریم آمریکا.هیچ سوالی در مورد اسپانسر و اینکه کجا میخوایم بریم نکرد. آخرشم گفت که همه چیز خوبه و فقط Administrative Processing می مونه که اونم معلوم نیست که چقدر طول میکشه. پاسپورتامون پس داد و گفت هر وقت جوابش اومد بهت زنگ میزنیم که پاسپورتها رو بیاری برای ویزا.

خلاصه دست از پا درازتر برگشتیم. اصلا فکرشو نمیکردیم که اینطور بشه ولی حالا که شده و ما هم رفتیم توی بازی کلیرنس.

اگه سوالی بود در خدمتیم

موفق باشید

حمید
شماره کیس: 2009AS17XXX
نامه قبولی: 08 6th May
ارسال فرمهای سری اول: 9th Jun 08
کارنت: 9th Feb 09
نامه دوم: 09 20s Mar از طریق ایمیل
معاینه پزشکی: 09 31st Mar
مصاحبه: 09 14th April
کلیرنس و ویزا: 09 31st Aug (پس از 130 روز)
هزینه قبل از ورود به آمریکا:1050€ نفری
ورود به آمریکا: 09 16th Nov
دریافت گرین کارت: 09 22nd Dec
تشکر کنندگان: Masoud
حميد جان بهتون تبريك ميگم كه اين مرحله را پشت سر گذاشتيد. ايشالا كه زود تر جواب كليرنس هم بياد. ولى من فكر ميكنم تا چند روز اينده جوابشو ميگيريد. من هم 3 JUNE مصاحبه دارم. دارم مداركمو اماده ميكنم. قربانت
تشکر کنندگان:
با سلام و عرض تبریک خدمت شما حمید جان
امیدوارم که هر چه زودتر جوابتون رو بگیرید.چند تا سوال داشتم اول اینکه شما کدوم گزارش پلیس رو بردید اونی که ۴۰(چهل) روز طول میکشه یا اونی که عکس دار هست و دو هفته طول میکشه و این مدرک تا چه مدتی اعتبار داره؟
دوم اینکه آیا اسپانسر داشتید ؟
و اینکه آیا کارت سربازی ازتون خواستند؟
ممنون میشم اگه جواب بدید.با آرزوی موفقیت برای شما
تشکر کنندگان:
deniro نوشته: با سلام و عرض تبریک خدمت شما حمید جان
امیدوارم که هر چه زودتر جوابتون رو بگیرید.چند تا سوال داشتم اول اینکه شما کدوم گزارش پلیس رو بردید اونی که ۴۰(چهل) روز طول میکشه یا اونی که عکس دار هست و دو هفته طول میکشه و این مدرک تا چه مدتی اعتبار داره؟
دوم اینکه آیا اسپانسر داشتید ؟
و اینکه آیا کارت سربازی ازتون خواستند؟
ممنون میشم اگه جواب بدید.با آرزوی موفقیت برای شما

سلام

گزارش ۲ هفته ای بود. فکر کنم ۶ ماه اعتبار داره.
بله اسپانسر داشتم.
کارت سربازی رو نخواستن چو اصلا قبولش هم ندارند با توجه به لینکی که قبلا گذاشتم:

http://travel.state.gov/visa/frvi/recipr..._3585.html

موفق باشید
شماره کیس: 2009AS17XXX
نامه قبولی: 08 6th May
ارسال فرمهای سری اول: 9th Jun 08
کارنت: 9th Feb 09
نامه دوم: 09 20s Mar از طریق ایمیل
معاینه پزشکی: 09 31st Mar
مصاحبه: 09 14th April
کلیرنس و ویزا: 09 31st Aug (پس از 130 روز)
هزینه قبل از ورود به آمریکا:1050€ نفری
ورود به آمریکا: 09 16th Nov
دریافت گرین کارت: 09 22nd Dec
تشکر کنندگان:
سلام
ممکن است کسی به من به گه کلیرینس چیی؟
تشکر کنندگان:
در موقع مصاحبه ىر صورت قانع شدن كنسول به شما ويزا ميدهند و تمام ولي شايد شما كار دولتي و يا هر كاري كه كنسول تشخيص ميدهد در زمان مصاحبه به شما ويزا ندهند شما بايد سايت سفارت را هر 2 يا 3 روز يك بار ببينيد تا كيس نامبر شما اعلام شود كه اين دوره انتظار "كلرينس" ناميده ميشود
تشکر کنندگان:
خیلی ممنون از جوابتون موفق باشید
در مورد تاریخ مصاحبه تنها میشه از طریق visa bulltin متوجه شد یا جای دیگه ای هم هست ؟

ایا کسی هست که در سیدنی مصاحبه داشته ؟لطفا ممکن بگید چه سوالاتی برسیدن؟
تشکر کنندگان:
سلام شکوفه عزیز
فکر کنم بد نباشه اگه کیس نامبرت رو اینطوری بنویسی
×××33
تشکر کنندگان:
کسانی که به دکتر مراجه کردند در مورد واکسنها چی شنیدن باید قبل از رفتن بزنند
لطفا کسانی که رفتن توضیح بدن
تشکر کنندگان:
من كه 2 هفته پيش مديكال دادم. از من ريكورد واكسيناسيون را خاستند كه من هم خودم فارسيشو به انگليسى ترجومه كردم و دكتر هم كلى خوشحال بود كه واكسيناسينم كامل بود. وكسيناسين ديفترى-كزاز خيلى مهم است كه بايد هر 10 سال تكرار شود كه من اين كارو چند هفته پيش انجام ددم. واكسن آبله، سرخك، سرخچه، ب ث ژ، توبركلين تست، فلج اطفال، سياه سرفه. از من نپرسيدن كه هپاتيت B تزريق كردم يا نه! من كه وكسيناسين نبودم. ديگه اينكه 508 USD خرجام شد با اينكه هيچ واكسنى تزريق نكرده بودم!
تشکر کنندگان: اهورا777
ممنون من 3 سال بیش کزاز زدم اگر بگم کافی یا باید مدرک داشته باشم ابله و سرجچه هم گرفتم در مورد فلج اطفال و ... بیشترشون در بچه گی زدیم باید کارت واکسن نشون بدیم
تشکر کنندگان:
به من امروز در سفارت امريكا در كپنهاگ بعد از مصاحبه ويزا دادند. پاسپرتم را تحويل گرفتند و 1 هفته ديگه به ادرسم پست ميكنند. خيلى راحت بود Smile
تشکر کنندگان: seravin ، afshin

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان