کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ در سایر کشورها
Exclamation 
برندگان ۲۰۰۹: لطفا سوالات مربوط به مصاحبه در سفارت آمریکا به جز آنکارا و ابوظبی و تجربه مصاحبه خود را اینجا مطرح کنید.
تشکر کنندگان: msar
كسى هست تو كوالا لامپور مصاحبه داشته باشه ؟
نیست ؟؟؟
Anybody in Copenhagen?
In the first forms,I have demanded to have the interview in paris as i reside in france and if they accept, I will be interviewed in january so i will let you know all the details and i think that it would be the same in any other parts of europe
تشکر کنندگان: Masoud ، a_ad ، msar
farshadz نوشته: In the first forms,I have demanded to have the interview in paris as i reside in france and if they accept, I will be interviewed in january so i will let you know all the details and i think that it would be the same in any other parts of europe

سلام farshadz

کیس نامبر شما چنده؟من هم توی اروپا دانشجو هستم و ممنون میشم اگه نامه دومت اومد بما بگی که چی توش نوشته شده و چه مدارکی ازت میخوان. مخصوصا در مورد عدم سوپیشینه از ایران. چون سفارت انکارا و ابوظبی که نمیخوان ولی ممکنه که سفارت های دیگه اینجوری نباشه. با ارزوی گرفتن ویزات
شماره کیس: 2009AS17XXX
نامه قبولی: 08 6th May
ارسال فرمهای سری اول: 9th Jun 08
کارنت: 9th Feb 09
نامه دوم: 09 20s Mar از طریق ایمیل
معاینه پزشکی: 09 31st Mar
مصاحبه: 09 14th April
کلیرنس و ویزا: 09 31st Aug (پس از 130 روز)
هزینه قبل از ورود به آمریکا:1050€ نفری
ورود به آمریکا: 09 16th Nov
دریافت گرین کارت: 09 22nd Dec
سلام،
هفته پیش برام نامه دوم رو فرستادند ولی هنوز دستم نرسیده. از طریق ایمیل باخبر شدم که مصاحبه تو پاریسه.

سلام دوست عزیز. فرشاد

می خواستم بدونم نامه دوم شما ایران آمده یا خیر؟
و دقیقا" کی به دستتان رسیده است؟ چون کیس نامبر ما از مال شما حدودا" 100 کمتره و هنوز نامه دوم را دریافت نکردیم .و اینکه چطور از طریق ایمیل خبر شدید؟ ( به kcc ایمیل زده اید؟)
سلام،
در فرمهای اولیه، آدرس محل اقامت فعلی رو دادم و نامه دوم رو همینجا دریافت کردم.
8 نوامبر کیس نامبرم کارنت شد (در سایت ) و از طریق ایمیل ازشون در مورد مصاحبه سئوال کردم و بعد از 2 روز جواب دادند که 13 نوامبر نامه دوم فرستاده شده، 24 نوامبر نامه به دستم رسید.

Persia:
در مورد عدم سوء پیشینه، اگر بیش از یک سال در اروپا اقامت دارید، اجباری هستش ولی فکر نمیکنم عدم سوء پیشینه از ایران بخواهند، فقط از کشور اروپایی در حال اقامت. اینم آدرس گرفتن عدم سو پیشینه در اروپا: https://www.cjn.justice.gouv.fr/cjn/b3/eje20

مدارک همونایی هست که برای آنکارا یا ابوظبی هست، فقط آدرس پزشکها فرق داره و قسمتی از نامه به زبان فرانسویه. نگران چیزی نباشید.

تشکر کنندگان: persia ، msar
سلام
از جوابت ممنون
نامه ما که هنوز هم نیومده.ولی از طریق کی سی سی فهمیدیم که 8 ژانویه مصاحبه داریم .
فعلا" منتظر نامه هستیم.
کیس نامبر 2009as7###
کسی هست که در حال تحصیل بوده و مصاحبه رفته باشه؟ اگر هست لطفا تجربشو بهم بگه.
اگر از من سئوال کنند که یک سال دیگه درسم مونده، باید چی جواب بدم؟ بگم درسم رو ادامه نمیدم و به محض گرفتن ویزا میرم امریکا ؟ یا اینکه بگم یک سال خارج از امریکا خواهم بود و درسم رو تموم می کنم؟ ممکنه که داشتن صداقت در این مورد کار دستم بده؟

farshadz نوشته: کسی هست که در حال تحصیل بوده و مصاحبه رفته باشه؟ اگر هست لطفا تجربشو بهم بگه.
اگر از من سئوال کنند که یک سال دیگه درسم مونده، باید چی جواب بدم؟ بگم درسم رو ادامه نمیدم و به محض گرفتن ویزا میرم امریکا ؟ یا اینکه بگم یک سال خارج از امریکا خواهم بود و درسم رو تموم می کنم؟ ممکنه که داشتن صداقت در این مورد کار دستم بده؟

سلام

منم وضعییتم عین شماست ولی بهشون حقیقت رو میگم چون اگه کارنت بشم توی May یا June حداقل ۱ سال از تحصیلم میمونه. مطمئنم که اونها خوشحال هم میشن که شما با مدرک بالاتری به امریکا ورود کنید پس حقیقت رو بگید. ما رو از روند مصاحبت بی خبر نذار.

موفق باشید
سلام
من امروز فهمیدم که شماره ام کارنت شده اما نامه دوم به دستم نرسیده.من برای مصاحبه ارمنستان رو انتخاب کردم.خیلی نگرانم که وقت مصاحبم گذشته باشه.می خواستم ببینم کسی خبر داره که گذشته یا نه؟و اگه گذشته باشه چیکار میشه کرد؟

شماره کیس: 2009AS000089xx
barandeh نوشته: سلام
من امروز فهمیدم که شماره ام کارنت شده اما نامه دوم به دستم نرسیده.من برای مصاحبه ارمنستان رو انتخاب کردم.خیلی نگرانم که وقت مصاحبم گذشته باشه.می خواستم ببینم کسی خبر داره که گذشته یا نه؟و اگه گذشته باشه چیکار میشه کرد؟

شماره کیس: 2009AS000089xx

سلام
نه شما توی فوریه مصاحبه خواهید شد. الان با کی سی سی تماس بگیرید که بهتون وقت و مکانش رو به شما بگن. شما مدارکتون رو اماده کنید از همین الان.

موفق باشید
تشکر کنندگان: barandeh ، msar
سلام farshadzCool

خبری ازتون نیست. مصاحبه رفتین انشااله؟ ما رو بیخبر نذار از جریان مصاحبهت لطفاWink.

موفق باشید

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان