کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات مربوط به شرایط اخذ ویزای توریستی در این تاپیک مطرح شود!
سلام
من در ايران شركت دارم و سالهاست كه با كشورهاي اروپايي همكاري ميكنم،الان ميخوام از طريق تاسيس شركت يا يك كارگاه كوچيك در اسلووني،المان يا اتريش اقامت بگيرم،از دوستان كسي هست بتونه من رو راهنمايي كنم؟ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام کسی میدونه بهترین راه برای گرفتن نوبت مصاحبه از سفارت یونان به چه شکلی باید انجام بسه???
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام از آدرس زیر وقت آنلاین بگیرید:
GreekEmbassy.ir
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
از چه ادرسی میتونم وقت مصاحبه برای ویزای نوریستی امریکا از ارمنستان بگیرم .
کیس نامبر: 2016AS0004nnn
نفرات : 1
سفارت : ایروان
رویت قبولی : 5 may
ارسال فرم :23  jun
تاریخ مصاحبه 24 مارچ
اولین اپدیت 29 مارچ و 28 اپریل و 16 می و27 جولای و 2 اگوست
کلیر : 3 اگوست
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام. من پارسال برای مصاحبه ارمنستان رفتم همراه پدر و مادرم. پدر و مادرم ویزا گرفتن اما از من پرسید مسافرت کجاها رفتی و بعدش هم ردم کرد. اونموقع ویزای شینگن نداشتم و الان دارم. به نظرتون الان اگه با مادر و پدرم که قبلا ویزای امریکا رو گرفتن اقدام کنم بهتره یا تنها؟
اینم بگم که خواهرم اونجاست و درواقع دعوتنامه از سمت خواهرم هست. لطفا راهنماییم کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-03-31 ساعت 00:20)سارا987 نوشته:  سلام. من پارسال برای مصاحبه ارمنستان رفتم همراه پدر و مادرم. پدر و مادرم ویزا گرفتن اما از من پرسید مسافرت کجاها رفتی و بعدش هم ردم کرد. اونموقع ویزای شینگن نداشتم و الان دارم. به نظرتون الان اگه با مادر و پدرم که قبلا ویزای آمریکا رو گرفتن اقدام کنم بهتره یا تنها؟
اینم بگم که خواهرم اونجاست و درواقع دعوتنامه از سمت خواهرم هست. لطفا راهنماییم کنید.

درود
خب گاهن پیش میاد بدلایل مختلف زمانی و سیاسی رد میکنن.
در نوشته هاتون گویا از اروپا هدف ویزا گرفتن برای ارمنستان رو دارید،همینکه شینگن رو دارید خودش خوبه،
اگر پیش از درخواست پدر و مادرتون درخواست ویزا بدید بهتره،و نشون میده خانواده ای در کشوری که ازش ویزا برای کشور دیگری میگیرید برای برگشت دارید.
از اینکه از خواهر خودتون میزبانی دارید مشکلی چندانی برای گرفتن ویزا نیست.نگرانی نداره،پیروز باشین.
پاسخ
تشکر کنندگان: barvos
سلام دوستان
من امروز جواب ویزای شینگن از سفارت آلمان رو گرفتم و خیلی ناراحت و غمگینم، منو ریجکت کردند بی معرفتا Sad
حالا چندتا سوال دارم، ممنون میشم اگه وقت بذارید ومنو راهنمایی کنید.
دلیل ریجکت من اثبات نکردن برگشتم به ایران هست، من 26 ساله هستم و مجرد، بخاطر این باید دلایل زیادی یرای اثبات برگشتم ارایه میدادم، البته قرار داد کاری و فیش حقوقی و بیمه و خلاصه کل مدارکی که مربوط به خودم میشد و ارایه دادم Sad
میخام اعتراض بزنم، یکی از کارکنان خود سفارت گفت دیگه مثل گذشته نیست و 95 درصد از اعتراض ها جواب مثبت میگیرن
میخام بدونم چند روز وقت برای اعتراض دارم؟ چه مدارکی رو باید ببرم، مدارک مربوط به بازگشتم کافیه، یا کل مدارک رو دوباره باید جمع اوری کنم؟ فرم و محتوای نامه اعتراض چی باید باشه؟ رو پاکت نامه ایا باید چیزی نوشته بشه یا لازم نیس؟ چند روزه جواب اعتراض میاد معمولا؟
وااای خودم میدونم سوالاتم خیلی طولانی شد، ولی ممنون میشم راهنماییم کنید، خیلی استرس دارم... Sad Sad Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام من از طریق سفارت فرانسه برای ویزای توریستی اقدام کردم( البته هنوز وقت سفارتم نرسیده) من بلیطم با لوفتانزا هست و برگشتم هم از بارسلون یعنی عملا تو فرانسه مهر نمیخوره و برگشتم هم از یه کشور دیگه هست و ورود وخروجم از فرودگاه فرانکفورت میشه تنها سندم برای اقامت در فرانسه واچر هتله به نظر شما ممکنه این مشکلی برای گرفتن ویزا ایجاد بکنه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-26 ساعت 14:19)SM76 نوشته:  با سلام  من از طریق سفارت فرانسه برای ویزای توریستی اقدام کردم(  البته هنوز وقت سفارتم نرسیده) من بلیطم با لوفتانزا  هست و برگشتم هم از بارسلون یعنی عملا تو فرانسه مهر نمیخوره  و برگشتم هم از یه کشور دیگه هست  و ورود وخروجم از فرودگاه فرانکفورت میشه تنها سندم  برای اقامت  در فرانسه واچر هتله به نظر شما  ممکنه این مشکلی برای گرفتن ویزا  ایجاد بکنه؟

بله ايجاد مشكل ميكنه. شما بايد مهر ورودتون از كشور صادر كننده ويزا باشه. شما ونمتونيد تو فرانكفورت مهر ورود بزنيد. شما اجازه خروج از سالن ترانزيت فرودگاه فرانكفورت را نخواهيد داشت لذا بهتره يه بليط هم از فرانكفورت به فرانسه تهيه كنيد. اما مهر خروج از هر جاي اروپا كه باشه مشكلي نداره.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-27 ساعت 15:39)barvos نوشته:  
(2016-08-26 ساعت 14:19)SM76 نوشته:  با سلام  من از طریق سفارت فرانسه برای ویزای توریستی اقدام کردم(  البته هنوز وقت سفارتم نرسیده) من بلیطم با لوفتانزا  هست و برگشتم هم از بارسلون یعنی عملا تو فرانسه مهر نمیخوره  و برگشتم هم از یه کشور دیگه هست  و ورود وخروجم از فرودگاه فرانکفورت میشه تنها سندم  برای اقامت  در فرانسه واچر هتله به نظر شما  ممکنه این مشکلی برای گرفتن ویزا  ایجاد بکنه؟

بله ايجاد مشكل ميكنه. شما بايد مهر ورودتون از كشور صادر كننده ويزا باشه. شما ونمتونيد تو فرانكفورت مهر ورود بزنيد. شما اجازه خروج از سالن ترانزيت فرودگاه فرانكفورت را نخواهيد داشت لذا بهتره يه بليط هم از فرانكفورت به فرانسه تهيه كنيد. اما مهر خروج از هر جاي اروپا كه باشه مشكلي نداره.

ممنون از پاسختون البته فکر کنم منظورم رو بد بیان کردم من بلیطم تهران پاریس هست منتها از طریق  فرود گاه فرانکفورت   ترانزیت میشم فکر کنم مهر ورود به شنگن رو تو همین فرودگاه میزنن نه پاریس  البته   کلا هم قصد ندارم از فرودگاه فرانکفورت خارج شم   ومیخوام مستقیم برم پاریس
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
من قرار بود از یکی از دوستانم برای سفر به فرانسه دعوتنامه داشته باشم که ایشون به دلیل ضیق وقت نتونست، دعوتنامه بفرسته.
به سفارت رزرو هتل ارائه میدم اما میخوام بدونم می تونم توی فرم، از ایشون به عنوان دعوت کننده نام ببرم و مدارک اقامت ایشون رو به عنوان یک مدرک مثبه اضافه نشون بدم؟ ایا این کمکی میکنه؟
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت دوستان
قصد گرفتن ویزای توریستی انگلستان رو داشتم
مجرد و شاغلم و تا پایان شهریور دانشجوی ارشد
تابحال سفر خارجی نداشتم اما میتونم ترکیه و دبی و ارمنستان رو قبل از درخواستم برم
حساب بانکی هم در حدود ۳۰ میلیون که گردش مالی در حدود حقوقم داره
چقدر احتمال گرفتن ویزا دارم و اینکه چطور باید اقدام کنم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
برای ویزای توریستی سوئیس میخوام اقدام کنم.
خواهرم سوئیسه ولی استطاعت مالی برای ساپورت مالی منو نداره.
سند خونه بعلاوه 30 میلیون و سه ماه گردش مالی خوب باید داشته باشم؟
سفارت نامه دادم شرایطمو گفتم جواب دادن حساب مالیتونو باید بررسی کنیم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-08 ساعت 17:25)mhrdd_ygnh نوشته:  با سلام خدمت دوستان
قصد گرفتن ویزای توریستی انگلستان رو داشتم
مجرد و شاغلم و تا پایان شهریور دانشجوی ارشد
تابحال سفر خارجی نداشتم اما میتونم ترکیه و دبی و ارمنستان رو قبل از درخواستم برم
حساب بانکی هم در حدود ۳۰ میلیون که گردش مالی در حدود حقوقم داره
چقدر احتمال گرفتن ویزا دارم و اینکه چطور باید اقدام کنم؟

درود اینگونه پرسش ها چیزی نیست که به مشکل بخورید، روادید انگلستان و ایران هم بهتر شده. درباره ویزاش هم تا جایی میدونم که مشکل تازه ای نبود.
اینکه ویزا بدند یا ندند و چه گیرهای بجا یا بیجایی بدند هم تنها به سفارت برمگیرده. و کشورهایی که نام بردید تفاوتی در روادید به انگلستان ندارند. این کشور یک کشوری هست از دیگر کشورهای اروپایی متفاوت تر بتازگی هم از اروپا جدا شد و تا چند سال دیگرم منزوی تر میشه ...که پیچیدگی و مشکلات و خوبی های ویژه بخود رو داره.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-12 ساعت 13:50)فریبا123 نوشته:  سلام
برای ویزای توریستی سوئیس میخوام اقدام کنم.
خواهرم سوئیسه ولی استطاعت مالی برای ساپورت مالی منو نداره.
سند خونه بعلاوه 30 میلیون و سه ماه گردش مالی خوب باید داشته باشم؟
سفارت نامه دادم شرایطمو گفتم جواب دادن حساب مالیتونو باید بررسی کنیم.

درود ویزای بازدید و توریستی چیزهایی که مهمتر از همه هست ساپورت مکانی و مالی فرد پشتیبان شما در خاک سوییس هست.
اگر ایشون نمیتونند از دید مالی شما رو پشتیبانی کنند باید شما به میزان زمانی که ویزا درخواست میدید در حساب پول داشته باشید. و تا برگشت بمشکل مالی نخورید.
سند و اینگونه چیزها بیشتر برای این هست تا بیمه ای باشه برای برگشت شما که افرادی از این راه زمینه رو برای کارهای دیگری فراهم میکنند و سفارت سوییس بخوبی با اینگونه راهکارها آشناست.
اما بیشتر گردش مالی مهمتر هست، و پس انداز..
پاسخ
تشکر کنندگان: فریبا123

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان