کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
فرزندان مجرد يا متاهل بالای 21 سال
با سلام
دختر من متاهل است ایا من و همسرم که گرین کارت داریم می توانیم برای دخترم اقدام کنیم یا نه؟
البته پسرم که سیتیزن هست براش اقدام کرده ولی به غیر از شماره رسید هیچ خبری نداریم
اگر راهنمایی کنید ممنون می شوم.

ضیاء
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai
(2016-10-10 ساعت 02:27)ZAN نوشته:  با سلام
دختر من متاهل است ایا من و همسرم که گرین کارت داریم می توانیم برای دخترم اقدام کنیم یا نه؟
البته پسرم که سیتیزن هست براش اقدام کرده ولی به غیر از شماره رسید هیچ خبری نداریم
اگر راهنمایی کنید ممنون می شوم.

ضیاء

سلام
خیر شما تا زمانی که سیتیزن نشدین نمی تونید برای دختر متاهلتون درخواست بدین ...به محض سیتیزن شدن می تونین اینکار رو بکنید و دخترتون تو کتگوری F3 قرار میگیره و پروسه اش بین 11 تا 12 سال طول می کشه .
البته اگه پسرتون براش پرونده تشکیل داده که خوبه و فعلا تو نوبته
category F3
PD: may 2005
ANK 2010
دریافت نامه اول از NVC و پرداخت 120دلار 13 ژانویه 2016
نامه تکمیل مدارک 1 اپریل 2016
دریافت نامه مصاحبه 6 مارچ 2017
تاریخ مصاحبه 11 اپریل 2017
نتیجه مصاحبه AP
اولین آپدیت 14 اپریل 2017 * 17 -19-20 جولای آپدیت *
پاسخ
(2016-10-07 ساعت 02:30)ZAN نوشته:  فراموش کردم بگم که دختر من متاهل است- ایا من و همسرم که گرین کارت داریم می توانیم برای دخترم اقدام کنیم یا نه؟

متاسفانه خیر . شما باید سیتیزن باشید تا بتوانید برای فرزند ازدواج کرده افدام کنید.. که اونم فعلا 10 تا 13 سال زمان میبرد.
پاسخ
با سلام دوستان آیا کسی می دونه که اقدام کردن برای ویزای مهاجرت خانوادگی زمانی که لاتاری برنده شده باشی تاثیری رو روند کار می زاره یا نه؟
شماره كيس نامبر:
5xxx
مصاحبه :
تعداد نفرات :٢ نفر
جا مانده 2014! Sad
hope hope hope Tongue

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-21 ساعت 23:45)Moamma111 نوشته:  با سلام دوستان آیا کسی می دونه که اقدام کردن برای ویزای مهاجرت خانوادگی زمانی که لاتاری برنده شده باشی تاثیری رو روند کار می زاره یا نه؟

خیر کاملا دو موضوع جدا از هم هستند
پاسخ
سلام من امروز اولين باريه كه ميام اينجا سوالي ميپرسم والا خيلي گيج شدم همه تاپيك هارو هم خواندم نميدانم كسي الان جواب ميده يا نه والا در ارتباط با كيس مادرم ايشون priority date : 31 oc 2003 و فكر كنم ٢٠٠٩ هم approve شدن ( هرچه كيس نامبر را ميزنم قبول نميكنه كه ببينم تاريخ approve ) بد نميدانم چطوري تاريخ كارنت شدنو بفحمم با توجه به شماره ها و اين اطلاعاتو مي خواهم كه بدانم شامل قانون cspa مي شوم يا نه و البته وقت مصاحبه هم مشخص شده است و ايميلش امده
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام.
من29 سال سن دارم. برادرم سیتیزن آمریکا هست، مادرم از طریق برادرم گرین کارت گرفته و الان سیتیزن آمریکا شده است. آیا من میتونم برای گرفتن گرین کارت از طریق مادرم اقدام کنم؟ این فرآیند چقدر طول میکشه؟ خواهش میکنم جواب من رو بدین، با تشکر
پاسخ
سلام دوستان

من 29 سالم هست و مجرد هستم پدر و مادرم در حال گرفتن گرین کارت هستن کسی میدونه که برای من اقدام کنن چند سال طول میکشه که من هم گرین کارت بگیرم؟ و اینکه آیا بعد از اینکه برای من اقدام کردن من ازدواج کنم پروسه کار من طولانی میشه به خاطر متاهل شدن یا لحظه اقدام مهمه که مجرد باشم؟

با تشکر از راهنمایی شما دوستان
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-09 ساعت 12:32)negin.r نوشته:  سلام.
من29 سال سن دارم. برادرم سیتیزن آمریکا هست، مادرم از طریق برادرم گرین کارت گرفته و الان سیتیزن آمریکا شده است. آیا من میتونم برای گرفتن گرین کارت از طریق مادرم اقدام کنم؟ این فرآیند چقدر طول میکشه؟ خواهش میکنم جواب من رو بدین، با تشکر

سلام
چه متاهل باشید و چه مجرد مادر شما چون سیتیزن شده اند می توانند برای شما و خانواده درجه یک شما در صورتی که متاهل هستید اقدام کنند. در مورد کتگوری اگر مجرد باشید در کتگوری F2A قرار خواهید گرفت که حدود 5-6 سال پروسه ان زمان می برد شاید که مقدار بیشتر و یا کمتر ، اگر هم متاهل باشید در کتگوری F3 خواهید بود که حدود 11- 12 سال زمان خواهد برد.
ضمنا اگر دوستان مقداری زمان صرف کنند و راهنمای جامع دریافت گرین کارت رو بخوانند جواب سوالاشون کاملا هست و بسیاری از سوالات شما پاسخ داده می شود.
Category : F2B
Receipt Number : WAC1190XXXXXX
Priority Date : 2011 January
Approve Date : 2013 September
Welcome Letter Date : 2016 August
Document Complete Letter : 2016 December
Case Number : ANK2013XXXXXX
Interview Date : 2018 February
Visa Issue : 2019 December         
تا زمانی که امید وجود دارد زندگی هم ادامه خواهد داشت
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-01 ساعت 07:36)Pooh87 نوشته:  سلام من امروز اولين باريه كه ميام اينجا سوالي ميپرسم والا خيلي گيج شدم همه تاپيك هارو هم خواندم نميدانم كسي الان جواب ميده يا نه والا در ارتباط با كيس مادرم ايشون priority date : 31 oc 2003 و فكر كنم ٢٠٠٩ هم approve شدن ( هرچه كيس نامبر را ميزنم قبول نميكنه كه ببينم تاريخ approve ) بد نميدانم چطوري تاريخ كارنت شدنو بفحمم با توجه به شماره ها و اين اطلاعاتو مي خواهم كه بدانم شامل قانون cspa مي شوم يا نه و البته وقت مصاحبه هم مشخص شده است و ايميلش امده

سلام
تاریخ اپروو از روی یک نامه ای که برای شما ارسال شده است کاملا قابل استخراج می باشد همچین اگر رسید نامبر را داشته باشید می توانید در سایت USCIS در قسمت Chech your case statue تاریخ اپروو رو بدست آورید. برای قانون CSPA هم شما باید در زمان مصاجبه اختلاف زمان تاریخ درخواست اولیه یا هم تاریخ الویت رو را از تاریخ اپروو شدن کسر کرده و این اختلاف رو از سن خودتان در زمان مصاحبه کسر نمایید اگر سن شما یک روز هم زیر 21 سال تمام باشد می توانید از این قانون استفاده نمایید. البته در اکثر مواقع خود NVC این قانون در هنگام ارسال نامه مصاحبه برای درخواست دهنده برای سایر اعضای خانواده چک می کند که در صورتی که از نظر قانونی شما دارای شرایط لازم باشید اسم شما هم در نامه مصاحبه ذکر خواهد شد.
Category : F2B
Receipt Number : WAC1190XXXXXX
Priority Date : 2011 January
Approve Date : 2013 September
Welcome Letter Date : 2016 August
Document Complete Letter : 2016 December
Case Number : ANK2013XXXXXX
Interview Date : 2018 February
Visa Issue : 2019 December         
تا زمانی که امید وجود دارد زندگی هم ادامه خواهد داشت
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان f2b کجایین دوستانی که خدارو شکر کارشون درست شده اعلام کنن . نگران bsbali هستم . آقا امیر هم همینطور رفتین مصاحبه ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
6 فوریه مصحبه داشتم.f2b.دیشب یه ایمیل اومد که:باعث زحمت نمیشیم.تشریف نبرین مصاحبه.برین کمی نخود سیاه تهیه کنید تا خبرتون کنیم.بعد از 7 سال عمو ترامپ مزد صبوری مونو داد.
پاسخ
(2017-01-29 ساعت 15:59)saeednia نوشته:  6 فوریه مصحبه داشتم.f2b.دیشب یه ایمیل اومد که:باعث زحمت نمیشیم.تشریف نبرین مصاحبه.برین کمی نخود سیاه تهیه کنید تا خبرتون کنیم.بعد از 7 سال عمو ترامپ مزد صبوری مونو داد.

خیلی متاسفم . نگفتن آینده چی میشه پرونده شما چه اتفاقی میوفته .
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-29 ساعت 22:21)battosai نوشته:  
(2017-01-29 ساعت 15:59)saeednia نوشته:  6 فوریه مصحبه داشتم.f2b.دیشب یه ایمیل اومد که:باعث زحمت نمیشیم.تشریف نبرین مصاحبه.برین کمی نخود سیاه تهیه کنید تا خبرتون کنیم.بعد از 7 سال عمو ترامپ مزد صبوری مونو داد.

انشالله درست میشه مورد شما خیلی‌ها هستن حتما یه راه حلی پیدا میشه
پاسخ
(2017-01-29 ساعت 22:21)battosai نوشته:  

هیچ خبری نیست ازشون.
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان