کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
فرزندان مجرد يا متاهل بالای 21 سال
(2017-01-28 ساعت 23:07)battosai نوشته:  سلام دوستان f2b کجایین دوستانی که خدارو شکر کارشون درست شده اعلام کنن . نگران bsbali هستم . آقا امیر هم همینطور رفتین مصاحبه ؟

سلام دوست قديمي

من هستم امروز ديدم پيغام شما رو اصلا روحيه خوبي ندارم چون اصلا چيزي نمونده بود بعد از ٧ سال تموم بشه حالا بايد بشينيم ببينم چي ميخواد بشه كاش يك سال زودتر بود كيس ما الان تموم شده و يا اون عقب گرد چند سال پيش اتفاق نميافتاد ... حالا بايد منتظر باشيم ببينيم چي ميشه فقط براي همه دوستان دعا كنيد كه همه چي خوب پيش بره واقعا بي عدالتيه بعد از اين همه سال صبر... بازهم تشكر به ياد من بودي...
Category : F2B
Receipt Number : WAC1190XXXXXX
Priority Date : 2011 January
Approve Date : 2013 September
Welcome Letter Date : 2016 August
Document Complete Letter : 2016 December
Case Number : ANK2013XXXXXX
Interview Date : 2018 February
Visa Issue : 2019 December         
تا زمانی که امید وجود دارد زندگی هم ادامه خواهد داشت
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai
(2017-02-01 ساعت 23:32)bsbali نوشته:  
(2017-01-28 ساعت 23:07)battosai نوشته:  سلام دوستان f2b کجایین دوستانی که خدارو شکر کارشون درست شده اعلام کنن . نگران bsbali هستم . آقا امیر هم همینطور رفتین مصاحبه ؟

سلام دوست قديمي

من هستم امروز ديدم پيغام شما رو اصلا روحيه خوبي ندارم چون اصلا چيزي نمونده بود بعد از ٧ سال تموم بشه حالا بايد بشينيم ببينم چي ميخواد بشه كاش يك سال زودتر بود كيس ما الان تموم شده و يا اون عقب گرد چند سال پيش اتفاق نميافتاد ... حالا بايد منتظر باشيم ببينيم چي ميشه فقط براي همه دوستان دعا كنيد كه همه چي خوب پيش بره واقعا بي عدالتيه بعد از اين همه سال صبر... بازهم تشكر به ياد من بودي...
انشالله خدا کمک میکنه درست میشه و بعد از ۳ ماه دوباره شما و همه دوستان گشایشی براشون میشه و دوباره برنامه مثل قبل میشه
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، bsbali
(2017-02-01 ساعت 23:53)sina454 نوشته:  
(2017-02-01 ساعت 23:32)bsbali نوشته:  

سلام دوست قديمي

انشالله خدا کمک میکنه  درست میشه و بعد از ۳ ماه دوباره شما و همه دوستان گشایشی براشون میشه و دوباره برنامه مثل قبل میشه

من که انواع و اقسام اتفاقات افتاد برامون تو این راه,از اون عقب گرد ویزا بولتن تا سرطان پدرم تا سفر پرماجرا برای ویزای توریستی و خوشبختانه دریافت ویزای توریستی و دیدن پدر و مادرمون بعد از 6 سال و بودن در کنار آنها به مدت یکسال و بدتر از همه فوت پدم درست 10 روز مانده به پایان ویزای ما,تا تمدید کردن های مکرر ویزای توریستی و تقاضا برای HUMANITARIAN RESTATEMENT تا بتونیم کیسی که پدرم در سال 2009 برای ما درخواست داده بود رو نگه داریم و برگشت به ایران به امید اینکه مجدادا بشه ویزای توریستی بگیرم و با مادرم به آمریکا برگردم تا اون تنها نمونه که متاسفانه 2 بار تقاضای من رد شد و درست فردای اون روزی که وکیل برای ما بنا به درخواست USCIS فرم های اسپانیر و JOINT SPONSOR رو فرستاد متاسفانه این اتفاق افتاد که همه چیز رو فعلا و در خوشبینانه ترین حالات برای 3 ماه معلق کرد
واقعا نمیدونم چی قراره بشه و ا کی این قضیه ادامه پیدا میکنه و حتی نمیتونم دیگه خیلی خوشبین باشم جون هر چیزی که فکرشم نمیکردم اتفاق افتاد برام
پاسخ
تشکر کنندگان: bsbali ، battosai
(2017-02-04 ساعت 14:54)amir_khoramian نوشته:  
(2017-02-01 ساعت 23:53)sina454 نوشته:  
(2017-02-01 ساعت 23:32)bsbali نوشته:  سلام دوست قديمي

انشالله خدا کمک میکنه  درست میشه و بعد از ۳ ماه دوباره شما و همه دوستان گشایشی براشون میشه و دوباره برنامه مثل قبل میشه

من که انواع و اقسام اتفاقات افتاد برامون تو این راه,از  اون عقب گرد ویزا بولتن تا سرطان پدرم تا سفر پرماجرا برای ویزای توریستی و خوشبختانه دریافت ویزای توریستی  و دیدن پدر و مادرمون بعد از 6 سال و بودن در کنار آنها به مدت یکسال و بدتر از همه فوت پدم درست 10 روز مانده به پایان ویزای ما,تا تمدید کردن های مکرر ویزای توریستی و تقاضا برای HUMANITARIAN RESTATEMENT تا بتونیم کیسی که پدرم در سال 2009 برای ما درخواست داده بود رو نگه داریم و برگشت به ایران به امید اینکه مجدادا بشه ویزای توریستی بگیرم و با مادرم به آمریکا برگردم تا اون تنها نمونه که متاسفانه 2 بار تقاضای من رد شد و درست فردای اون روزی که وکیل برای ما بنا به درخواست USCIS فرم های اسپانیر و JOINT SPONSOR  رو فرستاد متاسفانه این اتفاق افتاد که همه چیز رو فعلا و در خوشبینانه ترین حالات برای 3 ماه معلق کرد
واقعا نمیدونم چی قراره بشه و ا کی این قضیه ادامه پیدا میکنه و حتی نمیتونم دیگه خیلی خوشبین باشم جون هر چیزی که فکرشم نمیکردم اتفاق افتاد برام
دوست عزیز اول از همه تسلیت میگم برای فوت پدرتون و بعد از اون دوره سخت مطمئنم گشایش کاری برات میشه و پرونده شما دوباره بررسی میشه (پایان سختی ها اسانیست انشالله )بعداز این ۳ ماه حتی شاید هم زودتر با این جنجالی که شده ر وند پرونده ها از سر گرفته میشه مال شما هم همینطور و مطمئنم میای همین جا اعلام مکنی که داری میری
یا حق
پاسخ
تشکر کنندگان: omid311 ، battosai
(2017-02-04 ساعت 15:23)sina454 نوشته:  
(2017-02-01 ساعت 23:53)sina454 نوشته:  انشالله خدا کمک میکنه  درست میشه و بعد از ۳ ماه دوباره شما و همه دوستان گشایشی براشون میشه و دوباره برنامه مثل قبل میشه

من که انواع و اقسام اتفاقات افتاد برامون تو این راه,از  اون عقب گرد ویزا بولتن تا سرطان پدرم تا سفر پرماجرا برای ویزای توریستی و خوشبختانه دریافت ویزای توریستی  و دیدن پدر و مادرمون بعد از 6 سال و بودن در کنار آنها به مدت یکسال و بدتر از همه فوت پدم درست 10 روز مانده به پایان ویزای ما,تا تمدید کردن های مکرر ویزای توریستی و تقاضا برای HUMANITARIAN RESTATEMENT تا بتونیم کیسی که پدرم در سال 2009 برای ما درخواست داده بود رو نگه داریم و برگشت به ایران به امید اینکه مجدادا بشه ویزای توریستی بگیرم و با مادرم به آمریکا برگردم تا اون تنها نمونه که متاسفانه 2 بار تقاضای من رد شد و درست فردای اون روزی که وکیل برای ما بنا به درخواست USCIS فرم های اسپانیر و JOINT SPONSOR  رو فرستاد متاسفانه این اتفاق افتاد که همه چیز رو فعلا و در خوشبینانه ترین حالات برای 3 ماه معلق کرد
دوست عزیز اول از همه تسلیت میگم  برای فوت پدرتون و بعد از اون دوره سخت  مطمئنم گشایش کاری برات میشه و پرونده شما دوباره بررسی میشه (پایان سختی ها اسانیست انشالله )بعداز این ۳ ماه حتی شاید هم زودتر با این جنجالی که شده ر وند پرونده ها از سر گرفته میشه مال شما هم همینطور و مطمئنم میای همین جا اعلام مکنی که داری میری
یا حق

ممنونم دوست عزیز امیدوارم برای همه این اتفاق بیوفته ,
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai
(2017-02-04 ساعت 15:23)sina454 نوشته:  
(2017-02-01 ساعت 23:53)sina454 نوشته:  انشالله خدا کمک میکنه  درست میشه و بعد از ۳ ماه دوباره شما و همه دوستان گشایشی براشون میشه و دوباره برنامه مثل قبل میشه

دوست عزیز اول از همه تسلیت میگم  برای فوت پدرتون و بعد از اون دوره سخت  مطمئنم گشایش کاری برات میشه و پرونده شما دوباره بررسی میشه (پایان سختی ها اسانیست انشالله )بعداز این ۳ ماه حتی شاید هم زودتر با این جنجالی که شده ر وند پرونده ها از سر گرفته میشه مال شما هم همینطور و مطمئنم میای همین جا اعلام مکنی که داری میری
یا حق

خیلی ممنون دوست عزیز
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام وقت همه بخیر
من در سال 2010 درخواست ویزای F2B دادم و بعد از دو سال نامه ای که برام اومد کیس نامبرم ABD2013  هست تو این سایت دیدم کسایی که کیس نامبر 2014 هم داشتن و به مصاحبه دعوت شدن و تونستن گرین کارتشونو بگیرن.
کسی میدونه چجوری میشه وضعیت رو چک کرد؟
https://travel.state.gov/content/visas/e...-2017.html اینجا که هنوز 2011 رو اعلام کرده  Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:
من در ساله ٢٠١١(اول ١٣٩٠) از طريقه اين مهاجرسرا فهميدم با گرين كارتم ميشه اقدام كرد از خواهرم خواستم برام اقدام كنه نكرد به دلايلي خودم هم تلاش كردم نشد حيف اگر اقدام كرده بودم الان آمريكا بودم لازم به ذكر پدر مادرم گرين كارت(پدرم تازه سيتيزن شده)خواهرم سيتيزن هست يه پرونده ژانويه ٢٠٠٨ از طريقه خواهرم دارم هدف اصليمم اينه هر ٦ برم فقط برايه تفريح دو هفته بمونم با توجه به اينكه رابطه خوبي با خواهرم و شوهرش به خاطره عدم اقدامشون (خساست دليله اصليش بود) راهي هست از طريقه پدر مادر يه كاري بكنم؟!!
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm
(2017-05-28 ساعت 10:43)azadehriahi نوشته:  سلام وقت همه بخیر
من در سال 2010 درخواست ویزای F2B دادم و بعد از دو سال نامه ای که برام اومد کیس نامبرم ABD2013  هست تو این سایت دیدم کسایی که کیس نامبر 2014 هم داشتن و به مصاحبه دعوت شدن و تونستن گرین کارتشونو بگیرن.
https://travel.state.gov/content/visas/e...-2017.html اینجا که هنوز 2011 رو اعلام کرده  Sad

میشه بگین کوجا دیدین که به مصاحبه دعوت شدن؟من هم کیس نامبر 2014 دارم ولی دعوت نشدم
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان سلام

من کیسم لاتاری هستش و به همراه همسرم ماه دیگه مصاحبه داریم.میخواستم بدونم چنانچه همه چیز خوب پیش بره و گرین کارت بگیریم، اولین باری که میتونم دختر بالای 21 سالم رو که مجرد هست با خودم ببرم چه زمانی هست و چقدر زمان میبره؟
اصلا آیا لازمه تو مصاحبه به آفیسر چیزی در مورد دخترم بگم یا نه؟ نگرانی اصلیم اونه
کيس نامبر: ‎2017AS7###‎
تعداد افراد: 2
سفارت: Abudhabi
مشاهده قبولی: 2 Oct
ارسال فرم: 18 Oct
نامه دوم: 24 May
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-30 ساعت 10:02)س.ح نوشته:  دوستان سلام

من کیسم لاتاری هستش و به همراه همسرم ماه دیگه مصاحبه داریم.میخواستم بدونم چنانچه همه چیز خوب پیش بره و گرین کارت بگیریم، اولین باری که میتونم دختر بالای 21 سالم رو که مجرد هست با خودم ببرم چه زمانی هست و چقدر زمان میبره؟
اصلا آیا لازمه تو مصاحبه به آفیسر چیزی در مورد دخترم بگم یا نه؟ نگرانی اصلیم اونه

شما بعد دریافت گرین کارت می تونید برای دخترتون اقدام کنید که اگه مجرد هستند میشن کتگوری F2B و حدود ۷-۸ سال طول میکشه البته تا تمام شدن مرحله اگه ازدواج نکنن تو همین گروه می مونن اما اگه ازدواج کردن کتگوریشون تغییر می کنه به F3. در این بین هم بعد ۵ سال اگه شما سیتیزن بشید می تونید (نه لزوما) کتگوری دخترتون را (اگه مجرد باشن) به F1 تغییر بدید.
Category: F1 Family Based
Apply: july 2007
Interview: June 2016
Result: AP
update: 21 June
Second update: 15 August
Clear: 16 August
پاسخ
تشکر کنندگان: س.ح
(2017-05-29 ساعت 16:53)amir_khoramian نوشته:  

میشه بگین کوجا دیدین که به مصاحبه دعوت شدن؟من هم کیس نامبر 2014 دارم ولی دعوت نشدم

تو همین سایت دیدم
https://www.mohajersara.org/forum/thread...ge-38.html
پاسخ
تشکر کنندگان: amir_khoramian
وقتی گرین کارتتون رو گرفتین برای دخترتون اقدام کنید ولی باید بدونین تا وقتی سیتیزن نشدین اگه دخترتون ازدواج کنه اون پرونده کلا کنسل میشه و اگه سیتیزن شده باشین و دخترتون ازدواج کنه باز حداقل 5 سالی کار دخترتون عقب میفته (اگر دختر شما ازدواج نکنه در حال حاضر خیلی تفاوتی نمیکنه که شما بعد از 5 سال برای سیتیزنشیپ اقدام کنید یا نه یعنی سیتیزن شدن و نشدن شما خیلی در زمان مصاحبه دختر مجرد شما تاثیری نخواهد داشت) نکته دیگه الان پروسه کتگوری f2b (فرزندان مجرد بالای 21 سال دارنده گرین کارت) حدود 7 سال است
پاسخ
تشکر کنندگان: س.ح

دوست عزیز احتمالا اون شخصی که شما دیدی کتگوری f2a بوده و اشتباها نوشته f2b اگر شما به سایت ویزا بولتن https://travel.state.gov/content/visas/e...letin.html نگاه کنی میبینی تا اکتبر 2010 کارنت شدن یعنی احتمالا چون برای شما اواخر 2010 اقدام شده پس هنوز وقت داری نگران نباش
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-30 ساعت 14:47)bahpak نوشته:  

دوست عزیز احتمالا اون شخصی که شما دیدی کتگوری f2a بوده و اشتباها نوشته f2b اگر شما به سایت ویزا بولتن https://travel.state.gov/content/visas/e...letin.html نگاه کنی میبینی تا اکتبر 2010 کارنت شدن یعنی احتمالا چون برای شما اواخر 2010 اقدام شده پس هنوز وقت داری نگران نباش

یک سوال
تاریخی که باید مد نظر قرارداد برای چک کردن تو سایت ویزا بولتن تاریخ درخواست (priority date) هست یا تاریخی که تاییدیه اومده و کیس نامبر اعلام شده
من تاریخ درخواستم 2010 هست و 2013 برام کیس نامبر ارسال شده . Shy
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان