کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
فرزندان مجرد يا متاهل بالای 21 سال
(2017-06-01 ساعت 09:57)azadehriahi نوشته:  
(2017-05-30 ساعت 14:47)bahpak نوشته:  
(2017-05-29 ساعت 16:53)amir_khoramian نوشته:  میشه بگین کوجا دیدین که به مصاحبه دعوت شدن؟من هم کیس نامبر 2014 دارم ولی دعوت نشدم

دوست عزیز احتمالا اون شخصی که شما دیدی کتگوری f2a بوده و اشتباها نوشته f2b اگر شما به سایت ویزا بولتن https://travel.state.gov/content/visas/e...letin.html نگاه کنی میبینی تا اکتبر 2010 کارنت شدن یعنی احتمالا چون برای شما اواخر 2010 اقدام شده پس هنوز وقت داری نگران نباش

یک سوال
تاریخی که باید مد نظر قرارداد برای چک کردن تو سایت ویزا بولتن تاریخ درخواست (priority date) هست یا تاریخی که تاییدیه اومده و کیس نامبر اعلام شده
من تاریخ درخواستم 2010 هست و 2013 برام کیس نامبر ارسال شده .  Shy

باید تاریخی که براتون اقدام شده رو چک کنید یعنی 2010 و دقت کنید توی ویزا بولتن تاریخ final action هست که زمان مصاحبتون رو حدودا میتونید ازش حدس بزنید با این حساب شما توی این چند ماه نامه مصاحبتون میاد
پاسخ
تشکر کنندگان: azadehriahi
دوست گرامی ممکنه توضیح کاملی در مورد دو جدول ویزا بولتن بدهید. دو تا جدول هست “Final Action Dates” and “Dates for Filing Applications,” با تاریخ های متفاوت برای کیس ما که من گیج شدم نمیدونم چه فرقی دارند.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-11 ساعت 06:16)ali039 نوشته:  دوست گرامی ممکنه توضیح کاملی در مورد دو جدول ویزا بولتن بدهید. دو تا جدول هست  “Final Action Dates” and “Dates for Filing Applications,” با تاریخ های متفاوت برای کیس ما که من گیج شدم نمیدونم چه فرقی دارند.

دوست عزیز جدول اول بولتن که توی سایت میبینید بر اساس تاریخ priority date شماست که نشان میده شما کی current میشوید و برای کنسولگری باید آماده بشید جدول دوم برای ارسال مدارک برای اداره NVC یا هر اداره مهاجرتی که پروندتون در آن تشکیل شده
F2A
priority  date :20 May 2016  
approved :30 Sep 2016
case number:1 Nov 2016
Invoice ID number : 22 Sep 2017
confirmation number:24 Sep 2017
complete:25 Dec 2017
Interview:31May 2018
Result : waiting
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-11 ساعت 10:54)melon نوشته:  
(2017-06-11 ساعت 06:16)ali039 نوشته:  دوست گرامی ممکنه توضیح کاملی در مورد دو جدول ویزا بولتن بدهید. دو تا جدول هست  “Final Action Dates” and “Dates for Filing Applications,” با تاریخ های متفاوت برای کیس ما که من گیج شدم نمیدونم چه فرقی دارند.

دوست عزیز جدول اول بولتن که توی سایت میبینید بر اساس تاریخ priority date شماست که نشان میده شما کی current میشوید و برای کنسولگری باید آماده بشید جدول دوم برای ارسال مدارک برای اداره NVC یا هر اداره مهاجرتی که پروندتون در آن تشکیل شده

همون اول که پرونده باز شده مدارک رو مگه نمیگیرن
میدونین چه مدارکی باید ارسال بشه؟
Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-11 ساعت 13:50)azadehriahi نوشته:  
(2017-06-11 ساعت 10:54)melon نوشته:  [quote='ali039' pid='760223' dateline='1497145601']
دوست گرامی ممکنه توضیح کاملی در مورد دو جدول ویزا بولتن بدهید. دو تا جدول هست  “Final Action Dates” and “Dates for Filing Applications,” با تاریخ های متفاوت برای کیس ما که من گیج شدم نمیدونم چه فرقی دارند.

همون اول که پرونده باز شده مدارک رو مگه نمیگیرن
میدونین چه مدارکی باید ارسال بشه؟
Sad
[/quote
بله یکسری همون اول میفرستی ولی معمولا خودشون ایمیل میدهند و مدارکی که لازم باشه رو ازتون میخوان و خیلی وقتها همون مدارکی که قبلا فرستادی باز دوباره میخوان
F2A
priority  date :20 May 2016  
approved :30 Sep 2016
case number:1 Nov 2016
Invoice ID number : 22 Sep 2017
confirmation number:24 Sep 2017
complete:25 Dec 2017
Interview:31May 2018
Result : waiting
پاسخ
تشکر کنندگان: azadehriahi
سلام دوستان امیدوارم همگی خوب و سلامت باشید بویژه دوستان منتظر گروه F2B
چند روزه مادرم ایمیلی دریافت کرده مبنی بر اپرو شدن من و الان نمی دونم خوشحال باشم یا ناراحت!!! ( آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا!!)

از دوستانی خواهشی دارم اگر میدونید پروسه به چه صورته لطفا راهنمایی کنید و
سوال اصلیم اینکه الان با وجود مشکلاتی که ترامپ ایجاد کرده امکانش هست که ویزا بدن یرای مصاحبه یا نه؟

و اگر ممکنه بصورت خصوصی هم شده یه وکیل مهاجرتی به من معرفی کنید برای اینکه یه داستان دیگه ای هم دارم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-08-02 ساعت 11:02)maymary1220 نوشته:  کیس ما فرزند متاهل بالای 21 ساله (category F3) و مربوط به سال 2005 یعنی حدود 5 ساله که برامون درخواست شده  6 ماه پیش نامه ای دریافت کردیم مبنی براینکه پرونده به جریان افتاده ولی از اون به بعد هیچ اتفاقی نیفتاده .. اینو نوشتم که بدونید پروسه چقدر طول میکشه.  
به نظر میرسه مدت زمان برای پرونده فرزند مجرد بالای 21 سال کمتر باشه.

من هم سال پیش برای دخترمجردم که بالای 21 سال هست اقدام کردم و بمن گفتن 8-10 سال طول میکشه. لطفا اگر این زمان تغییر کرده لطفا اطلاع رسانی کنید . ممنون میشم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-17 ساعت 08:10)sanaz110 نوشته:  
(2010-08-02 ساعت 11:02)maymary1220 نوشته:  کیس ما فرزند متاهل بالای 21 ساله (category F3) و مربوط به سال 2005 یعنی حدود 5 ساله که برامون درخواست شده  6 ماه پیش نامه ای دریافت کردیم مبنی براینکه پرونده به جریان افتاده ولی از اون به بعد هیچ اتفاقی نیفتاده .. اینو نوشتم که بدونید پروسه چقدر طول میکشه.  
به نظر میرسه مدت زمان برای پرونده فرزند مجرد بالای 21 سال کمتر باشه.

من هم سال پیش برای دخترمجردم که بالای 21 سال هست اقدام کردم  و بمن گفتن 8-10 سال طول میکشه. لطفا اگر این زمان تغییر کرده لطفا اطلاع رسانی کنید . ممنون میشم

با سلام می تونین تو ساید https://travel.state.gov/content/visas/e...-2017.html وضعیت کیستون رو چک کنین که در چه مرحله ای است و الان دارن روی پرونده های چه سالی کار می کنن.
پاسخ
تشکر کنندگان: س.ح ، sanaz110
سلام دوستان کسی می دونه که اگر بخواهیم سفارتمون را عوض کنیم تاریخ دعوت به مصاحبه عقب می افتد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
متاسفانه ایمیگریشن آفیس تشخیص داد که حضور ما و اپروو کردن مجدد کیس ما, برای مادرمون با وجود فوت پدرمون نیازی نیست!!!!!!!!!!!و کیس ما رو REVOKE کردن و بازهم متاسفانه وکیل ما بنا به دلایلی منطی حاضر نشدند که برای ما APPEAL کنن و گفتند که فایده نداره و دوباره همون نفر قبلی پرونده شما رو بررسی میکنه و فرصت 30 روزه برای درخواست تجدید نظر رو هم از دست دادیم
اداره ایمیگریشن گفته که مادرشون میتونن دوباره براشون درخواست کنن که مادر من در سال 2014 این کار رو کرده بودند و این به معنی انتظار حداقل 4 ساله مجدد برای من و خواهرم در سن 36 سالگی میباشد و نباید هم ازدواج کنیم
خیلی ناراحتم و دیگه هم هیچ کاری از دستمون بر نمیاد
پاسخ
تشکر کنندگان: marmolak007
(2015-09-22 ساعت 07:41)ali039 نوشته:  سلام دوستان
من گرین کارت دارم و برای پسرم که مجرد است فرم I-130 را ارسال کردم و چند روز بعد فرم I-797 که همان   Aproval Notice  است را دریافت کردم. داخل نامه نوشته ما ویزا را به NVC فرستادیم و NVC سفارت را مشخص میکند و به کسی که با فردی که براش اقدام شده تماس میگیرند. سوال من این است که به چه نحو با پسر من که در ایران است تماس می گیرند و آیا با من که در آمریکا هستم تماس می گیرند یا به آدرس پسرم در ایران نامه می فرستند. ضمنا توی همین نامه نوشته شما نامه ای طی 30 روز از NVC دریافت می کنید و اگر نامه ای نگرفتید با NVC تماس بگیرید. سوال دوم اینه که من نامه ای از NVC دریافت نکردم حالا چکار باید انجام بدم؟

سلام ببخشید این فرایند چقدر طول کشید ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام و درود
پدرم که گرین کارت داره کپی گرین کارت خودش و ترجمه مدارک اثبات این که من فرزندش هستم مانند ترجمه شناسنامه خودش وترجمه سند ازدواج و غیره رو با پست فرستادیم به دفتر مهاجرت در فونیکس که حتی رسیدش روز ۲۴ دسامبر سال پیش اومد دستمون ولی دیگه هیچ خبری از اپروو شدن و شماره پرونده گرفتن نشده، هیچ ایمیلی نیومده. بیش از ۶ ماه میگذره، چکار کنم؟
ممنون بابت پاسخ ها و راهنمائی ها
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-28 ساعت 12:04)ah1004 نوشته:  سلام و درود
پدرم که گرین کارت داره کپی گرین کارت خودش و ترجمه مدارک اثبات این که من فرزندش هستم مانند ترجمه شناسنامه خودش وترجمه سند ازدواج و غیره رو با پست  فرستادیم به دفتر مهاجرت در فونیکس که حتی رسیدش روز ۲۴ دسامبر سال پیش اومد دستمون ولی دیگه هیچ خبری از اپروو شدن و شماره پرونده گرفتن نشده، هیچ ایمیلی نیومده. بیش از ۶ ماه میگذره، چکار کنم؟
ممنون بابت پاسخ ها و راهنمائی ها

سلام دوست عزیز حتما تماس بگیرید ، برای من کمتر از یک ماه نامه اومد که مدارک رسیده
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان سلام
من فرم I-130 و مدارک را همون جوری که در پست بالا نوشته ام در دسامبر سال گذشته فرستادم با پست USPS یا DHL از داخل خود ا م ر ی ک ا و رسید تحویل پاکت مدارک را ۲۴ دسامبر گرفتم حالا در این مرحله باید منتظر نامه ApprovalLetter باشم؟ چجوری از این Priority date و شماره پرونده مطلع شوم؟
در مورد شما این مدت زمان چقدر طول کشید؟
از بابت کمکتون ممنون و متشکر خواهم شد.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-29 ساعت 02:25)ah1004 نوشته:  دوستان سلام
من فرم I-130 و مدارک را همون جوری که در پست بالا نوشته ام در دسامبر سال گذشته فرستادم با پست USPS یا DHL از داخل خود ا م ر ی ک ا و رسید تحویل پاکت مدارک را ۲۴ دسامبر گرفتم حالا در این مرحله باید منتظر نامه ApprovalLetter باشم؟ چجوری از این Priority date و شماره پرونده مطلع شوم؟
در مورد شما این مدت زمان چقدر طول کشید؟
از بابت کمکتون ممنون و متشکر خواهم شد.

سلام ، من از 2014 که پر کردم هنوز خبری نشده فکر هم نمیکنم تا 3 سال اینده خبری بشه
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان