کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
فرزندان مجرد يا متاهل بالای 21 سال
(2017-06-29 ساعت 09:56)marmolak007 نوشته:  
(2017-06-29 ساعت 02:25)ah1004 نوشته:  دوستان سلام
من فرم I-130 و مدارک را همون جوری که در پست بالا نوشته ام در دسامبر سال گذشته فرستادم با پست USPS یا DHL از داخل خود ا م ر ی ک ا و رسید تحویل پاکت مدارک را ۲۴ دسامبر گرفتم حالا در این مرحله باید منتظر نامه ApprovalLetter باشم؟ چجوری از این Priority date و شماره پرونده مطلع شوم؟
در مورد شما این مدت زمان چقدر طول کشید؟
از بابت کمکتون ممنون و متشکر خواهم شد.

سلام ، من از 2014 که پر کردم هنوز خبری نشده فکر هم نمیکنم تا 3 سال اینده خبری بشه

سلام من سال ۲۰۱۰ پرکردم که نامه اعلام کیس نامبر در سال ۲۰۱۳ برام ارسال شد
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-29 ساعت 12:56)azadehriahi نوشته:  
(2017-06-29 ساعت 09:56)marmolak007 نوشته:  
(2017-06-29 ساعت 02:25)ah1004 نوشته:  دوستان سلام
من فرم I-130 و مدارک را همون جوری که در پست بالا نوشته ام در دسامبر سال گذشته فرستادم با پست USPS یا DHL از داخل خود ا م ر ی ک ا و رسید تحویل پاکت مدارک را ۲۴ دسامبر گرفتم حالا در این مرحله باید منتظر نامه ApprovalLetter باشم؟ چجوری از این Priority date و شماره پرونده مطلع شوم؟
در مورد شما این مدت زمان چقدر طول کشید؟
از بابت کمکتون ممنون و متشکر خواهم شد.

سلام ، من از 2014 که پر کردم هنوز خبری نشده فکر هم نمیکنم تا 3 سال اینده خبری بشه

سلام دوست عزیز یعنی از 2010 تا 2013 هیچ گونه نامه ای به دستتون نرسید ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-29 ساعت 14:10)marmolak007 نوشته:  
(2017-06-29 ساعت 12:56)azadehriahi نوشته:  
(2017-06-29 ساعت 09:56)marmolak007 نوشته:  سلام ، من از 2014 که پر کردم هنوز خبری نشده فکر هم نمیکنم تا 3 سال اینده خبری بشه

نه برای من فقط همین نامه ارسال شد
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-29 ساعت 16:38)azadehriahi نوشته:  
(2017-06-29 ساعت 14:10)marmolak007 نوشته:  
(2017-06-29 ساعت 12:56)azadehriahi نوشته:  سلام من سال ۲۰۱۰ پرکردم که نامه اعلام کیس نامبر در سال ۲۰۱۳ برام ارسال شد

برای من دو سه هفته بعد از پر کردن فرم i-130 یه نامه اومد که کیس نامبر و مشخصات شخصی که پر کرده بود داخلش بود ، فکر میکنم برای شما هم همین نامه اومده
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-29 ساعت 17:44)marmolak007 نوشته:  
(2017-06-29 ساعت 16:38)azadehriahi نوشته:  
(2017-06-29 ساعت 14:10)marmolak007 نوشته:  سلام دوست عزیز یعنی از 2010 تا 2013 هیچ گونه نامه ای به دستتون نرسید ؟

برای من دو سه هفته بعد از پر کردن فرم i-130 یه نامه اومد که کیس نامبر و مشخصات شخصی که پر کرده بود داخلش بود ، فکر میکنم برای شما هم همین نامه اومده

بله و اینکه توضیح داده بود پروسه طولانی هست و اگر ادرستون تغییر کرد حتما اطلاع بدیم بهشون
پاسخ
تشکر کنندگان: marmolak007
سلااااام
الان وضعیت پرونده های ما که برای گرین کارت درخواست دادیم با این فرمان جدید ترامپ که اجرایی شده چی میشه Sad((((((
البته دوست من با ویزای دانشجویی شنیه وارد خاک آمریکا شد.
و من شنیدم برای درخواست کنندگان گرین کارت مشکلی پیش نمیاد و همه FBI چک میخورن ولی برای متقاضیان ویزای توریستی و لاتاری این قانون اجرایی شده
واقعا همه سر در گم شدن Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان این پروسه درخواست گرین کارت برای بستگان اینترنتی نشده؟ مثلاً از سایت USCIS یا NVC ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-07-03 ساعت 14:05)azadehriahi نوشته:  سلااااام
الان وضعیت پرونده های ما که برای گرین کارت درخواست دادیم با این فرمان جدید ترامپ که اجرایی شده چی میشه Sad((((((
البته دوست من با ویزای دانشجویی شنیه وارد خاک آمریکا شد.
و من شنیدم برای درخواست کنندگان گرین کارت مشکلی پیش نمیاد و همه FBI چک میخورن ولی برای متقاضیان ویزای توریستی و لاتاری این قانون اجرایی شده
واقعا همه سر در گم شدن Sad

به نظر نمیاد برای ماها جز طولانی تر شدن مشکلی پیش بیاد و اینکه فعلا دارن به تحصیلیا هم ویزا میدن
پاسخ
تشکر کنندگان:
بچه هااااااااااااا کسی خبر جدید نداره از وضعیت کیس ها و مصاحبه ها؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت دوستان عزیز
سوالی که دارم شاید مرتبط به تاپیک نباشه ولی به دلیل اینکه تازه وارد سایت شدم نتونستم تاپیک مورد نظرمو پیدا کنم
ممنون میشم اگه بتونین راهنماییم کنین
تو پرکردن فرم دچار مشکل شدم
فرزند دومم هنوز متولد نشده و چند ماهی به تولدش مونده نمیدونم باید چطور به این موضوع اشاره کنم تو فرم
از طرفی اگه تا تولدو گرفتن پاسپورتش صبر کنم زمان رو از دست میدم
سوال بعدی این هست که واسه خونواده چهار نفره چه مبلغی برای تمکن مالی مورد نیاز هست
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
من مادرم برنده ۲۰۱۸ بودن
من متولد ۲۷ مارچ ۱۹۹۵
قبل پر کردن فرم لاتری زیر ۲۱ بودم
ولی الان ۲۲ سالمه
کیس نامبر هم حدود ۶۵۰۰. یعنی تا زمان مصاحبه وارد ۲۳ میشم.
موقع پر کردن فرم ۲۶۰ هم هیچ ایرادی نگرفت سیستم بارکد هم داد.
من می تونم همراه مادرم اقدام کنم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان خسته نباشید
من 3 هفته دیگه وقت مصاحبه دارم . کسی میدونه مدارک لازم برای مصاحبه دقیقا چه چیزهایی هستند؟و چه سوالاتی می پرسند؟
آیا اینکه میگن الان فقط مصاحبه می کنند و ویزا ضادر نمیشه درسته؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان این پتیشن رو امضاء کنید برای رفع تراول بن انشالله

https://www.change.org/p/president-donal..._3.control
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همگی، من هم شنیدم در سخنرانی اخیر آقای ترامپ عنوان کردن که فرزندان صغیر کسانی که در امریکا هستن (دارندگان گرین کارت) میتونن برای دریافت گرین کارت و مهاجرت به امریکا اقدام کنند؛ آیا این به این معنی است که فرزند مجرد بالای 21 سال شامل این قانون نیست و نمیتونم براش اقدام کنم؟
و لطف کنید و بفرمایید کجا میتونم از هزینه و شرایط و مراحل و نحوه اقدام مطلع بشم.
سپاس از لطفتون.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان ممنون ميشم راهنمائي كنين منو ، من در نوامبر ٢٠١٢ اپلاى كردم براى دختر مجردم كه بالاى ٢١ سال هستش و امروز نامه آپرووال بدستم رسيد ، حال بعد از اين مرحله من نميدونم چيكار بايد انجام بدم ، بهتر نيست تو اين مرحله وكيل بگيرم ؟ و الان براى مصاحبه چه تاريخي رو نشون ميده ؟ آيا جدول اول رو بايد نگاه كنم يا جدول دوم رو ؟ ممنون ميشم از دوستان كه مرحله به مرحله برام توضيح بدن كه چيكار بايد بكنم ، و ضمنا ريسپت نامبرش Eac هستش و اونم نميدونم چيه.
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان