کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
فرزندان مجرد يا متاهل بالای 21 سال
سلام دوستان.مادری که گرین کارت داره و بخواد برای فرزند بالای ۲۱ سالش اقدام کنه،از طریق کدوم سایت باید فایلش رو اپلای کنه؟(اگه نخواد وکیل بگیره)
کيس نامبر: ‎2017AS7###‎
تعداد افراد: 2
سفارت: Abudhabi
مشاهده قبولی: 2 Oct
ارسال فرم: 18 Oct
نامه دوم: 24 May
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-01-09 ساعت 16:22)elinaa نوشته:  سلام دوستان خسته نباشید
من 3 هفته دیگه وقت مصاحبه دارم . کسی میدونه مدارک لازم برای مصاحبه دقیقا چه چیزهایی هستند؟و چه سوالاتی می پرسند؟
آیا اینکه میگن الان فقط مصاحبه می کنند و ویزا ضادر نمیشه درسته؟

دوست عزیز سلام ، فکر میکنم تا الان وقت مصاحبه شما شده و امید که همه چی خوب بوده باشه ، میشه اطلاعاتتون رو دراختیارمون بزارید و بگین وضعیت سفارت به چه صورت بود ،منم احتمالا تا چند ماه دیگه نوبتم میشه و از استرس دارم میمیرم Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: zohreh36
دوستان این گروه اطلاعات خوبی میزارن دوست دارید عضو بشید

گروه ترامپ و ممنوعیت های جدید= ترامپ&ویزا🇺🇸

🏛 با توجه به اهمیت موضوع بن برای خانواده های ایرانیان و البته والدین دانشجویان ساکن در آمریکا گروه ترامپ&ویزا بجای گروه قبلی ایجاد گردید.

✅ گروه مربوط به دانشجویان ایرانی و خانواده های دارای ویزایی مهاجرتی می باشد (F,J,NIW,EB1,EB2,GREEN CARD HOLDER,....).

⬅️ لینک دعوت به گروه :

https://t.me/joinchat/BPJfaRDBeIW_eZplSOw_Ow

🆔 @VISA_APPLY_AMERICA

🌐 visa4edu.com

https://www.instagram.com/visa4edu
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزیر خسته نباشید
از دوستان مطلع میخواستم خواهش کنم اگر راهنمای پر کردن فازسی فرم I-130 خدمتتون هست یا آدرس لینکش رو میدونید لطفا منو تو این راه راهنمایی کنید خیلی ممنون از لطف شما دوستان
كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:7 2014October  
تاريخ پی دی:8  2014October
تاريخ اپروو:23 2015February
دريافت كيس نامبر:23 2015July
دریافت اینویس نامبر: 23 2015July
DS261 و پرداخت 120$ : 06 2015August
تحویل مدارک AOS به ان وی سی: 23 2015September
پرداخت 325$ و تکمیل ds260م : ؟
تکمیل مدارک: ؟
همه مسایل و تاریخهای بالا رو فراموش کنید Big Grin تاریخ ورود به آمریکا: 12 ژانویه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام شماره ای در دبی دارید تا برای مراحل مدیکل هموطنان ایرانی کمک کنند چون قبلا خانمی بود که با گرفتن تماس کمک می کرد و با گرفتن پولی برای گرفتن ازمایشات و رفتن به سفارت همراهی می کرد ایا کسی هست در این مورد راهنمایی کند
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام و خسته نباشید به همه شما عزیزان من گری کارت دارم وبرای دخترم دو سال پیش اقدام کردم ولی فقط رسیدن پول را به من اطلاع دادن و هنوز کیس اپرو نشده و نامه ای به جز رسیدن رسید پول به دست ما نرسیده به نظر شما باید چکار کنم ممنون می شم‌راهنمایی کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-05-20 ساعت 16:53)seemin نوشته:  با سلام و خسته نباشید به همه شما عزیزان من گری کارت دارم وبرای دخترم دو سال پیش اقدام کردم ولی فقط رسیدن پول را به من اطلاع دادن و هنوز کیس اپرو نشده و نامه ای به جز رسیدن رسید پول به دست ما نرسیده به نظر شما باید چکار کنم ممنون می شم‌راهنمایی کنید

ظاهرا قبلا بعد از چند ماه کیس اپروو میشد ولی الان تا زمانی که کیس در جدول دوم ویزا بولتن کارنت نشه اپروو نمیشه (اگر اشتباه میگم دوستان اصلاح کنند)
میتونید با USCIS تماس بگیریدو و از آنها سوال کنید
اگر فرم I-797C رو داریئ و در اون فرم RECEIPT NUMBER و CUT OF DATE داره که مشکلی نیست و کار دیگه ای نمیتونید بکنید تا کیس APPROVAL NOTICE بیاد
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، seemin
(2018-03-05 ساعت 22:01)س.ح نوشته:  سلام دوستان.مادری که گرین کارت داره و بخواد برای فرزند بالای ۲۱ سالش اقدام کنه،از طریق کدوم سایت باید فایلش رو اپلای کنه؟(اگه نخواد وکیل بگیره)

شما میتویند فرم I-130 رو از سایت USCIS.GOV دانلود کنید و پرکنید به همراه INTRODUCTION که در اون ساینت هست
مدارک رو تکمیل کنید و به همراه MONEY ORDER برای SERVICE CENTER که به ایالت شما مربوط هست پست کنید
پاسخ
تشکر کنندگان: fariba_a ، shahin61
(2018-05-22 ساعت 16:45)amir_khoramian نوشته:  
(2018-03-05 ساعت 22:01)س.ح نوشته:  سلام دوستان.مادری که گرین کارت داره و بخواد برای فرزند بالای ۲۱ سالش اقدام کنه،از طریق کدوم سایت باید فایلش رو اپلای کنه؟(اگه نخواد وکیل بگیره)

شما میتویند فرم I-130 رو از سایت USCIS.GOV دانلود کنید و پرکنید به همراه INTRODUCTION که در اون ساینت هست
مدارک رو تکمیل کنید و به همراه MONEY ORDER  برای SERVICE CENTER  که به ایالت شما مربوط هست پست کنید

سلام امیرآقا
آیا ین مطلبی که فرمودید درمورد فرزندان مجرد است؟ برای فرزند متآهل بالای 21 سال چه باید کرد؟
case number: 2013AS00005200 ایروان W1A
آموزش زبان انگلیسی: www.eslpod.com
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61
(2018-05-23 ساعت 22:45)fariba_a نوشته:  
(2018-05-22 ساعت 16:45)amir_khoramian نوشته:  

مدارک رو تکمیل کنید و به همراه MONEY ORDER  برای SERVICE CENTER  که به ایالت شما مربوط هست پست کنید

سلام امیرآقا
آیا ین مطلبی که فرمودید درمورد فرزندان مجرد است؟ برای فرزند متآهل بالای 21 سال چه باید کرد؟
مادر گرین کارتی فقط برای فرزندان مجرد بالای ۲۱ سال.
مادر سیتیزن شده برای فرزندان مجرد یا متاهل (همراه با همسر و فرزندان زیر ۲۱ سال این فرزند متاهل).
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid742810
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid771485

لطفا از ورژن جدید فرم I-131 (تاریخ انقضا ۲۰۲۲) استفاده فرمایید.

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
پاسخ
تشکر کنندگان: fariba_a ، dv2017
با سلام یک سوال داشتم
مادر یکی از دوستان من که گرین کارت داشته واسه دخترش اقدام گرین کارت کردن. ولی بدلیل اینکه اینجا مشکل قلبی داشتن بیش تر از ۶ ماه هست که خارج امریکا هستن میخواستم بپرسم که این بیش از ۶ ماه خارج بودن تو پروسه دخترشون اشکالی به وجود میاره یا نه؟
البته ایشون مدارک پزشکی در مورد بیماریشون هم دارن و قصد دارن دوباره به امریکا سفر کنند. ممنون میشم که راهنمایی بفرمایید. البته نامه nvc برای دخترشون اومده که مدارک را بفرستید. الان ترسیدن که نکنه مشکلی در پروسه دخترشون به وجود بیایید
ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان:
I am a US citizen by birth and have all legal documents except five years presence in USA , i have been in USA less than 5 years .i was born in US 1979 and stayed overthere for one year then i backed to my country(IRAN) with my parents when i was a child ( 1 years old). also, i have been in USA on 2013 for two month. i got married in iran 4 years ago and now i have two kids both under 3 years old.
how can i get green card for my children?
Form N_600k ?
Form i-130?
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-10-15 ساعت 10:57)ebrahimgh نوشته:  I am a US citizen by birth and have all legal documents except five years presence in USA ,  i have been in USA less than 5 years .i was born in US 1979 and stayed overthere for one year then i backed to my country(IRAN) with my parents when i was a child ( 1 years old). also, i have been in USA on 2013 for two month.  i got married in iran 4 years ago and now i have two kids both under 3 years old.
how can i get green card for my children?
Form  N_600k ?
Form i-130?
I guess you must be in US to apply forms for your wife and kids to join you. And since you have not worked in US , you must also find sponsor for your family to get the green cards . Check  uscis.gov for more infos.
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت دوستان عزیز:
آیا کسی میدونه برای بچه ای که از یک مادر شهروند آمریکایی -ایرانی Citizen در ایران متولد چطوری میشه پاسپورت آمریکایی گرفت ؟
با توجه به اینکه مادر بچه قانون پنج سال اقامت و حضور فیزیکی (زندگی در آمریکا ) را ندارد . (یک سال دارد)
سوال : از طریقی باید اقدام کرد؟ USCIS - form N_600K ? یا از طریق کنسولگری های نزدیک ایران؟
با تشکر فراوان
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-10-15 ساعت 14:44)ebrahimgh نوشته:  با سلام خدمت دوستان عزیز:
آیا کسی میدونه برای بچه ای که از یک مادر شهروند آمریکایی -ایرانی Citizen در ایران متولد چطوری میشه پاسپورت آمریکایی گرفت ؟
با توجه به اینکه مادر بچه قانون پنج سال اقامت و حضور فیزیکی (زندگی در آمریکا ) را ندارد . (یک سال دارد)
سوال : از طریقی باید اقدام کرد؟  USCIS - form N_600K ? یا از طریق کنسولگری های نزدیک ایران؟
با تشکر فراوان
اگر فرزند در ایران متولد شده که نمیشه مستقیم پاس امریکایی براش گرفت مگر اینکه منظورتون اخذ ویزا جهت دریافت کارت سبز باشه.
قبلا میشد برای اطفال صغیر از طریق سفارت سوییس اقدام کرد ولی شنیدم اخیرا باید از سفارتهای امریکا درسایر کشورها اقدام کرد.
فقط متوجه منظورتان ازقانون  اقامت ۵ ساله این مادر سیتیزن در امریکا نشدم. تا انجا که میدانم ( اگر متوجه منظورتان شده باشم )، سیتیزن امریکا که نیازی به اقامت دوران مشخصی در امریکا جهت اقدام  برای فرزندش که در خارج از امریکا بدنیا امده ولی تحت سرپرستی ان مادر هست را ، ندارد ، مگر اینکه فرزند صغیر نباشد که در اینصورت ، ابتدا به ساکن مادر باید در امریکا حضور داشته باشد که جهت پیوستن فرزندش به وی ، برایش اقدام کند .
امیدوارم متوجه سوالتان شده باشم .

پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان