کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: بنظر شما بهترين شغل براي مهاجرت كدام است؟
پزشكي و دندانپزشكي
10.05%
22 10.05%
مهندسي كامپيوتر و فناوري اطلاعات (نرم افزار ، سخت افزار ، IT، مخابرات و...)
28.31%
62 28.31%
ساير مهندسي ها (برق ، مكانيك ، عمران ، معماري و...)
15.07%
33 15.07%
زير مجموعه هاي پزشكي (هوشبري ، داروسازي ، پرستاري ، اتاق عمل و...)
5.02%
11 5.02%
حقوق ، علوم سياسي و قضايي ، وكالت
1.83%
4 1.83%
هنر (تئاتر ، نقاشي ، طراحي و...)
8.22%
18 8.22%
زبان (مترجمي ، زبان و ادبيات انگليسي و فارسي و...)
4.57%
10 4.57%
رشته هاي فني متفرقه (لوله كشي ، سيم كشي ، نصاب و...)
20.09%
44 20.09%
رشته هاي ديگر و ساير مشاغل (لطفا در تاپيك توضيح دهيد)
6.85%
15 6.85%
مجموع 219 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بهترين مشاغل براي مهاجرت
تا اونجایی که من اطلاع دارم باید اثبات کنید این سرمایه از طریق مشروع بدست اومده و مسلما از طریق وام نمیشه وگرنه پیش از شما خیلی ها اینکار رو می کردند.
این پول هم برای حداقل 3 سال باید سرمایه گذاری شده باشه
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
پاسخ
تشکر کنندگان: bill.goldberg1990 ، shkhmo ، msar ، Memolk
من که اینطور می گم می خوام نزدیک 200 میلیون قسط وام در ایران بدم(مثل اینکه دارم با 200 میلیون گرین کارت می خرم)

خودتون می فهمید کسی که می خواد وام بگیره حداقلش باید 26 درصد سود بده
مثلا کسی این پولو به من هدیه داده و می خوام با این هدیه اخذ گرین کارت کنم و باید چطور ثابت کنم؟
چه نوع مدرکی می خوان؟

اون روشی گفته شده که مبلغ 550.000 بصورت قسطی میشه پرداخت کرد چطوره؟
قسط دومش چند ماه بعده؟

روش اخذ گرین کارت از طریق استغال زایی چطوره؟
پاسخ
تشکر کنندگان: shkhmo ، msar
سلام ،خوبین؟
دستمزد و حقوق در آمریکا چقدره؟البته در شغلهای مختلف
مثلا مهندسی مکانیک در یه کمپانی خوب مثل بویینگCool
[font=Times New Roman]
NO PAIN NO GAIN
[/font]
پاسخ
تشکر کنندگان: shkhmo ، msar
(2010-02-25 ساعت 12:47)Mechanical-engineering نوشته:  سلام ،خوبین؟
دستمزد و حقوق در آمریکا چقدره؟البته در شغلهای مختلف
مثلا مهندسی مکانیک در یه کمپانی خوب مثل بویینگCool

به اينجا مراجعه كنيد.
ميتونه كمكتون كنه.
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
مهمترین دغدغه برای تازه واردین، مسئله پیدا کردن کار است. ما در حین اینکه در رابطه با شغل خودمون دنبال کار میگردیم شاید به فرصت های شغلی زیادی بربخوریم که در رابطه با شغل ما نباشه و بهش احتیاجی نداشته باشیم و ازش رد بشیم ولی دیگری مدتهاست که دنبال همچین شغلی میگرده. یا شاید بین دوستان و آشنایان اطرافمون شغل مناسبی وجود داشته باشه که برای شخص دیگه ایی فرصت کاری خوبی باشه.
از طرفی دیگر فکر میکنم تازه واردین چون هنوز مسلط به زبان انگلیسی نیستند، ترجیح میدهند ابتدا در کامیونیتی ایرانی ها شروع بکار کنند تا هم از استرس کارشون کمتر بشه و هم اینکه کم کم با مارکت آشنایی پیدا کنند. بهر حال چه در جامعه ایرانی ها و چه غیر از آن، همه دنبال کار بهتر میگردیم . چه خوبه در این راه بهم کمک کنیم.
بنظر من موارد ذیل میتونه در این تاپیک لحاظ بشه:
1) این تاپیک فقط مربوط به آنهایی باشه که الان در آمریکا هستند و دنبال کار هستند.
2) هر کس میتونه فقط عنوان کند در چه رشته ایی دنبال کار میگرده. همین. هیچ احتیاجی به این نیست که مدرک تحصیلی ، سابقه کار و ... را ذکر کند. حالا حتما نباید همه دنبال رشته های مهندسی و پزشکی باشند، این جستجو میشه حتی در زمینه فروشندگی هم باشه.
3) ظاهر ارسالها فقط بصورت ارسال پست باشه. مثل روزنامه، نه نظر دادن راجع به شغل و غیره.
4) بخشی طراحی بشه برای اینکه هر شخص اعلام کنه دنبال چه رشته و یا کاری میگرده و حتی الامکان نام کاربر محفوظ باشه ( ممکنه؟؟؟)
5) ....؟؟؟ از دوستان میخواهم نظر بدهند که آیا اصلا عملی است یا نه؟ و اینکه چطور این تاپیک را بهتر و سازنده تر کنیم.
من از خودم شروع میکنم: من طراحی لباس خوندم ( همون فشن دیزاین). در حال حاضر بصورت پارت تایم کار میکنم ولی میخواهم در جامعه ایرانی های لوس آنجلس و اطرافش هم کار بگیرم.

موفق باشید
One day your life will flash before your eyes, make sure it's worth watching.
پاسخ
اینطور که دیدم بعضی از بچه ها در زمینه کامپیوتر و سخت افزار تخصص دارند . برای شروع بد نیست به دو فروشگاه مهم یعنی fry's (با مراجعه حضوری و پر کردن فرم تقاضا) و bestbuy(پر کردن فرم آنلاین) یه سری بزنید.
پاسخ
http://persiancareers.com/
پاسخ
تشکر کنندگان: soroush2031 ، سارا کوچولو ، SamiraN ، OverLord ، samin ، nastaran86 ، AvRiMcM ، shkhmo ، parsush ، apoornaki ، msar ، Memolk
Independent pharmacy in Encino needs an excellent customer service tech ASAP. Please be fluent in Farsi.

Please email resumes to plaza_pharmacy@yahoo.com
پاسخ
تشکر کنندگان: سارا کوچولو ، SamiraN ، payman R ، AvRiMcM ، mml ، shkhmo ، msar
[عکس: Best_Jobs_in_America.jpg]
پاسخ
خیلی جالب بود تشکر...
فقط من متوجه نشدم، این رنکها بر حسب چی هستند؟ ( درآمد؟ امنیت؟ بخشهای کاری؟ میانگین؟ )
پاسخ
تشکر کنندگان: shkhmo ، mmonclrkao ، msar
(2010-03-12 ساعت 14:11)usa.lover نوشته:  خیلی جالب بود تشکر...
فقط من متوجه نشدم، این رنکها بر حسب چی هستند؟ ( درآمد؟ امنیت؟ بخشهای کاری؟ میانگین؟ )

اين رنك ها فكر كنم بر اساس امنيت و راحتي كار در مقابل درآمدشون هست.
پاسخ
تشکر کنندگان: usa.lover ، سارا کوچولو ، shkhmo ، msar ، Memolk
مهمترین نکات تصویر این موارد هستند:

* بهترین شغل مربوط به مهندسی سیستم در حوزه فناوری اطلاعات است. حقوق متوسط این افراد سالانه 87.100 دلار آمریکا و بیشترین پرداخت در این شغل 130 سالانه هزار دلار است.
* در میان ده شغل برتر سه شغل به حوزه فناوری اطلاعات اختصاص دارد که شامل مهندس سیستم در رتبه اول ، مدیر پروژه IT‌ در رتبه پنجم و مشاور امنیت شبکه و رایانه در رتبه هشتم می‌شود.
* بیشترین متوسط دریافت به متخصص بی‌هوشی با 292 هزار دلار در سال اختصاص دارد.
* بیشترین درآمد متعلق به تاجران بازار بورس با 491 هزار دلار در سال است. این افراد در جایگاه 33 قرار دارند.
* بیشترین انعطاف شغلی را مدیران فروش با درآمد متوسط 140 هزار دلار در سال دارند.
* بیشترین رضایت شغلی مربوط به داروسازها و پزشکان عمومی است که بطور متوسط سالانه 228 هزار دلار درآمد دارند.
* بیشترین نفع برای اجتماع را پرستاران بخش بی‌هوشی دارند. متوسط درآمد آنها سالانه 157 هزار دلار است.
* بیشترین رشد مربوط به مهندسین شبکه ارتباطات است که در حال حاضر سالانه 86 هزار دلار درآمد دارند و در رتبه 30 بهترین مشاغل آمریکا هستند.
* کمترین استرس مربوط به مشاوران آموزش و پرورش با درآمد سالانه 77 هزار دلار است.
* بیشترین امنیت شغلی را پزشکان بخش اورژانس دارند که درآمد سالانه آنها به 249 هزار دلار می‌رسد.
* بیشترین رشد در آینده را مدیران کالا خواهند داشت که اکنون سالانه 145 هزار دلار درآمد دارند.
* نیروی کار در آمریکا از 73 میلیون مرد و 66 میلیون زن تشکیل شده است.
* در میان مردان از نظر قومیت سفیدپوستان با 61 میلیون نفر بیشترین نیروی کار آمریکا هستند و بعد از آنها اسپانیول‌ها (غالبا از آمریکای لاتین)، دو رگه‌های آفریقایی امریکایی و آسیایی‌ها قرار دارند.
* در میان زنان از نظر قومیت سفیدپوستان با 53 میلیون نفر بیشترین نیروی کار آمریکا هستند و طبقات بعدی نیز مشابه مردان است با این تفاوت که تعداد زنان دورگه از مردان دورگه بیشتر است.
پاسخ
آقا يكي بگه مهندسي عمران آيندش چطوريه.....
جدا نگران كننده ها.............
case number:2010AS00021xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:June--2009
کنسولگری:Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: JUNE--2009
تاریخ کارنت شدن کیس:june2010
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:july7
تاریخ دریافت کلیرنس::23 aguestBig Grin (کشت همه رو تا اومدBig Grin )
خوبه آبجی؟

پاسخ
تشکر کنندگان: OverLord ، usagreen ، maaref ، shkhmo ، mmonclrkao ، msar
سلام

در آمریکا با 300000 دلار چه کاری می توان راه اندازی کرد که درآمد بالایی داشته باشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: nimar123 ، ronmony ، shkhmo ، mmonclrkao ، msar
حتما پست 12 رو بخونید
سلام به تمام دوستان مهربونه مهاجرسرایی
مدتی هست این موضوع ذهن منو مشغول کرده که چه رشته هایی در آمریکا بازار کار دارد چون همه میدونن رشته ای که آدم قراره توش تلاش کنه آینده شخصو میسازه و اون شخص یک عمر با رشتش زندگی میکنه پس طبیعتا موضوع مهمی هست
چند سایت پیدا کردم مطالب مفیدی داشت ولی اطلاعات بروز نبود
ممنون میشم کسانی که اطلاعاتی دارند یا سایت های معتبرو میشناسنن معرفی کنند
(رشته های دانشگاهی و بازار کار + آینده شغلی در آمریکا متناسب با رشته )
پاسخ
تشکر کنندگان: shaian ، OMID_R ، msar ، Memolk

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان