کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نحوه گرفتن پاس سفید(Re-entry Permit)
در بالای فرم i131 زمان expire 3/31/212 می باشد که گذشته آیا اشتباه می کنم؟
شماره کيس: 2012AS00027xxx
کنسولگري: آنکارا
تاريخ ارسال فرمهاي اوليه: 2011
تاريخ دريافت فرمها توسط Kcc :
تاريخ اعلام کارنت شدن کيس: April
تاريخ مصاحبه:
تاريخ دريافت کليرنس:
تاريخ دريافت ويزا:
تعداد نفرات کيس : 3 نفر
جمع تقريبي هزينه ها:7000عکس،50500 DHL،ترجمه مدارک 180
پاسخ
تشکر کنندگان: azar1348 ، noobnoobi ، atlantis770 ، kaziar ، msar
(2012-08-07 ساعت 11:36)mitr.p نوشته:  
(2012-08-07 ساعت 06:22)sezar نوشته:  
(2011-08-10 ساعت 13:01)Toranj نوشته:  
(2011-08-08 ساعت 22:55)sohi نوشته:  شنيده بودم كسي كه re-entry permit داره وقتي بعد از دو سال بخواد بره امريكا بايد واسه هميشه اونجا بمونه يا حداقل براي مدت زيادي،ايا صحت داره؟
اخه يكي از دوستانم تا مدتي بعد اين دو سالش تموم ميشه،و وقتي هم كه سر ٢سال ميخواد بره تا ٢،٣ ماه بيشتر نميتونه بمونه،ميخوام بدونم ايا گرين كارتش رو باطل ميكنن؟

SOHI جان
سلام
کسی‌ که یک بار پاس سفید گرفته (مثل شوهر بنده) بد از اینکه ۲ سال از پاس سفید استفاده کرد "چون با پاس سفید می‌شه ۲ سال وارد آمریکا نشد" ولی‌ بد از اینکه ۲ سال تموم شد باید هر ۶ ماه یکبار وارد آمریکا بشه تا گرین کارتش باطل نشه یعنی‌ بد از اینکه وارد آمریکا شد میتونه هر وقت بخواد بمونه ولی‌ اگه وارد ایران شد حتما باید ۵ ۶ ماه بد دوباره به امریکا بره !! چون الان خیلی‌ سختیگیریها زیاد شده و کسی‌ که گرین کرد داره حتما باید سر ۵/۶ ماه وارد بشه

ترنج خانم میشه لطف کنید مراحل اخذ پاس سفید را اجمالا شرح بدین چون تایپکش حذف شده با تشکر

1- اول از همه فرم رو از این سایت دانلود .و پرینت بگیر و پرش کن فرم I-131
* دستور العملش رو هم بخونی خوبه
2- انشالله زمانی که وارد امریکا شدی از همون روز اقدام کن . احتیاج به SSN نیست. چون توی فرمش نوشته : اگه داری
3- گرین کارت لازمه . اما اگه برای بار اول میری ، کپی از ویزاتون که مهر ورود خورده به عنوان گرین کارت عمل میکنه ( ما هم این کا رو کردیم)
4- هر فرد باید یک فرم جدا پر کنه برای خودش
5- مداک لازم برای پاس سفید:
- کپی از ویزا که مهر ورود خورده
- دو قطعه عکس که پشتش نام و نام خانوادگی و A.number نوشته شده باشه( A.number همون رجیستر نامبرتون هست که توی ویزا نوشته . فقط اولش یک صفر اضافه کنید .میشه همون A.number (
- فرم I-131 پر شده
- اگه هم عجله دارید ، به نظ من بهتره یک نامه هم بنویسید که دلیل درخواست پاس سفیدتون چیه و چرا عجله دارید و میخواهید برگردید( این نامه اجباری نیست. اما بهتره باشه ...ننوشتید هم اصلا مهم نیست)

6- میرید اداره پست .
توی دستورالعمل فرم 131 رو که بخونید نوشته به ازای هر نفر دقیقا چقدر پول میخواد ( مثلا 360 دلار + 45 دلار هزینه انگشت نگاری)
* فرض کنید مثلا 400 دلار در کل میشه ، به اندازه همون از کارمند پست یک mony order بگیرید . ( یعنی 400دلار میدی به کارمند و اون یک فیش 400 دلاری میده...مثل همون فیش های بانکی خودمونه که باید مشخصاتمون رو توش بنویسیم.....هرکس برای خودش جدا بگیره)

7- به ازای هر نفر 2 تا پاکت دیگه(اکسپرس) هم بگیرید . چون دو تا نامه براتون میاد:
یکی اینکه تائید میکنه مدارک به دستشون رسیده.و دومی تاریخ انگشت نگاری رو مشخص میکنه
توجه: روی دو تا پاکت کوچیک حتما ادرس رو بنویسید . فقط مثل ما برای فرستنده و گیرنده اشتباه نکنید .
ادرس فرستنده باید همون اداره باشه و گیرنده باید ادرس شما باشه( جون اونا میخواند براتون دو تا نامه بفرستند. نه شما !!)

8- از اداره پست به پاکت کلی بگیرید و همه مدارکتون رو بگذارید تو پاکت ادرس فرستنده خودتون و گیرنده رو اداره انگشت نگاری بنویسید
اگه عجله دارید : بهتره از مداکتون رو با پست اکسپرس بفرستید هزینه اش 16 دلار از پست معمولی بیشتره . اما ارزش داره.
روی پاکت با یک ماژیک بزرگ بنویسید:
urgent یعنی فوری (برا همین گفتم ی نامه بنویسید که چرا عجله دارید. مثلا ما بلیط برگشت داشتیم و براشون نوشتیم)
* حواستون باشه اون 2 تا پاکت دیگه هم پست اکسپرس باشه

* با توجه به اینکه از کدوم شهر میخواین اقدام کنید ، ادرس اداره فرق میکنه که ادرس رو توی دستور العمل نوشته .
----------------
حدودا یک هفته بعد یک نامه میاد که توش تاریخ انگشت نگاری رو مشخص کرده که فلان ساعت باید فلان جا باشید. (که از روزی که مدارکتون رو ارسال کردید 14 روز بعده..)
موقع انگشت نگاری حتما باید داخل امریکا باشید.
وقتی رفتید اونجا هم ی فرم میدند که پر کنید...همون مشخصات اصلیتونه + وزن و قد و رنگ چشم( حواستون باشه که وزن رو به پوند و قد رو به فوت و اینچ اون ها می نویسند . پس تو ایران از الان محاسبه کنید تا اونجا مثل ما هنگ نکنیدBig Grin)
بعد هم که ی عکس ازتون میگیرند و میگند: برید به سلامت...تموم
میتونید بعد از انگشت نگاری برگردید ایران ..مدارکتون حدودا 40 روز بعد به همون ادرسی که دادی پست میشه براتون . و دوستان و یا اقوامتون می تونند براتون بعدا بفرستند
--------------------
امیدوارم نوشته هام مفید باشه
برای نحوه پر کردن هم اگه سوال بود در خدمتتونمWink

واقعا خیلی عالی ذکر فرمودید...دستت شما درد نکنه...موفق باشید
شماره کیس : 2012AS000200XX
کنسولگری: ANK
مصاحبه : 2012 /FEB دریافت آبی
دریافت کلیرنس:26 SٍEP با ستاره
دریافت وبزا: SEP 28
ورود به آمریکا : 2013/March

پاسخ
یتونید بعد از انگشت نگاری برگردید ایران ..مدارکتون حدودا 40 روز بعد به همون ادرسی که دادی پست میشه براتون . و دوستان و یا اقوامتون می تونند براتون بعدا بفرستند
--------------------

[/quote]میترا خانم دستت درد نکنه اینکه گفتید آدرس فرستنده گیرنده رو اشتباه نکنید یعنی اینکه فقط آدرس خودمونو تو قسمت گیرنده بنویسیم و اینکه به اداره انگشت نگاری بفرستید منظورتون همون آدرسی که تو فرمهای راهنمای i131 نوشته
یا چیز دیگه ای منظورتونه
با تشکر

پاسخ
تشکر کنندگان: behzadb57 ، azad57 ، payam62 ، noobnoobi ، pouria.narimisa ، atlantis770 ، msar ، ali1980
(2012-08-07 ساعت 15:44)MAHDI2012 نوشته:  
(2011-08-08 ساعت 22:55)sohi نوشته:  شنيده بودم كسي كه re-entry permit داره وقتي بعد از دو سال بخواد بره امريكا بايد واسه هميشه اونجا بمونه يا حداقل براي مدت زيادي،ايا صحت داره؟
اخه يكي از دوستانم تا مدتي بعد اين دو سالش تموم ميشه،و وقتي هم كه سر ٢سال ميخواد بره تا ٢،٣ ماه بيشتر نميتونه بمونه،ميخوام بدونم ايا گرين كارتش رو باطل ميكنن؟

SOHI جان
سلام
کسی‌ که یک بار پاس سفید گرفته (مثل شوهر بنده) بد از اینکه ۲ سال از پاس سفید استفاده کرد "چون با پاس سفید می‌شه ۲ سال وارد آمریکا نشد" ولی‌ بد از اینکه ۲ سال تموم شد باید هر ۶ ماه یکبار وارد آمریکا بشه تا گرین کارتش باطل نشه یعنی‌ بد از اینکه وارد آمریکا شد میتونه هر وقت بخواد بمونه ولی‌ اگه وارد ایران شد حتما باید ۵ ۶ ماه بد دوباره به امریکا بره !! چون الان خیلی‌ سختیگیریها زیاد شده و کسی‌ که گرین کرد داره حتما باید سر ۵/۶ ماه وارد بشه

ترنج خانم میشه لطف کنید مراحل اخذ پاس سفید را اجمالا شرح بدین چون تایپکش حذف شده با تشکر

2- انشالله زمانی که وارد امریکا شدی از همون روز اقدام کن . احتیاج به SSN نیست. چون توی فرمش نوشته : اگه داری
3- گرین کارت لازمه . اما اگه برای بار اول میری ، کپی از ویزاتون که مهر ورود خورده به عنوان گرین کارت عمل میکنه ( ما هم این کا رو کردیم)
- دو قطعه عکس که پشتش نام و نام خانوادگی و A.number نوشته شده باشه( A.number همون رجیستر نامبرتون هست که توی ویزا نوشته . فقط اولش یک صفر اضافه کنید .میشه همون A.number (
- فرم I-131 پر شده
- اگه هم عجله دارید ، به نظ من بهتره یک نامه هم بنویسید که دلیل درخواست پاس سفیدتون چیه و چرا عجله دارید و میخواهید برگردید( این نامه اجباری نیست. اما بهتره باشه ...ننوشتید هم اصلا مهم نیست)

6- میرید اداره پست .
توی دستورالعمل فرم 131 رو که بخونید نوشته به ازای هر نفر دقیقا چقدر پول میخواد ( مثلا 360 دلار + 45 دلار هزینه انگشت نگاری)
* فرض کنید مثلا 400 دلار در کل میشه ، به اندازه همون از کارمند پست یک mony order بگیرید . ( یعنی 400دلار میدی به کارمند و اون یک فیش 400 دلاری میده...مثل همون فیش های بانکی خودمونه که باید مشخصاتمون رو توش بنویسیم.....هرکس برای خودش جدا بگیره)

7- به ازای هر نفر 2 تا پاکت دیگه(اکسپرس) هم بگیرید . چون دو تا نامه براتون میاد:
یکی اینکه تائید میکنه مدارک به دستشون رسیده.و دومی تاریخ انگشت نگاری رو مشخص میکنه
توجه: روی دو تا پاکت کوچیک حتما ادرس رو بنویسید . فقط مثل ما برای فرستنده و گیرنده اشتباه نکنید .
ادرس فرستنده باید همون اداره باشه و گیرنده باید ادرس شما باشه( جون اونا میخواند براتون دو تا نامه بفرستند. نه شما !!)

8- از اداره پست به پاکت کلی بگیرید و همه مدارکتون رو بگذارید تو پاکت ادرس فرستنده خودتون و گیرنده رو اداره انگشت نگاری بنویسید
اگه عجله دارید : بهتره از مداکتون رو با پست اکسپرس بفرستید هزینه اش 16 دلار از پست معمولی بیشتره . اما ارزش داره.
urgent یعنی فوری (برا همین گفتم ی نامه بنویسید که چرا عجله دارید. مثلا ما بلیط برگشت داشتیم و براشون نوشتیم)

* با توجه به اینکه از کدوم شهر میخواین اقدام کنید ، ادرس اداره فرق میکنه که ادرس رو توی دستور العمل نوشته .
----------------
حدودا یک هفته بعد یک نامه میاد که توش تاریخ انگشت نگاری رو مشخص کرده که فلان ساعت باید فلان جا باشید. (که از روزی که مدارکتون رو ارسال کردید 14 روز بعده..)
وقتی رفتید اونجا هم ی فرم میدند که پر کنید...همون مشخصات اصلیتونه + وزن و قد و رنگ چشم( حواستون باشه که وزن رو به پوند و قد رو به فوت و اینچ اون ها می نویسند . پس تو ایران از الان محاسبه کنید تا اونجا مثل ما هنگ نکنیدBig Grin)
میتونید بعد از انگشت نگاری برگردید ایران ..مدارکتون حدودا 40 روز بعد به همون ادرسی که دادی پست میشه براتون . و دوستان و یا اقوامتون می تونند براتون بعدا بفرستند
--------------------

واقعا خیلی عالی ذکر فرمودید...دستت شما درد نکنه...موفق باشید

بسیار مفید بود .متشکرم.
سوال:آیا باید دلیل قانع کننده و قابل اثباتی براشون بیاریم که بهمون پاس سفید بدن؟
ساکن نیویورک
برنده 2011

پاسخ
تشکر کنندگان: mrhj50 ، arezou ، payam62 ، azar1348 ، lingni ، peyman.bahrami61 ، noobnoobi ، pouria.narimisa ، m.ghoreishi ، msar
(2012-08-07 ساعت 12:51)gol1 نوشته:  در بالای فرم i131 زمان expire 3/31/212 می باشد که گذشته آیا اشتباه می کنم؟

نه درسته . یکی از دوستان ایمیل زده بود و گفته بودند که این فرم معتبره ...تا زمانی که فرم اپ دیت شده ای نگذاشتند ، این فرم معتبره

[font=Times New Roman]صبورانه در انتظار زمان بمان ! هر چیز در زمان خودش رخ میدهد .
باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمی دهند[/font]
پاسخ
تشکر کنندگان: gol1 ، odiseh ، payam62 ، Gerdoo ، azar1348 ، Natasha9 ، lingni ، noobnoobi ، حاجی واشنگتن ، babak12 ، msar ، sh_mm10 ، samane1363
(2012-08-08 ساعت 05:43)sezar نوشته:  میترا خانم دستت درد نکنه اینکه گفتید آدرس فرستنده گیرنده رو اشتباه نکنید یعنی اینکه فقط آدرس خودمونو تو قسمت گیرنده بنویسیم و اینکه به اداره انگشت نگاری بفرستید منظورتون همون آدرسی که تو فرمهای راهنمای i131 نوشته
یا چیز دیگه ای منظورتونه
با تشکر

بگذارید اینجوری بگم:
تمام مدارکتون رو توی یک پاکت میگذارید و میفرستید اداره
این پاکت باید پست بشه به اداره مهاجرت( که ادرسش تو دستورالعمل هست)
پس باید روی این پاکت بزرگ فرستنده شما باشید و گیرنده اداره مهاجرت( مثل همه نامه هایی که ما همه جا میفرستیم)
تا اینجا درسته...Shy
حالا اون 2تا پاکت کوچیک از کامند پستگرفتید:. این 2 تا پاکت کوچیک برای اینه که ، اداره مهاجرت براتون نامه و تاریخ انگشت نگاری رو بفرسته
پس اداره مهاجرت میشه فرستنده ....و شما میشید گیرنده....همینCool

این 2 تا پاکت کوچیک هم جزو همون مدارکتون همه باید یک جا پست بشه. پس همه رو تو همون پاکت بزرگ اصلیه بگذارید
(2012-08-08 ساعت 08:55)آسمان نیلگون نوشته:  واقعا خیلی عالی ذکر فرمودید...دستت شما درد نکنه...موفق باشید

بسیار مفید بود .متشکرم.
سوال:آیا باید دلیل قانع کننده و قابل اثباتی براشون بیاریم که بهمون پاس سفید بدن؟

خواهش میکنم...وظیفه ام بود
نه دوست عزیز، همون طور که گفتم اصلا احتیاج نیست . اما بنویسید بهتره.
مثلا ما نوشتیم که چون از طریق لاتاری اومدیم، هنوز یکسری کارهای نیمه تمام در کشورمون داریم مثل تموم کردن خونه پیش خریدمون . وو و . و اینکه باید اون ها رو تبدیل به دلار کنیم و برای همیشه با امادگی بیام امریکا
و از طرفی هم چون ما تاریخ برگشت داشتیم ، نوشتیم که خیلی فوریه
حتی یک کپی از بلیط برگشتمون رو هم براشون گذاشتیم
من و همسرم هر کدوم ی نامه نوشتیم.
در کل از نوشتنش چیزی کم نمیشه هیچ، تازه محکم کاری میشه
موفق باشید
[font=Times New Roman]صبورانه در انتظار زمان بمان ! هر چیز در زمان خودش رخ میدهد .
باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمی دهند[/font]
پاسخ
[/quote]
سلام
میحواستم بدونم روی پاکت کوچک هم آدرس بنویسیم یا نیازی نیست
پاسخ
تشکر کنندگان: azar1348 ، msar
دوستان من خیلی نگرانم چون هنوز تاریخ انگشت نگاری واسمون نیومده .20 روز از ارسال مدارک گذشته و ما 12 روز دیگه بلیط داریم . 3 نفریم ممنون میشم راهنمایی کنید. سن هوزه هستیم چکار کنیم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: payam62 ، azar1348 ، noobnoobi ، msar

SOHI جان
سلام

- فرم I-131 پر شده

6- میرید اداره پست .

----------------
--------------------

ممنون خیلی خوب بود Smile
فقط یه سوال
من برنده ۲۰۱۳ هستم و مالزی هستم. میخوام برگردم اینجا تا درسم تموم شه.
موقع مصاحبه ی اول که می خوان ویزای آمریکا رو بدن اگه گفتن میخوای بری آمریکا چی کار کنی چی بگم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: amirhr123 ، 3pideh ، azar1348 ، noobnoobi ، atlantis770 ، msar
نقل قول:سلام
میحواستم بدونم روی پاکت کوچک هم آدرس بنویسیم یا نیازی نیست

دوست عزیز لطفا با دقت بخونید....بله

(2012-08-09 ساعت 20:03)hitab نوشته:  دوستان من خیلی نگرانم چون هنوز تاریخ انگشت نگاری واسمون نیومده .20 روز از ارسال مدارک گذشته و ما 12 روز دیگه بلیط داریم . 3 نفریم ممنون میشم راهنمایی کنید. سن هوزه هستیم چکار کنیم؟

مدارکتون رو درست فرستادید؟
ادرستون چی؟؟
اگه امکانش رو دارید یک سر به همون ادرس بزنید و پیگیری کنید
نوشته بودید urgent??

(2012-08-11 ساعت 06:10)ll_mehdi_ll نوشته:  

ممنون خیلی خوب بود Smile
فقط یه سوال
من برنده ۲۰۱۳ هستم و مالزی هستم. میخوام برگردم اینجا تا درسم تموم شه.
موقع مصاحبه ی اول که می خوان ویزای آمریکا رو بدن اگه گفتن میخوای بری آمریکا چی کار کنی چی بگم؟

دوست عزیز:
جای سوال شما اینجاست.....

سوالات مطرح شده برندگان ۲۰۱۳
پاسخ
تشکر کنندگان: behzadb57 ، ll_mehdi_ll ، sezar ، odiseh ، ASALI ، payam62 ، azar1348 ، noobnoobi ، babak12 ، msar
میترا جان ممنون از راهنمایی که در مورد پاس سفید کردید خیلی کامل بود ولی من 1جایی رو متوجه نشدم و پیدا کردن فرم 1-131 بود اینو از کجا باید دانلود کنم و پریتت بگیرم ممنون میشم سایتو به من بگید
پاسخ
تشکر کنندگان: azar1348 ، noobnoobi ، msar
(2012-08-17 ساعت 04:49)laleh 2011 نوشته:  میترا جان ممنون از راهنمایی که در مورد پاس سفید کردید خیلی کامل بود ولی من 1جایی رو متوجه نشدم و پیدا کردن فرم 1-131 بود اینو از کجا باید دانلود کنم و پریتت بگیرم ممنون میشم سایتو به من بگید
از اینجا
http://www.uscis.gov/files/form/i-131.pdf

من کلمه urgent یادم رفت ضمنا به جای اکسپرس دو تا پاکت معمولی گذاشتم
فکر میکنین چی میشه؟
پاسخ
سلام دوستان
سه مورد رو دقت كنيد كه اگر عجله داريد پروسه رو بتونين سريع تر تكميل كنيد:
١-اگه بچه كوچيك داريد حتما قسمت إمضاء رو خودتون بجاش امضا كنين و پايين اون هم اسم و امضا خودتون رو به عنوان پركننده فرم وارد كنيد
٢-حتما كلمه urgent رو با ماجيك بزرگ رو پاكت بنويسيد
٣-اگه بهتون وقت انگشت نگاري دير وقت دادن به محل انگشت نگاري مراجعه كنيد خواهش كنيد و يك مدركي ارايه كنيد كه عجله داريد واستون جلو ميندازن (مال ما رو همون روز نوبت داد) ولي قبل از رفتن حتما از طريق وبسايت uscis وقت بگيريد
پاسخ
(2012-08-17 ساعت 11:44)tartar نوشته:  سلام دوستان
سه مورد رو دقت كنيد كه اگر عجله داريد پروسه رو بتونين سريع تر تكميل كنيد:
١-اگه بچه كوچيك داريد حتما قسمت إمضاء رو خودتون بجاش امضا كنين و پايين اون هم اسم و امضا خودتون رو به عنوان پركننده فرم وارد كنيد
٢-حتما كلمه urgent رو با ماجيك بزرگ رو پاكت بنويسيد
٣-اگه بهتون وقت انگشت نگاري دير وقت دادن به محل انگشت نگاري مراجعه كنيد خواهش كنيد و يك مدركي ارايه كنيد كه عجله داريد واستون جلو ميندازن (مال ما رو همون روز نوبت داد) ولي قبل از رفتن حتما از طريق وبسايت uscis وقت بگيريد

ممکن است بیشتر راهنمایی کنید من که برای بار اول است که می خواهم وارد آن کشور شوم و ssn و گرین کارت ندارم چطور میتوانم در آن سایت وقت بگیرم که با سفر 14 روزه بتوانم انگشت نگاری را انجام دهم؟
شماره کيس: 2012AS00027xxx
کنسولگري: آنکارا
تاريخ ارسال فرمهاي اوليه: 2011
تاريخ دريافت فرمها توسط Kcc :
تاريخ اعلام کارنت شدن کيس: April
تاريخ مصاحبه:
تاريخ دريافت کليرنس:
تاريخ دريافت ويزا:
تعداد نفرات کيس : 3 نفر
جمع تقريبي هزينه ها:7000عکس،50500 DHL،ترجمه مدارک 180
پاسخ
تشکر کنندگان: payam62 ، azar1348 ، noobnoobi ، atlantis770 ، msar
سلام دوستان
من واقعا دیگه خسته شدم،چون 5 ماه خارج از آمریکام و باید به گفته دوستان سر 6 ماه برگردم ،آخه میترسم گرین کارتم بگیرن(البته الآن سیتیزن شدن واسم مهم نیست)
من نمیتونم این روند داشته باشم،به خاطر همین میخوام پاس سفید بگیرم و میخوام بدونم میشه از ایران مدارک بفرستم؟واینکه میشه پاس سفید را 2 بار گرفت( 4سال اجازه خروج گرفت؟)
خواهشا کسانی که اطلاع دارن راهنمایی کنن
کتگوری:f2a/تاریخ ارسال مدارک:2013، 6 August /تاریخ اپروو: December 4 ,2013/تاریخ دریافت کیس نامبر: 2014, 22 February /تاریخ پرداخت 88 دلار و فرم 261: 2014, 28 February /تاریخ ارسال مدارک اسپانسر:2014, 4 march /تاریخ پرداخت 230دلار: 2014, 12 march /تاریخ کامپلیت:2014, 21 April/تاریخ دریافت نامه مصاحبه:26 مارچ/تاریخ مصاحبه:هفته اول می/کلیر:نوامبر بعد از 6 ماهSmile
پاسخ
تشکر کنندگان: azar1348 ، noobnoobi ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان