کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نحوه گرفتن پاس سفید(Re-entry Permit)
اگه نتونیم money order بگیریم چک ها در وجه کی باید باشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: payam62
(2012-08-21 ساعت 22:31)roza63 نوشته:  اگه نتونیم money order بگیریم چک ها در وجه کی باید باشه؟

در وجه uscis بنوسید

دوستان ما بالاخره نفهمیدیم روز انگشت نگاری بچه را هم ببریم یا نه
پاسخ
تشکر کنندگان: roza63 ، mitr.p ، ASALI ، payam62
سلام دوستان
من که از کالیفرنیا میخوام مدارکو پست کنم، به چه آدرسی باید بفرستم؟ میشه زود جواب بدین؟
شماره کیس:2012AS00035XXX آنکارا
تعداد افراد کیس: 4 نفر
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 8 AUG
تاریخ کارنت شدن کیس: 7 مارچ
تاریخ مصاحبه: 24 می
تاریخ دریافت کلیرنس:29 june
تاریخ دریافت ویزا: 18 جولای 2012
تاریخ ورود به امریکا:15آگست 2012
جمع تقریبی هزینه ها :36000عكس،84000پست اول ،200000 ترجمه،41500پست آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-08-21 ساعت 14:46)Rainy نوشته:  سلامدوستان عزیز:
لطفا از پیغام خصوصی برای سوالات عمومی استفاده نکنید

Rainy نوشته: mitr.p عزيز شما كه محبت كرديد و كامل اطلاعاتتون رو در اختيار دوستان گذاشتيد ممنون ميشم كه به سئوال من پاسخ بدبد.
حقيقتش ما براي سفر بعدي قصد داريم كه بريم امريكا و مجوز دوساله بگيريم. آيا لازمه بچه 8 سالهمونو كه انگشت نگاري براش نميخوان. روز انگشت نگاري براي تشخيص هويتش با ما بياد؟؟
آخه اگه وجود فيزيكي بچه لازمه نباشه بچه رو هم با خودمون نبريم امريكا؟ يعني فقط براش فرم پركنيم و خودمون براي انگشت نگاري بريم اونجا ؟

ممنون
وجود تمام افرادی که میخواهخنند پاس سفید بگیرند لازمه....حتی بچه یک روزه
هر کس برا خودش انگشت میزنه...هر کس انگشت خودش رو داره!!!
موفق باشید

mitr.p ازتون بسيار سپاسگزارم
اول از همه بايد بگم كه چرا پيغام خصوصي دادم, چون من همين سئوال رو در همين قسمت تو پستهاي بالاتر عنوان كرده بودم ولي كسي پاسخ نداده بود واز اونجاييكه براي كاري ميخواستم سريعا اقدام كنم و گرفتن جواب فوري برام خيلي ضروري بود مجبور شدم به شما پيغام خصوصي بدم .
دوما" : مگر نه اينكه براي بچه ها هزينه انگشت نگاري نميگيرن و حتي شنيدم انگشت نگاري نمي شوند , تصور كردم كه حضور آنها هم در اداره مربوطه لازم نيست؟!!

دوست عزیز:
من از پاسخ دادن خسته و ناراحت نمیشم . برای خودتون میگم در تاپیک های عمومی عنوان کنید که همه بتونند ببینند و کسانی که عینا تجربه دارند بتونند راهنماییتون کنندShy
من خودم تجربه بچه نداشتم ....اما در تاپیک قبلی که خیلی مفصل بود و متاسفانه پاک شده ....خوندم که وجود تمام افراد لازمه. چون شما میخواهید برای هویتی که داره سند و مردک برگشت بگیرید
موفق باشید و پاینده
[font=Times New Roman]صبورانه در انتظار زمان بمان ! هر چیز در زمان خودش رخ میدهد .
باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمی دهند[/font]
پاسخ
تشکر کنندگان: gol1 ، Rainy ، ASALI ، payam62 ، azar1348 ، t.r ، S.gh ، حاجی واشنگتن ، samane1363
(2012-08-22 ساعت 10:03)montazer59 نوشته:  سلام دوستان
من که از کالیفرنیا میخوام مدارکو پست کنم، به چه آدرسی باید بفرستم؟ میشه زود جواب بدین؟
دوست عزیز:
در دستورالعملش نوشته
If you are located in
Alaska, Arizona, California, Colorado, Hawaii, Idaho, Illinois, Indiana, Iowa, Kansas, Michigan, Minnesota, Missouri, Montana, Nebraska, Nevada, North Dakota, Ohio, Oregon, South Dakota, Utah, Washington, Wisconsin, Wyoming, Guam, or the Commonwealth of Northern Mariana Islands

برای پست اکسپرس
For Express mail and courier deliveries:

USCIS
Attn: AOS
1820 E. Skyharbor Circle S
Suite 100
Phoenix, AZ 85034
[font=Times New Roman]صبورانه در انتظار زمان بمان ! هر چیز در زمان خودش رخ میدهد .
باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمی دهند[/font]
پاسخ
تشکر کنندگان: montazer59 ، payam62 ، azar1348 ، yasejavan ، kiasina ، atlantis770 ، حاجی واشنگتن
(2012-08-22 ساعت 10:36)mitr.p نوشته:  

Rainy نوشته: mitr.p عزيز شما كه محبت كرديد و كامل اطلاعاتتون رو در اختيار دوستان گذاشتيد ممنون ميشم كه به سئوال من پاسخ بدبد.
حقيقتش ما براي سفر بعدي قصد داريم كه بريم امريكا و مجوز دوساله بگيريم. آيا لازمه بچه 8 سالهمونو كه انگشت نگاري براش نميخوان. روز انگشت نگاري براي تشخيص هويتش با ما بياد؟؟
آخه اگه وجود فيزيكي بچه لازمه نباشه بچه رو هم با خودمون نبريم امريكا؟ يعني فقط براش فرم پركنيم و خودمون براي انگشت نگاري بريم اونجا ؟

ممنون

کی گفته بچه ها هزینه ندارن؟ 360 تا باید داد.

موفق باشید

اول از همه بايد بگم كه چرا پيغام خصوصي دادم, چون من همين سئوال رو در همين قسمت تو پستهاي بالاتر عنوان كرده بودم ولي كسي پاسخ نداده بود واز اونجاييكه براي كاري ميخواستم سريعا اقدام كنم و گرفتن جواب فوري برام خيلي ضروري بود مجبور شدم به شما پيغام خصوصي بدم .
دوما" : مگر نه اينكه براي بچه ها هزينه انگشت نگاري نميگيرن و حتي شنيدم انگشت نگاري نمي شوند , تصور كردم كه حضور آنها هم در اداره مربوطه لازم نيست؟!!

دوست عزیز:
من از پاسخ دادن خسته و ناراحت نمیشم . برای خودتون میگم در تاپیک های عمومی عنوان کنید که همه بتونند ببینند و کسانی که عینا تجربه دارند بتونند راهنماییتون کنندShy
من خودم تجربه بچه نداشتم ....اما در تاپیک قبلی که خیلی مفصل بود و متاسفانه پاک شده ....خوندم که وجود تمام افراد لازمه. چون شما میخواهید برای هویتی که داره سند و مردک برگشت بگیرید
موفق باشید و پاینده
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-08-22 ساعت 18:31)hitab نوشته:  

[quote='Rainy']
mitr.p عزيز شما كه محبت كرديد و كامل اطلاعاتتون رو در اختيار دوستان گذاشتيد ممنون ميشم كه به سئوال من پاسخ بدبد.

ممنون

کی گفته بچه ها هزینه ندارن؟ 360 تا باید داد.

موفق باشید

دوست عزیز:
موفق باشید و پاینده
[/quote
ممنون که پاسخ میدید،میترا خانم شما که تجربه داشتین آیا روز انگشت نگاری مصاحبه هم داره یعنی بچه را هم باید ببینن چون تو نامه ما نوشته مرحله بعدی انگست نگاریه ولی تو نامه بچه هیچ چی ننوشته

(2012-08-21 ساعت 19:52)M_star1316 نوشته:  سلام:
امروز پاسهای سفیدمون رسید.
بعد از گذشت 20 روز از زمان انگشت نگاری.
دوست عریز میشه بگید چند روز بعد اولین نامه نامه انگشت نگاری اومد و چند روز بعد تاریخ انگشت نگاریتون بود، میشه روز انگشت نگاری بگیم عجله داریم زودتر پاسمونو بفرستن
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-08-22 ساعت 21:10)sezar نوشته:  [/quote
ممنون که پاسخ میدید،میترا خانم شما که تجربه داشتین آیا روز انگشت نگاری مصاحبه هم داره یعنی بچه را هم باید ببینن چون تو نامه ما نوشته مرحله بعدی انگست نگاریه ولی تو نامه بچه هیچ چی ننوشته

خواهش میکنم . روز انگشت اصلا مصاحبه نداره . فقط یک برگه میدند که باید مشخصات ظاهری تون رو بنویسید
قدر به فوت و اینچ ......وزن هم به پوند . و یک عکس هم خودشون ازمون گرفتند .
والله ما بچه نداشتیم و بچه ای هم اونجا ندیدم . چرا دروغ بگم ...اما اگه جای شما بودم می بردمش
پاسخ
تشکر کنندگان: Rainy ، sezar ، gol1 ، payam62 ، azar1348 ، حاجی واشنگتن
(2012-08-22 ساعت 10:55)mitr.p نوشته:  
دوست عزیز:
در دستورالعملش نوشته
If you are located in
Alaska, Arizona, California, Colorado, Hawaii, Idaho, Illinois, Indiana, Iowa, Kansas, Michigan, Minnesota, Missouri, Montana, Nebraska, Nevada, North Dakota, Ohio, Oregon, South Dakota, Utah, Washington, Wisconsin, Wyoming, Guam, or the Commonwealth of Northern Mariana Islands

برای پست اکسپرس

USCIS
Suite 100
Phoenix, AZ 85034
سلام میترا خانم
خیلی ممنونم از جوابتون. یه سوال دیگه هم در رابطه با پست فرمها دارم. شما در توضیحاتتون گفتین که برای هر نفر 2 پاکت بذاریم. یعنی من و همسرم با 2تا بچه باید 8تا پاکت بذاریم؟ یعنی برای هر کدوم از اعضای خانواده حتی بچه ها؟
پاسخ
تشکر کنندگان: azar1348
(2012-08-22 ساعت 21:10)sezar نوشته:  
(2012-08-22 ساعت 18:31)hitab نوشته:  
(2012-08-21 ساعت 14:46)Rainy نوشته:  سلامدوستان عزیز: لطفا از پیغام خصوصی برای سوالات عمومی استفاده نکنید [quote='Rainy'] mitr.p عزيز شما كه محبت كرديد و كامل اطلاعاتتون رو در اختيار دوستان گذاشتيد ممنون ميشم كه به سئوال من پاسخ بدبد. حقيقتش ما براي سفر بعدي قصد داريم كه بريم امريكا و مجوز دوساله بگيريم. آيا لازمه بچه 8 سالهمونو كه انگشت نگاري براش نميخوان. روز انگشت نگاري براي تشخيص هويتش با ما بياد؟؟ آخه اگه وجود فيزيكي بچه لازمه نباشه بچه رو هم با خودمون نبريم امريكا؟ يعني فقط براش فرم پركنيم و خودمون براي انگشت نگاري بريم اونجا ؟ ممنون
وجود تمام افرادی که میخواهخنند پاس سفید بگیرند لازمه....حتی بچه یک روزه کی گفته بچه ها هزینه ندارن؟ 360 تا باید داد. هر کس برا خودش انگشت میزنه...هر کس انگشت خودش رو داره!!! موفق باشید mitr.p ازتون بسيار سپاسگزارم اول از همه بايد بگم كه چرا پيغام خصوصي دادم, چون من همين سئوال رو در همين قسمت تو پستهاي بالاتر عنوان كرده بودم ولي كسي پاسخ نداده بود واز اونجاييكه براي كاري ميخواستم سريعا اقدام كنم و گرفتن جواب فوري برام خيلي ضروري بود مجبور شدم به شما پيغام خصوصي بدم . دوما" : مگر نه اينكه براي بچه ها هزينه انگشت نگاري نميگيرن و حتي شنيدم انگشت نگاري نمي شوند , تصور كردم كه حضور آنها هم در اداره مربوطه لازم نيست؟!!
دوست عزیز: من از پاسخ دادن خسته و ناراحت نمیشم . برای خودتون میگم در تاپیک های عمومی عنوان کنید که همه بتونند ببینند و کسانی که عینا تجربه دارند بتونند راهنماییتون کنندShy من خودم تجربه بچه نداشتم ....اما در تاپیک قبلی که خیلی مفصل بود و متاسفانه پاک شده ....خوندم که وجود تمام افراد لازمه. چون شما میخواهید برای هویتی که داره سند و مردک برگشت بگیرید موفق باشید و پاینده
[/quote ممنون که پاسخ میدید،میترا خانم شما که تجربه داشتین آیا روز انگشت نگاری مصاحبه هم داره یعنی بچه را هم باید ببینن چون تو نامه ما نوشته مرحله بعدی انگست نگاریه ولی تو نامه بچه هیچ چی ننوشته
(2012-08-21 ساعت 19:52)M_star1316 نوشته:  سلام: امروز پاسهای سفیدمون رسید.
بعد از گذشت 20 روز از زمان انگشت نگاری.
دوست عریز میشه بگید چند روز بعد اولین نامه نامه انگشت نگاری اومد و چند روز بعد تاریخ انگشت نگاریتون بود، میشه روز انگشت نگاری بگیم عجله داریم زودتر پاسمونو بفرستن
4-5 روز بعد از اومدن نامه "رسید مدارک " بود که نامه انگشت نگاری اومد و تاریخ انگشت نگاری هم برای یک هفته بعدش بود.
روز انگشت نگاری ماباز هم گفتیم عجله داریم ولی اونجا یه مرکزیه که فقط انگشت نگاری میکرد همین. هیچ مسئولیت دیگه ای نداشت. بنابراین گفتن به شماره تلفنی که توی نامه اعلام زمان انگشت نگاریمون درج شده موضوع رو یادآوری کنیم: برای ما این شماره بود : 5283-375-800-1 در مورد بچه هم باید بگم ما با خودمون بردیمش چون برای اونهم تمام نامه هائی که برای ما می اومد برای اونهم می اومد. در روز انگشت نگاری تمام کارهای که ماانجام دادیم برای اونهم انجام شد بجز انگشت نگاری. پس بردنش به نظر من ضروریه. موفق باشید.
ورود به آمریکا : JULY 4TH
دریافت گرین کارت : JULY 26TH
پاسخ
تشکر کنندگان: mitr.p ، Rainy ، sezar ، ASALI ، behzadb57 ، S.gh ، حاجی واشنگتن ، sh_mm10
(2012-08-24 ساعت 08:01)montazer59 نوشته:  
(2012-08-22 ساعت 10:55)mitr.p نوشته:  
دوست عزیز:
در دستورالعملش نوشته
If you are located in

برای پست اکسپرس

USCIS
Suite 100
Phoenix, AZ 85034
سلام میترا خانم
خیلی ممنونم از جوابتون. یه سوال دیگه هم در رابطه با پست فرمها دارم. شما در توضیحاتتون گفتین که برای هر نفر 2 پاکت بذاریم. یعنی من و همسرم با 2تا بچه باید 8تا پاکت بذاریم؟ یعنی برای هر کدوم از اعضای خانواده حتی بچه ها؟
اجازه بدین من تجربه خودم رو بگم:
کیس ما سه نفر بود و من فقط سه تا پاکت اکسپرس ( البته با پرداخت هزینش) داخل پاکت مدارکمون گذاشتم و فرستادم.
نامه های اولی که برامون اومد و مربوط به رسیدمدارکمون بود اکسپرس نبود و پست معمولی بود.
نامه زمان انگشت نگاریمون رو با یکی از اکسپرسهائی که براشون گذاشته بودم بود ( خودشون صرفه جوئی کرده بودن و سه تا نامه رو با یک پست اکسپرس فرستاده بودن)
و اما نحوه ارسال پاسهامون:
پاس دخترم زودتر اومد با یه priority mailاز طرف خودشون.
روز بعد هم پاسهای من و همسرم رو با دو تا اکسپرسی که باقی مونده بود جداگانه فرستادن.( یعنی اگه یک اکسپرس مونده بود دستشون با همون یکی هردوتارو میفرستادن)

نتیجه اخلاقی:
اولا با توجه به اینکه پست اکسپرس با پست معمولی تفاوت زمانیش 2 تا حداکثر 3 روز هست تاثیر چندانی نداره.
دوما به نظر من نیازی به هزینه اضافه کردن نیست . حداکثر به ازا هر نفریه اکسپرس بزارین کافیه.
(که خود من اگه تجربه الانم رو داشتم همون کار رو هم نمیکردم.)/

عامل تعیین کننده در سرعت روند کار همون تاریخ بلیط برگشتتون هستش.
ورود به آمریکا : JULY 4TH
دریافت گرین کارت : JULY 26TH
پاسخ
تشکر کنندگان: mitr.p ، shatsi ، gbtm ، payam62 ، azar1348 ، behzadb57 ، S.gh ، samoelson ، atlantis770 ، حاجی واشنگتن ، sh_mm10

ممنون
موفق باشید

دوست عزيز
من دو هفته قبل واسه پاس سفيد رفتيم انگشت نگاري از بچه سه ماهه مون هم انگشت نگاري كردن و همون جا عكس گرفتن اگه انگشت نگاري تون تو أداره مهاجرة chats worth تو لس ان جلسه يك اقا إيراني هم اونجا مسؤؤل شماره دادنه. ضمنا واسه بچه ها هم زير 14سال ٣٨٥ دلار موني اردر ميخوان
پاسخ
تشکر کنندگان: mitr.p ، Rainy ، Almond ، payam62 ، azar1348 ، S.gh

ممنون
موفق باشید

دوست عزيز
من دو هفته قبل واسه پاس سفيد رفتيم انگشت نگاري از بچه سه ماهه مون هم انگشت نگاري كردن و همون جا عكس گرفتن اگه انگشت نگاري تون تو أداره مهاجرة chats worth تو لس ان جلسه يك اقا إيراني هم اونجا مسؤؤل شماره دادنه.
پاسخ
تشکر کنندگان: mitr.p ، gol1 ، Rainy ، saher ، behzadb57 ، payam62 ، atlantis770
میترا خانم واقعا ازتون ممنونم
ما هم شنبه مدارکمونو پست کردیم و طبق فرمایش شما کپی بلیط برگشتمونم گذاشتیم. امیدوارم زود برامون وقت انگشت نگاری بذارن.
راهنمایی هاتون خیلی بهمون کمک کرد. متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان: mitr.p ، Rainy ، ASALI ، payam62 ، azar1348 ، atlantis770
دوستان نامه اول ما دو هفته پیش اومده ولی خبری از نامه دوم نیست خیلی نگرانم به نظر شما چیکار باید بکنم
پاسخ
تشکر کنندگان: payam62 ، azar1348

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان