کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نحوه گرفتن پاس سفید(Re-entry Permit)
(2012-08-20 ساعت 01:12)behzadb57 نوشته:  
(2012-08-19 ساعت 22:08)shawn2012 نوشته:  
(2012-08-19 ساعت 22:06)montazer59 نوشته:  سلام به همه دوستان
کسی میدونه هزینه های اقدام برای پاس سفید برای هر نفر چقدره؟
ممنون

سلام تو یکی از همین پستها نوشته شده بود فکر کنم حدود ۴۰۰ دلار

دوست عزیز قیمتها برای سه رده سنی متفاوته:
360$ تا 13 سال و بالای 80 سال
445$ برای 14 تا 79 سال
اینم لینکش:
http://www.uscis.gov/portal/site/uscis/m...f3d6a1RCRD
ای وایییییییییی
چه خبره آخه Sad
شماره کیس:2012AS00035XXX آنکارا
تعداد افراد کیس: 4 نفر
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 8 AUG
تاریخ کارنت شدن کیس: 7 مارچ
تاریخ مصاحبه: 24 می
تاریخ دریافت کلیرنس:29 june
تاریخ دریافت ویزا: 18 جولای 2012
تاریخ ورود به امریکا:15آگست 2012
جمع تقریبی هزینه ها :36000عكس،84000پست اول ،200000 ترجمه،41500پست آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: payam62 ، azar1348 ، noobnoobi ، msar
360+85 دلار
پاسخ
تشکر کنندگان: montazer59 ، mitr.p ، payam62 ، azar1348 ، noobnoobi ، msar
با سلام خدمت دوستان من یه هفته پیش مدارک فرستادم امروز نامه اومد که مدارک رسیده دست ما و منتظر باشید تا نامه انگشت نگاری بیاد حالا میخوام بدونم بعد انگشت نگاری کاری دیگه کاری با ما ندارن میتونیم برگردیم ضمنا آیا روز ا نگشت نگاری بچه رو هم باید ببریم یعنی غیر از انگشت نگاری کاری دیگه ای نباید انجام بدیم
ممنون از پاسختون

(2012-08-20 ساعت 23:18)roza63 نوشته:  360+85 دلار

360+85=445 دلار برای افراد بزرگسال (بالای 14 سال تا 80 سال)
360 دلار برای زیر 14 و بالای 80
پاسخ
تشکر کنندگان: ASALI ، payam62 ، azar1348 ، noobnoobi ، msar
بچه ها من نمی تونم انجمن سیتیرن شدن رو بیابم کمک لطفا
پاسخ
تشکر کنندگان: azar1348 ، noobnoobi ، msar
(2012-08-17 ساعت 12:28)gol1 نوشته:  
(2012-08-17 ساعت 11:44)tartar نوشته:  سلام دوستان
سه مورد رو دقت كنيد كه اگر عجله داريد پروسه رو بتونين سريع تر تكميل كنيد:
١-اگه بچه كوچيك داريد حتما قسمت إمضاء رو خودتون بجاش امضا كنين و پايين اون هم اسم و امضا خودتون رو به عنوان پركننده فرم وارد كنيد
٢-حتما كلمه urgent رو با ماجيك بزرگ رو پاكت بنويسيد
٣-اگه بهتون وقت انگشت نگاري دير وقت دادن به محل انگشت نگاري مراجعه كنيد خواهش كنيد و يك مدركي ارايه كنيد كه عجله داريد واستون جلو ميندازن (مال ما رو همون روز نوبت داد) ولي قبل از رفتن حتما از طريق وبسايت uscis وقت بگيريد

ممکن است بیشتر راهنمایی کنید من که برای بار اول است که می خواهم وارد آن کشور شوم و ssn و گرین کارت ندارم چطور میتوانم در آن سایت وقت بگیرم که با سفر 14 روزه بتوانم انگشت نگاری را انجام دهم؟
دوست عزیز:
لطفا پست های اولیه رو بخونید کاملا!!!
این پست
با سفر 14 روزه ریسک هست.....
چون بهتره با گرین کارتتون برگردید ایران.( این رو افیسر انگشت نگاری گفت : منتظر بمونید تا گرین کارتتنون بیاد و بعد از امریکا برید و ریسک نکنید).گرین کارت هم حداقل 30 روزه میاد

(2012-08-17 ساعت 20:06)فاطمه نوری نوشته:  ممنون
پس چطور دوستان دیگه مدارک از ایران میفرستن و بعدش برای انگشت نگاری میرن آمریکا؟
من شنیدم میشه پاس سفید واسه 2 بار تمدید کرد؟
بله میتونی اقدام کنید و مدارکتون رو بفرستید اما برای انگشت نگاری حتما باید حضور داشته باشید در امریکا
پاس سفید رو میشه حتی تا 3 باز هم گرفت .جایی ننوشته اما تجربه یکی از دوستان بوده که 2 بار گرفته بود
[font=Times New Roman]صبورانه در انتظار زمان بمان ! هر چیز در زمان خودش رخ میدهد .
باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمی دهند[/font]
پاسخ
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، saeid-ss ، payam62 ، free-tomorrow ، azar1348 ، noobnoobi ، yasejavan ، S.gh ، msar ، sh_mm10
(2012-08-20 ساعت 08:38)roza63 نوشته:  سلام
من نتونستم از اونجا فرم رو باز کنم
از جای دیگه expired اومد
1-همونو بفرستم؟
2-تو قسمت part 1 آدرس آمریکا مونو مینویسیم؟
3-آدرس part 2 مربوط به advance parole /اونجا رو که نباید بنویسیم؟
3-advance parole چیه؟
4-part 4 :information about your proposed travel?
دلیل re entry permit رو میخواد؟
مرسی

1- بله .فعلا همونه
2-بله . ادرس امریکاتون رو
3- شما باید فقط گزینه اول a رو تیک بزنی....به بقیه اش کاری نداشته باش
4- خلاصه بنویسید که کاهای نیمه تمام در وطنتون دارید . و بهتره یک نامه هم ضمیمه اش کنید ( اگه دوست دارید دلیل طولانی تری بیارید)

(2012-08-21 ساعت 04:54)sezar نوشته:  با سلام خدمت دوستان من یه هفته پیش مدارک فرستادم امروز نامه اومد که مدارک رسیده دست ما و منتظر باشید تا نامه انگشت نگاری بیاد حالا میخوام بدونم بعد انگشت نگاری کاری دیگه کاری با ما ندارن میتونیم برگردیم ضمنا آیا روز ا نگشت نگاری بچه رو هم باید ببریم یعنی غیر از انگشت نگاری کاری دیگه ای نباید انجام بدیم
ممنون از پاسختون

(2012-08-20 ساعت 23:18)roza63 نوشته:  
برید به سلامت
مدارکتون به همون ادرسی که تو فرم هاتون دادید پست میشه

دوستان عزیز:
لطفا از پیغام خصوصی برای سوالات عمومی استفاده نکنید

Rainy نوشته: mitr.p عزيز شما كه محبت كرديد و كامل اطلاعاتتون رو در اختيار دوستان گذاشتيد ممنون ميشم كه به سئوال من پاسخ بدبد.
حقيقتش ما براي سفر بعدي قصد داريم كه بريم امريكا و مجوز دوساله بگيريم. آيا لازمه بچه 8 سالهمونو كه انگشت نگاري براش نميخوان. روز انگشت نگاري براي تشخيص هويتش با ما بياد؟؟
آخه اگه وجود فيزيكي بچه لازمه نباشه بچه رو هم با خودمون نبريم امريكا؟ يعني فقط براش فرم پركنيم و خودمون براي انگشت نگاري بريم اونجا ؟

ممنون
وجود تمام افرادی که میخواهخنند پاس سفید بگیرند لازمه....حتی بچه یک روزه
هر کس برا خودش انگشت میزنه...هر کس انگشت خودش رو داره!!!
موفق باشید

(2012-08-21 ساعت 07:11)hitab نوشته:  بچه ها من نمی تونم انجمن سیتیرن شدن رو بیابم کمک لطفا

سیتیزن شیپ و سوالات مربوطه

مراحل سیتیزن شدن بعد از ۵ سال از گرفتن گرین کارت
[font=Times New Roman]صبورانه در انتظار زمان بمان ! هر چیز در زمان خودش رخ میدهد .
باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمی دهند[/font]
پاسخ
ممنون از راهنماییتون
یک سوال دیگه هم داشتم
میشه دلیل گرفتن پاس سفید دوری از همسر مطرح کرد؟آخه من میخوام واسه همسرم اقدام کنم و بعدش باهم بریم،و تو این مدت پاس سفید بگیرم؟
کتگوری:f2a/تاریخ ارسال مدارک:2013، 6 August /تاریخ اپروو: December 4 ,2013/تاریخ دریافت کیس نامبر: 2014, 22 February /تاریخ پرداخت 88 دلار و فرم 261: 2014, 28 February /تاریخ ارسال مدارک اسپانسر:2014, 4 march /تاریخ پرداخت 230دلار: 2014, 12 march /تاریخ کامپلیت:2014, 21 April/تاریخ دریافت نامه مصاحبه:26 مارچ/تاریخ مصاحبه:هفته اول می/کلیر:نوامبر بعد از 6 ماهSmile
پاسخ
تشکر کنندگان: naarestan ، payam62 ، azar1348 ، noobnoobi ، msar ، ali-2015
(2012-08-21 ساعت 10:50)فاطمه نوری نوشته:  ممنون از راهنماییتون
یک سوال دیگه هم داشتم
میشه دلیل گرفتن پاس سفید دوری از همسر مطرح کرد؟آخه من میخوام واسه همسرم اقدام کنم و بعدش باهم بریم،و تو این مدت پاس سفید بگیرم؟

من اصلا متوجه منظورتوننشدم . فقط این رو بگم که حتما دلیل خاصی نمیخواد ......بگید یکسری کار های نا تمام ایران دارم .همین ...اونا که مدرک نمیخواند ازتون
پاسخ
تشکر کنندگان: payam62 ، azar1348 ، behzadb57 ، noobnoobi ، S.gh ، حاجی واشنگتن ، msar
ممنون از راهنمایتون
یک سوال دیگه،میشه دلیل گرفتن پاس سفید دوری از همسر مطرح کرد؟آخه من میخوام واسه همسرم اقدام کنم،بعدش باهم بریم
کتگوری:f2a/تاریخ ارسال مدارک:2013، 6 August /تاریخ اپروو: December 4 ,2013/تاریخ دریافت کیس نامبر: 2014, 22 February /تاریخ پرداخت 88 دلار و فرم 261: 2014, 28 February /تاریخ ارسال مدارک اسپانسر:2014, 4 march /تاریخ پرداخت 230دلار: 2014, 12 march /تاریخ کامپلیت:2014, 21 April/تاریخ دریافت نامه مصاحبه:26 مارچ/تاریخ مصاحبه:هفته اول می/کلیر:نوامبر بعد از 6 ماهSmile
پاسخ
تشکر کنندگان: azar1348 ، msar
(2012-08-21 ساعت 12:40)فاطمه نوری نوشته:  ممنون از راهنمایتون
یک سوال دیگه،میشه دلیل گرفتن پاس سفید دوری از همسر مطرح کرد؟آخه من میخوام واسه همسرم اقدام کنم،بعدش باهم بریم

دوست عزیز:
دو سوال مثل هم ...پشت سر هم؟؟؟؟
من که جواب دادم خدمتتون. اصلا خوندید؟؟؟؟
واسه همسرتون چی رو اقدام کنید؟؟پاس سفید؟؟گرین کارت؟؟و یا......
بعدش با هم کجا برید؟؟امریکا؟ایران
سوالاتون ناقص و نا مفهومه
پاسخ
تشکر کنندگان: payam62 ، daria ، azar1348 ، msar
(2012-08-21 ساعت 09:43)mitr.p نوشته:  
(2012-08-17 ساعت 12:28)gol1 نوشته:  
(2012-08-17 ساعت 11:44)tartar نوشته:  سلام دوستان
سه مورد رو دقت كنيد كه اگر عجله داريد پروسه رو بتونين سريع تر تكميل كنيد:
١-اگه بچه كوچيك داريد حتما قسمت إمضاء رو خودتون بجاش امضا كنين و پايين اون هم اسم و امضا خودتون رو به عنوان پركننده فرم وارد كنيد
٢-حتما كلمه urgent رو با ماجيك بزرگ رو پاكت بنويسيد
٣-اگه بهتون وقت انگشت نگاري دير وقت دادن به محل انگشت نگاري مراجعه كنيد خواهش كنيد و يك مدركي ارايه كنيد كه عجله داريد واستون جلو ميندازن (مال ما رو همون روز نوبت داد) ولي قبل از رفتن حتما از طريق وبسايت uscis وقت بگيريد

ممکن است بیشتر راهنمایی کنید من که برای بار اول است که می خواهم وارد آن کشور شوم و ssn و گرین کارت ندارم چطور میتوانم در آن سایت وقت بگیرم که با سفر 14 روزه بتوانم انگشت نگاری را انجام دهم؟
دوست عزیز:
لطفا پست های اولیه رو بخونید کاملا!!!
این پست
با سفر 14 روزه ریسک هست.....
چون بهتره با گرین کارتتون برگردید ایران.( این رو افیسر انگشت نگاری گفت : منتظر بمونید تا گرین کارتتنون بیاد و بعد از آمریکا برید و ریسک نکنید).گرین کارت هم حداقل 30 روزه میاد

(2012-08-17 ساعت 20:06)فاطمه نوری نوشته:  ممنون
پس چطور دوستان دیگه مدارک از ایران میفرستن و بعدش برای انگشت نگاری میرن آمریکا؟
من شنیدم میشه پاس سفید واسه 2 بار تمدید کرد؟
بله میتونی اقدام کنید و مدارکتون رو بفرستید اما برای انگشت نگاری حتما باید حضور داشته باشید در آمریکا
پاس سفید رو میشه حتی تا 3 باز هم گرفت .جایی ننوشته اما تجربه یکی از دوستان بوده که 2 بار گرفته بود

ممنون از راهنماییتون
یک سوال دیگه دارم،میشه دلیل گرفتن پاس سفید در کنار همسر بودن مطرح کرد؟آخه من میخوام واسه همسرم اقدام کنم،بعدش باهم بریم.
پاسخ
تشکر کنندگان: HR.SHAHAB ، azar1348 ، msar
[ممنون
عصبی نشید لطفاBig Grin
من نمیخواستم چند بار سوال بپرسم،سیستمم مشکل پیدا کرد
ببخشید
پاسخ
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، payam62 ، daria ، azar1348 ، msar
سلامدوستان عزیز:
لطفا از پیغام خصوصی برای سوالات عمومی استفاده نکنید

Rainy نوشته: mitr.p عزيز شما كه محبت كرديد و كامل اطلاعاتتون رو در اختيار دوستان گذاشتيد ممنون ميشم كه به سئوال من پاسخ بدبد.
حقيقتش ما براي سفر بعدي قصد داريم كه بريم امريكا و مجوز دوساله بگيريم. آيا لازمه بچه 8 سالهمونو كه انگشت نگاري براش نميخوان. روز انگشت نگاري براي تشخيص هويتش با ما بياد؟؟
آخه اگه وجود فيزيكي بچه لازمه نباشه بچه رو هم با خودمون نبريم امريكا؟ يعني فقط براش فرم پركنيم و خودمون براي انگشت نگاري بريم اونجا ؟

ممنون
وجود تمام افرادی که میخواهخنند پاس سفید بگیرند لازمه....حتی بچه یک روزه
هر کس برا خودش انگشت میزنه...هر کس انگشت خودش رو داره!!!
موفق باشید

mitr.p ازتون بسيار سپاسگزارم
اول از همه بايد بگم كه چرا پيغام خصوصي دادم, چون من همين سئوال رو در همين قسمت تو پستهاي بالاتر عنوان كرده بودم ولي كسي پاسخ نداده بود واز اونجاييكه براي كاري ميخواستم سريعا اقدام كنم و گرفتن جواب فوري برام خيلي ضروري بود مجبور شدم به شما پيغام خصوصي بدم .
دوما" : مگر نه اينكه براي بچه ها هزينه انگشت نگاري نميگيرن و حتي شنيدم انگشت نگاري نمي شوند , تصور كردم كه حضور آنها هم در اداره مربوطه لازم نيست؟!!
دريافت ويزا: 2011
باران باش و ببار و نپرس کاسه های خالی از آن کیست_كوروش بزرگ [/color]
پاسخ
تشکر کنندگان: payam62 ، msar
سلام:
امروز پاسهای سفیدمون رسید.
بعد از گذشت 20 روز از زمان انگشت نگاری.
ورود به آمریکا : JULY 4TH
دریافت گرین کارت : JULY 26TH
پاسخ
تشکر کنندگان: mitr.p ، sezar ، odiseh ، naarestan ، mgc3361 ، payam62 ، daria ، msar ، samane1363
آدرس برای کسانی که در کالیفرنیا هستند TongueHOENIX,AZ هستش؟
پاسخ
تشکر کنندگان: payam62 ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان