کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تحصیل در استرالیا
(2011-10-03 ساعت 02:44)nightwolf نوشته:  
(2011-10-02 ساعت 11:34)mohammad.maleki نوشته:  
(2011-10-02 ساعت 04:15)nightwolf نوشته:  جالبه روش نسبتا اسونی به نظر میاد که یکم شک بر انگیزه .......
اگه اینجور به این راحتی بود که الان همه اقدام میکردن ....
یا قاعدتا باید دوره هاش سخت باشه که هر کس نتونه از پسش بر بیاد ...
من سایت رو چک کردم نمایندگی رو تو ایران نمایندگی داره ولی عجیبه

اره خوب معتبر که هست مشکلی برای این مسئله که معتبر هست یا نه وجود نداره , بخاطر هزینه ها و سختیه درس ها شاید اینطوری باشه
من خودم یکم شک دارم بهش!!!!
والا از یه بنده خدایی که برای اینکار اقدام کرده بود و 2 سال هم کلاس رفته بود پرسیدم گفت فقط ریختن پول تو سطل اشغاله
میگفت اولا درست حسابی درس نمیدن و چیزی درست درمون یاد نمیگیری وگفت تو کلاسشون که 13 نفر بودن فقط 3 نفر تونستن پذیرش بشن اونم تو جاهای داغون استرالیا که بعدا هم ازشون خبری نشد !!!!
ولی با همون مدرکش توسنته بود تو ایرانسل کار پیدا کنه و اصلا توصیه نمیکرد چون میگفت این روش فقط برای سر کیسه کردنه ادمایی مثله ماست که دنباله یه راه هستن که برن چون راه هم اسون به نظر میاد هم بهش حجوم میارن ولی نمیدونن که همش تبلیغاته و اینجوری نیست
اره اینو تو سایت apply abroad دیدم نمیدونم این میگه اینجوری - خود مجتمع فنی میگه نه خوبه
حالا کدوم درست میگه دیگه خدا داند
پاسخ
تشکر کنندگان: stopir ، 2013 ، Tomas ، msar
(2011-10-01 ساعت 18:37)Behdad نوشته:  یکم بیشتر توضیح میدید‌؟ از زمان شروع دوره تا رسیدن به استرالیا پروسه چه قدر طول میکشه ؟
چیزی در حدود 3 سال البته کمتر از 3 سال میشه من گردش کردم
پاسخ
تشکر کنندگان: stopir ، 2013 ، Tomas ، msar

شما یه گردش بزنی ببینی که شرایط اخذ ویزای استرالیا چطوره میفهمی که به اسونیا نیست
اینا دنباله نخبه میگردن یا کسی واقعا کارش درست باشه و حده اقل یه سرو گردن از خود دانشجو های تیف کشورشون بالا باشه اگه قرار باشه جفت هنر جو ها چه اونی که تو اتسرالیاست چون اونی تو ایرانه در یه سطح باشن مرض ندارن الکی دانشجو اضافه بگیرن و بشتر جا رو برای هنرجو های کشور خودشون باز میزارن تا داشنجو های کشور دیگه درسته استرالیا مهاجر پذیره ولی فقط دنباله متخصص و ادم های تحصیل کرده و کار درسته به نظظرم یه ذره فکر کنی میفهمی که من درست میگم هرچند منم از یکی که چوب این قضیه رو خورده پرسیدم ولی اگه میبینی میتونی 2 سال شب روز درس بخونی خودت بری دنباله کار کار یاد بگیری طوری که خیلی کار درست بشی اره چون اینجور که فهمیدم مجتمع فنی هم خوب درس نمیده ... شاید جواب بده ولی رشته های تحت ساپورت مجتمع فنی هم کمه فکر کنم 6 تا باشه

[font=Arial]به نام اهورامزدا خدای یکتا و خالق بخشنده[/font]
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammad.maleki ، sam11 ، Tomas ، mahannn4779 ، msar
اگه کسی مدرک عمومی دندان پزشکی داشته باشه یرای کار در استرالیا باید امتحان ورودی بده؟چند سال سابقه کار می خواهد؟ این امتحان کجا گرفته میشه؟ قبل از دادن ویزا ؟
و اینکه اگه کسی تخصص از فیلیپین بگیره باید سابقه کار داشته باشه برای کار در استرالیا ? و چند سال سابقه کار؟ این هم امتحان می گیرند برای ورود به کار؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، msar
درود بر دوستان مهاجر ....
توضیحاتی در مورد ویزای های تحصیلی در رشته کارشناسی و کارشناسی ارشد گرفتم که خلاصه ای از آن را می نویسم :
ویزای 573 و از مزایای این ویزا یدین صورت است که :
می توانید برای رشته های کارشناسی و ارشد اقدام کنید . که برای رشته کارشناسی مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی مورد نیاز است و اگر پیش دانشگاهی در استرالیا بوده اید می توانید مستقیم وارد دانشگاه شوید و برای ارشد مدرک کارشناسی نیاز است .
اگر همسر دارید و فرزند می توانید همسر و فرزندانتان را به همراه خود ببرید در صورتی که فرزندانتان زیر 18 سال باشند و مجرد ...
شما می توانید در حین تحصیل 20 ساعت در هفته کار کنید و قبل از شروع سال تحصیلی ، به صورت نامحدود در بازار کار فعالیت داشته باشید ...
همسرتان نیز می تواند از طریق ویزای شما برای رشته های که 3 ماهه هستند نیز اقدام کند ...
اگر همسرتان می خواهد برای کارشناسی و ارشد ثبت نام کند نیاز به ویزای تحصیلی جداگانه می باشد ...
مدارک مالی معتبر نیز باید به همراه داشته باشید تا بتوانید از سفارت ویزا بگیرید و مدرک زبان آیلتس که مورد قبول تمام دانشگاه های استرالیا است ....
اگر 5 سال در یک کشور انگلیسی زبان اقامت یا تحصیل داشته اید نیاز به مدرک آیلتس ندارید ...
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
پاسخ
تشکر کنندگان: sam11 ، Tomas ، msar
درود بر دوستان گرامی ....
رشته های اقتصاد و حسابداری در استرالیا یکی از بهترین مشاغل بعد از تحصیل در بازار کار می باشند...
پاسخ
salam man daneshjoye foghe lisanse motarjemie zabane englisi hastam. moadele lisansam 16:46 moadele diplom 18:86 va moadele pishdaneshgahim 16:15 hastesh. TOEFL 560 daram , mikhasm bebinam aya emkanesh hast ba in lisans foghe lisanse HOSPITALITY MANAGEMENT ro bekhonam? yani ba lisanse gheyre mortabet mihe foghe ye reshteye digaro khund? ba toefl 560 behem visa midan age paziresh dashte basham?
پاسخ
(2011-11-30 ساعت 06:21)nasim_m1985 نوشته:  salam man daneshjoye foghe lisanse motarjemie zabane englisi hastam. moadele lisansam 16:46 moadele diplom 18:86 va moadele pishdaneshgahim 16:15 hastesh. TOEFL 560 daram , mikhasm bebinam aya emkanesh hast ba in lisans foghe lisanse HOSPITALITY MANAGEMENT ro bekhonam? yani ba lisanse gheyre mortabet mihe foghe ye reshteye digaro khund? ba toefl 560 behem visa midan age paziresh dashte basham?

درود بر شما ....
دوست گرامی لطفا به فارسی تایپ کنید ...
برای پذیرش از دانشگاه های استرالیا نمره ایلتس بالای 6 باشه پذیرش راحت تره ...
و برای اخذ ویزا ، سفارت بیشتر نامه مالی رو مورد بررسی قرار میده که آیا شما در هنگام تحصیل ساپورت مالی خواهید شد ؟ این بیشتر برای سفارت مهمه ...
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، sam11 ، Tomas ، mahannn4779 ، msar
با سلام
کدوم کشور برای مهندسی مکانیک سیالات بهتر و به صرفه تر ه؟
خواهش می کنم جوابش را خیلی زود برام mailکنین خیلی فوریه !!!
پاسخ
درود بر دوستان ...
نمره آیلتس ۵.۵ هم قبوله برای ورود به برخی دانشگاه های استرالیا ....اما نیاز به امتحان ورودی می باشد....
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، sam11 ، Tomas ، msar
سلام ببخشيد سوال دارم ناشنوا هستم مدرك پيش دانشگاهي رشته گرافيك و مدرك فوق ديپلم تربيت بدني دارم اما فيلمساز كوتاه هستم كه چندتا فيلمهاي كوتاه ساختم. دوست دارم در كشور خارجي فعاليتم شروع كنم براي فيلمها بسازم انشالا . بخواهم در استراليا براي رشته فيلمساز بخونم راهنماييم كنيد و بيشتر توضيح بدهيد. اونجا به ناشنوايان امكانات و كمك ميكنند براي ناشنوايان تحصيل رايگان هست هم اجاره خونه و .... بيشتر راهنماييم كنيد بخواهم ويزا تحصيلي بگيرم راه حل است كه ويزا بگيرم برم استراليا ؟ چرا هرجا زنگ ميزنم بخاطر ناشنوام ويزا تحصيلي قبول نميكنن. من فوق ديپلم تربيت بدني دارم.
ويزا تحصيلي بخوام كسي هست كمكم كنه؟ مثلا يكماه ويزا تحصيلي براي اينجانب ناشنوا چنده؟ منتظرم. ممنون ميشوم
پاسخ
یه سول هم من دارم
من میخوام ارشد رو استرالیا بخونم باید ساپرت مالی داشته باشم ؟ چقدر

برای بورس شدن چه شرایطی داره ؟ چه شرایطی من باید داشته باشم؟
تنها چیزی که موفقیتهای ما را محدود میسازد، تفکری ست که به ما میگوید نمیتوانی موفق شوی
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، Tomas ، msar
(2012-02-19 ساعت 16:45)idn نوشته:  یه سول هم من دارم

سلام
برای خواندن ارشد در استرالیا باید هزینه تحصیل دو سال در این کشور یعنی بیش از 100 میلیون تومان را 3 ماه در حسابتون بخوابونید تا بتونید ویزای این کشور را دریافت کنید
برای کارشناسی ارشد استرالیا بورسیه نمی دهد و فقط برای دکترا انهم با داشتن رزومه خیلی قوی شاید بتوانید بورسیه بگیرید .
با ارزوی موفقیت برای شما

آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
پاسخ
تشکر کنندگان: idn ، ابی22 ، Tomas ، msar
(2012-02-19 ساعت 20:14)ParsTrader نوشته:  
(2012-02-19 ساعت 16:45)idn نوشته:  یه سول هم من دارم

سلام
برای خواندن ارشد در استرالیا باید هزینه تحصیل دو سال در این کشور یعنی بیش از 100 میلیون تومان را 3 ماه در حسابتون بخوابونید تا بتونید ویزای این کشور را دریافت کنید
برای کارشناسی ارشد استرالیا بورسیه نمی دهد و فقط برای دکترا انهم با داشتن رزومه خیلی قوی شاید بتوانید بورسیه بگیرید .
با ارزوی موفقیت برای شما

درود بر دوستان ...
طبق گفته دوستمون Pars trader برای دو سال اول تحصیل در استرالیا باید حداقل 80 الی 90 هزار دلار استرالیا و 3 ماه قبل از اقدام ویزا ، در حسایتون باشه و یا حساب اسپانسر مالیتون ...
شک نکنید که حتما از این نظر براشون خیلی مهمه ...
من هم برای ویزای دانشجویی در سفارت آمریکا به خاطر هزینه مالی رد شدم و دوباره دارم سعی می کنم که بتونم جبرانش کنم ...
از شانس بد ما دلار هم سیر صعودی داره ....
بدرود
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، sam11 ، Tomas ، mahannn4779 ، msar
با سلام
من پذیرش از دانشگاه UNSW گرفتم. وکیلم برای ویزا اقدام کرده و حدود دو ماه که ویذام نیومده. خواهرم الان در پرث دانشجوی ترم آخر هست. آیا دانشجو بودن اون در استرالیا برای من ایجاد مشکل کرده که ویزام نیومده و از سفارت هیچ خبری نیست؟؟؟ الان 5 روز از شروع ترمم گذشته و من همچنان بدون ویزا موندم!!!!
نمودونم چه کنم. لطفا کمکم کنید
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان