کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای B2
سلام دوستان عزیز من یک سوال دارم که خیلی داره روحم آزار میده
من به اتفاق همسرم و دختر 3 سالم تقاضا ویزا B2 کردیم و هدفمون هم 15 روز ویزیت و توریستی است
حالا بعضی از دوستان میگن باید تقاضا B1/B2 بدین
لطفا راهنمایی کنید؟؟/ با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-06-18 ساعت 13:11)azadie86 نوشته:  سلام دوستان عزیز من یک سوال دارم که خیلی داره روحم آزار میده
من به اتفاق همسرم و دختر 3 سالم تقاضا ویزا B2 کردیم و هدفمون هم 15 روز ویزیت و توریستی است
همون B2 رو صحيح انتخاب كردين
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: azadie86 ، حاجی واشنگتن
سلام دوست عزيزSadirandokht)
من تا به حال ٤ بار (٣بار در دبي) و١ بار در فرانكورت جهت ويزاي توريستي اقدام وهر ٤ باربدون اينكه مدركي از من دريافت كنن رد شدم.آخرين بار هم خرداد امسال با همسر و فرزندم در دبي اقدام كردم. لطف كنيد آدرس وتلفن آژانس مسافرتي كه براتون كارهاً رو انجام داده به من بدين.
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
اگر امكانش هست شماره آژانس مسافرتي كه به راحتي ويزاي توريستي ميگيررو و راهنمايي لازم رو براي من هم بفرستين . خيلي ممنون ميشم. ما اولين بار هست كه ميخوايم درخواست ويزاي توريستي بديم.
2014AS4XXX( ٢ نفر) ، تاريخ رويت قبولي :1 مي ، تاريخ ارسال فرمها :16 مي با ايميل
تاريخ كارنت شدن: ژانويه ، ابوظبي ، تاريخ مصاحبه : هفته دوم مارچ دريافت برگه آبي كليرنسCool
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-06-18 ساعت 13:11)azadie86 نوشته:  سلام دوستان عزیز من یک سوال دارم که خیلی داره روحم آزار میده

باسلام دوست عزيز
ويزاي توريستي B2 است ولي چون در طبقه بندي B1 / B2 با هم است به اين دليل هنگام پر كردن فرم بايد B1 / B2 را انتخاب كرد چون B2 به تنهايي وجود ندارد
كيس نامبر : ٦٩xx / رويت قبولي : ١ مي / تاريخ ارسال فرم : ٢٥ مي / كارنت : ١٠ جون / دريافت نامه ي دوم : ٢ جولاي / تاريخ مصاحبه : ٤ آگوست / دريافت ويزا : يك ضرب Wink ورود به امريكا : ٧ نوامبر
پاسخ
(2013-11-11 ساعت 11:14)vahid.vp نوشته:  ...برای ویزای توریستی نیاز به دعوت نامه نیست و داشتن فامیل درجه یک تو آمریکا شانس دریافت ویزا رو به شدت پایین میاره...

سلام
خوندن این جمله من رو پاک نا امید کرد!
من قصد داشتم برای دیدن برادرم که در آمریکا دانشجوست به اونجا سفر کنم؛ درخواست ویزای B2 دادم و چند روز پیش هم در Yerevan مصاحبه و متأسفانه رد شدم.
با توجه به اینکه متأهل هستم (همسرم درخواست نداد، برای اینکه مثلاً ضمانت بازگشت من باشه)
و همچنین شغل دولتی به علاوه عضویت در هیئت مدیره یک شرکت هم دارم
فکر می کردم با درخواستم موافقت بشه
حقیقتاً هم قصد موندن در آمریکا رو نداشتم، اما گویا قربانی عدم صداقت هم وطنهایی شدم که خلاف این عمل کردن!

با این وصف؛ ممنون میشم بهم راهنمایی بدین:
1- آیا نباید حضور برادرم در آمریکا رو عنوان می کردم؟ برعکس من در جواب سؤال اول مصاحبه که قصد سفر بود، صادقانه "ملاقات برادرم" رو گفتم!
در حالیکه یکبار این دلیل رو ذکر کردمو نوشتم که ایشون در آمریکا هست، دفعات بعد حماقته که این رو کتمان کنم، درسته؟
2- پیشنهادتون اینه که بار بعد:
-با همسرم دوتایی
-با پدر و مادرم (که قبلاً سفر به آمریکا داشتن) سه تایی
-باز هم تنها
درخواست کنم؟!
3- چند وقت بعد از مصاحبه اخیر، درخواست مجدد ویزا منطقیه؟ با توجه به اینکه واقعا دلتنگ برادرم هستم و از نظر عاطفی تحت فشارم
4- شاید سؤال احمقانه ای باشه؛ ولی اگر به سفیر در ارمنستان ایمیل بزنم و بگم در مورد من سؤتفاهم شده و دلتنگ تنها برادرم هستم و... آیا ممکنه تجدید نظری بشه؟!
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-12-25 ساعت 22:59)shahram1363 نوشته:  
(2013-12-25 ساعت 17:31)IRANDOKHT نوشته:  دوستانی که به دنبال ویزای توریستی هستند باید بگم که سفارت دبی خیلی هم راحت ویزا میده ...بستگی به مدارکتون داره ...من که کلی مدارک با راهنمایهای یکی از آزانسهای مسافرتی که در دبی هست رفتم هیچ کدوم از مدارکمو حتی نگاه هم نکرد و یه ضرب برگه صورتی را گرفتم و برگشتم ایران و الان پاسهامونو دادیم پیک آپ کنند و ویزامونو توی پاس بزنند... توی همین سایت من خونده بودم که این آژانس مسافراش همه با برگه ی صورتی میان بیرون لااقل 90 درصدشون اما باورش برام سخت بود الان که خودمم برگه صورتی گرفتم وظیفه خودم میدونم همانطورکه دوستان در این سایت کمک و راهنمایی کردند و من ویزامو به لطف خداوند و کمک دوستان توسط این آژانس گرفتم حالا من هم باید به دوستانی که به دنبال اطلاعات هستند کمک کنم....
برای شما پیغام خصوصی گذاشتم

سلام.میشه واسه منم پیغام خصوصی بزارین واسه آژانسی ک گفتین؟من دوبار تاحالا رفتم ولی رد شدم.ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: pari2015
ببخشید اگه من برای مادرم دعوتنامه بزنم ویزاش می شه B2 توریستی؟؟چون برای دیدن من میاد نوع ویزای میشه دیدار خانواده .چه نوع ویزایی تو دعوتنامش باید بزنم؟
ღ 2013ASxxxx آنکارا 2 نفر ღ تاریخ مصاحبه اواخر ژوئنღبرگه صورتی ღ کلیرنس33 روزღ Smile صدور ویزا 25 AUG Smile
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-12-23 ساعت 01:49)sol.sol نوشته:  ببخشید اگه من برای مادرم دعوتنامه بزنم ویزاش می شه B2 توریستی؟؟چون برای دیدن من میاد نوع ویزای میشه دیدار خانواده .چه نوع ویزایی تو دعوتنامش باید بزنم؟
بله B2 صحيح هست
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: حاجی واشنگتن
(2014-12-23 ساعت 02:38)Kurosh_Salehi نوشته:  
(2014-12-23 ساعت 01:49)sol.sol نوشته:  ببخشید اگه من برای مادرم دعوتنامه بزنم ویزاش می شه B2 توریستی؟؟چون برای دیدن من میاد نوع ویزای میشه دیدار خانواده .چه نوع ویزایی تو دعوتنامش باید بزنم؟
بله B2 صحيح هست

سلام.اونوقت اون b1 b2 که واسه گردش و بیزنس نوشته واسه کسایی هست ک میخوان واسه گردش برن یا فقطb2 که واسه سیاحت و پزشکی هست رو باید بزنیم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
ﺳﻼﻡ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ
ﺑﺮاﻱ ﻭﻳﺰاﻱ ﺗﻮﺭﻳﺴﺘﻲ اﺯ ﺁﻧﻜﺎﺭا ﺑﺮاﻱ ﺑﺴﺘﮕﺎﻧﻢ اﻗﺪاﻡ ﻛﺮﺩﻡ,
ﭼﻪ ﻣﺪاﺭﻛﻲ ﺑﺮاﻱ اﻳﻦ ﻭﻳﺰا ﻻﺯﻣﻪ? ﺗﺮﺟﻤﻪ ﻫﻢ ﻣﻴﺨﻮاﺩ ﻳﺎ ﻧﻪ?
اﮔﺮ ﻣﺪاﺭﻙ ﻳﺎ ﺗﺮﺟﻤﻪ ﻣﻴﺨﻮاﻥ ﺑﺎﻳﺪ ﺩﻭ ﻫﻔﺘﻪ ﻣﻮﻧﺪﻩ ﺑﻪ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﭘﺴﺖ ﺑﺸﻪ ﻳﺎ ﻻﺯﻡ ﻧﻴﺴﺖ?
ﻣﻤﻨﻮﻥ ﻛﻪ ﻭﻗﺖ ﻣﻴﺬاﺭﻳﺪ و ﺟﻮاﺏ ﻣﻴﺪﻫﻴﺪ.
سفرنامه
ﻣﻬﺎﺟﺮ 2013

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-12-25 ساعت 07:00)mooj نوشته:  ﺳﻼﻡ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ
ﺑﺮاﻱ ﻭﻳﺰاﻱ ﺗﻮﺭﻳﺴﺘﻲ اﺯ ﺁﻧﻜﺎﺭا ﺑﺮاﻱ ﺑﺴﺘﮕﺎﻧﻢ اﻗﺪاﻡ ﻛﺮﺩﻡ,
ﭼﻪ ﻣﺪاﺭﻛﻲ ﺑﺮاﻱ اﻳﻦ ﻭﻳﺰا ﻻﺯﻣﻪ? ﺗﺮﺟﻤﻪ ﻫﻢ ﻣﻴﺨﻮاﺩ ﻳﺎ ﻧﻪ?
اﮔﺮ ﻣﺪاﺭﻙ ﻳﺎ ﺗﺮﺟﻤﻪ ﻣﻴﺨﻮاﻥ ﺑﺎﻳﺪ ﺩﻭ ﻫﻔﺘﻪ ﻣﻮﻧﺪﻩ ﺑﻪ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﭘﺴﺖ ﺑﺸﻪ ﻳﺎ ﻻﺯﻡ ﻧﻴﺴﺖ?
ﻣﻤﻨﻮﻥ ﻛﻪ ﻭﻗﺖ ﻣﻴﺬاﺭﻳﺪ و ﺟﻮاﺏ ﻣﻴﺪﻫﻴﺪ.
مدارک مالی شامل سند خونه و ... پرینت حساب و ....
مدارک شغلی و ،،،،،
مدرک سربازی و رزومه و ....
ترجمه هم میخواد و باید همراهشون باشه نیاز به پست کردن نیست
پاسخ
تشکر کنندگان: mooj ، حاجی واشنگتن
(2014-12-23 ساعت 14:38)s_1983 نوشته:  
(2014-12-23 ساعت 02:38)Kurosh_Salehi نوشته:  
بله B2 صحيح هست

سلام.اونوقت اون b1 b2 که واسه گردش و بیزنس نوشته واسه کسایی هست ک میخوان واسه گردش برن یا فقطb2 که واسه سیاحت و پزشکی هست رو باید بزنیم؟
شما اگر تصميم داريد فقد برای گردش بريد بايد B2 رو انتخاب کنيد
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: s_1983 ، حاجی واشنگتن
(2014-12-23 ساعت 00:29)s_1983 نوشته:  
(2013-12-25 ساعت 22:59)shahram1363 نوشته:  
(2013-12-25 ساعت 17:31)IRANDOKHT نوشته:  دوستانی که به دنبال ویزای توریستی هستند باید بگم که سفارت دبی خیلی هم راحت ویزا میده ...بستگی به مدارکتون داره ...من که کلی مدارک با راهنمایهای یکی از آزانسهای مسافرتی که در دبی هست رفتم هیچ کدوم از مدارکمو حتی نگاه هم نکرد و یه ضرب برگه صورتی را گرفتم و برگشتم ایران و الان پاسهامونو دادیم پیک آپ کنند و ویزامونو توی پاس بزنند... توی همین سایت من خونده بودم که این آژانس مسافراش همه با برگه ی صورتی میان بیرون لااقل 90 درصدشون اما باورش برام سخت بود الان که خودمم برگه صورتی گرفتم وظیفه خودم میدونم همانطورکه دوستان در این سایت کمک و راهنمایی کردند و من ویزامو به لطف خداوند و کمک دوستان توسط این آژانس گرفتم حالا من هم باید به دوستانی که به دنبال اطلاعات هستند کمک کنم....
برای شما پیغام خصوصی گذاشتم
می شه شماره رو به من هم بدید؟Big Grin
سلام.میشه واسه منم پیغام خصوصی بزارین واسه آژانسی ک گفتین؟من دوبار تاحالا رفتم ولی رد شدم.ممنون
Catagory :F2B
Priority Date : 26APR2012
Case No : Yrv2013......

پس کی روزای خوب میاد؟ اصلا میاد عایا؟!!!Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:
ذوستان ، آژانسی که ویزای توریستی میگیره منظورتون چی هست؟
هیچ آژانس ، هیچ وکیلی . هیچ کسی نمیتونه تضمین کنه که شما ویزای توریستی دریافت میکنید.!!!
PD: 22AUG2008 - Category: F2B - ارسال مدارک 04MAY2015 - ارسال دوباره و کسری مدارک 06JUL2015 - مصاحبه:  14Sep2015 - ویزا : یکضرب

همسر: F2A -
PD: April 20 2016 - interview April 2018 - waiting for AP 
لطفا بجای پیام جدا برای تشکر،  از دکمه ی تشکر استفاده بفرمایید  متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان: maxsupermax ، aliaz91 ، atesa

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان