کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای B2
سلام دوستان
من گرین کارت دارم به همراه همسرم الان یک ساله ایران هستم و در واقع پاس سفید گرفتیم به مدت 2 سال که 1 سال دیگه باید بریم میخوام برای مادرم اقدام کنم به نظرتون میتونه ویزا بگیره؟ پدرم نمیاد فقط مادرم 20 سال سابقه کار دولتی دارن خونه دارن و فقط برا ی کمک به من میخوان بیان به نظرتون بهترین راه ویزا گرفتن چیه؟
شماره کیس ***4 , افراد :2نفر ,کنسولگری : ابوظبی, مصاحبه :june، مقصد :لس آنجلس Smile ويزا يك ضرب Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
سلام دوستان چند تا سوال داشتم اگه ممکنه لطفا" راهنمائی کنید .

1- نحوه گرفتن وقت مصاحبه خانوادگی چگونه است؟
2- برای بچه زیر 12 سال هم پول مصاحبه می خواند یا نه؟
3- آیا باید برای هر نفر از خانواده 160 دلار و باید واریز کرد یا برای کل خانواده یک 160 دلار کافیه؟
4- اگه در نحوه پرداخت گزینه نقدی رو وارد کنم چگونه و از کجا میشه پرداختش کرد و چگونه می تونم از وقت مصاحبه ام آگاه بشم.
5- کدو م پست خونه نزدیک به سفارته یا بهتر و اصلا" لزومی برای انتخاب پست خانه هست یا نه؟
6- در صورت موافقت دادن ویزای و یا حتی ندادنش پاس ها رو از کجا و کی تحویل می گیریم.
7- اگه کسی هتل خوب و نزدیک سفارت میشناسه لطفا" اسم هتل و بگه
8- به این سوال چه جوابی باید داد؟
Is the applicant traveling from another country to apply for a visa in United Arab Emirates?
Yes
No
پاسخ
(2014-12-25 ساعت 16:23)Kurosh_Salehi نوشته:  
(2014-12-23 ساعت 14:38)s_1983 نوشته:  
(2014-12-23 ساعت 02:38)Kurosh_Salehi نوشته:  
(2014-12-23 ساعت 01:49)sol.sol نوشته:  ببخشید اگه من برای مادرم دعوتنامه بزنم ویزاش می شه B2 توریستی؟؟چون برای دیدن من میاد نوع ویزای میشه دیدار خانواده .چه نوع ویزایی تو دعوتنامش باید بزنم؟
بله B2 صحيح هست

سلام.اونوقت اون b1 b2 که واسه گردش و بیزنس نوشته واسه کسایی هست ک میخوان واسه گردش برن یا فقطb2 که واسه سیاحت و پزشکی هست رو باید بزنیم؟
شما اگر تصميم داريد فقد برای گردش بريد بايد B2 رو انتخاب کنيد

با سلام و عرض ادب خدمت شما آقای صالحی،

من خودم الان امریکا هستم و همسرم ایران و منتظریم تا برای ویزای مهاجرتی به مصاحبه بره، ولی طی این مدت تصمیم گرفتیم تا برای مادر و پدر شوهرم برای ویزای توریستی اقدام کنیم تا بتونن به دیدن من بیان. حالا من چندتا سوال داشتم که ممنون می شم در صورت اطلاع راهنمایی بفرمایید.
1- من خودم آنلاین براشون فرم ds-160 رو پر کردم و اسم پدرشوهر رو زیر مجموعه مادرشوهر نوشتم برای مصاحبه در سفارت ارمنستان. آیا این درسته؟ یا جداگانه باید فرم رو براشون پر کنم؟ برای هزینه هم همینطور، آیا یک 160 دلار باید پرداخت کرد یا 2تا، یعنی 320دلار؟

2- در قسمتی از فرم جایی هست که میگه آدرس جایی که میخوای اقامت داشته باشی در امریکا رو بنویس، در جای دیگر هم کلا میگه آدرس یک نفر رو در امریکا بده، آیا اگه آدرس خودم رو بنویسم مشکلی در ویزا گرفتنشون پیش میاد؟ اگه آدرس خودم رو نزنم، پس چه آدرسی رو بنویسم؟ یا کلا در مصاحبه بگن که عروسمون اونجاست؟ یا اصلا عنوان نکنن؟؟

3- پدر و مادرشوهرم سفرهای ترکیه، مالزی و فرانسه (ویزای شینگن) رو در سابقه شون دارن، هردو حقوق بگیر و بازنشسته هستند، ملک و زمین هم دارند، با این حال آیا بازهم احتمال داره اگه 2نفره به مصاحبه برن ویزا نگیرن؟ یا کلا ممنون می شم راهنمایی بفرمایید.
با تشکر.
پاسخ
(2013-12-25 ساعت 17:31)IRANDOKHT نوشته:  دوستانی که به دنبال ویزای توریستی هستند باید بگم که سفارت دبی خیلی هم راحت ویزا میده ...بستگی به مدارکتون داره ...من که کلی مدارک با راهنمایهای یکی از آزانسهای مسافرتی که در دبی هست رفتم هیچ کدوم از مدارکمو حتی نگاه هم نکرد و یه ضرب برگه صورتی را گرفتم و برگشتم ایران و الان پاسهامونو دادیم پیک آپ کنند و ویزامونو توی پاس بزنند... توی همین سایت من خونده بودم که این آژانس مسافراش همه با برگه ی صورتی میان بیرون لااقل 90 درصدشون اما باورش برام سخت بود الان که خودمم برگه صورتی گرفتم وظیفه خودم میدونم همانطورکه دوستان در این سایت کمک و راهنمایی کردند و من ویزامو به لطف خداوند و کمک دوستان توسط این آژانس گرفتم حالا من هم باید به دوستانی که به دنبال اطلاعات هستند کمک کنم....

میشه لطفا برای من هم آدرس رو بفرستید؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-05-20 ساعت 10:45)sanazdst نوشته:  
(2013-12-25 ساعت 17:31)IRANDOKHT نوشته:  دوستانی که به دنبال ویزای توریستی هستند باید بگم که سفارت دبی خیلی هم راحت ویزا میده ...بستگی به مدارکتون داره ...من که کلی مدارک با راهنمایهای یکی از آزانسهای مسافرتی که در دبی هست رفتم هیچ کدوم از مدارکمو حتی نگاه هم نکرد و یه ضرب برگه صورتی را گرفتم و برگشتم ایران و الان پاسهامونو دادیم پیک آپ کنند و ویزامونو توی پاس بزنند... توی همین سایت من خونده بودم که این آژانس مسافراش همه با برگه ی صورتی میان بیرون لااقل 90 درصدشون اما باورش برام سخت بود الان که خودمم برگه صورتی گرفتم وظیفه خودم میدونم همانطورکه دوستان در این سایت کمک و راهنمایی کردند و من ویزامو به لطف خداوند و کمک دوستان توسط این آژانس گرفتم حالا من هم باید به دوستانی که به دنبال اطلاعات هستند کمک کنم....

میشه لطفا برای من هم آدرس رو بفرستید؟
سلام
مبارك باشه، لطفا براي من هم ارسال كنيد، ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
لطفا یکی توضیح بده دلایلی که برای سفر توریستی وجود داره، چقدر در کسب ویزا تاثیر داره؟
بعدش اینکه اقدام از طریق تورهای گردشگری برای گرفتن ویزا چه تفاوتی داره با اقدام از طریق معمولی، که بعضیا میگن خیلی راحته؟
No one dies a virgin, life f#cks us all...
پاسخ
تشکر کنندگان:
میشه خواهش کنم آدرس آژانس رو بگید؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
آژانس برای کسی نمیتونی ویزا بگیره چه مستقیم چه غیرمستقیم
2013AS6354،رویت:6MAY،ارمنستان . 2،نفر. ارسال : 19MAY، کارنت: 11feb، مصاحبه:هفته29اپریل.کلیرنس :14جوون.ویزا:26جوون.ورود29جولای.لاس وگاس
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-07-04 ساعت 15:23)م.ع. نوشته:  
میشه خواهش کنم آدرس آژانس رو بگید؟
.
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-07-04 ساعت 22:31)elima1980 نوشته:  آژانس برای کسی نمیتونی ویزا بگیره چه مستقیم چه غیرمستقیم

اما برای دبی که یک اژانس درماه می این کار کرد گرفت یعنی پاسپورت ها تحویل دادن به آژانس چندروزبعد اژانس بهشون با ویزا تحویل داد!!
F2A
Periority Date : 07 NOV. ۲۰۱۳
Approve :27 NOV ۲۰۱۳
دریافت کیس نامبر : Jan ۲۰۱۴
دریافت اینویس نامبر : Feb ۲۰۱۵
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr ۲۰۱۵
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr ۲۰۱۵
ارسال مدارک نهایی : Feb 2015
تکمیل مدارک:2015 Aug 27
مصاحبه : Sep ۲۰۱۵
دریافت یک ضرب ویزا
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-07-08 ساعت 00:14)jahanshahloo نوشته:  
(2015-07-04 ساعت 22:31)elima1980 نوشته:  آژانس برای کسی نمیتونی ویزا بگیره چه مستقیم چه غیرمستقیم

اما برای دبی که یک اژانس درماه می این کار کرد گرفت یعنی پاسپورت ها تحویل دادن به آژانس چندروزبعد اژانس بهشون با ویزا تحویل داد!!

هههههههه
شما خبر رو نصفه شنیدید... این مورد Visa Pick up هست نه اینکه براشون ویزا بگیرند. Big Grin
امام راحل یه جمله جالبی داشت می فرماید" انشاله خدا همه ما را آدم کند" !
آمین رو بلند بگو ! Big Grin
Lol Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: Nightsky007
(2015-07-08 ساعت 19:22)maxsupermax نوشته:  

هههههههه
شما خبر رو نصفه شنیدید... این مورد Visa Pick up هست نه اینکه براشون ویزا بگیرند. Big Grin
بله
منظورم همین بود فکرکنم
F2A
Periority Date : 07 NOV. ۲۰۱۳
Approve :27 NOV ۲۰۱۳
دریافت کیس نامبر : Jan ۲۰۱۴
دریافت اینویس نامبر : Feb ۲۰۱۵
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr ۲۰۱۵
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr ۲۰۱۵
ارسال مدارک نهایی : Feb 2015
تکمیل مدارک:2015 Aug 27
مصاحبه : Sep ۲۰۱۵
دریافت یک ضرب ویزا
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-07-08 ساعت 19:24)jahanshahloo نوشته:  
(2015-07-08 ساعت 19:22)maxsupermax نوشته:  

هههههههه
بله
منظورم همین بود فکرکنم

پیک آب ویزا با گرفتن ویزا توریستی برای متقاضیان تفاوت داره این کلکهای آژانسهای ایران که براتون ویزا آمریکا میگیریم حکایت حسام بیگ و سرگردنه روزی روزگاریه. یعنی شفاف خدمت عزیزان بگم کلاه برداریه Cool
2013AS6354،رویت:6MAY،ارمنستان . 2،نفر. ارسال : 19MAY، کارنت: 11feb، مصاحبه:هفته29اپریل.کلیرنس :14جوون.ویزا:26جوون.ورود29جولای.لاس وگاس
پاسخ
تشکر کنندگان: هورمغز
سلام دوستان
من و مادرم در تاریخ سوم مارچ در دبی برای درخواست ویزای توریستی مصاحبه شدیم و هردو برگ زرد که فقط یه شماره پرونده بالاش نوشته شده دریافت کردیم . اونروز من تمرکز نداشتم برگه هارو از هم تفکیک بدم و حالا برای یکی از کیس نامبرها اعلام کردند بررسی اوکی بوده و درخواست پاسپورت کردن اما من نمی دونم این کیس نامبر مربوط به من هست یا مادرم . توی سایت سفارت امریکا در دبی جایی رو پیدا نکردم که ارتباط اپلیکیشن آی دی رو با کیس نامبر ببینم . میشه لطفا راهنماییم کنید
پاسخ
تشکر کنندگان: frz61
(2015-07-12 ساعت 16:45)نوش نوش نوشته:  سلام دوستان
من و مادرم در تاریخ سوم مارچ در دبی برای درخواست ویزای توریستی مصاحبه شدیم و هردو برگ زرد که فقط یه شماره پرونده بالاش نوشته شده دریافت کردیم . اونروز من تمرکز نداشتم برگه هارو از هم تفکیک بدم و حالا برای یکی از کیس نامبرها اعلام کردند بررسی اوکی بوده و درخواست پاسپورت کردن اما من نمی دونم این کیس نامبر مربوط به من هست یا مادرم . توی سایت سفارت آمریکا در دبی جایی رو پیدا نکردم که ارتباط اپلیکیشن آی دی رو با کیس نامبر ببینم . میشه لطفا راهنماییم کنید
باید با سایت واشنگتن چک بفرمایید
اول با شماره های دی اس 160 بعد تاریخ آپدیت رو می بینید بعد هم با شماره های کیس نامبر و به راحتی می تونید پیدا کنید که کدوم کیس نامبر مربوط به چه کسی هست .
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان