کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت از دکتر برای معاینات پزشکی
دوست عزیز من خودم واکسن MMR رو در پاستور تجریش زدم
آوردن
لازم نیست جای دیگه برین
همونجا همه واکسن های لازم به شما تزریق می شه
موفق باشید
(2011-10-04 ساعت 19:28)sima s نوشته:  دوستان من این هفته میرم پاستور، آیا قبل از اونجا رفتن باید واکسن خاصی رو بزنم؟ MMR رو شنیدم پاستور نمیزنه.....؟؟؟؟؟
دوستانی که به تازگی رفتن لطفاً راهنمایی کنند.

تشکر کنندگان: outlaw ، faranak.n ، SH1A2R3
سلام همسفرهای عزیز

من چهار شنبه رفتم پاستور (میدان پاستور) خیابان 12 فروردین شمالی
اول از همه پاسپورت و اگر کارت واکسن دارید با خودتون ببرید.
میرید بخش واکسیناسیون برا هر نفر 13500 باید از صندوق به اسم قسمت بین الملل قبض بگیرید.بعد میرید اتاق 3 و اونجا کارت و پر می کنه من هپاتیت زده بودم اونا رو وارد کارت کرد و پرسید کی کزاز زدی که گفتم دو سال پیش .دو تا مهر برا کزاز زد (به اسم td( و سه تا برای هچاتیت.
گفتند برا mmr جای دیگه بزنید و نامه بیارید وارد کارت بکنیم.
آنفولانزا هم به من گفت چه اینجا بزنید چه نزنید اونجا حتما براتون می زنند.
برا آبله مرغان هم یه آزمایش نوشت گفت جواب آزمایش را با خودم ببرم مصاحبه.

این گزارش کارت واکسن .حالا سئوال:
آیا فقط هپاتیت td و mmr کافیه؟توی کارت کلی واکسنهای دیگه هست؟
تشکر کنندگان: shadin_n ، SH1A2R3 ، behzad7
سلام
دوستان کسی لیست دقیق واکسنهایی که لازمه رو می دونه؟

همچنین می خواستم بدونم اصولا واکسن هپاتیت جزء واکسنها هست یا نه.. چون ظاهرا هر واکسنی رو که شما نزده باشید اونجا خودشون براتون تزریق می کنند و بخاطر اینکه واکسن هپاتیت سه مرحله ای هست و 6 ماه طول می کشه قاعدتا تو مطب دکتر و یکروزه نمی تونه تزریق بشه... پس شاید اصلا نیازی نباشه...

با تشکر
ورود به آمریکا: 2012
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، arman_m
(2011-10-06 ساعت 22:48)majid89 نوشته:  سلام

همچنین می خواستم بدونم اصولا واکسن هپاتیت جزء واکسنها هست یا نه.. چون ظاهرا هر واکسنی رو که شما نزده باشید اونجا خودشون براتون تزریق می کنند و بخاطر اینکه واکسن هپاتیت سه مرحله ای هست و 6 ماه طول می کشه قاعدتا تو مطب دکتر و یکروزه نمی تونه تزریق بشه... پس شاید اصلا نیازی نباشه...

با تشکر

در این پست لیست کامل واکسن ها را نوشته بودم. (البته گویا واکسن مننژیت ضروری نیست که من برای معافیت از سربازی ام قبلا زده بودم )
همچنین زدن 3 دوره واکسن هپاتیت الزامی است.
شماره کیس: 2011AS00033xxx
وضعیت کیس من

تشکر کنندگان: cmbt ، adambarfi ، majid89 ، 3rip ، SH1A2R3 ، arman_m
من و خانمم ام ام آر رو بیمارستان مهراد زدیم. مطهری، میرعماد.
تشکر کنندگان: SH1A2R3
(2011-10-06 ساعت 23:46)Donkey chance نوشته:  

با تشکر

در این پست لیست کامل واکسن ها را نوشته بودم. (البته گویا واکسن مننژیت ضروری نیست که من برای معافیت از سربازی ام قبلا زده بودم )

ضمن تشکر از شما،
اگر بدون زدن هپاتیت بریم آنکارا چه اتفاقی میفته؟ آیا تست مدیکال ناتمام می مونه؟
لطفا اگر کسی در این زمینه تجربه ای داره راهنمایی کنه.

(2011-10-07 ساعت 09:46)majid89 نوشته:  

با تشکر

ضمن تشکر از شما،

دوستان عزیز، زدن واکسن در ایران برای کاهش هزینه هاست و لا غیر، هر کدوم رو نرسیدید بزنید اونجا می زنن.

شماره کیس : 2012AS00012XXX
تاریخ رویت قبولی در سایت:17جولای
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:01 آگوست 2011 TNT
کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:Oct 6
تاریخ دریافت نامه دوم:14 Oct
تاریخ مصاحبه: 5 Dec.
تاریخ دریافت کلیرنس: 12 Jan
تاریخ دریافت ویزا: 19 Apr
تاریخ ورود:Tongue
(2011-10-08 ساعت 00:05)ali1981 نوشته:  

با تشکر

ضمن تشکر از شما،

دوستان عزیز، زدن واکسن در ایران برای کاهش هزینه هاست و لا غیر، هر کدوم رو نرسیدید بزنید اونجا می زنن.
می دونم دوست عزیز
سوال من در مورد سه مرحله ای بودن و 6 ماه طول کشیدن واکسن هپاتیته...
اگر نزده باشیم، فقط مرحله اولش تزریق میشه؟ یا اصلا تزریق نمیشه و نیازی نیست؟
تشکر کنندگان:
(2011-10-08 ساعت 01:25)majid89 نوشته:  
(2011-10-08 ساعت 00:05)ali1981 نوشته:  

با تشکر

ضمن تشکر از شما،

می دونم دوست عزیز
سوال من در مورد سه مرحله ای بودن و 6 ماه طول کشیدن واکسن هپاتیته...
اگر نزده باشیم، فقط مرحله اولش تزریق میشه؟ یا اصلا تزریق نمیشه و نیازی نیست؟

2 مرحله اول هپاتیت 1 ماه زمان میبره اگه فرصت داری همون رو بزن ، قبول میکنن. خودم هم این مشکل داشتم از پزشک پاستور پرسیدم. ایشون هم این جواب دادن.
شماره کیس :2012AS10XXX
کنسولگری: ANKARA
تاریخ مصاحبه:7Dec
کلیر:25 jan

در نبرد بين روزهاي سخت و آدمهاي سخت، روزهاي سخت مي روند و آدمهاي سخت مي مانند
تشکر کنندگان: arman_m
سلام خدمت همه دوستان..من امروز رفتم حلال احمر شهرستان خودمون بهم گفتن ما واکسن مننژیت رو میزنیم و یه کارت زرد رنگ نشون دادند که روش نوشته شده بود کارت واکسن بین المللی جمهوری اسلامس ایران.بعد گفتند که باقیه مرا حل مهر و نوشتن تاریخ واکین ها رو مر کز بهداشت شهرمون میزنه .رفتم مرکز بهداشت اونها گفتند ما مهر می زنیم دیگه نیازی نیست برید پاستور تهران...شئوال من اینه که آیا همین برگه زرد با مهر ی که اینا میزنند( البته خودشون گفتند مهر بین المللیه ) کافیه ؟ و دیگر اینکه واکسن مننژیت باید دوگانه باشه یا چهار گانه؟
اگر وقت بگذارید و پاسخ بدبد، سپاسگزارم
2012,65xxx
دریافت نامه قبولی:2011,15Jul
کنسولگری: آنكارا
ارسال فرمها:2012,jul25
دریافت نامه دوم:19aprill
مصاحبه:19jun
نقص مدرک
دریافت ویزا 20july
تعداد:2نفر(من ودخترم)
ورود به آمریکا:sep20,2012
انجمن مهندسین عمران مهاجرسرا
(2011-10-08 ساعت 12:06)shadin_n نوشته:  سلام خدمت همه دوستان..من امروز رفتم حلال احمر شهرستان خودمون بهم گفتن ما واکسن مننژیت رو میزنیم و یه کارت زرد رنگ نشون دادند که روش نوشته شده بود کارت واکسن بین المللی جمهوری اسلامس ایران.بعد گفتند که باقیه مرا حل مهر و نوشتن تاریخ واکین ها رو مر کز بهداشت شهرمون میزنه .رفتم مرکز بهداشت اونها گفتند ما مهر می زنیم دیگه نیازی نیست برید پاستور تهران...شئوال من اینه که آیا همین برگه زرد با مهر ی که اینا میزنند( البته خودشون گفتند مهر بین المللیه ) کافیه ؟ و دیگر اینکه واکسن مننژیت باید دوگانه باشه یا چهار گانه؟
سلام دوست عزیز.اگه اشکال نداره می‌شه بفرمایید کدام شهر؟من از شیرازم و می‌خوام همین کاری که شما گفتید انجام بدم چون در همین سایت خوندم که این کارت را قبول دارند.در ضمن خرج بلیط هواپیما رفت و برگشت برای تهران از خرج واکسن دکتر انگن بیشتر می‌شه

***2012AS16
تاریخ دریافت ویزا:29 March
تاریخ ورود به آمریکا :June 1
تاریخ دریافت گرین کارت : 20 June,Big Grin
تعداد افراد با این کیس:3
تشکر کنندگان: tamanna ، SH1A2R3 ، shadin_n
(2011-10-08 ساعت 12:25)cmbt نوشته:  
(2011-10-08 ساعت 12:06)shadin_n نوشته:  سلام خدمت همه دوستان..من امروز رفتم حلال احمر شهرستان خودمون بهم گفتن ما واکسن مننژیت رو میزنیم و یه کارت زرد رنگ نشون دادند که روش نوشته شده بود کارت واکسن بین المللی جمهوری اسلامس ایران.بعد گفتند که باقیه مرا حل مهر و نوشتن تاریخ واکین ها رو مر کز بهداشت شهرمون میزنه .رفتم مرکز بهداشت اونها گفتند ما مهر می زنیم دیگه نیازی نیست برید پاستور تهران...شئوال من اینه که آیا همین برگه زرد با مهر ی که اینا میزنند( البته خودشون گفتند مهر بین المللیه ) کافیه ؟ و دیگر اینکه واکسن مننژیت باید دوگانه باشه یا چهار گانه؟
سلام دوست عزیز.اگه اشکال نداره می‌شه بفرمایید کدام شهر؟من از شیرازم و می‌خوام همین کاری که شما گفتید انجام بدم چون در همین سایت خوندم که این کارت را قبول دارند.در ضمن خرج بلیط هواپیما رفت و برگشت برای تهران از خرج واکسن دکتر انگن بیشتر می‌شه

سلام دوست عزیز من در یکی از شهرستانهای شمال هستم.
case number 65000
2012,65xxx
دریافت نامه قبولی:2011,15Jul
کنسولگری: آنكارا
ارسال فرمها:2012,jul25
دریافت نامه دوم:19aprill
مصاحبه:19jun
نقص مدرک
دریافت ویزا 20july
تعداد:2نفر(من ودخترم)
ورود به آمریکا:sep20,2012
انجمن مهندسین عمران مهاجرسرا
سلام

به نظرتون اگر کسی سابقه عمل جراحی داشته باشه باید بگه یا نه ؟

دکتر چک میکنه جای بخیه رو ؟
تشکر کنندگان: tamanna ، SH1A2R3
سلام دوستان،
من برای خودم و خانومم وقت دکتر از طریق سایت دکتراونگان برای هفته آینده سه شنبه گرفتم ولی برای بچه ها با توجه به تاریخ رفت به انکارا و تاریخ مصاحبه سایت امکان وقت گرفتن رو نمیده و میخوام وقتی یکشنبه رسیدیم انکارا روز بعدش دوشنبه بریم برای مدیکال ، میخواستم بدونم با توجه به تجربه دوستان در سالهای قبل مشکلی پیش نمی یاد و نیاز به تماس تلفنی هست یانه؟با آرزوی موفقیت کلیه اعضائ
شماره کیس: 2012AS000023xx
کنسولگری:ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: July 23
تاریخ کارنت شدن کیس:october 2011
تاریخ مصاحبه:٢٠ October
تاریخ دریافت کلیرنس:6 ژانویه 2012
جمع تقریبی هزینه ها:
تعداد نفرات همراه این کیس: 4 نفر
تشکر کنندگان: ali.narooei ، tamanna ، SH1A2R3
(2011-10-10 ساعت 10:22)FREE BIRD نوشته:  سلام دوستان،
من برای خودم و خانومم وقت دکتر از طریق سایت دکتراونگان برای هفته آینده سه شنبه گرفتم ولی برای بچه ها با توجه به تاریخ رفت به انکارا و تاریخ مصاحبه سایت امکان وقت گرفتن رو نمیده و میخوام وقتی یکشنبه رسیدیم انکارا روز بعدش دوشنبه بریم برای مدیکال ، میخواستم بدونم با توجه به تجربه دوستان در سالهای قبل مشکلی پیش نمی یاد و نیاز به تماس تلفنی هست یانه؟با آرزوی موفقیت کلیه اعضائ

من تقریبا تمام سفرنامه های پارسال رو خوندم و بودن دوستانی که وقتشون واسه یه روز دیگه بوده و زودتر رفتن و کارشون هم انجام شده... حالا شما زودتر برو ایشالا انجام میده من هم مثل شما میخوام زودتر برم Cool
شماره کیس:2012AS700
کنسولگری:آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:July-27
تاریخ مصاحبه: Oct-2011 آنکارا-- دریافت برگه آبیCool
تاریخ دریافت کلیرنس: Jan-2012
جمع تقریبی هزینه ها:شش میلیون تومان(پست،ترجمه،ویزا، 2بار سفر به ترکیه، تهیه بلیط آمریکا...)
تشکر کنندگان: tamanna ، FREE BIRD ، SH1A2R3 ، arman_m

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان